10/10
TijuMK 2013 jún. 07. - 23:17:10 10/10
(10/10)
Már többször láttam, de én szeretem ezt az ostoba filmet. Tényleg nincs semmilyen lélektani jelentõsége.
Minden része kiszámítható. De a pasi jól néz ki benne, a csajnak jó a sminkje bár durva hogy film végéig nem kopik meg. Engem kikapcsol egy fárasztó nap után. Semmi extrát nem kell tõle várni.
Kendy 2012 nov. 30. - 15:40:54 Előzmény Qiny
(9/10)
Tegnap este sikerült megnéznem 1 újabb Tökéletes Katona filmet!
:)
Idei!
http://www.imdb.com/title/tt1659343/
Azért írom ide ezt mert nincsen poszt még a Port-on a filmhez.

Hááát ez nem pite!
Van Damme és Lundgren barátunk újra 1 filmben de itt már nem is fõ hanem csak amolyan mellékszereplõk!
:O

Kopaszon nyomja Jean-Claude és most itt amolyan genya szerepben tündököl.
Lehet megtetszett neki az Expendables 2 beli karakter??
:)
De van ám "hatalmas csavar" is a filmben.

Igazából az akciók jók benne de sajna ez a film is pénz illetve ötlethiányos na meg szerintem nagyon elkapkodott és összecsapott alkotás.
Az alapötlet nem is lenne rossz pedig.

Valahogy az az érzésem volt mintha 1-2 hét alatt lezavarták volna a filmet és mindenki csak felmarkolta a lét a munka után.
Kendy 2012 aug. 27. - 11:17:43 Előzmény Qiny
(8/10)
Igen igazad van.
:(
Sajna valami brutálisan pénz és ötlethiányos filmet csináltak.
:(
Sebaj majd az Expendables 2-ben újra együtt játszanak.
Qiny 2012 aug. 25. - 23:16:23 Előzmény Kendy
(7/10)
Na azért nem olyan rossz ez a film. Egyszer meg lehet nézni. Én különben is csípem Matt Battagliát és Jeff Wincottot. Arra viszont kíváncsi volnék, hogy tetszett a Tökéletes katona3- Egy új kezdet címû film. Szerény véleményem szerint, akik azt a filmet csinálták, azok nem látták a második részt. És hiába Lundgren és Van Damme. Az sem segít és noha imádom mind a két színészt, a végeredmény...inkább nem is mondok semmit.
idõjós1010 2010 dec. 01. - 18:17:49
(6/10)
Hol a Pi...csába van idefent a port-on ez a rész : http://www.premierfilm.hu/dvd/0101101056460_tokeletes_katona_egy_uj_kezdet.html ?????????????,
offtopic
Kendy 2010 nov. 01. - 23:07:56
(5/10)
Szerencsére ezt a filmet már régebben láttam a tv-ben és szerény véleményem szerint ez egyszerûen kritikán aluli!

A lényeg amiért ide írok az az,hogy ma láttam 1 olyan Tökéletes katona 3-at a neten amiben újra együtt játszik Van Damme és Lundgren!
:)
Minél elöbb megnézem mert csípem õket!
:)
Kíváncsi vagyok,hogy mit hoznak ki ebbõl!
Csípem õket nagyon!
:)

Ezt a storyt valamiért 2 féle verzióban nyomják létezik a Van Damme-os meg ez amiben Luc Devereaux szerepében Matt Battaglia "tündököl".

Arra gondolok az lehet,hogy tv-re is gyártottak 2-öt.
:(
De minek?

Az elsõ az ugye mozifilm volt sõt a 2-részt is nyomták itthon moziban.
Ezek a Van Damme-os filmek és most ilyenbõl is van 3 csak sajna annak a fórumját még nem láttam.
De szerintem megjelent már dvd-n ha a neten szinkronosan fennt van.
Legalábbis így sejtem.
Zajac 2007 szept. 30. - 09:46:03
(4/10)
Már hetedhéthatáron túlvagyok,most jön az üveghegy....hukk
StJust 2007 szept. 30. - 00:27:50
(3/10)
Jaaaj ugyanmááár!Az ilyen kis gyöngyszemek miatt érdemes élni :-)))))
Az egy azért tutti!
Dorkateo 2007 szept. 29. - 20:41:05
(2/10)
Így jár, aki megnéz egy "akármelyik film" 3. részt
perry 2007 szept. 29. - 19:15:50
(1/10)
Aki teheti meneküljön a képernyõ elõl!