zuzuzu777 2023 máj. 29. - 22:52:14 Előzmény agika912
(858/898)

Köszönöm, de valami sántít! Jól emlékszem, (és tudod, hogy általában jó a memóriám) kb. 2 hónappal ezelőtt írták, hogy május 29 és 178. Most néztem utána, hogy egy hétfő kimaradt, tehát vagy egyet átugrottak, vagy becsaptak, az is lehet, hogy már másik sorozat van beharangozva és úgy döntöttek, hogy elég volt a több mint 5 év. Természetesen ez akkor derül ki ha megnéztük az összeset, persze ez sem garancia, mert nem nagyon hívei a folytonosságnak!
Tehát a 176 körül van a gubanc! Várunk a kis vízöntő kegyeire! A nagy ül és vár!
Azt írod, hogy Y. három férje! Úgy emlékszem, hogy négy és az utolsó duplázva. A 24 órás, a fehér hajú, a fekete hajú és D. bácsi.Ide írd a spoileres tartalmat


agika912 2023 máj. 29. - 17:44:56 Előzmény zuzuzu777
(857/898)
Sziasztok!
Én már a 176.résznél járok,ami számomra elég fura volt,várom is majd,hogy mi is volt ez a rész..?😀
Elvileg ma lesz az utolsó rész,ami a 177. Láttam egy videót,amin a szereplők ünnepelnek,hogy vége a sorozatnak. És láttam egy képet is,amin Yildiz pózol a 3 férjével. De biztosat akkor tudok majd mondani,amikor látom,hogy tényleg vége. Számomra elég hihetetlen. Megírom majd nektek.😊
Addig is jó nézést nektek és köszönöm szépen a részletes tartalmat is!!
zuzuzu777 2023 máj. 29. - 13:26:21 Előzmény mihenike
(856/898)

Itt vagyok!!!

Állítólag, az előzményeket elolvasva ma, május 29. a 178. bölümmel vége (az évadnak vagy egyáltalán a sorozatnak, mert ezektől minden kitelik, lehet még néhány évadot kifacsarni.)
Most már csak kibírjuk ezt a potom kb. 8 órát.

Itt és most kérem Ágikát, de mást is, aki megnézi a 178. bölümöt, írja meg, hogy vége az évadnak vagy egyáltalán a sorozatnak! Nekünk még van 4 bölüm.

0. Úristen, ki ez a lány (VALMAR) mármint Handan, hát ahogy a kórházban kinéz ?!?!?!

1. Nem figyeltél eléggé, nem láttad, hogy Julis dobta a kocsi elé a kutyát?   
9. E. idejében a pasi ott dolgozott, de valami jelentéktelen emberke volt. Miután megvolt E. nagy belépője, a pasi azt mondta, hogy előnybe fogja részesíteni E. azöccsét a munkája során.
E. ezt kikéri magának, mivel D.-vel egy család vagyunk, így ez természetes, hogy a vejét előnybe részesíti, de Dzsenárnak ki kell emelkedni, magasabb pozíciót kell betöltenie. Nem kell kedvezmény, csak létra!
E. hozza a szokásost: KI VAGY TE? Majd én megmutatom, de Dzs. megkéri, hogy ne csináljon semmit, mert a pasi csak a pozícióját félti, nem fog tenni semmit ellene.
E:- Félti? Féltse is, KI VAGY TE? Dzs., mondd el mindenkinek, hogy Ender Cselebi a nővéred és ő áll mögötted, aki ellenszegül, azt eltapossa.

A pasi a jobb kezének mondja, hogy ki kell csinálni Dzs.-t, mert ha nem, úgy elveszíti az állását. A jobb kéz az mondja, hogy ez lehetetlen, mert –Dzs. D. veje. – Akkor is ki kell találni valamit, hogy hibát találjanak a munkájában és ezáltal kirúgják!
Meg is próbálják, ami majd a 175. bölümben napvilágot is lát (vagy nem)

11. Sajnos nem világos, hogy a prof milyen indíttatásból segít Julisnak azon kívül, hogy a doki barátja volt, lehet még itt is kiásnak egy kutyát! Ha-ha-ha! Pl. a prof Julis azannyának a testvére 

12. Látod, ez egy jó kérdés, hiszen egyáltalán nem szeretik egymást, de egymásra vannak utalva, mert a kettőnek együtt könnyebb rosszalkodni.

