10/10
mihenike 2023 jún. 14. - 20:18:23 10/10 Előzmény zuzuzu777
(878/898)

szép jó estét!!!! köszönöm szépen ezt a kimerítö elemzést :-)!!!! jót szórakoztam! föleg a mosàson :-) a 2 mosógép között micsoda átjárhatóság van :-)

Jaaaj ezekkel az évszámokkal kikergetnek a világból :-) méghogy 6 évvel ezelötti… mivel voltak a sorozatban idöbeli ugrások, így Yildiz&Ender nem 6 éve találkoztak, hanem kb.10 éve…
pl. amikor Y. terhes volt HalitC-al, akkor eltünt kb. 6 hónapra vagy Ender egyszer elment fél évre Londonba vagy
Sátánka halála után is eltelt 2 év … és még biztos volt több ilyen, de hirtelen nem jut eszembe!

Holnap meg szeretném
nézni az utolsó részt, mert furdal a kíváncsiság!!!!


zuzuzu777 2023 jún. 14. - 19:52:14 Előzmény mihenike
(877/898)

Olvastam hozzászólást, ahol a vége után azt írják, úgy lett befejezve, hogy netán ha folytatásban gondolkodnának (tudod TE, hogy mire gondolnak? Mert én nem) akkor hozzá lehessen nyúlni
-A legújabb helyesírás szerint akármivel lehet mondatot kezdeni, még „HA”-val is!- ha-ha-ha !!!
Pl. nem minden halott „halott”, a kisfiút is vissza lehetne hozni ecetet rá, ecetet rá! (etc.)
Sajnos nálam se volt hibátlan a felirat, volt hogy percekre eltűnt!

H.: - Egyet nem értek amióta ismerlek benneteket : ti ketten ellenségek vagytok, vagy barátok?
Y.: - Ellenséges barátok vagyunk, mivel az ellentétek vonzzák egymást!
E.: - Tehát a válaszom: 50-50 %.

Közben: Aysel belerakja a jobb oldali gépbe YSUE eperpecsétes rózsaszínű kardigánját, ráönt 2 dl. valamit, (csak az egy darab mosnivaló) – csiribí-csiribá és a bal oldaliból veszi ki tisztán, de még ő is rácsodálkozik!!!

MÁS: Hát azért Seday és Emir nászajándéka se volt semmi, fogtam a hasam! ( a kétgyermekes hastáncosnő)

8. Törpi elmegy Atához, hogy ő nagyon szégyelli magát és jobb, ha szakítanak!
Megosztja Sedayal, amire ő kigondol valamit: kecske is káposzta is….
Seday: Asuman néném, Zeynep nagyon rosszul van, már csak árnyéka önmagának. Azt mondta, ha anyám így akarja, hát legyen, Szakítottam, ha azanyám boldogtalan, én nem lehetek boldog. Fontosabb, hogy azanyám boldog legyen.
Asuman: ki kell találni valamit, gyere, menjünk Ata azannnyához!
Asu: - Szeretnék bocsánatot kérni, tőled is és anyukádtól is, mi csak vicceltünk. Anyukádtól is szeretnénk bocsánatot kérni.
Ata: rögtön hívom!
Asu.:-Bocsánatot kérünk, mi nem úgy gondoltuk, csak hát ez az éjszakai élet, ez nem tetszik, sok a gonosztevő, van maffia, csak ez a problémánk! Féltem a lányomat.
Mutter: - Nekünk se tetszik, az apja is haragszik. Külföldön tanult, jóképű, gazdag. Nem tudom mi vonzza az éjszakába!
Asu és Seday nekiesnek Atának, hogy milyen felelőtlen az éjszakai élete miatt, stb.
A lényeg, ezzel sikerült elnyerni mutter kegyeit és kibékülnek. Seday felajánlja, hogy menjenek el együtt törpihez, hogy lássa egy család vagyunk és lesz nagy meglepetés. Lett is!

