Téma: Titanic

mrmatyi 2007 szept. 02. - 17:08:33
(129/1109)
Igen lehetséges!
Titanic2 filmbemutató:
http://www.youtube.com/watch?v=vD4OnHCRd_4
sipka 2007 szept. 02. - 15:33:22
(128/1109)
Titanic 2?! Mondjuk lehetséges... :)
4 forgatókönyvem lenne ez ügyben :)

1. Pont "Atlantisz" felett süllyedt el a hajó. Tehát a Titanic utasai a víz alatti városban éldegéltek tovább, ahol egy zombi járvány üti fel a fejét. Az egyetlen aki megállíthatja a zombi hordát, az Leonardo Dicaprio...!!!
2. A Titanic utasai egy szigetre vetödnek, ahol furcsa jelenségekre lesznek figyelmesek. Késõbb rátalálnak egy bunkerre, ahol mindig megkell nyomni egy bizonyos gombot.....
3. "A Karib tenger kalózai"-ból ismerõs Jack Sparrownak, most a Titanic nevezetû hajó kell!! Így elmegy a világ végére, hogy újra felélessze a Titanicot, és annak utasait....
4. A katasztrófa kutatók a Titanic pusztulását szeretnék szimulálni, így újra felépítik ezt a hatalmas monstrumot, majd pedig keresnek egy Leonardo Dicapriohoz, illetve egy Kate Winslethez hasonlatos hasonmást :) Majd ha ez meg van, akkor megismétlik a "Titanic" elsõ részében történteket, a katasztrófával együtt...