13. DZSIU DZSICU (remélem jól írtam)
Brazil harcművészet, a múlt század elején lett honos ott, de a távol keletről származik. A lényege a fojtogatás, földre vitel, feladásra kényszerítés.
Azért fél a két nővér (nem három) mert mi lesz, ha nem Ata, hanem Atát fojtják meg?

14. Saját kútfő, hogy ilyen rózsaszín gyémánt van néhány száz (ilyen kis méretű) amelyikből egyik JeLo tulajdona. (Csak nem akar kiderülni, hogy mi van D. bácsi rajongása mögött, mert Y. egyértelmű: a pénz)

16. Kezd a kutyák száma növekedni, lesz idejük a maradék 4 bölümben kiásni, vagy
/1. összecsapják a végét
/2. ez csak évadzáró
/3. vagy, vagy vagy…….

17. Szomszédasszony, labda…. Már régen figyelem, hogy a két villa melletti villák (jobb és bal) állandóan sötétek, nincs ottlakásra utaló jel, sima ablakok, se villany, se függöny, amelyek mögött nincs semmi, a néni a harmadik szomszéd? Jó nagyot rúgott Emir! :-)

20. minden világos, mint a sötét éjszaka, de Julis milyen aprólékos, (kinyomja a fecskendőből a levegőt) Y. nehogy már légembóliában haljon meg!

Várlak és mindenkit, aki megírja, hogy ma az évad vagy a sorozat vége!
Előre is köszönjük Mihivel együtt!


10/10
mihenike 2023 máj. 27. - 22:09:42 10/10 Előzmény zuzuzu777
(855/898)

ui. Várlak :-) jó szórakozást :-)


10/10
mihenike 2023 máj. 27. - 22:08:59 10/10 Előzmény zuzuzu777
(854/898)


Szia! jobb késöbb, mint még kédöbb :-)

174.
1. Kumru, Cenar és a baby is tùlélik a balesetet! Mindenki boldogsàgban ùszik, de én tovàbbra is azt mondom, hogy a kutya farmról szökött meg, hogy balesetet okozzon 🙂 haha

2. Dogan villájában összegyülik a nagy csapat és még közös selfie is készül, mert most éppen mindenki szeret mindenkit.

3. Kumru átgondolja az életét és szerelmet vall Cenarnak! remélem így is marad, mert C. megérdemelné 🙂 Kumru nem akarja, h. C. a cégnél dolgozzon, de C. nagyon szeretne rendes férj és Apa lenni és dolgozni akar!!!!

4. Yildiz meg akarja büntetni Sedayt, amiért kellemetlen helyzetbe hozta Dogan elött, ezért Seday és Mete helyet cserélnek 🙂 nagyon vicces! Még D. is azt mondja, hogy részleteket nem akar tudni a cseréröl, elég, ha Yildiz tudja…

5. Kumru és a két „örömanya“ elmennek közösen vásárolni, ami odáig fajul, hogy Ender is és Handan is felpróbálnak 1-1 menyasszonyi ruhàt és Kumru faképnél hagyja öket 🙂

7. Zeynep elmegy Atához, a férfi elmondja, hogy elküldte a modelleket, mert ùgy látta, hogy Z. kellemetlenül érzi magát. Z. teljesen elolvad!

8. Emír és a zsaru baràtnö is befut Atához, ahol éppen hallják, hogy a szomszédok veszekednek és a bolond zsarunö el kezd lövöldözni 🙂

9. Cenar panaszkodik a növérkéjének, hogy az ügyvezetö ig. nem szimpatizál vele. ezért Ender bemegy a pasihoz magyarázni meg fenyegetözni (???). ezt sem értettem, h. Endernek milyen hatalma van a férfi felett?!?!