9. Az adomány: az undok főnök és a jobb keze:
- Ha már így belecseppentünk, akkor adni is kellene valamennyit!
- Állj! Ne azt mondtam, hogy adunk, hanem, hogy segítünk!

Frufru: - Most mi lesz, ki kellene ugrasztani a nyulat a bokorból. Szólok apámnak!
Dzsenár: Nem jó ötlet, mert akkor fizet és nem értük el a célunkat és mi maradunk a pácban. Megvan! Öngólt fog rúgni! Önként és dalolva, tudtán kívül fog fizetni!
Frufru: Tehát tettetjük magunkat, hogy nem tudunk semmit, bemegyünk apámhoz és öntjük az olajat a tűzre! Látom, kezdesz hasonlítani a nővéredre, kezdek félni tőled!
Dzsenár: Már te is olyan vagy!
Megjegyzés: miért, hiszen egyszer már leégették a pasit D. előtt, v. fkíró csere volt?
Frufru: -Apa, azért jöttünk, mert hallottuk, hogy segély gyűjtés lesz beteg gyerekek számára, mi is szeretnénk csatlakozni.
A pasi: Igen, én találtam ki, nekem jutott az eszembe!
Fru: - Ez nagyon szép öntől
A pasi: tudja, mi lángelmék ilyenek vagyunk, akkor én is beszállok!


AZ ADAKOZÁS:
Frufru: -Máris idegesít a pasi, mi itt vagyunk, készülődünk, ő meg sehol! Hazug egy ember!
Élő TV adás, sok telefon az adományok fogadására, természetesen az első megszólított D. bácsi: -Örülök, hogy segíthetek, a cég nevében 100 milliót adományozok.
Fru – Ki legyen a következő, akit élő adásba szólítunk?
Dzs: Legyen a főnököm: Ön mennyit ajánl?
- Természetesen én kevesebbet, mint D. úr, tehát legyen 1 millió
Dzs. ezek szerint kettőt, mert már a múlt héten felajánlott egy milliót, tehát ez együtt 2 millió, Uram, mosolyogjon, mert élő adásban van a Tv-ben!

10. Az étterem:
E.: - Ez a pincérnő a 6 évvel ezelőtti Yidizre emlékeztet!
Y.: - Ezzel azt akarod mondani, hogy akkor tetted tönkre az életemet?!
E.: - Minden azzal kezdődött, hogy megláttalak! Tudod, hogy mindent nekem köszönhetsz, még D.-t is!
Itt jön már az Ágikás, de ezt nem akarom kihagyni:
Y.: - Ha én énekesnő lettem volna, akkor te meg vécés néni!
E.: - Ki vagy te?
Végül is a se füle se farkának a lényege:
- Ne idegesítsük egymást, jön a finálé!

Megértetted? Hagyj békén, azt az egyet már kibírjuk! :-)

V Á R L A K !!!









10/10
mihenike 2023 jún. 13. - 20:38:02 10/10 Előzmény zuzuzu777
(876/898)

Szia! tehät az utolsó elötti… sokat nem fogok írni, mert a szokásos oldal, ahol nézni szoktam 1óra 16 percnél hibát jelzett és utána youtube-n folytattam angol felírat nélkül, amiböl nem értettem
tùl sokat, de egy biztos, az utolsó 40perc csak idöhùzàs volt. Az éttermes jelenet utàn, amit kielemeztetek Ágikával, csak Ender és Yildiz képzelödtek… mi lett volna ha,… stb. Ahelyett, hogy valami félbe maradt szálat lezártak volna, csak marhasäg volt az egész 🙈🙈🙈🙈

1. Yildiz fejéhez fegyvert fog a pszicho-maffiózó, de Ender leüti és azt hiszik, hogy ök mostmár sorozatgyilkosok :-) a gyilkos jobb-kéz vérszemet kap és ezt is meg akarja ölni, de emez gyorsabb, mint a fivére és gyorsan feltämad, mielött amaz megölné… haha

2. tehát föhöseink tovább indulnak eläsni Börnit, de ugyebár Halitot is le kell szállítaniuk… no komment, ami abban a faluban ismét lezajlott!!!!

