Téma: Titanic

Zolkó 2007 ápr. 13. - 22:45:41
(69/1109)
Nem hinném, hogy komolyan gondolja azt, hogy megbánta. Az, hogy most válogathasson a szerepek közt, kellett a Titanic.
Moesko, egyetértek az általad leírtakkal.
zszoltan 2007 ápr. 13. - 22:42:05
(68/1109)
Bocsi, de megkérnélek rá, hogy az Adatmódosítás-nál javítsd helyesre a születési dátumodat. (Tegezõdni azért merek, mert ha te '97 után voltál 12, akkor nyilván én vagyok az idõsebb. Úgyhogy pertut ajánlok.) Persze nekem mindegy, hány éves vagy. Én már simán helyre - próbáltam - tenni olyan embert is, akirõl késõbb kiderült, hogy 50 elmúlt. Csak így már értem, hogy miért makacskodott... :)
De azt sokan tudjuk, hogy pár évtized múlva az ember másként látja és értékeli a dolgokat. Nem generációs különbség ez, inkább élettapasztalat. Érettség: összeértek a felhalmozott információk. És húsz év múlva én is másként fogok vélekedni saját mostani véleményemrõl. A valós életkor csak ezért fontos. Elõre is köszi.
Sophie39 2007 ápr. 13. - 20:42:16
(67/1109)
Visszatérve a Titanichoz... bocsi, hogy eltérek a tárgytól, de most járok itt elõször, és mivel az alaptéma ez, ezért talán nem haragszotok meg...

Nekem a Titanic tömören: az életem legjobb és a világ legnagyobb filmje. Aki kihagyja, szegényebb lelkileg. Tizenkétévesen láttam elõször, és nagyon megrázott. Azóta láttam egy csomó filmet, de semelyikhez sem tudom hasonlitani. Ez a film monumentális, fantasztikus, tökéletes és hozzátartozik az alapmûveltséghez. Nincs benne egy makulányi hiba sem, nagyon ki van találva.

Pedig valójában én nem akarom, hogy a kedvencem legyen, és nem is láttam olyan sokszor, mégis akaratom ellenére nagyon megragadott. Egyszerûen nem találok nála jobbat, pedig keresem...

Ami Leot illeti, teljesen megértem, hogy megbánta, hogy elvállalta a filmet. Ez egy életreszóló skatulya, amibõl -, alakithat õ akár oscari magasságokban,- nem fog egyhamar kikerülni. Pl. az azért magáért beszél, hogy amikor az Oscar-gálán õ szólal fel, a beszéde alatt, mikor a közönséget mutatják, érdekesmódon pont Kate Winslet arcán áll meg a kamera. :DD
Vikke 2007 márc. 21. - 17:54:51
(66/1109)
Alapfilm.
Zolkó 2007 márc. 21. - 12:59:32
(65/1109)
Ahh, Téged komolyan veszlek, jókat lehet veled vitázni, és ésszel érvelsz, még ha nem is értünk egyet. Dávidra értettem:) Volt olyan hsz-e, amivel még egyet is értettem, de most megint elcseszte a bizalmamat:))
Zolkó 2007 márc. 21. - 07:46:55
(64/1109)
Pedig volt egy pillanat, amikor már majdnem elkezdtem ezt az embert komolyan venni:) De senki nem tud kibújni a saját bõrébõl...
.N!cole. 2007 márc. 19. - 18:00:36
(63/1109)
Nemvagyok egy nagy romantikus-film rajongó,de ez viszi a pálmát.Gyönyörû film!Tényleg néhol csöpögõs,de egy romantikus drámától mimást várna az ember?!Nemcsodálom azt a sok bezsebelt díjat.DiCaprio talán második legjobb alakítása(mert az elsõ egyértelmûen:Ez a fiúk sorsa:)
Facing.the.Plastic 2007 márc. 19. - 14:11:33
(62/1109)
uhh..ha jol ertem..es nem vesztettem el a fonalat..akkor a Schindler listajarol beszeltek meg mindig...

en is szeretem azt a filmet...hatasvadasz..es kit erdekel...mi a mufaja??? esetleg dokumentum film, mert akkor nagy hiba lenne...DE NEM DOKUMENTUM FILM...akkor megengedheto a hatasvadasz jelenetek monologok stb...

