Téma: Tőrbe ejtve

10/10
kakafej13 2020 jan. 06. - 23:26:26 10/10 Előzmény akeber
(10/110)
Teljesen hülyeséget beszél az előttem szóló, mindenkinek ajánlom, nézze csak meg a filmet!! Teljesen kiszámíthatatlan, izgalmas és csavarokkal teli, néhol vicces, krimi 10/10
1/10
akeber 2020 jan. 06. - 15:54:45 1/10
(9/110)
A világ egyik legszarabb filmje. Vicc nélkül mondom gyerekek... Ilyen nincs. Én nagy krimi rajongó vagyok. De ez.... Van olyan könyv amit soha sem szabadna filmre vinni... Szégyen. Agyonbonyolított, komikus akar lenni de inkább csak összezavaró nem reális fikció de ha fikció akar lenni akkor is csak egy nagy selejt. Borzalmas film. Jó lehetett volna... Ha... nem dobnak rá 1000 felesleges szar csavart. Égetni való! Kellemes elvesztegetett 2 órát annak aki megnézi
8/10
fanaf1@vipmail.hu 2020 jan. 06. - 12:07:46 8/10
(8/110)
A baj a nagy elvárásokkal kezdődik, főleg, ha ilyen nívós nevek szerepelnek a szereplőgárdában. Sajnos sokszor volt olyan pillanat, amikor előre sejtettem egy-egy fordulatot, így azok nem ütöttek akkorát. Nem volt rossz, de lehetett volna sokkal jobb.
6/10
Cinem_art 2020 jan. 05. - 23:26:23 6/10
(7/110)
Persze hogy spoileres!

A sztori egy erőltetett Agatha Christie egyveleg. Úgy éreztem, mintha a történetet visszafelé írták volna meg: a családtagok közül egyedül Alex-et nem kedvelik a kutyák, ezért nem mehet vissza, kell egy szemtanú is, akkor legyen a nagyi, ha mindenki hazudik, akkor Marta tutira igazat mondjon,... stb. Amikor pedig elkezdett neki segíteni a srác, akkor már sejthető volt, hogy ő a hunyó. Az öregúrnak meg elméletileg 10 perce volt vissza, ami alatt kitalálta és el is magyarázta(!) a lánynak, mit tegyen, de az nem tűnt fel, hogy nem jelentkeznek a rosszullét tünetei. Egy magánnyomozó meg csak úgy belefolyhat az eseményekbe. A srác pedig pont egy álkéssel akarja leszúrni a lányt, pedig évek óta ismeri a kastélyt... na ne! A filmet csak a szereplők miatt érdemes megnézni, mert valóban parádésak. A tanulság pedig: ha bevándorlóként vállalsz munkát, akkor legyél hűséges a munkaadódhoz, lehetőleg barátkozz össze vele, mert lehet hogy rád hagyja az összes vagyonát a rokonok helyett.

Még valami, ami nem csak erre az alkotásra vonatkozik, hanem általában a magyar mozikba kerülő idegen nyelvűekre: ha egy ismert színész másik filmben játszik, akkor nem lehetne kipróbálni hozzá néha más szinkronhangot? Nem Stohl András zavart (hiszen jó), csak miért kell a 007-es ügynököt látnom, ha Daniel Craig éppen nem James Bond filmben szerepel?
9/10
Trivia Showtime 2020 jan. 04. - 18:55:09 9/10
(6/110)
A klasszikus krimik hagyományait követő, kiváló színészek jutalomjátékával felturbózott, intelligens módon összerakott, szórakoztató, igényes alkotás. Igazi gyöngyszem Hollywood szemétdombján...
10/10
Plaa 2020 jan. 04. - 09:51:40 10/10
(5/110)
Nagyon jó!!! Megéri.
10/10
Tibericus 2020 jan. 03. - 22:43:24 10/10
(4/110)
Nekem nagyon tetszett és a telt házas vetítés közönségének is, akik közül sokan tapsoltak is. Már azért megérte megnézni, hogy akciófilmekben(Marvel) szereplő sztárokról is kiderülhetett, hogy milyen jó színészek. Végre komoly - premier plan - színészi játék... Az utóbbi évtizedek filmfelhozatalában egy élenjáró darab.
7/10
Camu 2020 jan. 03. - 12:11:29 7/10
(3/110)
Nem nyűgözött le a film. Erőltetett cselekményvezetés, a csavarok szinte rozsdásan nyikorogtak. Mint Daniel Craig arcizmai. Mintha egy merevrészeg ember próbálná meg lazára venni a figurát. A kiscsaj jó volt benne, engem Alicia Vikanderre emlékeztet. A legjópofább jelenet számomra, amikor megpróbálják leszúrni. Azért még a nézhető kategóriájú krimi, amit kissé túlértékeltek. 7 pont.
amira_daaa 2020 jan. 02. - 22:02:23 Előzmény KapBenc
(2/110)
köszi
KapBenc 2019 dec. 17. - 22:06:44
(1/110)
Most jövök a moziból (az ország ahol élek, már hetek óta vetíti). Nem több és nem is kevesebb, mint amit állítanak róla: igazi, klasszikus krimi. Nincs hiteltelen csavar benne, nincs felesleges agyvelőloccsantás, csak apró nyomok, ami alapján a néző is kitalálhatja. Ha pedig nem akarja, akkor a nyomozó megoldja nekünk.

Ajánlom a krimi (Poirot, Marple, Gyilkos sorok) kedvelőinek. Nem ajánlom az akciófilm szerelmeseinek.