Ennyi!!! :) S nem ezt a szörnyû történelmi "balesetet" akartam kigúnyolni, hanem ezt a hülye ötletet a folytatásáról kapcsolatban.....
kissofdeath 2007 szept. 02. - 15:06:28
(127/1109)
én is hallottam, hogy lesz 2. része. állítólag megtalálják jacket a tenger fenekén, megfagyva, és kiolvasztják...... remélem csak én hallottam rosszul, mert ez így elég furán hangzik...
efes 2007 szept. 02. - 14:10:20
(126/1109)
titanic2???? kiemelik, aztán újra nekihajtják egy jéghegynek? LOL
Yuca 2007 szept. 02. - 13:44:03
(125/1109)
Már vagy 100x láttam a filmet, de a mai napig sírok rajta! Ez a legjobb film a világon!
Viszont terjeng az interneten egy pletyka, hogy lesz titanic2? Valamilyen bemutató van az interneten fent, de nagy hülyeség lenne ha folytatnák!
8/10
kevinspéci 2007 szept. 02. - 12:19:54 8/10
(124/1109)
Az a kedvenc jelenetem a filmbõl, mikor a kapitány szembesül azzal, hogy a hajója menthetetlenül el fog süllyedni. Ilyenkor mindig arra gondolok: 100 évvel ezelõtt finoman fogalmazva iszonyat tré, fejbe kólintó pillanat lehetett, mikor közölték vele a megváltoztathatatlant.
A tetves óceán kellõs közepén... Idõben érkezõ segítség nincs... Félelmetes.
F-ann-Y 2007 szept. 02. - 12:16:39
(123/1109)
Már nem tudom hanyadjára láttam ezt a filmet de mégis megkönnyeztem.Valahogy az egész filmnek az összhatása,az hogy mindjáan akár elsõ,akár harmadosztályon utaznak milyen boldogok h mehetnek Amerikába és új életet kezdhetnek aztán az egyik pillanatról a másikra már az életükért küzdenek.Nekem ez volt benne a megrázó.
judith 2007 szept. 02. - 10:42:14
(122/1109)
Én kérdezném a delikvenseket, hogy akkor milyennek kellett volna lennie a filmnek? Bemutatják, ahogy jéghegynek megy, és elsüllyed, aztán kalap, kabát? Kellett köré valami történet, ilyen egyszerû, drágáim. És mi lett volna jobb, mint egy szerelmi történet, ugyebár. A színészi alakítások pedig nagyon jók, mind Winslet, mind DiCaprio kiváló volt benne. Ha megnézzük, akkor a mellékszereplõk is jók voltak, Rose anyja (nem tudom a nevét), Molly, azaz Kathy Bates, a mérnök, aki a hajót tervezte stb. A zene pedig nagyon érzelmes, ami nyilván illik a történethez, no meg magához a fõ eseményhez, vagyis a hajó elsüllyedéséhez (mivel az is elég szomorú ugye).
norton15 2007 szept. 02. - 09:53:31
(121/1109)
Szerintem baki, ne hogy már, egy ekkora hajónál nincs örvény? Dokumentumfilmekben mindig megemlítik ezt, miért a film készítõi hagyták ki?
hutizs 2007 szept. 02. - 01:04:55
(120/1109)
Én azért bízom abban, hogy ha nem is "dokumentum film", azért voltak annyira elõrelátóak, hogy a korabeli dokumentumok alapján hitelesen adták vissza a történteket. Itt nem a szerelmi szálra gondolok, az nyilvánvalóan fiktív, de pl, a hajó elsûllyedése. Ahogy kettétörött, ahogy szinte teljesen függõleges helyzetbe került, stb. Ez azért érdekelne, mert hiányoltam a sûllyedést követõen az örvényt. Szerintem ha egy hajó elsûllyed, ott kell lennie örvénynek is. A filmben is elhangzott, hogy a csónakoknak messzire kellett menniük az örvény miatt. Közben meg azt láttuk, hogy a sûllyedõ hajó közvetlen közelében nem volt örvény. Ez hogy lehet? Két eset van: vagy van rá tudományos magyarázat, esetleg szemtanúk így írták le, vagy pedig a film készítõi követtek el baklövést.
Történelmileg hitelesnek tûnik, - máshol olvastam -, hogy tényleg csak egy csónak ment vissza, és tényleg csak 6 embert tudott kimenteni. Ez tehát történelmi hûségre utal. Bízom benne, hogy a film gerince tényleg hiteles volt, csak a beleírt történeteket találták ki.
misel 2007 szept. 02. - 00:50:51
(119/1109)
ljubihoz hasonlóan én is mindig próbálom elkerülni a tévében, de végül mindig megnézem és zokogok rajta
webshark 2007 szept. 02. - 00:47:21
(118/1109)
Nos van itt vélemény pro és kontra: nem kell túl keményen leszólni ezt az alkotást, nagyon jó a maga nemében.
Rám több ponton is mélyen hatott: bár nem vagyok vallásos, a zenekar által játszott "közelebb Istenem..." címû zsoltárt mégis szívfacsarónak érztem, nemkülönben amikor kb. tucatnyian kapaszkodtak egy lelkipásztorba, feloldozásra várva.
A halott anya és csecsemõje , nos az személyesen érint: van egy hét hónapos babánk, ott már alig bírtam cérnával.
Dokumentum jellege kevesebb, de az érzelmekre nagyon jól hat, a szerelmi szál jól kidolgozott, jó casting- jó színészi teljesítmény- Oscar és Golden Globe és egyéb díj esõ: ennyi azért döntõ ám....
mrmatyi 2007 szept. 01. - 23:30:43
(117/1109)
A világ legjobb filmje!
norbi18 2007 szept. 01. - 22:30:10
(116/1109)
Sziasztok

Nagyon jó ez a film, és azt szeretném megkérdezni, hogy kinek van meg az egész film(nem cd1, cd2, cd3-as darabban, hanem egészben. Akinek meg van az írjon a *moderálva* e-mail címemre.
köszönöm
sziasztok

