Téma: Trónok harca

10/10
idõjós1010 2016 júl. 22. - 22:31:56 10/10
(2033/2153)
Nekem nagyon bejött ez az évad. Az elõzõek haldokoltak. Rémesen untam õket, ez viszont most ütött. Állítólag ez már nem könyv alapján készült, és még lesz két mini évad, 6 és 7 résszel, amik várhatóan szintén ütni fognak. Most végre Kb szájam íze szerint alakult minden ebben az évadban. A könyv villám gyorsan parkolópályára tette a Targarien lányt, és kigyilkolta, szétkergette a Starkokat. Mindez viszont ebben az évadban helyre lett hozva. Mindenki pozícióba került, az õt megilletõ helyre. Izgatottan várom a folytatást.
Torolt Felhasználo 2016 júl. 22. - 20:25:33
(2032/2153)
Azok akiknek habzik a szája annyira sietnek azt lihegni hogy tetszik nekik (pedig nem is nézik, pont ahogy a pap se olvassa a bibliát), hogy emiatt nem gyártanak már semmi mást csak ilyen Ed Wood szintû vackokat.

Egyszóval néznénk mást, de megöltétek a lehetõségét.
9/10
Johnny14 2016 júl. 22. - 17:06:18 9/10
(2031/2153)
A 6.évad volt az eddigi leggyengébb szezon, számomra! :/
Az utolsó két rész volt amire azt mondom hogy jó volt! Tetszett hogy Varys-ból Flash-t csináltak, szegény Daenerysnek 6 évadjába került, hogy eljusson Westerosba, Varys pedig 30perc alatt Dorne-ból vissza jutott Meereenbe!:'D Annak is örülök hogy KWEEN SZÖRSZI lett az örült királyné, de nem sokáig fog uralkodni, a jóslat szerint Jamie hamarosan megöli, sajnos! Sok karakter meghalt ebben az évadban, de igazán csak Ramsayt, és Margaeryt sajnáltam! A következõ évad sajnos majd csak 2017.Májusában lesz látható, majd nem 1 évet kell várni mindössze 7 epizódra! :/
Azt még mindig nem értem, hogy miért nézik olyan emberek ezt a sorozatot akik utálják, és nem tetszik nekik!?
F*CK LOGIC!!!:'D Ha ennyire szar akkor miért nem olyan sorozatot néztek ami nektek való, és még tetszik is!?
Én alapból nem nézek egy olyan sorozatot, ami nem is tetszik! :D
1/10
nyugiss 2016 júl. 11. - 20:48:07 1/10
(2030/2153)
nabazz,ezt a batmanba akartam, sorry

a modik kérem töröljék!
1/10
nyugiss 2016 júl. 11. - 20:47:03 1/10
(2029/2153)
mondjuk én affleck,irons és diane lane miatt mentem el a filmre :D
szóval abszolute nem batman vagy superman fan vagyok

de összességében tetszett
fõleg, mert a burton-féle komor hangulatot picit vissza tudták hozni

mint írtam, nekem a vége már sok volt, de voltak benne kifejezetten jó jelenetek
(fõleg az a sivatagos harc-álom ami kifejezetten ütött)

a sztoritól féltem picit, de viszonylag jól összehozták a forgatókönyvet is(persze korántsem hibátlanul)

én várom a folytatást és affleck kurvajó, mint batman :)
offtopic
Törolt Felhasznaló 2016 júl. 11. - 20:39:15
(2028/2153)
Persze egy júl. 9-es fikanick oszthatja az észt. (akinek nem inge.....)
10/10
offtopic
mérvadó 2016 júl. 11. - 20:29:37 10/10
(2027/2153)
Normális hangnemben beszélgess, mert én is azt teszem veled szemben! És a legfontosabb: fejtsd már ki légy oly kedves mikor osztottam én az észt? Egyébkén attól függetlenül, hogy bizony már régóta regeltem, nem mindig szoktam kommentelni, csak ha nyilvánvaló ostobaságba ütközöm!
Várom válaszod... ha nem vagy te is csak egy újabb klón...
offtopic
Torolt Felhasználo 2016 júl. 11. - 17:47:48
(2026/2153)
<---
10/10
offtopic
mérvadó 2016 júl. 11. - 17:40:17 10/10
(2025/2153)
Számtalan reged van, és még hazudsz is.... pfff... látod most bukott ki, hogy csak egy ócska kis troll vagy.... looooool! Szánalmas kis pancser....
Torolt Felhasználo 2016 júl. 11. - 15:21:20
(2024/2153)
A sorozat NEM halad. Az utolsó 2 részben történt egyedül változás. Azaz amihez Grrartintól volt anyag.
A 6. évad sz*r volt, a többségi kritikák szerint. Mindig van pár hülye akinek a legócskább vacak is a világ (pláne ha fizetnek neki a pozitív kritikáért), de az nem változtat a lényegen.
A dorni szál amúgy NEM LÉTEZIK. Az csak egy újabb Deus Ex Machina a sorban D Nagy Visszatéréséhez.