10. Kumru le akarja rázni a két örömanyát és az apja azt tanácsolja neki, hogy mivel nekik is esküvöjük lesz, így szervezzék Yildizzel együtt az esküvöt, ïgy le tudja rázni a másik két gráziát 🙂

11. A professzor a kórházban bùjtatja Julist… nem tudom hogyan, körözik meg minden, ö meg ott van bent betegként! ha van rá magyarázat, akkor írd meg kérlek 🙂

12. Ender a legùjabb ékszer kollekcióját Kumruról nevezi el! ez az ajándéka számára. Erre pedig Handan azzal licitál rà, hogy a fiataloknak adja Engin házát. De megnyugtatja Endert, hogy talál maguknak egy másikat… haha! ezek miért is laknak még mindig együtt?!? Yildiz is megmondta, hogy ezek olyan mint 2 öreg házas 🙂

13. Fény derül Ata „titkos“ gyürü rendelésére is! Nem Törpi kezét akarta megkérni, hanem magának rendelte, valami küzdösporttal kapcsolatos, amit üz és szeretné, hogy a meccsen ott álljon mellette Törpi. Ez is homályos nekem. Melyik sportág is ez? és Törpi meg Yildiz szerint miért olyan nagy baj, hogy ezt csinálja Ata?!?

14. Yildiz megkapta az eljegyzési gyürüjét Dogantol, amiben rózsaszín gyémánt van és ilyen állítólag csak Jennifer Lopeznek van 🙂 haha

15. Seday találkozik a kis szegény gyerekkel, akit támogat D, így megenyhül D. bácsi iránt

16. Azt a kutyát, ami Olaszországban, már sosem fogjäk kiäsni?????

17. Emír ismét a rendörségen köt ki, azt hiszi, hogy a zsaru barátnöje viccelödik megint, de a feljelentés ezúttal „komoly“ volt, a házsártos szomszédasszony jelentette fel.

18. Cenar szeretne gyüjtést szervezni az egyik alkalmozott beteg gyereke számára, de az ügyvezetö ig. nem támogatja benne…, viszont Kumru igen!

19. Julis emberei elrabolják Cemalt és megzsarolják Handant, hogy áldozza be Yildizt a jobb kezéért cserébe…

20. H. éjszaka beállït Y-hez, hogy ö ott aludna, mert összevesztek Enderrel… persze, no problem 🙂 23:30-kor elküldni a biztonsági ört a gyógyszertár ba, így Juliska be tud menni a házba, ahol az éjszaka közepèn mindenhol ég a lámpa és bemegy Y.-hez egy injekciós tüvel… Handan miért nem szólt a rendörségnek??? J. honnan tudja melyik Y. szobája….????
Oh Allah 🙂




zuzuzu777 2023 máj. 19. - 22:49:51 Előzmény mihenike
(853/898)

Szerintem D. most nem gyilkos, ill. nem ő ölte meg a dokit, az baleset volt, viszont mindenképpen vissza kell mennünk olaszba, mert ott lesz a kutya elásva.

Amennyiben megírod, tudod, hogy igyekszem másnap megnézni és reagálni.

Látod, majdnem elfelejtettem az előző terhességet, de hát azért vagyunk, hogy kiegészítsük egymást! Sajnos már látom a végét (178. bölüm)

Nagyon találó a 3 muskétás!


10/10
mihenike 2023 máj. 19. - 09:03:07 10/10 Előzmény zuzuzu777
(852/898)

szia!

Julis azért kiabálja, h. D. a gyilkos, mert hogy Ö ölte meg Selimet. De ö megölte Engint és 2x próbálta megölni Handant! De hogy a kisfiát mivel vették rá, hogy beszéljen…???? elég fontos infó lett volna, de nem derült rá fèny!!!!

A következö részt hétvégén szeretném megnézni.

Kumru terhességéröl eszembe jutott az elözö terhessége, amiröl senki sem tud csak Yildiz! elég morbid!

Te még komolyan tudod venni Endert?!? nekem már ö is szànalmas! elvesztette a varázsát!