3. Handan kérdezi a két mákvirágot, hogy miért segítenek neki eltüntetni a hullät és hogy ök valójában ellenségek vagy barátok-e…?!? ezen nagyon jót röhögtem! azt mondja E, hogy fifty-fifty :-)

4. Föhöseinket utolérik a maffiózók és a rendörség is és jön a csattanó!!!! Az eltünt nö(Börni szeretöje) rendör és letartóztatja a rosszfiùkat, az 5 bolondot pedig elengedik :-) ps. Handan feje, amikor ràjön, hogy nem is ö ölte meg Börnit és, hogy megint átverték :-) haha! Mäsnap D. megkérdezi Y-t, h. milyen volt a vakáció. Y: ùgysem hiszed, de elmesélem. Erre D: haha, nagyon éles a fantáziád :-) ezzel el is van felejtve az ügy :-)

5. In medias res! Sedaynak van barátnöje, Elif, aki Cenar asszisztense!!!! ez meg honnan jött hirtelen?!

6. Asuman nem
bīr magával és Sedayyal beöltöznek jósnak és elmennek Ata anyjához jósolni… a célja, hogy Zeinot és Atát szétválassza, ezért negatívnak ällítja be Z-t.

7. Emīr meg akar szabadulni Sibeltöl, így azt hazudja, hogy elutazik és még egy buszra is felszáll, hogy hihetö legyen :-)

8. kérdés1. Mivel békíti ki Asuman a Muttert?
9. kérdés2. Kumru+Cenar+ügyvezetö ig+jótékonykodàs?
10. kérdés 3. Yildiz és Ender éttermes képzelgésének volt-e valami értelme?!

+1 Yildiz a Vanish reklámarca is :-)

Jó szórakozást! Várlak


zuzuzu777 2023 jún. 07. - 22:43:48 Előzmény mihenike
(875/898)

Ami a mosogatót illeti, mind a ketten a reklámra gondoltunk, csak más aspektusból! Ha-ha-haIde írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2023 jún. 07. - 20:19:10 Előzmény mihenike
(874/898)

Te ezt miattam, én miattad és Ágika miatt és itt van a 22-es csapdája!

Ja, a rétestészta arról a csajról, akinek két azannya, meg nem tudom hány pasija volt, amit 1 órás összefoglalóban néztem! Igen, nézd meg, mert ezzel is közelebb jutsz ahhoz, hogy hogyan nem szabad élni. / Dupla spoiler: jó a vége. :-) / Valami dugdugan v. ilyesmi

Tarzan? Emlékszel, amikor ócsároltuk Can Yamant, hogy úgy néz ki, mint egy gorilla, pont akkor harangozták be, hogy olaszban a Tarzan főszerepére szerződtették. Egy az egyben Jason Momoa! Nos vele csináltak egy 12 részes/40 perc olasz sorozatot, ahol ő a főnyomozó, a kinézete pedig „normális”, nem ősemberé. VIOLA COME IL MARE. Azóta ugyan nem néztem rá, de majd, amikor Y. és E. ismét összeveszik, hogy kié legyen a megjelenő pasi, akkor fogom megkeresni, mert hajlamos vagyok arra, hogy megtalálok valamit, utána pedig elveszítem.

Jöjjön az utolsó előtti előtti! 175.
Ez a rész ismét olyan humorosra sikerült! Y. és E. hozták magukat – hiányolni fogom őket!:-)

1. Hogy mi lett a proffal, azt most csak Ágika tudja megmondani! Egyáltalán ha nem hagyták a süllyesztőbe!

4. Nagyon jó a : Seday az adanai dajka! Ki kivel jön össze, ezt megint Ágika tudja!

5. E. már nem csak hegedül, meresztgeti a szemét, de már azt se hagyja ki, hogy :KI VAGY TE?

8. A maffiózó öccse random látogatja meg a bátyját, mert régen nem látta.
Miért is verte a fejéhez a poharat? Addig nem jutott eszembe, amíg nem pofoztatta fel magát a gyilkossal, mert úgy látszik, akkor jön meg az esze, ha fejbe verik.

