10/10
Slayer_HUN 2017 okt. 29. - 19:55:25 10/10
(26/46)
Nem értem ezt a sok negatív kritikát! Az egyik legjobb rész, tele jobbnál jobb poénokkal, amikbõl szerintem ebben volt a legtöbb. Én nagyon élveztem végig. 10/10
Peppo 2017 okt. 29. - 18:21:24
(25/46)
Nem mondom, hogy csalódtam, mert kb. ezt vártam. Értelmetlen és klisékkel teli jelenetek sorozata. De legalább látványos. Egyszer meg lehet nézni, ha éppen nincs jobb elfoglaltságod. Bár szerintem könnyen találsz ennél jobb idõtöltést.
Atesz1987 2017 okt. 26. - 07:49:20
(24/46)
Eljutottunk arra a szintre, hogy már nem úgy szar a film, mint a 4. rész, hogy egy nagy 0 a dramaturgia, de legalább látványos, hanem egyszerûen nézhetetlen.
10/10
nikato 2017 okt. 24. - 08:58:58 10/10
(23/46)
Közel s távol a legjobb rész! Hihetetlenül jól összerakták! Plusz pont, hogy Cade picha tipikus sablonos 21. századi lánya nem játszott benne. Utálom, ha Hollywood-ban valaki elmúlik 35 egybõl tini gyereket kap, és tesóknak néznek ki.
5/10
manias 2017 okt. 22. - 20:47:05 5/10
(22/46)
Nagy csalódás volt.. a végére beindul valami de akkorra már teljesen kiábrándul az ember. Néhány jelenet annyira ciki hogy már én éreztem magam kellemetlenül. De folytatás az lesz.. Biztosan jó pénzt hoz, de valahol tudni kellene megállni és nem elb*szni!.
1/10
expa 2017 okt. 22. - 20:29:18 1/10
(21/46)
Nagy 0!
5/10
Atis88 2017 okt. 22. - 08:04:33 5/10
(20/46)
Eleve nem kell sokat várni, mert nyilván csak a látványra mennek rá. De a sztorit annyira leszarták, hogy az már fáj. Eddig sem fektettek túl nagy hangsúlyt rá, de legalább voltak összefüggések. Tele van elcsépelt közhelyekkel, meg klisékkel. Nem nagyon tudnak már újat kitalálni, eredetit, vagy egyedit pedig pláne nem. Mi ez a 3 fejû sárkányrobot pl? Tiszta trónok harca koppintás...
Azt meg nem értem, hogy Hopkins mit keresett ebben a katyvaszban? Túl jó színész egy ilyen filmbe. Bár tény, hogy õ legalább emelte a színvonalat.
5/10. Már jóindulattal sem tudok többet adni rá.
Személy szerint azt mondom, hogy elég volt ebbõl ennyi, de a vége azt sugallja, hogy lesz ennek még folytatása...
6/10
bedwinj 2017 okt. 21. - 08:19:08 6/10
(19/46)
Látványos, de nagyon gyenge, unalmas akciófilm. 10/6-os alá.
5/10
Mayer Ferenc 2017 júl. 14. - 16:19:55 5/10
(18/46)
Páromnak tetszett nagyon, én a felétõl talán nézhetõnek mondanám, bár többször majdnem elaludtam rajta, túl hosszú volt a magyarázkodás a lovag rendekrõl meg felmenõkrõl amikor a gróf mesélt, meg sok ilyen túl hosszúra sikeredett rész volt. 10/5
proklima@freemail.hu 2017 jún. 28. - 15:16:05
(17/46)
Hát ez gáz. 4/10.
manzanilla 2017 jún. 28. - 10:22:06
(16/46)
Többször kaptam magam azon, hogy csukódik a szemem és azt érzem, hogy de jó lenne elaludni. Azt hiszem, hogy sixx írt róla egy hosszabb kritikát. Igazat adok neki. A történet..ha van/volt olyan elmesélhetetlen.
manzanilla 2017 jún. 28. - 10:18:21
(15/46)
Borzalmas volt! A párommal rettenetesen szenvedtünk. 4-en voltunk összesen a moziban és folyamatosan egymásra néztünk, mert nem akartuk elhinni, hogy ennyire szörnyû. SPOILER Ugyanazokat a kliséket hozza, mint a "kutyával, gyerekkel és jó nõvel minden eladható", na itt is megvan a szexi baromi okos bölcsész csaj, a kiválasztott, aki jóképû rosszfiú, akivel összejönnek..természetesen (bár semmi, de semmi kémia nincs köztük), a gyerek, akinek semmi keresnivalója nincs a történetben, viszont rettenetesen erõltetett a családját elvesztõ, utcán, robotok között él blabla sztori...stb stb. A bot nem tudjuk mire jó, én naivan azt hittem, hogy majd a csajszi jól megforgatja, lesznek villámok, meg minden, de csak fogja, elejti stb. A korábbi rettenthetetlen fõgonoszt egy kézifegyverrel leterítik. Az autós üldözésekben nincs robottá változó Álca, csak hosszan tartó elõzgetés. Értelmetlen, de leginkább érdektelen az egész. A kis kék robot szerintem a Csillagok háborujás kis golyóra hajaz. Ki miért kivel szövetkezik, mi vaaan??? Katasztrófa
4/10
Boba88 2017 jún. 27. - 21:50:29 4/10
(14/46)
Megnéztük, kár volt. A zene jó, a látv`any elmegy, a 3D nem túl acélos, a sztori rettenetesen gyenge még a színészek sem igazán tudnak hozzátenni, mintha éreznék, hogy ez bizony kukaérett.
robgros 2017 jún. 27. - 01:05:19
(13/46)
Filmet megnéztem, Transformers-es vagyok, de úgy látom, megint keményen megvariálták a dolgokat. Unikron, a bolygó méretû robot az univerzum fõgonosza, na erre beletömködik a Földbe -a végén még kiderül, õ valójában a jófiú- az igazi ellenfél pedig az életadó fõvezér, Quintessa. Úgy tûnik, Prímusz nem volt elég jó a forgatókönyv íróknak (vagy a rendezõnek). Na de nagyon folytatás szagú a történet. Egy könnyed esti akció-kalandfilmnek elmegy, ha az ember nem kéri számon rajta szigorúan a Transformers-jelleget.
