10/10
petjaaa 2010 júl. 17. - 19:30:41 10/10
(1322/1362)
nem tudja valaki, h a csajszi, akinek föl volt vágva a hasa, továbbjutott-e?
Kyoko 2010 júl. 17. - 12:16:17
(1321/1362)
Ma kezdõdik a 12.évad, el ne felejtsétek! :)
8/10
nikato 2010 júl. 10. - 16:56:05 8/10
(1320/1362)
A Topmodell leszek történetében sztem eddig ez a 2 lány volt a legrondább döntõs! (McKey és Sam) Annyira hülyén mentek a kifutón, és fura arcokat vágtak. McKey leesett vállai, Sam ijedt arca. Ráadásul csámpáztak is. A fotóik tényleg jól sikerültek, McKey talán majd 10 év múlva biztosítást is köthet a lábaira, mint Andie MacDowell, de sztem egyik sem érdemelte meg, hogy ott legyen. (Hozzáteszem ebben az évadban egyik lány sem volt kifejezetten szép, az elõzõ évadokban szebbek voltak, lásd CariDee, Whitney..)
10/10
annana 2010 júl. 10. - 13:43:47 10/10
(1319/1362)
óó ne nem igaz én annyira nem örülök hogy ... nyert a 11. évadban én pont ...-nak szurkoltam de hát kár csak azt nem értem hogy a zsûri mit látott a gyõztesben?
3/10
Cheryl 7 2010 júl. 05. - 15:42:41 3/10
(1318/1362)
tényleg utoljára: mit jössz te az egészséges lélekkel? honnan tudod hogy ezek a lányok elkorcsult lelkûek? mert próbálkoznak? mert ez a pálya vonzza õket? mert elkezdték valahogy? mert jelentkeztek a mûsorba hogy ne csak otton álmodozzanak arról hogy modellek akarnak lenni, hanem tettek is érte. vagy a mûsorbeli viselkedésükbõl szûrted le? mert hisztiztek? szerinted csak a modellek hisztiznek? egy általad egészséges lelkû lánynak nevezett valaki is hisztizhez nyugodj meg. ha ebbõl a mûsorból szûröd le hoogy elkorcsult lelkûek, vagy csak úgy amiatt mert modellek, akkor csak gratulálni tudok és ez esetben szerinted a te lelkeddel nem oké valami. na mostmár tényleg abbahagytam:)
3/10
Cheryl 7 2010 júl. 05. - 15:38:33 3/10
(1317/1362)
ja még utoljára hozzátenném, hogy úgy írsz mintha azt akarnád hogy attól mert a te földhözragadt gondolkozdásod szerint szar ez a mûsor és a modellkedés is, akkot már senki ne szeresse a mûsort és ne akarjon modell lenni és próbálkozni. attól mert te leragadtál az átlagos csajok szereteténél és ott hogy lenézed a modelleket merthogy az "nem munka" attól még nem mindenkinek kell ezt tennie.