Nos itt jön az ennedik déjá vu anno Sahika!

9. Látod, még a török hullák se úgy viselkednek, mint más normális ember. Ugye kb. reggel 6-kor halt meg, de még d.e. van és már megjelentek a hullafoltok és a bűz.

A maffia rájön, hogy ellopták Börnit, de miért pont nigériaiak?

11. Itt még szerintem mindenképpen meg kell említeni, hogy E. jó kis hasznot húzott az egészből, mert ugye csak úgy segít Handannak elásni Börnit, ha az átadja a részvényeit, amelyeket a testvérétől örökölt.

+1 Az se volt kutya, amikor Y. csinálja a reklámot a mosogató gépnek:
- Aysel, ha mosogatógéppel mosogatsz, akkor 50 l. vizet takarítasz meg!


10/10
mihenike 2023 jún. 07. - 20:09:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(873/898)

+2 dolog jutott eszembe még a 175-böl :-)

1. Yildiz és a Finish mosogatótabletta vs. Aysel :-) ez a Yildiz mekkora környezvédö lett … vagy csak a Finish reklámarca…???? haha :-)

2. Amikor Börnit akarják eltüntetni, akkor Yildiz és Ender is sporcipöben rohangàlnak! szerintem sosem lättam rajtuk sportcipöt, kivéve, amikor futàst imitáltak a tengerparton - még az 1.-2. évadban :-)


10/10
offtopic
mihenike 2023 jún. 07. - 12:42:01 10/10 Előzmény zuzuzu777
(872/898)





De bizony, hogy végig néztem már többet is :-) De a Hercait és a Cukorkát nem néztem végig, mert már táncoltak az idegeimen :-) ezt is csak miattad nézem végig és azért, mert jókat röhögök rajtuk :-) Ha ezzel végeztünk, akkor folytatom a „rétestésztát“, amihez van magyar szinkron és már a tv2-n is véget irt! Nem tudom a címét! Te nyomoztál utána :-)My home my destiny… azt hiszem


Mi ez a Tarzanos sorozat?

Jó szórakozàst
Várlak
Már csak 2 rész
Hajrààà





zuzuzu777 2023 jún. 06. - 22:49:30 Előzmény agika912
(871/898)

Köszönöm, persze nyitott kérdések még vannak és szerintem maradnak is!
Elárulok egy nagy titkot: megnéztem az utolsó 3 percet, de "csak" azt, és tényleg Y. és E. hozták a formájukat, jót nevettem!
Nem tudom, hogy mit fogsz nézni, nekem a VIOLA olasz 12/40 perc van betervezve Tarzannal a főszerepben. Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2023 jún. 06. - 22:44:53 Előzmény mihenike
(870/898)

Megijedtél, hogy a nyakadon maradok, erre gyorsan megnézted? :-)
Szerintem is már csak szenvednek, és nekünk is szenvednünk kell!
Most már bevallhatod, hogy ez az első török, amit elejétől végig megnézel!
A következtetés: NEM szabad török sorozatot nézni!
Igyekszem holnap (szerda) megnézni, de nem ígérem!
Elolvastam a beszámolódat és annak alapján úgy döntöttem, hogy ismét egy összecsapott török sorozat.
Idegeimre megy ez a sok eső!
Várj rám és jövök! Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jún. 06. - 14:18:03 10/10 Előzmény agika912
(869/898)
Oh Allah szeme :-) mostmár nagyon kíváncsi vagyok :-)
10/10
mihenike 2023 jún. 06. - 14:17:20 10/10 Előzmény zuzuzu777
(868/898)


Sziasztok!!! itt vagyok!!! hihetetlen, de végig értem a bölümön és még írni is van idöm!!!