10/10
daphne1 2017 jún. 26. - 22:55:02 10/10
(12/46)
Elõrebocsájtom, hogy Transformers rajongó vagyok, de szerintem ezt a filmet leginkább azok nézik meg, akik elvakultan szerették az elõzõ részeket is. Olvastam sok kritikát a filmrõl, és nem értem õket. Most láttam IMAX-ben. Az elsõ és a harmadik résszel együtt nekem ez tetszett a legjobban. A zenéje zseniális, a látvány csodás, Optimus és Ûrdongó harca katarzis, a film legjobb jelenete (nekem). Olvastam valahol, hogy a trailer átverés.
Nekem nem az volt. A fim sokkal jobban tetszett, mint amit a trailer sejtetni látszott.
A negatív kritikákat azért sem értem, mert nem tudom, mi mást várhat valaki Michael Bay-tõl, mint óriási látványt, száguldó autókat; és miért várja valaki egy gyerekmesétõl, hogy Shakespeare-i magasságokba emel majd a mondandójával. Steve Jablonsky pedig a zenével megint tutit alkotott. Aki eddig is imádta a Transformerst, ezt is szeretni fogja, ne hagyja ki semmiképpen.
maquina33 2017 jún. 24. - 19:46:16
(11/46)
Mit vártatok szerintem egyik része sem volt valami élvezhetõ.Sajons a 3ik résztõl én már nem is néztem annyira silányx,ócska minõség.De hát ha van benne pénz elég egy lapos story és film ugyis nyereséges lesz!
1/10
nogowambo 2017 jún. 24. - 12:45:51 1/10
(10/46)
Vannak benne jópofa poénok, látványosnak látványos...de ahogy az elõttem szóló írta: max alfa állapotban élvezhetõ. Egy nagy zavaros, össze-vissza ugrálós, sokszereplõs, idétlen filmszerû képzõdmény. Ez lesz az utolsó Transformers amit moziban néztem, egyszerûen egy ilyen x@r nem éri meg. Tartalmilag/felépítésben/minõségben vetekszik a legutóbbi Alien filmmel, nem tudnám eldönteni melyik rosszabb.

Tele van teljesen felesleges és idegesítõ karakterekkel, monológokkal (felsorolni is hosszú)...a kevesebb több lett volna tipikus esete.
1/10
7point62mm 2017 jún. 24. - 09:53:09 1/10
(9/46)
Életem elsõ olyan mozifilmje,amirõl felálltam, és kisétáltam.
mozitekercs 2017 jún. 24. - 00:02:55
(8/46)
Gügye, logikátlan, olyan erõltetett anti cool. Amit a nézõ élvezne abból kevés van, amit csak elvisel abból sok, és meggyõzõdéssel.
A pontozás alapján látszik, hogy egyre inkább mindenki kezd besokalni. Ezek a szupermozinak szánt filmek, csak technikailag mozi szintûek.
Régen ilyen a cartoon networkon ment.
Az amit a legjobban utálok a reklám. pl a mogyoróvaj. A filmekben mindenki tök természetes kajája, ez nem olyan mint a nutella.
Semmivel sem ehetõ, fõleg nem kenyérrel. mogyoró kenyérrel ennyi, ehetetlen. Ilyet csak a legeslegszegényebbek esznek.
Talizmán, végül is egy semmi, a fegyvernek nevezett bot, nem fegyver, csak egy darab valami,a tõrténet, hogy miért vannak itt, szintén egy csalódás, ráadásul a történet szerinti fõ összecsapás meg se történik Cyberton simán eléri a Földet. És annyi a hiba, hogy aki nem alfa állapotban nézi, az a kétórás filmbõl talán félórát élvez.
Cyberton bolygója folyamatosan méretét és csápszámot vált... A fõ összecsapás teljesen érthetetlen részen történik, azon kívül, hogy nevet adnak neki, nem tudni mi az...
Hogy kerülnek oda, és miért a D-dayre hasonlít a Halálcsillagon.
És mi az a beszólás, hogy te kicsi vagy és csúnya, téged úgy se vesznek észre? mi aaa
Gondolom mindenki kíváncsi lett, hogy 1km távólságból, kb hogy lehet túlélni 3 atomrakétát. Hát úgy, hogy akkorát se robban, mint más filmen 4kg c4.
Gondolom a címbõl sokan azt gondolnák, hogy lesz benne valami új autobot, aki hû de érdekes lesz, ja nem ez átvágás.
A fõgonoszt meg egyszerûen hátbalövik. Ez a film egy nagy költségvetésû átvágás. Végül is kapsz valamit, csak nem azt amiért fizettél.
10/10
Wachtler77 2017 jún. 23. - 23:40:39 10/10
(7/46)
jó volt, pedig tényleg azért mentem el, hogy elmondhassam, ismét gecixar volt a legújabb Transformers. Megmaradt persze egy-két idegesítõ baromság, de.... jó volt, na. Ennyike.