10/10
mihenike 2023 ápr. 28. - 21:42:38 10/10 Előzmény zuzuzu777
(838/898)
Sziasztok! jobb késöbb mint soha… :-)
171



1. Mindenki ledöbben Kumru bejelentésén! Ender az egyetlen, aki kiugrik a böréböl 🙂 Nagyon boldog, h. nagynéni lesz… haha 🙂 vagy inkább azért boldog, mert Cenar beházasodik a Yildirim csalàdba 🙂 még sírni is próbál örömében, de képtelen a sírásra 🙂 Cenar tehát belement Qmru kis színjátékába, de nincs is min csodàlkozni, hiszen régóta szerelmes belé 🙂 - ezt Yildiz is megmondta 🙂

2. Szegény dokikának is leáll a pulzusa a hotel halljában, majd máris adja le a drótot Julisnak!!!! J. halál nyugodtan mondja neki, h. hagyja Q-t menni, pedig eddig éppen az ellenkezöjéröl gyözködte a Dokit!!!! nos ezt szóvá is teszi neki a tesókája! Viszont a doki nem hiába doki! öt nem lehet ilyen könnyen àtvàgni! Ö ùgy gondolja, h. a gyerek övé 🙂

3. Julis összerakja a képet, h. Q. ezt azért csinálta, mert kézhez kapta a képeket, de azt ö sem tudja, h. kié a gyerek! de nem is érdekli! öt csak a nemlétezö felvétel érdekli 😃😃😃😃ami a bölüm végére feledésbe is merült… ezek totál hülyének néznek minket!

4. Julis és a kisfia kitalálják, h. látszólag kirùgják Tungcét, h. aztán Emírrel visszatérjenek Y-ez és ott tudjon neki T. kémkedni 🙂

5. Yildiz sem most jött le a falvédöröl és azannyával+Zeyneppel egy bizonyos házassàgi szerzödésröl beszélnek Tugce elött, illetve arról, h. hasznot akarnak hùzni a házasságból - mindez persze csak csali 🙂 T. tovább mondja Julisnak, majd Julis pedig Dogan orra alá dörgöli. D. csak néz mint rozi a moziban, mert nincs semmiféle szerzödés… majd Y-t is kérdöre vonja, aki persze elhablatyolja neki, h. T. egy beépített ügynök, de ö majd megbünteti 🙂 haha

6. Selim nem bír magával és betör D. villàjàba és állítja, h. övé a gyerek és h. DNS tesztet akar! D. persze bepöccen! Kumru àllítja le öket.
Szegény doki!!!! ismét egy teljesen ártalmatlan embert tettek tönkre ezek a bolondok!

7. Cenar tehät kutat Tungce mùltjában és leleplezik Emír elött, aki kidobja! Itt a segítségedet kérem, mert nem értettem, h. T. mit csinált a mùltban és h. miért karolta fel Julie ?!?!?!?!?

8. Közben Julis mondja a kisfiának, h. T. már haszontalan és nem
fogja visszavenni a birtokra! Aslan fiam kérdezi, hogy ugye töle nem fog ilyen gyorsan megszabadulni?!? 😃

9. na ennek sem tudom, h. mi volt az értelme, de a 3 mákvirág, Ender+Yildiz+Handan elmentek a moziba egy vetítésre, ahol E. ékszereit reklámozták volna?!? vagy mi?!? HELP :-)!!!!! persze itt is a tipikus cirkusz, elfoglalták a föszponzor helyét, akiröl nem tudták, hogy ki és el kezdtek vele vitatkozni … tragikomédia

10. Dogan felajánlja Kumru esküvöjére a nagyanyja 100 éves menyasszonyi ruháját, de K. szerint az Yildizt illeti … haha 🙂 cserébe Y. kitalálja, h. D. akkor vegye fel az ö apja szmokingjàt … oh Allah!!!! Aszumàn megint alakított … micsoda esküvöi fotót kreált …

11. szegény dokira Cenar is rátámad!!!! persze C. szereti Q-t, de itt mindenért Q. a hibás!!!! ö hazudott a dokinak!!!!

