Téma: Top Gun

2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 23:18:17 2/10
(141/241)
Most kezdõdnek igazán a baglyok órái.... Rosszbarátok (nyilván David Schwimmer miatt magyarították így a címét).
De azér jóccakát.
Csak nehogy Tom Cruise-zal álmodj. Akkor inkább Kelly McGillis vagy Meg Ryan (õ is szerepel ebben a TGben, már nem emlékszem mit játszik.)
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 23:15:41
(140/241)
Na de én megyek aludni, mindenkinek jó éjt.
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 23:14:56 2/10
(139/241)
Ez nálam sajnos függõség...:-)
Mindent összeolvasok ami bármilyen filmrõl vagy filmhez kapcsolódó dologról szól. Vannak szinészek, akinek minden filmjét megnézem, ha kell ha nem. A baj az, hogy sok ilyen van.
Pl. Sandra Bullockot, Jennifer Anistont, Meryl Streepet vagy Emma Thompsont akkor is megnézném, ha intim betétet reklámoznának....:-)
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 23:08:33
(138/241)
Nem tudom én már rég nem olvastam bulvár lapot :) Legutoljára a Fodrásznál olvastam míg vártam :) Nemsoká megint kell mennem :))
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 23:04:03 2/10
(137/241)
Én úgy tudom, válófélben vannak, Katie elégelte meg a szcientosz*rt, csak Tommy boy hírzárlatot parancsolt meg. Vagy igaz, vagy nem. Zörög a haraszt.
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 23:00:39
(136/241)
Jaja :) PL Kedvenc marslakóm :) NA meg szerepelt egy kalandjátékban (Toonstruck) Sajna nagy bukta lett pedig irtó nagy . Elkezdtem játszani vele de sajna angol nyelv híján nem játszottam végig. (Pedig van végigjátszás :) )
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 22:57:11
(135/241)
A mostani felesége, Kati Holmes (Régi Davson sorozatban játszott, nõvérem kedvence)(Ja meg az új Batman filmekben) Hát elég hülye nõ lehet ha hajlandó annyi mindennek alávetni magát, már ha fele is igaz annak amiket rebesgetnek.
brrrrrrrrrr 2011 júl. 16. - 22:55:39
(134/241)
Mennyi pofázás egy ilyen átlagalatti filmnél:O
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 22:55:00 2/10
(133/241)
Christopher Lloyd mindig jó. Csak ránézek az arcára és dõlök a röhögéstõl. Elképesztõ mimikája van, de egyébként is jó szinész. A száll a kakukk nem egy vidám film Nicholsonnal (egyik kedvenc filmem), de Christopher Lloyd jelenete, mikor a cigi csikk beleesik a nadrágjába, ..... már akkor röhögök, mikor õ még nem veszi észre a csikket,aztán egyszer csak hatalmasra nyitja a szemét, közben más arcizma nem rezdül...
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 22:52:29 2/10
(132/241)
Én is azt hallottam, hogy nem hordhatott magassarkút. Agyára ment ennek a szcientolósz*r. A Tágra zárt szemek kicsit nagy falat is volt neki, Kidman meg azért nem szívesen beszél róla, mert borzalmasan néz ki benne meztelenül. Ráadásul akkoriban már válófélben voltak, úgy tudom.
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 22:48:44 2/10
(131/241)
Most is megy (illetve asszem tegnap volt) valamelyiken (CC vagy prizma, sose tudom, az egyik az RTL-é a másik a TV2-é), az "Egy kis Fry és Laurie" (A bit of Fry and Laurie), betegre röhögöm magam rajta. Rövid sitcom jelenetek, amolyan Monty Python stílusban, parókák, beöltözve öregasszonynak, stb. Angolul, szerencsére, mert legalább a fele olyan nyelvi humor, amit lehetetlen lefordítani, de feliratos. (Nem sokat ér.) Ez is a 90s eleje lehet, Laurie Oxfordban (vagy Cambridgeben? hoppá, utánanézni!) végzett mint archeológus és antropológus, de közben játszott színtársulatban Rowan Atkinsonnal (Mr. Bean, Fekete Vipera), és legjobb barátja volt Stephen Fry, vele és akkor szeretõjével, bizonyos Emma Thompsonnal alakítottak egy színjátszó kört, bár Laurie válogatott evezõs volt és a szinészet csak a harmadik volt az álmai közt, elsõ a sport, (olimpián is volt válogatott), második a zene (zongora, gitár), és csak ökörködésnek szánták a komédiát. Aztán Rowan Atkinson sem villamosmérnök lett, stb.
Stephen Fry-jal jóbarátok azóta is, és a House befejezése után (USAban jövõre) megint elkezdik a Fry and Lauriet.
(Kenneth Branagh valahogy nem kapkodott utána, pedig szeretett Shakespearet játszani... vajon miért is....)
