sziriat 2015 szept. 12. - 08:33:24
(14/14)
Jo sorozat.
offtopic
ildimix 2015 máj. 24. - 09:38:43
(13/14)
Sziasztok!

Honnan lehet letölteni a sorozatot? Összesen hány részbõl áll? A válaszokat az e-mail címre küldjétek.

ildiko.varga25@gmail.com

Köszönöm!
9/10
Sabyna 2012 febr. 22. - 07:04:55 9/10
(12/14)
Hát, vegyes érzelmeim vannak a sorozattal kapcsolatban. Most ért ugyan véget a 2. évad az AXN-en, de türelmetlen voltam, így megnéztem a 3. évadot angolul, és... igazából az eddigi véleményemet ez az évad változtatta meg. Ráadásul némileg elég drasztikusan!
Eleve olyan lett a 3. évad utolsó része, mintha félbevágtak volna egy filmet. Nem beszélve arról, hogy folytatás nem is lesz! :S

SPOILER
Az elsõ dolog, ami nagyon nem tetszett az utolsó évadban, hogy már abszolúte nem a kórház életérõl szól(t). Pedig ugye mindenhol azt hangsúlyozták/hangsúlyozzák, hogy "kórházsorozat" - eltekintve attól, hogy az eredeti cím 'HawthoRNe' (ergo a fõszereplõ életérõl kellene szólnia - illetve arról is szól)! Ismét "gratula" a magyarra fordításhoz - inkább hagyták volna meg az eredeti címét, értelmesebb lett volna!
A másik - talán leglényegesebb - dolog pedig az a folyamat, amin a címadó karakter keresztülment. Egy számomra nagyon is szerethetõ, odaadó, okos, talpraesett, határozott fõnõvérbõl lett egy - szintén számomra - szinte már gyûlölendõ karakter.
Bevallom, hogy szeretem a történetekben a romantikus szálakat, és már az elejétõl kezdve szurkoltam a Tom-Christina párosnak, így az a csavar, hogy Christina nagy nehezen igent mond az õt folyamatosan házassági ajánlattal ostromló Tomnak, végül pedig jön egy lepukkant nyomozó J.Lo exének személyében, és Christina képes eldobni magától a tökéletes, megbízható férfit - akit a lánya is elfogadott - Nick Renataért... egyszerûen elfogadhatatlan! Fõleg hogy elég részletesen bemutatták, hogy Christina milyen nehezen szánja rá magát arra, hogy Tom mellett horgonyozzon le - Nicknek ezzel szemben pedig szinte tálcán kínálta fel magát!
Az is rendben van, hogy a pszichológusnak elmondta, hogy miért tette, amit tett (múltbéli események), de nálam az verte ki igazából a biztosítékot, hogy az a bizonyos buli után, másnap reggel, Christina még odamegy Tomhoz, és a szemébe mondja, hogy "Szeretlek!". Holott pár órával azelõtt még Nickkel enyelgett!
Szóval számomra elég nagy csalódás volt, hogy egy olyan nõ, aki az életét arra áldozta fel, hogy másokat ápoljon, pont azokkal (vagyis inkább azzal) a személlyel nem törõdik, aki szereti, és bármit megtenne érte! Hiszen a pszichológusnál is csak Nick a téma, Tomot meg sem említi... na meg persze Christina maga! De arra egy percig sem gondol, hogy az a baba Tomé is volt, nem csak az övé, és hogy milyen lehetett Tom számára az, hogy szem- és fültanúja volt annak, amikor Christina bocsánatot kér Nicktõl, amiért helyette õt (Tomot) választotta! És Christina azzal érvel folyton, hogy Nick ott volt, amikor szüksége volt valakire, Tom pedig helyette a kórházat választotta (ami nem igaz, hiszen mondhatnánk azt is, hogy Christina ugyanígy tett, amikor Tom könyökmûtétje volt!)... mégsem Nick volt az, aki éjszakákat ült az ágya mellett, és akinek szó nélkül végig kellett nézni a gyereke halálát!!!
Nekem már a kezdet kezdetén sem volt szimpatikus Nick Renata, és úgy gondolom, megérdemelte, amit kapott. Hiszen Tom figyelmeztette...
SPOILER VÉGE

Sorry egyébként, hogy ilyen hosszú, spoilerekkel teli véleményt írtam, de muszáj volt kiírnom magamból! És mielõtt bárki is nekem állna, hogy "ez csak a sorozat"... Tudom! Tisztában vagyok vele! :)
Az elsõ két évad egyébként nagyon tetszett, és az értékelésben csak a Nick Renata-s szál, illetve Christina hihetetlenül lehangoló karakter-változása miatt adtam 9 pontot!
dioevi 2012 febr. 19. - 19:08:22
(11/14)
kár,hogy csak ilyen rövidke volt . Elnéztem volna még...
Ghanima 2011 aug. 11. - 22:06:51
(10/14)
Hol a lektor, porthu?? AneUrizma. Na.
9/10
Katicas 2011 jan. 25. - 20:34:37 9/10
(9/14)
Hm.... ez van ha az embert hozzászoktatják, hogy a legtöbb amerikai sorozat évadai 22-24 részesek.
1/10
ariskerase 2011 jan. 25. - 15:47:36 1/10
(8/14)
Nálam 10/1.
Dark Hero 2011 jan. 25. - 10:38:07 Előzmény Katicas
(7/14)
Nem hagyták abba a felénél. Az elsõ évad 10 részes, akárcsak a második.
9/10
Katicas 2011 jan. 13. - 21:08:19 9/10
(6/14)
Január 25-tõl AXN-en. Remélem nem hagyják abba a felénél, mint a TV2. Nem egy Vészhelyzet, de jó kis sorozat....
tánczos 2010 máj. 29. - 18:14:09 Előzmény ariete
(5/14)
De neki Czvetkó Sándor magyar hangja a tutti!
3/10
nikato 2010 máj. 21. - 23:24:42 3/10
(4/14)
Ha néger a fõszereplõ, akkor a legtöbb mellék szereplõ is néger.. Amúgy totál nem tetszik ez a sorozat. A hangulata se, meg az egész sori nagyon rossz. (legalábbis sztem)
ariete 2010 ápr. 12. - 13:04:59
(3/14)
Engem jobban érdekel Michael Vartan! :)
3/10
nikato 2010 ápr. 10. - 16:31:30 3/10
(2/14)
Én is kíváncsi vagyok rá!:)
zs9302 2010 ápr. 10. - 11:51:32
(1/14)
Belenézek, úgyis szeretem Jada Pinkett-et.