3/10
Cheryl 7 2010 júl. 05. - 15:36:20 3/10
(1316/1362)
pontosan
3/10
Cheryl 7 2010 júl. 05. - 15:35:59 3/10
(1315/1362)
nem, nem az iskolával osztják, de csak nem lehet egy sötét hülye, aki egyetemet végzett :) megtehetné h nem megy egyetemre, hanem dolgozni kezd és leszarja, de nem teszi. mindössze csak arra akartam rávilágítani hogy annyira unalmasak már ezek az elméletek hogy aki modell vagy hasonló az már feltétlen hülye is. mellesleg ez a mûsorból elég nekehezn derülhet ki, de javíts ki ha tévedek, a hiszti meg megint más dolog, az meg nem kifejezetten a modellek tulajdonsága, de errõl már írtam. de azért vágod hogy nem igazán tudod megmondani hogy miért nem igaz amit írok, csak azzal tudsz jönni hogy sokszor írtam le ugyanazt, ami megint nem igaz, de te biztos jobban tudod...ebbõl is látszik h nem fogod föl amit írok. mi ebben a mozoizmus? megalázás? semmi, épp ezaz, itt segítenek a kezdõknek hogy ha ezen a pályán akarnak boldögulni akkor hogyan csinálják, ezenkívül egy nagyon jó alap nekik a mûsor, mert itt elkezdhetik valahol, merthát nem mindenkit fedeznek föl bevásárlóközpontokban, vagy ha nem nekik való ez a pálya akkor itt megtudják ami megintcsak jó mert nem kell áltatni magukat ha nem való nekik ez a munka. igen kezdõek és ki mondta h nem azok? épp errõl szól, hogy képzik õket és õkis magukat, mindenki elkezdi valahol. amúgy a hozzászólásodból nem éppp az jön le, hogy annyira tisztában lennél a divatvilággal, mert megintcsak azt tudod mondani amit a sok hozzá nem értõ, földhözragadt (igen, tudom hogy ez már írtam) mert megintcsak azzal tudsz jönni h húú anorexiások (hányingerem van azoktól akik mindenkire rámondják hogy anorexiás, attól mert vékony, ez egy betegség bazdki és nem kéne összevissza dobálózni vele miközben nem vagy vele tisztában, nézz meg egy igazi anoreixást, meg egy általad annak nevezett vékony lányt elég sok a különbség)meg randák, nyilvánvaló hogy te úgymond "átlagember" szempontból nézed a dolgokat és nem mint szakmabeli, tehát ami neked ronda, az egy szakmabelinek gyönyörû és érdekes, ami nagy elõny a divatvilágban, oké, leszarom neked jöjjenek be az átlagos csajok, nem mondom hogy nincsenek szép átlagosak, csak az nem a divatvilágba való ennyi, szóval oké legyél boldog egy általad "normálisnak" nevezett csajjal, csak akkor nem kéne úgy írni, mintha mindenkinek úgy kéne látnia a dolgokat mint te, nemis tudom minek szólsz, téged az egész divatvilág hidegen hagy ahogy látom, akkor minek foglalkozol azzal hogy olyasmirõl gyõzz meg amihez nem értessz? beszéld ezt meg hozzád hasonló földhözragadtakkal, de mi ketten teljesen más szempontból nézzük a dolgokat, nemhinném hogy értelme volna ennek, és kérlek ne töltsd azzal az idõdet hogy óvodás közzhiedelmeket mondogatsz nekem, mert nem egyszer hallottam és csak röhögök rajta hogy valaki akinek lövése sincs az egészrõl próbál úgy tenni mintha értene hozzá. ezért is furcsálltam azt a mondatodat hogy ez nem divatvilág hanem...édes, ha mutatok neked 50 profi és keresett modellt azokat is ugyanúgy leanorexiásozod meg rondázod ez nem azon múlik hogy valaki kezdõ-e.én itt befejeztem.
9/10
offtopic
musicclown 2010 júl. 05. - 09:57:44 9/10 Előzmény Cheryl 7
(1314/1362)
Egyetértek!!Én is imádom ezt a mûsort.És aki nem tudja mirõl szól igazából,az ne is nézze.Ezek a lányok megtanulják megvalósítani önmagukat,ami egyeseknek nem jön össze...És õk legalább próbálkoznak!
3/10
Cheryl 7 2010 jún. 13. - 10:15:19 3/10
(1313/1362)
ja mellesleg, nem egy, nem kettõ okos, egyetemet végzett, stb. lány volt már a mûsorban, a kettõ nem zárja ki egymást, mint ahogy a magadfajták kedvelt teóriája állíja oO ez olyan óvodás féle felfogás.