A 3 muskétáson viszont továbbra is jókat szórakozok! (Cenar+Seday+Emír)


zuzuzu777 2023 máj. 17. - 21:09:55 Előzmény mihenike
(851/898)

1. Ez? Felért tíz szilveszterrel is, amilyenek az utóbbi évek TV. Adásai!

Csak egy példa: E. rúzsa hol fekete, hol sötét lila, hol halvány rózsaszín! Picit jobban odafigyelhettek volna (bogaras vagyok?)

2. Julis letartóztatása szerintem két szálon fut. Most jobban odafigyeltem:
a. Engin „gyilkosságára” Aslan a tanú, csak azt nem tudjuk, hogy mivel zsarolták meg, mert ahhoz, hogy elárulja a fogadott azannyát nagy ász kellett hogy legyen a kezükben. (lehet Párizsban gyilkolt és körözik?) Volt valami olyan, hogy a fiú azt mondta: gyilkost neveltél belőlem?
b. D. bácsi a másik szál, de hogy mi az nem világos, miért kiabálta Julis, hogy D. a gyilkos, nem én. Lehet, hogy megtudjuk, lehet, hogy nem, de – és itt a de!!! Az a fiú, aki követte Frufrut olaszból, (bőröndcsere, titkos telefonhívások, ál anyuka stb) az lehet a kulcsa ennek a zárnak, ami vagy kinyílik vagy nem.

3. Handan bosszúból tervelte ki, mert ugye E. megalázta őt Nadide előtt
nem ismerte el, hogy nem is ő, hanem Handan segített megszabadulni Nadi menyasszonyától. Ezen kívül pedig a ruhásboltban is beszólt neki, erre úgy döntött, hogy visszavág!

Az is jó volt, amikor úgy döntöttek, elmennek Ata bárjába, hogy megkérdezzék tegnap este ott voltak-e.

Már mindenki tudja, hogy Ata és Törpi között lesz valami vagy nem!

10. Ez az, az hittem, hogy csak szövegkiesés, de ezt is már csak a következőkben fogjuk megtudni, az biztos, hogy a prof ugye barátja volt a dokinak, aki viszont Julis féltestvére.

11. Az éneket sajnos nem sikerült lefordítanom, mert nem volt tiszta, viszont úgy döntöttem, hogy Frufru elvetél és Dzsenárral új lappal kezdenek új életet!
No, milyen fkíró vagyok?

Off topic: bakancslistámon van hogy visszanézem az elsőtől a dalfesztivált, de még nem jutottam el addig.



zuzuzu777 2023 máj. 16. - 22:52:16 Előzmény mihenike
(850/898)

Szia! Holnapra (szerda) terveztem be. Tehát a 10. figyelmesebben!
Ez az eső most már abbahagyhatná! (Eszembe jutott a jánoshalmi pap esete)

OFFTOPIC
Képzeld, belefutottam Tarzanba és nem is olyan csúnya, mint az utolsó filmjében, nem olyan szőrös és kigyúrt.
Tudod, elment olaszba érdekházasságba és ott forgatott. Ennek VIOLA a címe, 12 bölüm/50 perc. Lehet, hogy Y és E. után belenézek. Krimi, ahol ő a felügyelő.

Ezen kívül megnéztem egy 60 perces összefoglalót a „Her yerde sun” 23 bölüm/140 perc, nem gyilkolászós, romantikus, kellemes, kikapcsolódós.

Várj rám és jövök! :-)


10/10
mihenike 2023 máj. 16. - 10:56:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(849/898)

0. Az Eurovíziót szoktam volt nézni, de idén kimaradt. viszont a gyöztes dalt meghallgattam, de nem tetszett. a hölgy koràbbi (2012) gyöztes dala, az Euphoria sokkal jobb volt!

173


1. Tehát Yildiz lánybùcsùja egy szilveszteri kabaréba illett be!!!! félelmetes, hogy a forgatókönyvírók mennyire ostobànak néznek minket!!!!

2. Julist miért vitték el a rendörök?! igazàból a 173-ból sem derült ki, csak annyi (ha minden igaz), hogy Aslan vallott ellenne és mindkettöt letartoztattàk! De azt sem tudtuk meg, hogy D&Y mivel zsarolták meg a kisfiùt és hogy valóban megsemmisültek-e a D. ellen szóló bizonyítékok?!?