175!
Elöszöris azt szeretném megjegyezni, hogy jobb is ha vége lesz, mert attól tartok, hogyha tovább nézem, akkor nekem is el megy az eszem, mint ezeknek 🙂 ennyire elrùgaszkodni a valóságtól?!?!? Ismered azt a filmet, hogy „Hóbortos hétvége….“????? na ezekhez képest az a film kutya füle 🙂

1. Handan leüti Juliàt, aki épp a halálos dózist akarja beadni Y-nek. J-t bezárják a szobába, hívják D-t és a zsarut! Julisnak pedig se híre sem hamva!!!! 5 perc alatt lerendezték! mi lesz a proffal, aki segített neki?!?

2. A nagy csapat számon kéri Handant, amiért összejátszott Julissal és még neki áll feljebb, hogy ezek milyen hálátlanok, hiszen ö mégiscsak megmentette Y-t!!!!! haha

3. Dogan elküldi Y-t Wellnesselni, hogy heverje ki a fáradalmait, de D. nem tud menni a munka miatt. Kumru nem akar menni a bolondokkal, így hát elindul a nagy csapat-Yildiz+Ender+Emír+Cenar. Handan pedig meg van sértödve, hogy öt nem hívták, ezért másnap utánuk megy!

4. Zeino és Seday elkísérik „Ata Szamuràjt“ a meccsre, ahol végül „Seday nanny from Adana“ fogja megmenteni az ellenfelétöl 🙂 Ùgy látom Ata teljesen oda van Z-ért, de nekem
van egy olyan érzésem, hogy Z&Seday fognak összejönni. De ez csak egy megérzés.

5. Kumru bemegy apucihoz a céghez és az ügyvezetöig. lebukik, hogy ellopta Cenar ötletét. De nem baj, mert a pasi csak 1 gyereken segített, K.+C. pedig egy jótékonysági estet szerveznek az ilyen betegségben szenvedö gyerekeknek!

6. Hm, nos a hotelben indul a „Hóbortos hétvége“. Pff na ennek a szálnak az összefoglalása rajtam is kifog, akkora katyvasz 🙂 4 föhösünk ülnek a medencénél, ahol meglátnak egy nöt testörökkel, akinek monoklija van. Közben Emír a liftre várva kihallgat egy beszélgetést a maffiózóról, aki ennek a nönek a pasija és leadja a drótot a többieknek. Persze Ender nem
bír magával és Y-vel a fejükbe veszik, hogy megmentik a nöt.

7. Másnap reggel hallják, hogy a szembe szobában a férfi veri a nöt. Ender bemegy, a nö a földön fekszik, a férfi E-t is meg akarja ütni, de Y. megvédi E-t, leüti a férfit és azt hiszik, hogy meghalt… Gyorsan visszarohannak a szobájukba, hívjâk a 2 „asszisztensüket“, hogy el kell takarítani a hullák, de azt nem tudják, hogy a ffi „jobbkeze“ idöközben bemegy és megöli a ffi-t, aki még élt és ezután az ájult nö is eltünik… Tehát így lesz egy hullánk, akit sürgösen el kell tünteni a hotelböl! Sehol egy vendég! sem egy szobalány! csak kamerák kint és bent!!!! Közben pedig Handan ùton a hotel felé!!!!!!



8. a gyilkos jobb kéz hívja a maffiózó testvérét, hogy jöjjön a hotelbe (segítség! nem értettem, hogy miért?) Talán azért, hogy ö találja meg a holttestet és a nöt vádolják meg, hogy ö ölte meg a pasit?!? Na mire ùjra a szobájába mennek addigra egy hullát/testet sem találnak, mert föhöseink egy tolókocsival kitolják a hullát, gondosan át is öltlztetik, hogy ne ismerjék fel! betuszkolják a kocsiba, de a kinti kamerákra nem
gondolnak, így a maffiózók és a rendörség gyorsan a nyomukba erednek! hála Allahnak Handan is befut és ö is velük utazik! A hullát Börninek neveztem el, mint az amerikai filmben!