12. nehogy megfeledkezzek Y. ùjabb fantáziálàsàról, ami C&Q házasságáról szólt…. no komment

13. A fkíró szépen lassan összeboronálja Zeynepet és Atát! Mivel Y. roppant elfoglalt, így Z. viszi a játszótérre Halit Cant. Ata mesél a feleségéröl és mit ad Allah, màsnap megjelenik a nö a villánál, amikor a gyerekek ott játszanak!!!!! Örült egy nöszemély, el akarja rabolni a kislányt, de Zeynep, Aysel és Seday dadus megállítják 😀

14. Doki ùrnak nincs több veszteni valója és Julis hatására elrabolja Q-t, hogy eröszakkal DNS vizsgálatot csináljanak rajta egy elhagyatott épületben!!!!
15. Pár óra mùlva már mindenki Q-t keresi! Handan elmondja D-nek, h. Julis+Selim testvérek, így a szálak hozzájuk vezetnek! A bolondok pedig megtudjàk az elhagyatott épület címét Tuncétól, akit ugyebár Julis kidobott, így neki sincs veszteni valója 🙂

16. Szuper Dogan papa és emberei megtalálják Q-t és a dokit! A bölüm vègén pedig eldördül egy lövés… ki lehet következtetni, h. ki hal meg… szegény doki 😞 szóval így távozik a sorozatbòl 😞 De azért elötte még Q. bevallotta neki, h. Ö az apa!!!! S. pedig azt, h Handannal szeretök voltak.
Szegény Selim!!!!! és pszicho Julis még szabadon mászkál 😞


I


zuzuzu777 2023 ápr. 24. - 22:53:36 Előzmény agika912
(837/898)

Segítünk, ahol tudunk!
Tudod, mi utoljára a 170. bölümöt beszéltük meg, de már fent van a 173.
Csak Mihitől. ill. a kicsi vízöntőtől (is) függ, hogy mikor folytatjuk.
Te nem néztél ki valami érdekeset, ahol nincs szakáll, bajusz, pisztoly és kés?
Nyitott vagyok egy folytatásra, de ne legyen túl hosszú és látsszon a vége is!


agika912 2023 ápr. 24. - 21:59:26 Előzmény zuzuzu777
(836/898)
Nagyon kedves tőled,köszönöm szépen!😊De megvárlak titeket,ígyis hálas(ak) lehet(ünk)ek nektek!😊
zuzuzu777 2023 ápr. 23. - 22:44:40 Előzmény agika912
(835/898)

Örülök, hogy örülsz!
A helyzet az az, hogy én minden esetben megvárom Mihit, mert ő angolul nézi és ott a tudod: fordítás - ferdítés veszélye áll fenn!
Amennyiben úgy gondolod, hogy nem bírod ki ezt a kb. 2 hetet, amíg Ő megnézi, úgy annyit tudok tenni, hogy megírod a percet, ahol megnézzem, lefo(e)rdítom és kész!


agika912 2023 ápr. 22. - 22:19:59 Előzmény zuzuzu777
(834/898)
Igen,örülök ,amikor olvasatlak benneteket!😊
Én már a 172.résznél járok,valóban el fog tűnni a doki,ezt még szöveg nélkül is értettem,de nem lövöm le a poént. Tugce-t viszont nem tudom,ott nem értettem.😀
zuzuzu777 2023 ápr. 21. - 14:25:15 Előzmény mihenike
(833/898)

Köszönöm, azt is hogy szóltál, mert így átirányítom a teendőimet! Szólj, amikor nézhetem a 171-et.
Azt nevetem, hogy úgy búcsúzunk (VÁRLAK), mint a szerelmesek! Valaki még félreérti! V Á R L A K!!!


10/10
mihenike 2023 ápr. 20. - 21:32:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(832/898)

Sziaaaaa! jaj ez nagyon jó volt :-) de jót szórakoztam :-) oh igen a Fredy nevü szponzorról megfeledkeztem:-)
Azt mondod, hogy Selim és Tugce eltünnek? a dokiért kár! jó pasi :-) és bíztam benne, hogy Alihan helyett Ö lesz Törpi ùj góliátja :-)
171-et jövö héten lesz csak idöm megnézni, azt beszéltük meg a Mini-Vízöntövel :-) képzeld szereti Yildiz hablatyolásàt, jót alszik közben :-)

Jó hétvégét


zuzuzu777 2023 ápr. 20. - 21:20:20 Előzmény mihenike
(831/898)

Ígéret szép szó, ….
1. Jó volt Handan és Julis beszélgetése:
- Meg akartál ölni!
- De nem haltál meg! :-)

4. A korona: E.: -Y. szereti a koronát, már fehér hajú is vett neki. Most rábeszélem, hogy D. vegye meg neki az általam gyártottat nászajándékként, kifizettetem vele és szétkürtöljük, hogy milyen vevőköröm van, ezáltal lesznek szponzoraim!
Y.: Ez azt hiszi, hogy most jöttem le a falvédőről?!