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 22:48:02
(130/241)
Nicole Kidman akkor virágzott újra ki mikor elvált ettõl a kis porbafingotól. (Azt is rebesgették hogy állítólag nem hordhatót magassarkút nehogy még alacsonyabbak tûnjön tom. Ha igaz ebbõl is látszik hogy milyen egopista, Bár ez a vallás is eléggé az egoizmus körül forog én én elég erõs vagyok stb.
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 22:44:01
(129/241)
Ja nálunk meg már sokan mehettek cseréltetni az Amalgán tömésüket :P Nekem mázlim van egy lyukas fogam se volt eddig :) De sajnos csorba fogam annál több :( Kis koromban félõs voltam , és nemigazán akartam szabályzót, most meg drága mulatság.
offtopic
kata3 2011 júl. 16. - 22:41:30 Előzmény greghouse
(128/241)
Igazad van, nekem is ez a véleményem, de meg kell hagyni a Mission Impossible-on kívül ez a legjobb filmje Tom Cruise-nak és a Tágra zárt szemek Nicole Kidman-nel.
Michael J. Fox-nak sajnos nagyon rosszkor jött a betegsége (mikor is jó az idõpont) elvágta a karrierjét.
Vissza a jövõbe filmeknek az elsõ része a legjobb, a brilliáns Cristopher Lloyd-dal. :-)
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 22:40:32
(127/241)
"De, repülõt nem tudok vezetni, azt nem mesélte el. :-DDD"
Errõl eszembe jutott a Flúgos járat címû film :) )Amikor megpróbálják letenni a gépet :)
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 22:39:44 2/10
(126/241)
nekem némi F-16os tapasztalatom van, mindegy hogy, nagyon OFF lenne. Ma (legalábbis Amerikában) vannak olyan fogtömések, amiket nem tudom hogy csinálnak, mibõl vannak, annyit tudok, hogy alatta, körülötte lézerrel kiégetik az ideget, és állítólag kirobbantani sem lehet, úgy teszik bele. Persze a pór nép nem ezt kapja, semmilyen biztosítás nem fedezi, a plasztikai esztétikai sebészet kategóriájában van. Olyan lehet. Ha meg tudod fizetni. (darabonként jó pár ezer dollár. az ottani sima tömés (sajnos kellett) 150 dollár körül volt.)
offtopic
robicsek2 2011 júl. 16. - 22:34:49 Előzmény greghouse
(125/241)
Teljesen egyet értek Fox ezerszer jobb mint ez a piperkõc. Aki úgy látszik mostanra megcsináltatta a fogait, bezzeg a Legendában :PPPPP ÉN sose bírtam ezt a csókát , lehet a féltékenység is beszél belõlem :PP De amúgy se bírtam, na meg amióta kiderült róla ez a Szinentologiás(Bocsi ha rosszul írtam) dolog.
offtopic
kata3 2011 júl. 16. - 22:33:07 Előzmény greghouse
(124/241)
Kikerestem Hugh Laurie-nak a filmjét, ami nem jutott eszembe: Majd a komornyik (vígj.sor. 1990) Stephen Fry a komornyik benne. Jó régen ment a tv-ben, talán a Dunán. Itt láttam mindkettõt elõször, jópofa sorozat volt, sok humorral. Nézd meg itt a porton Laurie-nak a bamba képét a fotókon. :-D
offtopic
kata3 2011 júl. 16. - 22:27:13 Előzmény greghouse
(123/241)
Én úgy tudom, nem lehet egy tömött foguk sem, legalább is akkoriban még így volt, a mostanit nem tudom.
Gondoltam, hogy nem hagy nyugodni a dolog, és különféle verziókat próbálsz majd kitalálni. :-)
Jó, itt a válasz: egy pilóta srácot faggattam ki (még annak idején, nem most), mert kíváncsi voltam a Top Gun miatt hogyan mûködik a katapult a gépeken. Õ mesélte el és mivel nagyon érdekelt dolog, megmaradt bennem, a mai napig emlékszem rá.
De, repülõt nem tudok vezetni, azt nem mesélte el. :-DDD
2/10
greghouse 2011 júl. 16. - 22:15:21 2/10
(122/241)
Egyetértek. Csak a csajok kedvéért rakják be. A Top Gun 86-ban készült, hatalmas siker a tini lányoknál, (elõször 86-ban mentem ki Amerikába tanulni, Tom Cruise-os pólót hordtak az egyetemista csajok). Ez eltart egy darabig, 92-ben is a csajok miatt mintázták róla Aladdint. Most még elkínlódik egy darabig a Mission Impossible nem tudom mennyivel, dehát.... ellenben szegény Michael J. Fox, aki még nem volt 30 éves mikor már diagnosztizálták nála a Parkinson kórt, óriás lehetett volna mind a 164 centijével. Így is az. Cruiseról nem sok minden jut eszembe, de Fox...Doc Hollywood, Szenzációs recepciós, Dupla vagy semmi, Vissza a jövõbe trilógia...Cruise álmaiban sem lesz ilyen sikeres mint Fox néhány év alatt volt.