9. H-nak azt mondják, hogy Börni nem más mint E+C bácsikäja és rosszul van és alszik. Börni igen gyorsan büzleni kezd és a 4 mákvirág már nem tud mit kitalälni. De Emír megedzödött az elmùlt évek örületében és mint egy jó sorozatgyilkos kitalálja, hogy hol ássák el Börnit 🙂 szegény Cenárkám beszólásain ismét jókat szórakoztam 🙂

10. Közben a maffiózok is keresik Börnit, illetve a rendörség is, ezért a benzinkùton autót kell cserélniük föhöseinknek. Ellopnak egy fagyis kocsit. Hála Allahnak ez pont jò Börninek, különben már oszlásnak indulna! Ender kieszeli, hogy el kell hitetniük H-al, hogy ö ölte meg Börnit! csak így tudnak töle megszabadulni és lezárni az ügyet és elàsni Börnit Emír földjén!

11. A következö megállónál àtültetik H-t a volán mögé és Börnit ùgy rendezik el, hogy kirepüljön az autóból. H. nekimegy egy fának, szóval teljesen hihetö, hogy miatta halt meg Börni… nem tudom màr részletezni, de a lényeg, h. nem hívjâk a rendörséget, hanem arra jutnak, h. el kell ásni B-t Emír földjén! de nincs autó, mert a fagyiskocsi tönkrement! De sebaj a faluban kapnak egy màsikat „jópénzért“ de egy Halit nevü kecskét is le kell szállítaniuk!!!! Igen!!! a kecske neve Halit, de nem Argun 🙂 Mondom én, hogy ezektöl meg lehet bolondulni 🙂

12. Dogan bemegy J-hez, aki elmondja, h. tönkre tette az életét, mert elvetette anno a babáját és másik babája már nem lehet. D. erröl semmit sem tudott, de ez nem mentség arra, hogy meg akarta ölni Y-t! Azt hiszem többet nem látjuk J-t!

13. Mielött elindulnának höseink, utoléri öket Börni fivére, fegyvert tart Y. fejéhez… nos így lett vége a bölümnek, tehàt a Börni-szàl folytatódik a következö részben!

+1 az még nagyon tetszett, ahogy Ender zabálta a csokit a hotelben 🙂




agika912 2023 jún. 06. - 09:33:05 Előzmény zuzuzu777
(867/898)
Sziasztok!
Jelentem,tegnap tényleg vége lett a sorozatnak 177.bölümmel,végig néztem.
Annyit elárulok,hogy nem támadt fel senki.
Most,ahogy írom, kavarognak bennem a gondolatok,én biztos másképp fejeztem volna be.😀
Mindenesetre furcsa,hogy vége lett és nem lesz mit nézem. 🙂
Várlak majd benneteket!😊
zuzuzu777 2023 jún. 04. - 22:40:52 Előzmény mihenike
(866/898)

Allah szakállára!!!
Tudod, Hercai óta én már nem dőlök be az előzeteseknek!
Lemaradtam valamiről? Milyen szerepcsere? Tudtok valamit, amit én nem?

A "feltámadás" az a fehér hajú lehet, mert ott nem varrták el a szálat!

Te már 39 percet láttál a 175. bölümből, én meg egyet sem! (Te kis hamis, így akarod meghosszabbítani a velem töltött időt? Ha-ha-ha!) Már megint megelőztél!

Becsaptalak, a 176-ból legalább 3 percet láttam.

Ágika, azért kérdezhetsz! :-)

Amit egyszer megígértem azt be is tartom!
„Türelem rózsát terem”! Emlékszel Mórickára! :-) (de tanító néni, a bimbója már a nadrágomban van!) ha-ha-ha.

Szóval várok és várlak!


