Téma: Toy Story 3.

bucomaci 2010 júl. 28. - 22:42:28
(87/147)
Hát én a két pici lányommal néztem meg és 33 éves létemre igencsak törölgettem a könnyeimet a végén....nagyon tuti film, bár az elõzõ kettõ is nagyon tetszett....ja, és a nagyi is velünk volt és õ is sírt.
10/10
X.professzor 2010 júl. 27. - 23:17:16 10/10
(86/147)
úgy betalált ez a mese hogy sírtam mint egy gyerek
10/10
10/10
Endy88 2010 júl. 23. - 22:30:08 10/10
(85/147)
;-)


Nagyon tetszett, megható és jó rész volt.
Meadow 2010 júl. 23. - 21:31:04
(84/147)
annyira ,de annyira tetszett.....szinte elérzékenyültem a végén,pláne,hogy olyasvalakivel láttam,akinek köszönhetem a toy story megtekintését:-)
offtopic
indijoe 2010 júl. 23. - 21:30:11 Előzmény asekar12
(83/147)
Az imdb szerint nem Tim Allen volt a "spanyolhang". : http://www.imdb.com/name/nm1482048/
10/10
aMGee 2010 júl. 18. - 04:45:53 10/10 Előzmény IamWhoIam
(82/147)
Emlékszem, régen nekem is sok játékom volt. Az akciófigurákon, a kis zöld katonákon és az apró mütyürökön át a LEGO-ig. Nagyon szerettem ezeket a játékokat és örömmel vettem õket a kezembe. Miután a Toy Story legelsõ részét láttam (akkor lehettem olyan 7-8 év körül) abban a hitben éltem, hogy a játékok a valóságban is ugyanolyan kettõs életet élnek, mint a filmben és ettõl még erõsebb kapcsolat volt köztem és a játékaim között. Aztán az idõ múlásával egyre jobban elfelejtõdtek ezek a játékok. Végül egy nagytakarítás alkalmával (mikor épp sajnos nem voltam otthon) az otthoni limlomok és a játékok is szemeteszsákokba kerültek és az öcsém tévedésbõl rossz zsákot vitt a kukához (amiben a játékaim voltak). Mire hazaértem addigra a kukáskocsi már elvitte a szemetet...
Számomra egy kissé ironikus volt a film elsõ szakasza. Mindazonáltal én úgy vélem, hogy méltó folytatása volt a 3 az elsõ két résznek. Hogy õszinte legyek, én hányingert kapok a mostani 3D-s meséktõl, mivel még a csapból is ez folyik és egyik rosszabb mint a másik. A legjobban az háborít fel (fõként a Walt Disney esetében), hogy minden jó mesébõl második meg harmadik részeket csinálnak, amelyek többnyire nyereségvágyból készülnek és így szörnyen erõltetettek és vontatottak lesznek. Azonban a Toy Story a többivel ellentétben egy hihetetlenül jó animációs film, mind a történet, a kidolgozottság és mind a látvány szempontjából. Ugyanez mondható el a harmadik részrõl is. Én nagyon élveztem és bátran merem ajánlani azoknak, akik még nem látták.
IamWhoIam 2010 júl. 16. - 15:53:56
(81/147)
Alig vártam, hogy lássam!!!! nem csalódtam ( a Toy Story-ban nem is lehet) Tényleg remek, hogy így meg tudják oldani, hogy a kicsik és a felnõttek is élvezzék! Olyan telefonom pl. nekem is volt. És mivel nagyon szerettem és vigyáztam a játékaimra és kistestvérem sem volt a végén én ...........sírtam.......... :) Aki teheti nézze meg a filmet!!!!!
FilmkritX 2010 júl. 16. - 13:45:54
(80/147)
Röviden: Nem feltétlenül ajánlható a film a legkisebbeknek, mivel jónéhány poén, sõt néhány jelenet (fõleg a vége felé) kifejezetten nem kicsiknek való. Ajánlható viszont, mindenki másnak. Aki esetleg csak a 3D miatt ülne be rá, az sem fog csalódni mivel néhány animációs elem kifejezetten szemkápráztató lett amit a térhatás csak tovább fokoz. Érdemes bemenni rá mondjuk szerdán. Kedvezményesen ugyanis korrekt alkotás :)
asekar12 2010 júl. 16. - 12:01:02
(79/147)
Amúgy kíváncsi lennék, hogy amikor Buzz spanyolul kezd beszélni azt is Tim Allen szinkronizálja, vagy felkértek
valami spanyol csávót, hogy kölcsönözze a karakter hangját!
asekar12 2010 júl. 16. - 12:00:24
(78/147)
Amúgy kíváncsi lennék, hogy amikor Buzz spanyolul kezd beszélni azt is Tim Allen szinkronizálja, vagy felkértek
valami spanyol csávót, hogy kölcsönözze a karakter hangját!
10/10
Pszichoapu 2010 júl. 14. - 09:35:13 10/10
(77/147)
Természetesen maximális respekt az ilyen kistesóknak, mint Te. :o) Meg azoknak is, akiknél a bátyó már korábban gondoskodott a szükséges mérvû amortizációról.
10/10
Pszichoapu 2010 júl. 13. - 12:10:31 10/10
(76/147)
Szenzációs 3. rész egy zseniális animációs csapattól, ami a három részt megért rajzfilmek sorában meglehetõsen ritka.
Van benne minden, ami a család összes korosztályát megfoghatja a legkisebbektõl a legnagyobbakig.
A bevezetõ rajzfilm (Day & Night) mondanivalója is magával ragadó, le a kalappal a Pixar elõtt!
Aki kicsit is ragaszkodott a játékaihoz (vagy nem volt kisebb testvére, aki idõ elõtt hazavágta volna õket), az az utolsó valóban megható képsorokat akár még meg is könnyezheti.
Lehet Disney hatásvadász rajzfilmjein fanyalogni, de nálam ez akkor is egyértelmû 10-es!