Btw, én mindig csak egy reget használok. Ellentétben nyilván veled (nekem eszembe se jutott másként, ugye).

PS: javaslom mindenkinek a 9-es Terv a Világûrbõl megnézni inkább. Rövidebb, és ugyanolyan röhelyes.
#GoTEdWood
10/10
mérvadó 2016 júl. 11. - 06:28:51 10/10
(2023/2153)
A sorozat halad! Rengeteg szálat elvarrtak! Egyedül a dorni sikerült gyengére! (Eddig) A 6. évad jó volt, több kritika alapján is! Bár Te nem tudom mit olvasol... A jövõben egy reget használj ne 5-6-ot!
Torolt Felhasználo 2016 júl. 10. - 21:51:53
(2022/2153)
Nem a rajongók, hanem a HBO. Az egyik résznél derült ki végleg hogy a HBO 10/10-es értékeléseket vesz, mert az admin rosszul állította be az ütemezést, és még a rész leadása elõtt kijöttek a pontok... Több mint 700 10/10-es szavazat érkezett az imdb-re így (és ki tudja mennyi miután legiten megnyílt a pontozgatás).

És ha az imdb-t megvették, megvettek mindenkit ha pontszámról van szó. Ezért kell inkább olvasni.
A 6. évadról akkor ezeket olvashatjuk:
- valami titkos teleportálótechnika létezik a világban, mert Kisujj, Varys és Olenna folyton ott vannak ahol nem lehetnének a távolság miatt
- valami idõtorzulás léphetett felszerte a Hét Királyság Királyságban, ezért egyesek néha sokkal lassabban, máskor sokkal gyorsabban öregszenek mint mindenki más
- a Kutya feltámasztásának semmi értelme nem volt
- Eurona semmibõl jött és sosem fog csinálni semmit
- Brandon nem tanult semmit, pedig a kedvéért új színészt vettek fel a HSzH szerepére, és MvS nyilván még drága is volt
- Aria nem tanult semmit az Arctalanoknál, akik csak ócska kisstílû bérgyilkosok amúgyis, bár valahogy szert tett Rozsomák regenerációjára, és így lenyomtaa Terminátor 1000 Waifot
- 1000 hajó (a legnagyobb flotta valaha korábban Stanisé volt 200 hajóval)
- Rickon egyenesen futott
- a felmentõsereg a Tyrellek serege átCGIolva a korábbi részbõl
- egy egész részt szántak Samre, Akivel Nem Történt Semmi
- két-három egész részt szántak arra hogy egy korábbi részbõl D-t átCGIolják pucéran ismét
- D semmit nem cisnál csak beszédeket tart
- a sárkányok ismeretlen okból átmentek idomított uszkárba
- Melisandr nem cisnált semmit
- az összes szál az évedban a korábbi szálak szintentartása, semmi nem változott az elõzõ évadhoz képest
- hülye nyafogós papok
- hol van Gendry?
- a Dorniak nem csinálnak semmit.