3.1. Y. lánybùcsùja unalmasan indul, másnap reggel pedig senki nem emlékszik semmire és Handan eltünik!
Ezt figyeld, Dogan nem mehet el Ibizára kislegény bùcsùra, de Yildiznek biztosítja a helyet a hoteljében …. micsoda papucs! Sebaj, ennek a lànybùcsùnak meg kell lennie, mert Y. többet nem óhajt férjhez menni, tehát most vagy soha 🙂

3.2. Szóval a 4 màsnapos mákvirág próbálja kideríteni, h hova tünt Handan! A+Z+Y+E éjszakája kalandos volt, hát még a másnap… ebbe már én is belekattantam 🙂 halálra röhögtem magam, ahogy Ata bárjában buliztak! föleg E! a hotelben összefutottak a pszicho testvérpárral is, ùgyhogy öket is vitték bulizni! Végülis az lett, amit végig sejtettem, hogy Handan megjátszotta az eltünését, h ezzel „bosszùlja“ meg, h Y+E eszközként használta a Nadide+Nade ügyben 🙂 H. kevert vmit az italukba, ö elrendezte a „tetthelyet“ és àtment egy másik szobàba aludni. Cemal pedig követte öket egész éjszaka és felvételt is készített róluk!!!!

4. Képzeld, Kumru féltékeny lett Cenarra, amikor videóhívás közben C. épp Atànàl volt a srácokkal és Kumru észrevette a hàremet a háttérben 🙂 annyira féltékeny lett, hogy még a szomszédba is àtment panaszkodni 🙂 hát mindjàrt megörülök.

5. A srácok figyelmeztetik Atát, hogyha komolyan gondolja Tömzsi-törpivel, akkor küldje el az orosz modelleket. haha

6. Dogan apu munkát ajánl/ad Cenarnak a cégnél, hiszen hamarosan férj és Apa lesz, ùgyhogy dolgoznia kell 🙂 persze az aktuális ügyvezetöigazgatónak ez nem tetszik! persze hiszen gondolom Cenarnak pont semmi végzettsége sincs… mindenhova a növére vagy valamiféle ismerös miatt került … pl. Alihan és Kaya…

7. Emír átmegy a zebrán a piroson, ezért letartóztatják! na de kérem
ezt a zsarunö intézte, aki így akarta kiprovokálni, hogy hívja el randizni! haha! ezek körül tényleg mindenki bolond 🙂

8. Seday gyanakszik Doganra és hallgatózik, majd követi is, aki egy nöhöz megy, ahol gyerekek is vannak 🙂 Persze viszi a hírt Y-nek, h. D-nek van egy másik nöje meg gyerekei 🙂 Y. is elindul a nöhöz, hiszen ö lesz Mrs. Yildirim! vele ne packázzanak! D. is befut és kiderül, hogy D. egy SZENT és csak segït a nönek 🙂 haha.

9. Handan+Ender harca is vicces, ami az esküvöt illeti, hogy ki-mit fog venni 🙂

10. Julis a professzor segítségével megszökik… no komment, nem tudok részleteket

11. Kumru és Cenar pedig balesetet szenvednek egy kutya miatt! lehet hogy a kutya is Julis beépített kutyája…???? haha :-)

Ez bölüm annyira nem volt jó… vagy csak nem figyeltem eléggé…

Várlak :-)


zuzuzu777 2023 máj. 13. - 22:56:01 Előzmény mihenike
(848/898)

Szia! Láttam már olyant, hogy az utolsó részben visszatérnek a szereplők, (holtak és nem holtak)! Képzeld, hogy megjelenik a fehér hajú, meg a sárga hajú, meg a fekete hajú :-)
Lehet, hogy nem figyeltem oda, de Julist miért is vitték el a rendőrök?
Össze tudnád számolni, hogy a filmben hány év telt el?
Az a lánybúcsú, amit írtál, hogy kocsmában eszméletvesztés?
Amikor jelentkezel, igyekszem a legrövidebb időn belül megnézni és válaszolni az esetleges kérdésre.
Fél füllel hallgatom az Eurovíziós dalfesztivált.
Köszönöm a kellemeset, viszont kívánom. Itt napok óta esik, de nem jól esik!
Megyek, mert idő van! Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 máj. 13. - 11:52:45 10/10 Előzmény zuzuzu777
(847/898)