E. azért haragszik Julisra, mert amikor elment hozzá pénzt kérni a gyémánt üzletéhez, akkor Julis nem hogy nem adott neki, de még ki is gúnyolta (ugye ekkor csinálta a hajós botrányt is)
Jó, amikor E. állandóan mondogatja: KI VAGY TE? KI VAGY TE? Mit képzelsz magadról, tudod, hogy ki vagyok én, majd megmutatom!

Azért Y. azannya is megéri a pénzét! Mindig van valami problémája, pl. most az, hogy a doki kivel van: Julissal, Frufruval vagy Törpivel?

7. Atát azért hívták el, hogy többen legyenek, de Y.-nél arról beszéltek, hogy jó sokan mennek, még Ata kidobóit is viszik, csodálkoztam is, amikor csak hárman szálltak ki a kocsiból.
No persze az a buta magyarázkodás is, miután elkapták őket.

11. Ez a fantáziálgatás is bolondság. Ugye D. 60 felett van, de ez kb. 10 év múlva van, mert Y. fia kb. 16-18, a húga 12-13 (ugye 2 év van közöttük)
H. és Y. nem 10 évvel idősebbek, de E. hússzal fiatalabb, D.ról pedig úgy beszél, mintha 100 lenne. Ebből a jelenetből csak az tetszett, amikor E. illegette magát,dicsekedett, hogy már 15 férje volt, még azzal is megvádolták,hogy megölte őket, hogy gazdag özvegy legyen.

12. Bolond Y. azannya, először rábeszéli a lányát, hogy tettesse magát betegnek, utána meg leszidja, hogy ha betegeskedik, akkor el fogja hagyni a férje!

13. Koldus gyerek: csak meg kellett említenem, hogy eltűntek, erre mit csinálnak a fk.írók, visszahozzák egy szösszenetre, tehát olvasták a hozzászólásomat! Ha-ha-ha!

00. Ez az új szponzor, valahol már láttuk előtte, azt hiszem Handannal, de nem tudom. Amikor először megjelent már volt benne valami gyanús, gondoltam, hogy semmi jó nem lesz belőle! Úgy is lett! E. kitett magáért a TV-ben, egyenes adásban hogy mondta, hogy a világon ő a legjobban öltözött nő, mindenki róla vesz példát, hogy egy ruhát fel se vesz kétszer, az ő ékszerei a világon a legszebbek. Utána a fekete leves! :-)
Julis a TV előtt: - E. sajnállak, milyen buta vagy! Nem kellett volna belém kötnöd! Ja, és ne felejtsem el átutalni a „szponzor” pénzét!

Azt hiszem ennyi!
Tényleg bele lehet bolondulni, mert nagyon kevés a logika, annál több a „gagyiság”!
Tehát a 171-ben eltűnik a doki és Tugcse, de mi jön még? Megnézhetném, mert 176-ig megvan az előzetes, de így izgalmasabb! Az is lehet, hogy átverés (emlékszel a HERCAI-ra!)

Ezen a héten még belefér egy bölüm, a jövő hétre nem merek semmit ígérni!
Várlak!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 ápr. 20. - 16:10:26 10/10 Előzmény zuzuzu777
(830/898)

bocsánat, elírtam! tehát az àlapuka CENAR :-) nem Cemal :-)


10/10
mihenike 2023 ápr. 20. - 16:06:10 10/10 Előzmény zuzuzu777
(829/898)

170


1. Handanra tehát rá akar szabadítani Julis+a fiùja egy rakàs méhet 🙂 H. elöször könyörög J-nek, majd azt hazudja, hogy be volt kapcsolva a telefonja és Jemal mindent hallott és fel is vette a hallottakat 🙂 haha.
Julis pedig elhitette…! a (nem-létezö) felvételért cserébe azt kéri H., hogy J. tüntesse el Selimet, hogy soha nem kerüljön Kumru közelébe!
Szegény doki! Kumru volt, aki hónapokig azt hazudta, hogy Ö Ezgi és mégis a Dokinak kell bünhödnie!!!!