3/10
Cheryl 7 2010 jún. 13. - 10:11:54 3/10
(1312/1362)
mi? micsoda? mit követünk? attól mert valaki nézi a mûsort még nem akar "buta liba" lenni ahogy a mûsorban sem mindenki az. a való életben is találkozol sokkal de sokkal több "buta libával" nem arról szól a mûsor, hogy buta liba legyél. a modellkedésrõl szól. a kettõ nem ugyanaz. igen, vannak benne tényleg elviselhetetlen, gonosz, hisztis lányok, de akkorsem errõl szól a mûsor oO ezek a lányok alapból ilyenek és nem azért lettek ilyenek mert ez kell a modellkedéshez. rengeteg gonosz, hisztis stb. lány él a világon, és gondolom azt vágod, hogy nem mindegyik modell. mindenhol vannak ilyenek, szóval nem pont ez a mûsor fog ártani azoknak, akik kicsit könnyebben befolyásolhatók. látszik hogy földhözragadt vagy és nem érted az egésznek a lényegét, nem értessz hozzá, de mindegy, igaza van nikato-nak, mondjuk ha azt mondanám hogy nem lepõdök meg, hogy a pasik egy része nem érti, mert nem csak ilyen pasik léteznek, hanem mondjuk olyanok is akik értenek hozzá és jobban átlátják a dolgot, és nem azt látják, hogy ebben a mûsorban "buta libák" vannak, hanem mögé néznek és rájönnek, hogy nem ez a lényege, mert egyrészt nem csak azok vannak, nagyon nem, másrészt meg azok mindenhol akadnak.
8/10
nikato 2010 jún. 12. - 22:24:19 8/10
(1311/1362)
Én nagyjából ugyanezt gondolom a foci meccsekrõl, meg az autóversenyekrõl!! A Top modell p. már több, mint 13 éve megy, és zseniális!! De ezt inkább cs. a csajok érthetik.
8/10
nikato 2010 jún. 12. - 20:21:15 8/10
(1310/1362)
Josslyn
loma06 2010 jún. 12. - 20:15:54
(1309/1362)
Ki esett ma ki?
3/10
Cheryl 7 2010 jún. 06. - 10:54:26 3/10 Előzmény Optimum
(1308/1362)
pff látszik hogy mennyire nem tudsz semmit az egész témáról oO oké ez nem baj, csak akkor legalább ne gyere a rendkívül "okos", ám valójában földhözragadt, hozzá nem értõ és ostoba véleményeddel és ne próbáld úgy elõadni, hogy te most aztán jól meghatároztad a mûsort -_- röhej
8/10
nikato 2010 máj. 28. - 08:54:19 8/10 Előzmény Optimum
(1307/1362)
A korhatár buz*ság! Én senkit nem ismerek aki betartaná! Ez p. abszolút nem kell, h. korhatáros legyen!
pathfinder 2010 máj. 28. - 00:23:11 Előzmény Optimum
(1306/1362)
Ennek a mûsornak speciel nem kéne annak lennie, ugyanis a jelenlegi szabályzás mellett semmi nem indokolja. ( Az természetesen más, ha némely rész tartalmaz aktfelvételt, arra nem ez vonatkozik.) Az általad felvetett erkölcsi vonatkozást pedig 100 mûsorból 80-ra nyugodtan rá lehetne húzni.
Kyoko 2010 máj. 25. - 18:07:24 Előzmény Optimum
(1305/1362)
A viasaton nem kell kitenni a karikát, mert külföldrõl sugározzák, pont, mint az axn-t.
1/10
Optimum 2010 máj. 23. - 08:58:48 1/10
(1304/1362)
A mûsor ÜZENETE:
Ha ostoba vagy, elviselhetetlen, undok, primitív, akkor még MODELL lehetbelõled. A testedbõl még megélhetsz ha az eszedebõl nem megy.

Nem kéne hogy korhatáros legyen ez a mûsor?
8/10
nikato 2010 máj. 10. - 22:22:05 8/10 Előzmény ercypici
(1303/1362)
A 11. évad megy, meg az 5. De mostanában már bele vagyok egy kissé zavarodva. Ráadásul át tették kora reggelre, de most hétvégén meg próbálok felkelni és megtudom, h. mikor melyik megy!!