:-) köszi szèpen mindent tanítómesterem :-) a következö, a lánybùcsùs rész, a hétvégére van betervezve :-)
Igen, várom Alihant, Kayat meg Ender gyerekeit :-) de ha valamelyik halott feltámadna az is jó lenne még :-)
Kellemes hétvégét


zuzuzu777 2023 máj. 12. - 22:51:34 Előzmény mihenike
(846/898)

Mea culpa, mea maxima culpa, hát nem elfelejtettem, hogy :
V Á R L A K ! ! ! :-)


zuzuzu777 2023 máj. 11. - 20:55:28 Előzmény mihenike
(845/898)

Mi az, hogy a teljesség igénye nélkül? Tíz pontból száz!

1.„Szegény” doki? Ez nem szerelem, hanem megszállottság! Frufrun és Julison kívül azért frufru azannyának se kicsi a szerepe ebben!

1.1 Miért van olyan érzésem néha, hogy Aslan szerelmes Julisba?

8. Soha ne mondd, hogy soha! Lehet még egy-két csavar és csak megtudjuk hogy D. bácsi miért „megszállottja” Y.-nek!

9. No, itt tévedtél egy nagyot, nem 8, hanem még hat van hátra, és szerencse, hogy nem hatvan! Ha-ha-ha!

10. A zöld borítékban, amit Ata adott át törpinek:
Drága Zeynep Yilmaz!
Köszönjük szépen az ezer facsemetét, melyek már úton vannak Marmaris felé, ahol a tűz elpusztította az erdőt!

+1 Ez nem esküvő volt, hanem „csak” eljegyzés
+2 Csetlik-botlik a tűsarkúban, különösen, amikor meglátogatja Atát, vártam, hogy mikor hasal el!
+3 Te még mindig Góliátot várod?

Tehát nem felejtettél ki semmit!
Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2023 máj. 09. - 22:54:19 Előzmény mihenike
(844/898)

Isten hozott!
Sajnos holnap (szerda) már nem fér bele, de igyekszem csütörtökön megnézni!
Látod, hű vagyok hozzád, amíg nem szólsz, nem nézem! :-)
Várj rám, jövök! :-)


10/10
mihenike 2023 máj. 09. - 20:28:34 10/10 Előzmény zuzuzu777
(843/898)



Sziasztok! csak Allah tudja, hogy hanyadik neki futásra, de nagy nehezen végig néztem a 172. bölümöt és mint láttam le vagyok maradva mint a borravaló… sebaj! a teljesség igénye nélkül, mert már nem emlékszem minden részletre!!!!

1. Szegény dokikánknak löttek és persze ö van most pszichónak beàllítva 😞 és Kumrut kell sajnálni, aki mindig rossz pasikat választ 😞 Legalább Kumrunak van annyi önkritikája, hogy belátja, hogy Selim az ö hazugságai miatt fordult ki önmagából…-na meg persze a növérkéje hatàsàra!

2. A gyilkosságot Mete magára vállalja, de ripszropsz kiszabadul, hiszen önvédelem volt!

3. Julie persze örjöng és Aslannal megszerzik az elhagyatott épület biztonsági kamera felvételeit, amin látszik, h. Dogan lött… no de kérdem én, h. ezt a rendörség miért is nem találta meg?!? Jaj ezek a logikátlan dolgok 🙂

4. Valahogy Kumru nem vette komolyan, h. Selimnek és Handannak viszonya volt, így nem kéri számon az anyját!

5. Kumru magához képest elég normális volt, mert mondta Cenarnak, hogy most, h. Selim meghalt nem muszáj elvennie! de ugye C. szerelmes belé, amit K. nem vesz észre…, ùgyhogy lesz esküvö!!!! de azért mindketten elmennek Selim temetésére, h. lezárják ezt az ügyet!!!!