2. 2. Julis kifia mondja, h akkor öljék meg Jemalt+Handant is… no problem! Nem tudom milyen egyetemre járt ez külföldön?!? bérgyilkos képzöbe?!?

3. Handan persze otthon nem mondja el Endernek, amit megtudott Julisról+Selimröl és a rendörségre sem megy… miért is?!? mert akkor nincs alku és Selim nem tünik el! nagyon logikus! Pszicho Julis járkáljon inkäbb szabadon, csak Selim tünjön el 🙂 Na de nincs is felvétel 🙂

4. Ender nem nyugszik, neki szponzor kell! Mi sem egyszerübb, felkeresi Y-t, hogy az esküvöjére készít neki egy koronát 🙂 így majd Dogan befektet nála … vagy valami ilyesmi… Y. nem
kér belöle, inkább az érdekli, hogy Julis mivel haragította magára Endert 🙂 mivel is?! ja igen, azzal, hogy Te és Dogan nem szakítottatok vègleg

:-)!!!!!

5. Emír barátunk tehát elhagyja a bolondok házát! és ùgy bùcsùztatták, mintha legalábbis a 3. világháborùba menne harcolni! Komolyan meg is hatódtan egy pillanatra 🙂

6. Köszönjük Allah, h. visszahoztad Zeynepet, mert ebben a házban ö az egyetlen, aki valami értelmeset is tud mondani!!!!!! pl. hagyjátok már Emírt, végre van fizetése, autója, munkája és szerelme …. (ui. én még mindig várom Alihant :) :) )

7. persze ez a többi bolondot nem érdekli! valamit ki kell találni, h Emírt kirùgja Julis!!!!! Mivel Emír a security fönök, így Seday (a dadus!!!!haha) és Cemal kitaläljäk, h betörnek a farmra! Nem értettem, h miért, de Atát is belerángatták és hármasban mennek paintball-os ruhában a farmra 🙂

8. Julis tehát kettös játszmát játszik. Selimnek duruzsol, hogy el kell utaznia, amíg távol lesz, addig Kumru majd vágyakozik utána és ha visszajön biztos, hogy Kumru a karjaiba esik és bosszùból feleségül kell vennie.
Viszont Handannak épp az ellenkezöjét ígérte a nem-létezö felvételért cserébe.

9. Na és akkor itt kérem szépen össze-vissza kanyaríntották a történetet. Julis felbérel vkit, h lövöldözzön a kórháznál, amivel ugyebár Handant gyanùsítja meg Selim. Selimnél betelik a pohàr és Julis gyözködésére elutazik. Tehát csak Julis tudja, hogy hova ment.

10. Julis kisfia megkéri Emírt, hogy vegyen a nem létezö barátnöjének fehérnemüt, de az üzletbe Zeynepet küldik el, hogy ö hozza el a csomagot 🙂 oh Allah segíts rajtam 🙂 és itt „véletlenül“ ösze kell futnia Julisnak+Zeynepnek! így is lett! J. meghívja Z-t egy kávéra és addig magyaráz neki, míg Z. fel nem keresi a hotelben Selimet. Julis kisfia a hotelben figyeli ökét és amikor bùcsùzkodnak lefényképezi öket! Bravo Zeynep! beleestél Julis csapdájába! A képeket küldik gyorsan Kumrunak, aki így végleg kiäbrándul Selimböl…

11. Dogan és Y. vacsoráznak. ùgy látom Y. fantáziálása mostmár minden bölümben benne lesz 🙂 beszélgetnek a jövöröl és Y. el kell fantáziálni….

12. Asuman javaslatàra Y. megjátsza, h. beteg, h. letesztelje D-t, h. mennyire gondolja komolyan, h. „betegségben-egészségben“ haha… nagyon cseles 🙂 Persze D. nem hisz neki, oda küldi nyomozni Metét is 🙂

13. Közben megjelent a koldus gyerek is D-nél, hogy megköszönje a segítségét és az anyja mondja h. az uzsorás börtönbe került! ùgyhogy ugrott a Yildiz-apja-féle elméletem!!!! haha

14. Dogan kicselezi Y-t, mondván, h Ö megy Ata klubbjäba, Y pedig pihengessen otthon 🙂 Y-nek sem kell több, azonnal meggyógyul és megy D. után. Hössszerelmes D. pedig kibérelte a klubbot és édes kettesben vannak ott!!!!!