********************* SPOILER !!! **********************

Félreérthetetlen Star Wars-os utánérzés, amikor a Baba belehajítja Macót a kukába. Az izgalom tetõfokán is muszáj volt felröhögnöm... :o)

******************* SPOILER VÉGE !!! *******************


Ken: "Sze"
Barbie: "ret"
Ken: "lek. És ezt lehet váltogatni!"
Barbie: "Nahát Ken, hogy Te milyen okos vagy!" :o))) Ezen kész voltam!
offtopic
akos015 2010 júl. 13. - 11:22:31
(75/147)
holnap néztem volna meg , de ma megváltoztatták a vetíttéseket a moziba! és holnap nem vetíttik! :(:(:(:(:
9/10
zee944 2010 júl. 11. - 19:46:57 9/10
(74/147)
Aha. Hát nekem nem volt ilyen babám.
asekar12 2010 júl. 11. - 14:29:27
(73/147)
"Jó gyerek ez..de küld el fodrászhoz"
Mekkora poén! Amúgy jó kis film csak ajánlani tudom
mindenkinek
10/10
munyeka 2010 júl. 09. - 22:01:34 10/10
(72/147)
Nagyon jó "mese", kétség sem fér hozzá!
és milyen trükkösek ezek a gyártók, megcsinálják ezeket a szép meséket, amit a kicsi gyerek élvez, a nagyobbacska megért és tanul belöle (legalábbis nem a szadizós, mindenki-meghal-a-végén, semmitmondó sztorikat szívják csak magukba) és még a felnötteket is megérinti...ez a nem semmi. Az ilyen típusú mesék mindig a régi vasárnap délutánokat juttatják eszembe, amikor vetítettek a Zorroból, Gumimacikból, Balu kapitányból 1-2 részt és az egész család együtt nézte..nagyobb a hatásuk ezeknek a sztoriknak, mint gondolnánk!
Ney marsall 2010 júl. 05. - 16:43:38
(71/147)
Nem volt annyira elrontva, mint számítottam rá.
HA úgy vesszük kellemesen csalódtam.A sztorival nagyjából elégedett vagyok.Befejezésnek jó .
Ami zavart engem, hogy Buzz-t nagyon elcseszték.
Az õ karaktere mintha nem lenne jelen igazán a filmben, mintha csak "muszáj" lenne szerepelnie.(ezt az érzést Dörner Görgy némileg elváltozott hangja is erõsítette)
Ezen kívûl max az volt egy kicsit zavaró, hogy az új szereplõk nem voltak valami jól megrajzolt munkák.Nagyon egyszerûek voltak.Nem kellett volna így legysezerûsíteni az animációt az új szereplõknél.
De mondom ennek elenére nem volt rossz.Emelem kalapom, hogy ezt a filmet nem rontották el a készítõk.
Ragika 2010 júl. 04. - 03:21:04
(70/147)
Ja, meg ez is hasonlóan jó volt: "Sok diznis szemetet kell elszenvednünk"

Hófehérke, Hamupipõke, Pinokkió, Kis hableány, Szépség és a Szörnyeteg, Aladdin, Oroszlánkirály, Herkules, Pocahontas, Tarzan, Mulán, Lilo és Stitch stb stb stb te jó ég. Tudod mit, sok kisgyereknek kivánok hasonlóan szar 20 évet. Azért azzal remélem tisztában vagyunk, hogy nagy részüket Disney csak újraértelmezte. Hát ja, ennyi szar mesével van tele a világ igaz?
Ragika 2010 júl. 04. - 03:15:06
(69/147)
Egyébként ide most miért kell behozni ezt a mélymagyar szemetet? Lépj már elõre 30 évet ember, Vuknak és az Erdõ kapitányának vége, sõt a Macsakafogó is lefolyt már a Dunán. De ha annyira mélymagyart akarsz, akkor ülj be a Macskafogó 2-re vagy a Kisvukra a Hunnia moziba, és akkor tátott szájjal nézheted azt a 30 évet, amivel le vagyunk maradva az általunk megépitett Hollywoodtól. Jó volt a Vuk? Jó volt. Jó volt a kisvuk? A túrót volt jó, szar volt! Mégis lenyomták a torkunkon és elhitették velünk, hogy már megint milyen szupert sikerült alkotni. Hát nem. Ha már el akarom hinni hogy mennyire jó nekem, akkor megveszem a popkornt, és megnézem a Fel!-t, az Igy neveld a sárkányodat vagy éppen a Toy Story 3-at. De az a szép benne, hogy ha neked ez nem jó, nem kell megnézned. Tulajdonképpen ezt a filmet nem is neked készitették, fõleg nem azért hogy véleményt formálj róla vagy esetleg álszakértõ kritikát irogass. A 7-10 éves kissrác hidd el, nagyon jót fog rajta szórakozni.
10/10
Gabriella54 2010 júl. 04. - 00:39:22 10/10 Előzmény tanhu
(68/147)
Talán azért szinkronizálták, mert a "célközönség" még nem igazán tud folyamatosan és gyorsan olvasni! Mutass nekem egyetlen 7 éves gyereket, aki el tudja olvasni a filmek feliratát!
A viccet félretéve: nem értem, miért kell fikázni ezt a filmet (jó, tudom, szólásszabadság és társai), de szerintem szuper volt! Jobban tetszett, mint az elõzõ két rész, ami ilyen "sorozat"filmeknél kész csoda, hiszen általában egyik folytatás sem éri el az alapötlet színvonalát.
Úgyhogy sokcsillagos 10!