6. Dogan apu sem most jött le a falvédöröl! Rájött, h. a gyerek nem Cenaré és figyelmezteti Kumrut, hogyha most összeházasodnak, akkor szerelem nélkül fogja leélni az egész életét… talán az elsö értelmes beszélgetés apa és lánya között!!!!!

7. Aszumán nem nyugszik, kerítönöt játszik és a játszótéren kinéznek Sedayyal egy „dadust“ Emírnek… másnap mennek „felszedni“ a dadust, akiröl kiderül, hogy rendörnö és „undercover“-ben van a fagyi árùssal együtt 🙂 Amikor megjelenik a körözött személy a parkban és elörántják a pisztolyukat, akkor a nyugalmazott bérgyilkos Seday (aki most babysitter-imádom-) leszereli öket, így elszökik a bünözö, a rendörök pedig azt hiszik, h. Emir+Seday+Asuman szintén bünözök, akik direk hiùsították meg az akciót, így bevszik öket a rendörségre! Sebaj, ezek màr „hazajárnak“ oda. Miután lenyomozzák öket és lyukat beszélnek a nyomozó hasába, mehetnek haza 🙂 Tragikomédia

8. Soha nem
fogom megérteni Dogan beteges rajongását Y. iránt és azt sem, h. Y. megbocsátotta, h. D. megölte Sátánkát. és azt sem értem, hogy a két màkvirágnak haja sem görbült, Sátán pedig meghalt! Tehät D. bejelenti, hogy Ibizán lesz a legénybùcsùja … (hány éves is ez a kislegény… haha) de persze Y. nem engedi, ùgyh. volt-nincs legénybùcsù!! Aszumán károgása ismét megér 1-2 misét 🤪

9. Már éppen hiányoltuk, de megjelenik a pszicho-testvérpár is. Az öccsnek lett 1 mennyasszonya, aki nem tetszik a növérkének, és elköltözött vele Isztambulba. na már most I-ban csak Endert ismeri, így hozzáfordul segítségért, h. välasszák szét öket… hu, ezt is agyonbonyolították, jókat nevettem rajtuk… E. természeresen vàllalja, cserébe Nadide szponzoràlni fogja a gyémántjait… 🙂 ugyan mi mást is kérhetett volna töle! Szóval volt itt minden, Y-t kérte meg E., h. csábítsa el az öccst, Y. cserébe azt kéri, h. szervezze meg neki a lánybùcsúját. Y. olyan elfoglalt, h. egy dublört küld maga helyett (haha, mert neki olyan is van…) de a nö elbukik. Ezután Handant becselezik és öt küldik „csábítani“ 🙂 Azt mondja Ender, hogy Handan lesz Sharon Stone az Elemi ösztönböl… ezek nem normálisak és még 8 Bölüm 🙂 de a lényeg, hogy a szerelmes pár szakít, így E-nek is lesz szponzora! juhu

10. DJ Ata meg szeretné hálálni Zeynepnek, amit a kislányáért tett és Sedaytòl kér segítséget! na itt én is segítséget kérek, mert nem értettem pontosan az ajándékot. ültetettett Z.-nek fákat? vagy mi volt?

11. Màsnap Z átmegy HalitCannal játszani DJ Atahoz és Melishez és kiderül, h. a pasinak kész háreme van otthon 🙂 orosz topmodellek a bejàrónö+a dadus, a szomszédja meg egy színésznö.

12. Y. sosem változik, ismét hülyét csinält magából, amikor elmentek D. barátaihoz vacsorázni. hiába figyelmeztették, h rossz a wc zárja/kilincse, ö mégis bezárta magát, majd pedig rövidzárlatot csinält, h. észre vegyék, h ö bizony eltünt 🙂 haha! na ide sem kell menni többet vendégségbe 🙂 Y-nek is egyre nagyobb a combja és egyre rövidebb a szoknyája :-)

13. Dejavù! Esküvö és menyasszony-csere… vagy mégsem…. 🙂
Julie megzsarolja a felvétellel D-t, miszerint vagy Öt veszi el Y. helyett vagy mehet a börtönbe!