15. Tehát Kumru bepöccen a képek láttán és bejelenti a kedves csalädjänak, hogy babát vár Cemältól és h. összehäzasodnak! mindezt élöben közvetíti a szegény dokinak is, aki elöször azt hiszi (jòl hiszi) h. Ö az apa! olyan kis aranyos volt! Szegény doki!!!!!

Ha minden igaz ez volt a 170-ben 🙂 Lássuk mit tartogat még számunkra a forgatókönyvíró 🙂

Várlak





zuzuzu777 2023 ápr. 19. - 16:03:32 Előzmény mihenike
(828/898)
OK! Csütörtökön nézem a 170. :-) Hétvégére esetleg beiktatom a 171. :-(
Szerintem Ágika örül a legjobban! :-)
10/10
mihenike 2023 ápr. 19. - 14:09:12 10/10 Előzmény zuzuzu777
(827/898)

oh Allah Allah! el sem hiszem h. vége lesz :-)
Hajnalban megnéztem a 170-et, a kis Vízöntö segedelmével :-) igyekszem gyorsabban összehozni a regényt!!!!!


zuzuzu777 2023 ápr. 18. - 17:26:18 Előzmény mihenike
(826/898)

Szia! Jobb később, mint még később!

Hoztad a formádat, meg se kellett volna néznem, annyira szuper vagy!

Mivel nem volt kérdés, így nincs válasz sem!

Vége lesz nemcsak az évadnak, hanem a sorozatnak is május 29!

A doki és Tugcse a 171. bölüm szereplőlistáján még vannak, de tovább nem! Frufru azannya még ott van az utolsón is.

Nagyjából megvan D. bácsi életkora: ha a 80-as években volt fiatal, hozzáadunk 43-at, tehát jól saccoltam, hogy 65 körül van. Y. kora ismeretlen!

Amennyiben belefér Neked, jöhetsz, lesz időm ezen a héten még egy bölümre! Várlak!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 ápr. 17. - 11:50:46 10/10 Előzmény zuzuzu777
(825/898)



Szia! 169… ami késik nem mùlik… A teljesség igénye nélkül… ezek mind megörültek 🙂 🙂 🙂
1. Kumru tehát másnap reggel beàllít Selimhez kék és rózsaszín lufikkal, amikor tömzsi-törpi nyit ajtót!
Csak a hülyének nem esik le, hogy Kumru mit akar a lufikkal, de természetesen Zeynepnek és Selimnek sem 🙂

2. Jól sejtettem, hogy Z. „nemolyanlány“, ùgyhogy nem történt köztük semmi! Selim ismét lelki szemetesládának használta Z-t, aki annyira unta a doki nyavalygàsàt, hogy bealudt a kanapén 🙂 Másnap reggel el akart pakolni és magára öntötte a kávét/teät és kimosta a ruháit, ezért nyitott ajtót Kumrunak egy szál pólóban 🙂 - Természetesen ezt nem hiszi el Kumru!

3. Yildiz és Dogan nagy vigyirgàsànak oka tehát, hogy Y. megbocsát D-nek 🙂 juhu! a felhötlen boldogságnak Asumän gyorsan véget vet, mert hiszen Y-nek azonnal férjhez kell mennie D-hoz, nehogy D. idö elött meghaljon 🙂 Ez az Aszuman betegesen szereti a pénzt 🙂 Innentöl kezdve nyomja Y. a szöveget D-nek az esküvöröl 🙂 a hösszerelmes D-nek nincs kifogása ellenne,3 hónapon belül hetedhét országra szóló lagzi lesz, hiszen az elsö házasság alkalmával nem
volt lagzi!!!! Y. pedig megérdemli, hogy ùjra fehér ruhát hùzzon 🙂 juhu

