Téma: Triple 9

xdm 2016 aug. 28. - 07:44:54
(7/27)
Gyenge volt sajnos. Pedig a trailerek elég bíztatóak voltak. Az az igazság, hogy a Szemtõl Szemben-t nem tudják felülmúlni. Ahhoz Michael Mann, Pacino, Deniro, val kilmer stb. kellett,hogy összeálljon egy egésszé. Sajnos ez itt nincs meg. Egyszerûen vontatott az egész.

6.
Bence Kemence 2016 jún. 03. - 16:55:09
(6/27)
Gyenge amcsi tucattrash.
9/10
beo71 2016 máj. 31. - 13:59:28 9/10
(5/27)
Én viszont nagyon szerettem.9/10.
Nagyon bejön ez a zsáner, talán kicsit elfogult is vagyok. Annak ellenére, hogy nem világrengetõ sztoriról van szó, nagyon profi és van éle a dolognak. Az akció is pöpec, ( azért, ha Szemtõl szemben és Ronin filmek ugranak be, az nem olyan rossz Ómen ) a háttér is rendben van, lehet érteni a karaktereket, izgalmas volt számomra ez így.
Azzal is vitatkoznék, hogy nincs kiemelkedõ alakítás. Miért kell megszokásként "semmi különös"címkével aggatni az olyan egyszerû, de tökéletes alakításokat, mint Woody Harrelson-é ? Mást sem hallok, mint Meryl Streep a színjátszás omegája, csak miatta érdemes a filmjeit nézni. Woody Harrelson mindig tökéletes, csak nincs ugyanaz a hype körülötte. Sõt, itt kapunk még egy szokatlan és emlékezetes Kate Winslet figurát. Chiwetel Ejiofor beszéd nélkül is cool. Tele van jó nevû színészekkel és nem emlékszem, hogy bármelyikük is gyengébb lenne a másiknál.
Jó volt, na.
Emlékezetes kis akció-krimi, nem a tipikus hollywoodi történetvezetéssel, nekem inkább tûnt életszerûnek. Ezért volt nagyszerû.
1/10
benvenuto1 2016 máj. 08. - 23:17:14 1/10
(4/27)
Rutinos zsarufilm. Nincs benne semmi, amiért még egyszer megnézném. Szerintem emlékezni sem fogok rá. Teljesen felesleges bármit is mondani a cselekményérõl, egyszerûen nem fontos. Túlzás lenne alakításokról beszélni. Volt benne néhány sablon.
nyugiss 2016 ápr. 20. - 22:35:56
(3/27)
nem találtam róla semmit,pedig bitang jó filmnek ígérkezik...
10/10
bbogi1999 2016 ápr. 20. - 19:44:18 10/10
(2/27)
Nincs esetleg információ a film magyar megjelenésérõl?
somersby 2015 okt. 20. - 12:05:32
(1/27)
Az út és a Fékezhetetlen rendezõje, John Hillcoat új alkotással jelentkezik, méghozzá nem is akármilyennel, a Triple 9 elõzetese ugyanis egy elég sötét és brutális zsarufilmet sugall.

A bûnügyi dráma középpontjában egy csapat korrupt zsaru áll majd, akik az orosz maffia zsarolása miatt csavaros tervet dolgoznak ki: míg a város egyik végében egy zöldfülû zsarut kinyírnak figyelemelterelésként, addig a másik felében végrehajtanak egy nagyszabású rablást, csakhogy az újonc nem hal meg, ami mindenbe bekavar.
A Triple 9 felnõtteknek szánt trailere nem igazán finomkodik, a kõkemény valóságot tárja elénk, viszont nem a brutalitása miatt lesz emlékezetes, hanem amiatt is, hogy Hillcoat egy igencsak impozáns szereplõgárdát hozott össze a film kedvéért: feltûnik többek között Woody Harrelson, Casey Affleck, Kate Winslet, Gal Gadot, Teresa Palmer, Norman Reedus, Aaron Paul, Chiwetel Ejiofor és Anthony Mickie.

Official Red Band Trailer #1 [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=wzyFNVbWPxI

Bemutató dátuma: 2016. február 19.