10/10
mihenike 2023 jún. 04. - 11:18:14 10/10 Előzmény zuzuzu777
(865/898)
Sziasztok!
Oh Allah szemére!!!!

a youtube dobál fel hajmeresztö videókat! ha az nem átverés, akkor lesz feltámadás is :-) ezt a bizonyos szerepcserét is feldobta a youtube, de nem értettem, hogy mit jelent. Illetve olyan mintha vki meghalna még, de valószínüleg az is csak félrevezetés!!!!

Viszont én nagyon le vagyok maradva, ha mégsem várnál meg, azt is megértem, mert a 175-böl egész héten 39 percet sikerült megnézni… szóval fogalmamsincs mikor érek a végére :-(


agika912 2023 jún. 02. - 17:58:25 Előzmény zuzuzu777
(864/898)
Köszönöm szépen,így azért sokkal érthetőbb számomra,most már értem a folytatást is.😊
zuzuzu777 2023 jún. 02. - 17:39:40 Előzmény agika912
(863/898)

Megnéztem, de úgy döntöttem, hogy ez a kicsi még kell, hogy érthetőbb legyen.
E. a pincérnőnek (Denis)
-Denis, mit szólnál hozzá, ha a fizetésed háromszorosát kapnád, hogy a férjem személyi felszolgálója legyél?
Denis: - jó de először meg kell beszélnie az ügyvédemmel. Sok ajánlatot kapok, a legjobbat kell kiválasztanom. Kérem, küldje el az ajánlatát írásban.
Y. – No, ezt megkaptad! Az emberek ma nem annyira pénzéhesek, mint anno én voltam. Rögtön ugrottam, mint egy nyúl és azonnal beleegyeztem. Látod, a lány ügyvédről beszél, nézzenek oda!
E. – igen, de te szintet léptél, villába költöztél Y. Mi lett volna, ha akkor nemet mondasz az ajánlatomra? Hol lennél akkor?
Y. – Mi van drágám? Ugyanitt lennék, minden esetben megtaláltam volna a módját, hogy itt legyek
E. – Nem, nem elmondom, hogy most egy kocsmában dolgoznál, tudod?
Y. – Nem, nem
E. – Komolyan mondom, ne nevess!
Tovább nem néztem, mert akkor már nem lenne érdekes akkor, amikor idáig érünk Mihivel.


agika912 2023 jún. 01. - 22:52:54 Előzmény zuzuzu777
(862/898)
Jaj,nagyon köszönöm!😊
KB.01:20:00-nál mennek az étterembe. Akkor nosztalgiáznak egyet az első találkozásukról. Kb.01:26:52-nél jön a pincér,beszél Endar majd miután elmegy ,Endar folytatja a beszélgetést Yildizzel valamiről.Ez a beszélgetés kezdődik kb.01:27: 21-nél és 01:27:50-nél lesz vége.
Ezt a jelenetet szeretném értelmezni,mert ez indítja el a további,számomra furcsa sztorit,ami egészen a végéig tart.
Abban biztos vagyok,hogy nem nosztalgiázni kezdtek el.
zuzuzu777 2023 máj. 31. - 22:51:18 Előzmény agika912
(861/898)

Ami tegnapról lemaradt: ha megírod, hogy a 176. saccperkábé hányadik perce az étterem, akkor szívesen előlegezek, legalább Mihi munkáját is megkönnyebbítjük! :-)


zuzuzu777 2023 máj. 30. - 22:51:26 Előzmény agika912
(860/898)

Köszönöm!
A 24 órás lett később a fehér hajú nagyobbik lányának a férje! Ugye beugrott?
Megjegyeztem: Y. és E. étterem!


agika912 2023 máj. 30. - 15:31:03 Előzmény zuzuzu777
(859/898)
Elmaradt a tegnapi rész,nem tudom miért.
A 176.részben ül Y.és E. egy étteremben és beszélgetnek. Fogod tudni azonnal,hogy mi érthetetlen nekem. 😊
A fotón Yildiz,Cagatay,Dogan és Halit volt csak,a 24 órást már el is felejtettem,de ő nem volt rajta.A kép címe ez volt: Yildiz Yilmaz Argun Kuyucu Yildirim 😄