4. Y. elmegy a másik két mákvirághoz, hogy bejelentse, h férjhez megy. Persze a két nö, mint Dogan ex-feleségei csak fintorognak… haha-Y. pedig felkéri öket koszorùslánynak 🙂 haha 🙂 teljesen agyhalott 🙂
De azért még el kezdik számolni, hogy hányszor mentek férjhez ök hárman, de Endernél elvesztették a fonalat. Olyan sokáig Y. el sem tud számolni, ahányszor E. férjhez ment. Söt E. sem
tudja már maga sem
😀😀😀😀😀

5. Julihoz is eljut a házasság híre és felhívja D-t, h. figyelmeztesse, h. Y. csak a pénz miatt megy hozzá… majd Kumru is ugyanezt mondja az apjànak, akinek bogarat ültetnek a fülébe és eldönti, h. leteszteli Y-t. Azt hazudja neki, h. a cég válságba került, így el kell adni az egyik házat (sosem tudom melyik kié, ùgyh. nem tudom, h melyiket kellenne eladni…) Amikor ezt meghalja Aszuman, akkor máris le akarja beszélni Y-t a házasságról!!!! haha!!!! milyen meglepö 🙂 De a 4 vezetékneves Y. nem most jött le a falvédöröl, így Ender segítségével kideríti, h. semmi gond a cégnél, csak D. próbára teszi öt 🙂 Ennek örömére, amikor D. barátai jönnek látogatóba, akkor Y. szakadtan öltözik fel, mondván, hogy eladta az összes ruháját, h támogassa a férjét 🙂 haha!!!!! És csapvízböl készült limonádéval kïnálja meg öket! oh Allah Allah

6. Nagy nehezen fény derül Rómeo és Jùlia közös mùltjáta is 🙂 D. volt J. elsö nagy szerelme, de a családjaik miatt nem házasodhattak össze. J is máshoz ment férjhez, D pedig elvette Handant. 20 évvel késöbb ùjra talälkoztak, J. boldogtalan volt, D. pedig éppen elvált. J. megtudta, h. babät vár a férjétöl, de D. miatt elvetette! Ezután boldogan éltek, amíg meg nem jelent Y. a szomszédban 😃 D. elmondta J-nek, hogy Sàntànon azzal akar bosszùt àllni, h elveszi Y-t. De csak 3 hónapig fog tartani, majd elválik és ùjra a farmon bùghatnak mint a galambok 🙂 J. belement, de 3 hónap mùlva D. közölte vele, h. nem válik, mert szerelmes lett!!!! Így törte össze Rómeo Julia szívét és lettek csak barátok 🙂

7. Ender felkeresi Juliát, hogy beszéljenek az ékszer üzletröl, de J. nem fogja szponzorálni E-t, mert nem használt a kavaràsuk, D. nem szakított Y-vel. De biztosítja róla, h. ad neki pénzt/alamizsnàt, ha kell neki 🙂 E. megalázottan távozik, hívja C-t, hogy nyomozni kell J. után! biztos találnak ellenne vmit!!!!!

8. Kumru meg akarja tartani a babát és arra jut, hogy a legjobb az lesz, ha Cenar feleségül veszi és ö lesz a gyermeke apja 🙂 No komment 🙂

9. Y. meghívja vacsorázni Atát, hogy összehozza öket Kumruval 🙂 Dogan anekdótál a 80-as évekröl - itt Y. kb20 percig fantáziál, hogy milyen lenne az életük a 80-as években… idöhùzás!!!!
Beszélgetés közben kiderül, h. elözö este a Klubban volt Dogan!!!! haha!!! Y. féltékenységi jelenete ismét megért egy OSCAR-t 🙂 bolond nö 🙂

10. Julie munkàt ajánlj Emírnek a farmon és úgy tünik, h el is vállalja, de ïgy el kell hagynia Yildizt és a pereputtyàt. a farmon lesz munkája, fizetése, autója, lakása és együtt lehet a szerelmével éjjel nappal 🙂

11. Cenar és E. kinyomozzák, h. Julienak van egy hajója, ami szennyezi a környezetet, így „Bio-Juliet“ mindenki elött megalázzák! Azt mondja E, hogy J. sokkal rosszabb, mint Ö, mert játsza az angyalt közben egy ördög. E-röl pedig mindenki tudja, hogy egy ördög és ez így van jól 🙂 haha 🙂

