Téma: Trancsírák

Dius 2011 dec. 14. - 20:07:04 Előzmény Kendy
(5/85)
Jaj, de örülök neki, hogy ilyeneket olvasok... ma nyertem premier elõtti elõadásra jegyeket, és gondolkodtam, milyen lesz. De olvasva a hozzászólásokat, nagyon megjött a kedvem, az említett filmeket - Haláli hullák hajnala, Zombieland - imádom!!
Hú, de várom a holnap estét! :))
10/10
offtopic
Kendy 2011 aug. 20. - 00:24:09 10/10 Előzmény The Man Who Laughs
(4/85)
:)
Így van!
Szuper a film!
10/10
Kendy 2011 aug. 20. - 00:22:47 10/10
(3/85)
Most néztem meg a filmet!
:)
Nekem nagyon nagyon tetszett!
:)

Szerintem a Haláli hullák hajnala és a Zombieland vonalán halad a Tucker and Dale vs Evil horror paródia.
:)
Csak ez a film a bemegyünkazerdõbe-mifõsulisok-ottmeggonoszhillbillykésredneckek-vadásznakránkdenagyon-típusú filmeket parodizálja ki.
Mindezt jó kis fekete-humorral!
:)
Amolyan idióta félreértések komédiája ami számomra igazán szórakoztató és élvezhetõ volt!

Tény.
Eleve csípem a horrorokat és azoknak a paródiáit.
Tehát lehet elfogult vagyok a filmmel kapcsolatban.
De gondolom aki szereti az ilyesmi filmeket majd jól fog szórakozni ezen is.
:)
8/10
The Man Who Laughs 2011 júl. 06. - 21:59:04 8/10
(2/85)
Már régóta ott várakozott a gépemen, de valahogy sosem volt hozzá kedvem mert azt hittem, hogy egy hagyományos (elhagyott kunyhós) horror vígjáték ami jól bevált sablonokból építkezik. De szerencsére hatalmasat pozitív csalodás volt a film. Ugyanis az utobbi évek legeredetibb/legszorakoztatóbb (horror) paródia filmje/vígjátéka ez (a Paul-al holtversenyben). Gyakorlatilag fogták azokat a sablonokat amikbõl a Texasi láncfürészes mészárlás óta számtalan film készült és jól kifordították öket. Ugyanis a film föhösei elsõ ránézésre pont olyan vidéki degenráltak mint az a bizonyos texasi család, csak õk a légynek sem akarnak ártani. Persze jönnek az elõitéletes tinik, akik megilyednek tölük és ezzel kezdetét vesszi a vérengzés, csak most minden az inverze a megszokottaknak. A két fõszereplõ (Tyler Labine és Alan Tudyk) roppant szerethetõ karakter, minimum olyan jól müködik közöttük a kémia mint Simon Peg és Nick Frost között. Az operatõri munka is remekül idézi meg a film például szolgáló horrorokat (néhány beállítást át is vett/kiparodizált). Az eddig pár kisebb szerepet és egy rövid filmet maga mögött tudó Eli Craig remekül helyt állt elsõ nagy játék filmes rendezésében (amit íróként is jegyez). Horror rajongóknak kötelezõ, de mindenképpen ajánlott megnézni.
7/10
atisr 2011 máj. 25. - 09:42:04 7/10
(1/85)
Elég sok kisvárosi pszichopaták közé keveredett diákokról szóló horrort láttam már, ezért a film sztorija nekem nagyon tetszett. Sajnos a trailerben minden jelentõsebb jelenetet ellõnek, így nem sok marad a filmben.
Vígjátékhoz kicsit kevés a poén, és a "kivégzõs" jelenetektõl is több kreativitást vártam.
Számomra egyszer nézhetõ kategória.