14. 2 nap mùlva Y. és D. állnak az anyakönyvvezetö elött és D. mondja, h ö Julist veszi el! Julis ruhája mindent visz! halálra röhögtem magam! De häzassäg helyett Julist elviszik a rendörök!!!!! Haha!!!! D&Y kijätszottäk Julist!!!! ök az ùj Bonnie&Clyde 🙂

15. Yildiz lánybùcsùja: minek neked lánybùcsù? Számtalanszor férjhez mentem, de lánybùcsùm mèg nem volt!!!! haha

+1 ezek hogy tudnak 1-1 esküvöt ilyen gyorsan megszervezni??? és ugye lesz még 1 igazi is … szóval azt is meg kell szervezni :-)
+2 nem bírom már nézni, hogy mennyire idétlenül öltözetik Törpit!!! törpi és tömzsi és a ruhái nagyon elönytelenek!
+3 én még várnék egy nagy visszatérést, ha visszahoznának egy régi szereplöt! az jó lenne :-)
+4 ez az Ender is csak karikatùràja Önmagának! már nem lehet komolyan venni! egy vicc az a nö!!!!

Vàrlak :-)! és írd meg hogy mit felejtettem ki :-)


zuzuzu777 2023 ápr. 30. - 22:55:38 Előzmény agika912
(842/898)
Azt hiszem, hogy egy hetet csúszunk, mert május 1!
Azért itt is egy elvarratlan szál Tugcse!
agika912 2023 ápr. 30. - 14:46:14 Előzmény zuzuzu777
(841/898)
Igen,most már értettem a Tugce részt is. Szegény doki,nagyon sajnálom!
zuzuzu777 2023 ápr. 29. - 17:46:33 Előzmény mihenike
(840/898)

171. kivégezve!
Ismét hoztad magadat, 10-ből 100! Jó tanítód voltam! (HERCAI) :-), :-), :-)

7. Dzsenar beszámolója: Tugcse Izmirből jött Istambulba, ahol középszerű modell lett, de ő híres akart lenni, ezért híres focistákkal lépett e kapcsolatba, majd ezeket a levelezéseket átadta a sajtónak, akik publikálták!
E.: - Hogyhogy Julis alkalmazta?
Dzs.:- Julis megmentette ezeket a pórul járt focistákat, de úgy, hogy a saját malmára hajtotta a vizet és kezdte jól kihasználni ezeket az embereket Tugcse közbenjárásával.
E.:- Ezt mi is megtehetjük!

Miután Y. megbizonyosodott arról, hogy Tugcse áruló, hogy megmentse Emírt a nőtől, meghívja az egyik focistát a feleségével együtt, ahol szembesítik egymást, Tugcse lebukik, Emir kirúgja, Visszamenne Julishoz, de neki már nincs szüksége rá, mert „használhatatlan”!

9. Igen, Ender gyémántjait reklámozták volna, ill. szponzort kerestek. A cirkusz előtti beszélgetésnek viszont annyiban volt értelme, hogy kinyitották Y. szemét a menyasszonyi ruhával kapcsolatban.
- D. azt akarja, hogy azannya ruhájában esküdj, akkor te meg vetesd fel vele az apád ruháját!

Erre fel találja ki azt a borzadály fényképet. Természetesen D. le is mondott arról, hogy frufru tanácsára Y.-t beöltöztesse a 100 éves ruhába.

A főszponzor asszonnyal való csetepatéban kimutatták a foguk fehérjét az aranyos napraforgók! :-)

H.C. nagyon aranyos kisfiú lett! Jó volt, amikor Ata exének a lábára lép.

Amennyiben 1973-ban volt azannya esküvője, akkor 1980-ban hogy járt bulizni D. bácsi?

Mindegy, a lényeg, hogy az alagút vége látszik! Hogy mondják: kibírom, ha addig fát vágnak a hátamon is?!?

Lemaradt a : VÁRLAK


zuzuzu777 2023 ápr. 28. - 22:59:09 Előzmény mihenike
(839/898)

Húúúúúúú! Tényleg bolondok gyülekezete! Allah seg(g)ítségével holnap megnézem és jövök!
Tehát 7. és 9. nagyobb odafigyelés!
Ezzel Ágika is beljebb lesz!