a titanic, mint film...tul hosszu es annyira nem kotott le..persze, meghato meg minden..de egy ponton tul mar tulsagosan is folyekony...
Marvin02 2007 márc. 19. - 03:16:29
(61/1109)
Jah értem. :)
Marvin02 2007 márc. 17. - 15:32:02
(60/1109)
Mi köze Spielbergnek a Titanichoz?
tvnezo 2007 márc. 16. - 08:44:52
(59/1109)
Lehet, hogy nem fogalmaztam elég körültekintõen...
Tényleg nem gondoltam, hogy akinek nem tetszik a Titanic az a felsorolt mûsorokkal elégedett. Csak az emberek néha úgy gondolják (nem mindenki), hogy ami nem tetszik az nem lehet jó/színvonalas. El kell ismerni ha valami jó, még akkor is ha "nem jön be". Azért ez a kijelentés "a Szulákot pont a hasonló giccsessége" nem egészen helytálló. Egész egyszerûen a felsorolt mûsz*rok és a Titanic (és más nagyszerû alkotások) között nem lehet semmiféle hasonlóságot felhozni.
tvnezo 2007 márc. 15. - 23:36:22
(58/1109)
Akinek nem tetszik a Titanic, annak ajánlom a magyar rém rendest, vagy hogy a ...-ba hívják. Esetleg Barátok közt... Valóvilág... Te vagy az életem szappanõrület... Szulák bánatshow... (ha már poénkodni nem tud) és a többi ürüléket...
felh 2007 márc. 13. - 08:07:35
(57/1109)
Köszönöm szépen mindkettõtöknek!
Redfield 2007 márc. 10. - 17:33:46
(56/1109)
Persze, mondták már. :) A profiloldalamon van a képem. És igazán nincs mit. De mivel õszintén profinak véllek a kritikák terén, ezért nem is bíztatlak tovább. Valójában csak önnön gyengeségemet akartam kompenzálni azzal, hogy én is a részese lehetek valaminek, ami a te nevedhez kötõdik. De remélem nem sértõdtél meg. Hidd el, távol áll tõlem a szándék, hogy megkérdõjelezzek bármit is veled kapcsolatban. Elismerem a tudásod. És köszönöm mégegyszer!!! :)
Redfield 2007 márc. 10. - 16:55:49
(55/1109)
Végre egy tökéletes filmelemzés! :) Csak így tovább, szívem!
delorin 2007 márc. 09. - 22:40:30
(54/1109)
Pedig válaszolok!Mert akinek ennyire nincsen véleménye csak kritizálni tud,az vagy nem ért a filmekhez vagy annyira korlátolt hogy sajnos semmiben nem látja meg a mûvészetet!Nem állítom hogy a Titanic a világ legjobban sikerült alkotása,de az biztos hogy igenis vannak ennél a filmnél sokkal rosszabbak is, és szerintem a véleménye szélsõséges, alaptalan és teljességgel elfogult!!De nem célom meggyõzni csupán az lenne a kérésem hogy tartsa tiszetletben a mások véleményét is ,miszerint IGENIS van mûvészi értéke, és a "szókimondó" kritikáját tartsa meg magának!!
felh 2007 márc. 09. - 13:27:09
(53/1109)
Tudja valaki, hogy ki játszotta az idõs Rose DeWitt Bukater-t? Ha jól emlékszem, Tolnay Klári volt a magyar hangja.
kárérte 2007 márc. 02. - 20:33:54
(52/1109)
kétszer próbáltam megnézni csajok miatt, mindkétszer elaludtam gyorsan. Halálunalmas giccs.
ADRENALIN 2007 márc. 02. - 20:24:40
(51/1109)
De hogy van az,hogy elsüllyedt a nagy hajó,melyen rajta volt Dicaprio és még utána is csinált filmeket,nem halt meg?Lehet,hogy trükk felvétel volt?Vagy van egy iker-testvére?Netalántán profi búvár?
delorin 2007 febr. 24. - 12:02:10
(50/1109)
Kedves hozzászóló!Azt hiszem kicsit cinikusan ítéli meg ezt a filmet, mert nem hiszem hogy a legendás Titanicról bárki más aki filmet készített már róla,az nem kevésbé szõtt volna a történetbe olyan romantikával túlfûtött jeleneteket mint Cameron!Ez azért lehetséges,ugyebár mert az egész történet drámai sztorira épül és ezekre valamely formában igenis jellemzõ az ön által "szirupos szívbemarkolósdi"elemek!Szerinet igenis hatalmas filmet alkotott Cameron azzal ha egy ilyen klasszikus történetbõl mint a Titanik tragédiája, amirõl a filmesek már számtalanszor lerágták az összes húst még mindíg olyan szuperpodukciót tudott kerálni amit 11 oscarral jutalmaztak!Szerintem tisztelet jár érte és nem ilyen ostoba kritizálás!!