12. Julie teljesen megszállotja Handannak, meg akarja ölni. A „kisfiával“ kinyomozzák, hogy H. allergiás a méhekre! Mivel elözö este Selim kiállt Julie mellett (nagy baklövés hiszen az titok h. ök testvérek) így H. elmegy J-hoz, h kinyomozza kettejük kapcsolatát 🙂 a nagy titokra fény derül, viszont H. azzal nem számol, h J. pszicho és bezárja az istállóba egy doboz méhhel együtt 🙂

Itt a vége fuss el véle… lássuk hogyan menekül meg Handan …


zuzuzu777 2023 ápr. 12. - 18:28:52 Előzmény mihenike
(824/898)

Szia! Le vagyunk maradva, de úgyis behozzuk! :-)
Ezek szerint még több, mint 2 hónap, mert biztos lesznek kihagyások is, szokás szerint.
:-(
Megnyugodtam, megtalált Téged az „utódom”, (bocs.pejor) nem maradsz társaság nélkül!
Amennyiben (HA) megírod a regényt, kénytelen leszek holnap megnézni, hogy HOZZÁD tudjak szólni! :-)

OFFTOPIC

A YARGI-ről ennyit találtam az előzőeken kívül:
„A törvény embereként, ha a fiad, vagy a testvéred keveredne egy gyilkossági ügybe, te mit tennél?
A cselekmény két család körül bonyolódik. Ilgaz ügyész, és Ceylin ügyvédnő családja körül. Ilgaz egy talpig becsületes ügyész, aki nem ismer senkit, ha a munkája a tét, ugyanilyen becsületes, mesterségének élő apával, aki rendőrfőnök. Az édesanyjuk korán meghalt, három gyermeket hagyva maga után, akik közül Çınar problémás, mindig bajba keveredő fiú, most éppen egy gyilkosság gyanúsítottja. Ceylin, karakteres, rámenős, szinte gátlástalan ügyvéd. A pár évvel kisebb lánytestvére Inci a mindene, nagyon szeretik egymást. Az összes pert megnyeri, az akasztófáról is visszahozza az embereket, a történet kezdetén éppen egy ügy kapcsán akad össze Ilgazzal, nem éppen kellemes körülmények között.
Ilgaz bevágja a dutyiba, mondtam, hogy talpig becsületes, de mit ad az élet, mikor a testvérét meggyanúsítják egy gyilkossággal, rájön, hogy Ceylinre van szüksége.... ha valaki, akkor csak ő tud segíteni. Zajlanak az események, és akkor jön a sokk....”
VÁRLAK !!!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
offtopic
mihenike 2023 ápr. 11. - 13:31:44 10/10 Előzmény zuzuzu777
(823/898)
Yargi: nos azt nem tudtam, hogy mèg nincs vége…, azért az ùgy tényleg „veszélyes“ :-) és tùl sok idöm sincs nézni… de a föszereplöt nagyon jó színésznek tartom!
Ott van még a másik is, ami után nyomoztál nekem, a rétes tészta-igaz történet alapján, ahol kb a 60. részig jutottam.
10/10
offtopic
mihenike 2023 ápr. 11. - 13:27:08 10/10 Előzmény Elhaym
(822/898)
Szia! köszönöm!!!! én is így gondolom abból a 20 percböl amit elcsíptem belöle :-) a föszereplö a Kara Sevdából Emír!!!!! nagyon jól játszik!!!!!
10/10
mihenike 2023 ápr. 11. - 13:25:25 10/10 Előzmény zuzuzu777
(821/898)

A 169 után azt hiszem kézen fogva mehetünk Cenarkämmal a pszichiätriära :-) erre már tényleg nincsenek szavak!!!!!! remélem holnap lesz idöm megírni a regényt is :-)


Elhaym 2023 ápr. 09. - 23:52:59 Előzmény mihenike
(820/898)
Az nagyon tetszene neked. Nyomozás, izgalom van benne. Remélem lesz rá időd valamikor.
zuzuzu777 2023 ápr. 09. - 22:50:54 Előzmény agika912
(819/898)

Szia! Mennyire igaz az, hogy
EMBER TERVEZ, ISTEN VÉGEZ! :-(
Sajnos nem tudtam megnézni, de nagyon kíváncsivá tettél! :-(
Mindegy, ami késik - nem múlik!