Téma: Tim Roth

daliamesa 2008 aug. 18. - 14:56:05
(6/46)
a négy szobában hihetelenül nagyot alakított :)
Humpy 2008 júl. 31. - 07:49:09
(5/46)
Rendben, már úgyis nagyon aktuális.
Mostanában akadtam rá egy hsz-ra, amelyik az egyik legnagyobb magyar színészt 'rasszistának' mondja. Van még 3 színes jelzõ ott (mint 'pöffeteg'), ezek szubjektív érzületek, OK. De a rasszista, mint értékelés, engem felháborított. Hány más magyar színész(nõ) kapta ezt a minõsítést? Ne is kapja egy se! A mûvészi munkájukat kell értékelni, elsõsorban.
Rssszista, tehát bizonyára antikommunista vagy jobboldali. Hát nem, ezt ne hagyjuk szó nélkül. Az adott topikban meg fogom tenni a magam hsz-át, természetesen 'in topic', ahogy az már dukál!
Miki1900 2008 júl. 30. - 22:51:39 Előzmény Humpy
(4/46)
térj ki!
"A papa a baloldallal rokonszenvezett, s családnevüket Smithról Rothra változtatta"
én bevallom, nem tudom ki az a Roth, és hogy miért arra.
egyetértenék veled természetesen, de a névválasztás ok az fontos, kontra:
viszont, miért beszél az apjáról?

egyetértek veled. (hangosan gondolkodom.)
Humpy 2008 júl. 28. - 22:27:29 Előzmény Miki1900
(3/46)
Ebben Tim Roth nem ludas. Viszont akik ezt az információt továbbítják, és fennen hangoztatják, azok számára ez alighanem azt is jelenti, 'egy közülünk'.
'Apja jobboldali újságíró' - ez az infó ritkán kerül be az ismertetõkbe. Ha mégis olvashatunk ilyet, akkor bizonyára úgy értendõ, hogy az apa konzervatív, tehát elavult értékrendet képvisel, sõt igen valószínú hogy fasiszta, látens fasiszta vagy azzal az ideológiával szimpatizáló személy.
Elküdhetném ezt 'offtopic'-ban, de inkább mégsem. Késõbb kitérek arra is, hogy miért nem.
Humpy 2008 júl. 28. - 09:10:10
(2/46)
A 'Vincent és Theo'-ban a színészmesterség magas iskoláját mutatja be. Kiváló színészeket nagyon izgalmas különbözõ szerepekben látni, pl. Roth a 'Ponyvaregény'-ben. A 'Vatel'-ben is tetszett.
Miki1900 2008 júl. 07. - 10:41:45
(1/46)
Apja újságíró és baloldali.
jellemzõ, ez a két tulajdonság ált. együtt fordul elõ