martonp
sipka 2007 szept. 01. - 14:10:52
(115/1109)
Akkor félre értettem valamit :) Csak azért gondoltam, mivel ezt írtad: "itt nem feltétlen a romantikus jeleneteket kell nézni...hanem az egész filmet egyben.
Van egy 17 éves lány aki leszolta ezt a filmet, még a ha egy FÉRFI leszolja...azt mondom biztos keménykedik, hogy õ mennyire kemény gyerek, neki nincsenek érzelmei."
Én meg azt gondoltam, hogy a "férfi" kifejezéssel engem céloztál meg :) De ha még sem, akkor nincs gáz :) Jó film nézést, az este 19:30-kor kezdödõ filmhez :)
magyar krokodil 2007 szept. 01. - 12:24:16
(114/1109)
komolyan nem értem azokat, akik leszólják ezt a filmet. csak mert mi a problémájuk? jó, a színészeket le lehet szólni, rendben, de szerintem látvány, megvalósítás tekintetében fantasztikus ez a film. nem feltétlenül a szerelmi szál a lényeg, az csak valahogy keretet, gerincet ad a filmnek, h ne legyen összevissza csapongó. valahányszor látom mindig belegondolok, h ez így történt, az emberek így menekültek és haltak meg. a film nagyszerûen elõtérbe helyezi az emberek lelkiállapotát, legyen az gazdag vagy szegény utas, a legénység tagja vagy a kapitány. lehet nem szeretni, de akit egy hanygyányit se érint meg a film vagy egyáltalán a történet maga az már kiállított magáról egyfajta bizonyítványt...
Toms 2007 szept. 01. - 12:19:22
(113/1109)
Sipka. Én nem rád gondoltam...
Én azokra gondoltam akibõl ez a film nem vált ki semmit..:)
Connie 2007 szept. 01. - 09:51:16
(112/1109)
Én szeretem ezt a filmet, és oda vagyok a ahjókért szal lehet, hogy azért. És sztem nem érdemes azon veszekedni, hogy kinek tetszik és kinek nem, hülyeség, mindenkinek meg van a saját ízlése, és ha egyszer neki nem tetszik akk nem, ez van. Nekem tetszik, és kész. Nah további jó napot.
sipka 2007 aug. 31. - 21:39:35
(111/1109)
Hello Toms!
Küldtem neked egy reagálást, amit gondolom nem kaptál meg. Szóval, ha bemennél a "Titanic" hozzászólásaihoz, akkor elolvashatnád. Pont ez alatt a hozzászólás alatt lesz :) Köszi a megértést :DD
sipka 2007 aug. 31. - 21:28:45
(110/1109)
Olvastam a hozzászólásodat s gondolom, hogy az én vélemény nyilvánításommal nem értettél egyet. S ha véletlenül megbántotalak volna ezzel, akkor elnézésedet kérem. De ne értsük egymást félre, mivel nekem is tetszett a film. Én csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy manapság már minden katasztrófa filmben van egyfajta szerelmi románc, de ettõl függetlenül, még belölem is válthatnak ki érzéseket. S a "Titanic" tényleg nem rossz film. Végülis egy szörnyû történelmi katasztrófát mutat be, ahol több 1000 ember vesztette életét. Tehát komoly dolgot mutat be, amely mellett nem lehet elmenni szó illetve érzések nélkül :( S szerintem egyáltalán nem volt keménykedõ a hozzászólásom!! Ha kemény akarnék lenni, akkor ezt írnám:
"Mit pofázol hülye gyerek,
szétrúgom a k#cs#g fejed!!!" :DDDD
Az elöbbi soraimat csak poénként írtam, úgyhogy nehogy ezt is magadra vedd :) Amúgy meg ha legközelebb valakivel bajod van, annak nyugodtan írjál egy levelet. Mert az elég fura dolog, hogy úgy írsz negatív kritikát, a neked nem szimpatikus egyénrõl, hogy arról õ nem is tud. (Igaz, hogy nem írtál nevet, hogy kire gondolsz, de aki elolvassa majd az összes hozzászólást az tudni fogja.) Na, szerintem ez a szemét dolog, nem az amit én írtam!! Mi lett volna ha nem olvasom el a hozzászólásodat?! Sose tudtam volna meg, hogy egy ember engem magasról lenézett.... Na mindegy. Most lemaradtam miattad a "Barátok közt"-rõl :DDDDD