offtopic
feketevipera 2012 febr. 22. - 21:34:45 Előzmény dantonb
(4/4)
Fogalmam sincs, a Zone Stúdióban akad néhány efféle tehetségtelenség. Majdnem mindegyikre illik a leírás, amúgy meg nem túl nagy nevek, ráadásul a legtöbbször be sem mondják, hogy kik a "szinkronszínészek" (talán nem akarják blamálni õket?). Ugyanaz a pár fahang karattyol ezekben a filmekben, mégse tudom, hogy kik is õk - egy-két kivételtõl eltekintve -, de oly nagyon nem is érdekel, ilyen szörnyû szinkronok után fõleg nem.
dantonb 2012 febr. 14. - 00:57:34 Előzmény feketevipera
(3/4)
Ki az az irritáló hangú nõi hang ,aki mindent egyformán bedarál és ehhez még erölködik is?:)
csibilla 2012 febr. 13. - 12:41:15 Előzmény feketevipera
(2/4)
Köszi szépen :)
feketevipera 2012 febr. 05. - 20:46:18
(1/4)
A film a II. világháború után játszódik Németországban; volt német katonák vállalkoznak arra, hogy hatástalanítani fogják a bombákat, természetesen nem érdek nélkül. A kis csapat egyre fogyatkozik, és lényegében véve ez adja az egyik feszültségforrást. Egyébként személy szerint többet vártam volna a sztoritól, illetve az alkotógárdától (bár nyilvánvalóan elsõsorban nem az õ hibájuk a kicsit gyengébb teljesítmény). Az alapötlet jó, ebbõl sokkal többet is ki lehetett volna hozni, de sajnos nem jött össze. A lélekrajz helyenként megfelelõnek mondható, de a történet szerintem nem igazán tudja hozni azt a hangulatot, amit illett volna. Sajnos nem sikerült kiaknázniuk azt a feszültséget, amit a sztori magában hordozott, így nem igazán lett ütõs és kiemelkedõ a film. Egyszeri megnézést éppenséggel megér, de sajna a szokásos MGM-szinkronnal látható csak magyarul, ezzel ajánlatos számolnia minden érdeklõdõnek.