Általános vélekedés hogy a sorozat a 4. évad óta egyre durvábban hanyatlik (mások szerint az elsõ óta, elvégre utoljára akkor volt igazi meglepetés ami nem volt kiszámítható).
offtopic
Keresztes³ovag 2016 júl. 10. - 20:21:30
(2021/2153)
nem tudtam, hogy kettõ van belõletek. Vajon ki utánoz kit?
10/10
mérvadó 2016 júl. 10. - 20:07:03 10/10
(2020/2153)
"az évad unalmas és röhelyes fillerek halmazává vált két GoT-mértékkel közepes (és semmilyen szinten nem meglepõ) résszel a végén"
Ja! Valószínûleg ezért választották az eddigi talán legjobb évadnak a rajongók!...pfff
offtopic
Törolt Felhasznaló 2016 júl. 10. - 19:31:08
(2019/2153)
Na, kár volt emlegetni. Visszajött.
Torolt Felhasználo 2016 júl. 10. - 19:19:59
(2018/2153)
Akkor áruld el, mikor halt meg utoljára fontosabb karakter akit látszólag plot-armor védett?

Segítek: több évaddal ezelõtt.

Amúgy nem csak az én véleményem (és akárki legyen is az a boom, egyetértek vele), de gyakorlatilag minden hivatásos és amatõr kritikus a mostani évad kapcsán arról cikkezett hogy a GoT tökéletesen kiszámítható lett, plusz a tévés stáb semmit nem tudott kezdeni a Grrrartin írásképtelenségével, így az évad unalmas és röhelyes fillerek halmazává vált két GoT-mértékkel közepes (és semmilyen szinten nem meglepõ) résszel a végén. Egyébként olyan Ed Woodi fordulatokkal mint:

"Dénáros: Kéne 1000 hajó.
Józsi, máshol: Építsünk 1000 hajót Nagy D-nek!"

Teljesen egyértelmû hogy most D partraszáll a Marteleknél (thx Teleporting Varys), lenyomnak mindenkit (értve ez alatt Cerseit), Kisujj és Sansa valahol útközben elvérzik, találkoznak "Észak Királyával" D seregei, ekkor átrontanak a zombik Brandon nyomában, mindenki meghal, majd a Vastrónra Jon Jézus Snow ül, mert õ a Megváltó Ki Harmadnapon Feltámadott.
Közben a kis árja fajzat kiírtja a Hegyet.
Sam meg nyilván talál valami Szupertitkos Izét Ami Kell A Reménytelen Pillanatban.

Ne feledjük már 2 évad óta mondom hogy a törpe lesz a Királyi Fõtanácsadó - bevált, mert kiszámítható volt.
Varys a kémfõnök - bevált, mert kiszámítható.
Dénáros a világ összes deus ex machinájával felszerelve legyalul mindenkit - bejött, mert kiszámítható.
A végén a keresztény-analógia-vallás feltámadottja lesz a Vastrón Ura - mert kiszámítható. Esetleg õt is kiikktatják a NeoFeminizmus nevében, és a Királyi Gárdisták onnantól a Femlemírtók 3 lesznek.
Joffrey, Walder Frey, Tywin Lanista, Meryn Trant, Tommen, Margaery, Balon Greyjoy, Jojen meghaltak, ahogy (gyakran évadokkal korábban) megjósolták. Ugyanígy fog meghalni Cersei, Sansa, A Hegy, Melisandr, Ilyn Payne, Beric Dondarion és Thoros of Myr. Mert kiszámítható, és mert kiszámítható ezért unalmas.

Az egyetlen amin "izgulni" lehet hogy a sorozat most neofeminista propaganda lesz, vagy keresztény propaganda. Persze ez is csak azért lesz így mert a stáb elfelejtette hogy a Harcos Rend (= zelóták) nem vezérek által irányított szervezet, hanem Névtelenek Tömege, így ha Ed Wood módjára nem borulna a belsõ logika, akkor zsidó propaganda kéne legyen amiben az ISIS nyom le mindenkit.
Keresztes³ovag 2016 júl. 10. - 14:38:19
(2017/2153)
"6 évad óta olvassuk itt boom és számtalan új regisztrációinak ökörségeit"
Akkor trónok harca szinten hullanak a regisztrációi. Izgibb mint a sorozat :D
10/10
mérvadó 2016 júl. 10. - 11:01:11 10/10 Előzmény Keresztes³ovag
(2016/2153)
6 évad óta olvassuk itt boom és számtalan új regisztrációinak ökörségeit (most éppen »örölt felhasználó név alatt fut) de ekkora baromságot még nem hallottam, hogy a Trónok harca kiszámítható! Mert pont, hogy nem az... ez az egyik legfõbb erénye... GRATULÁLOK! lol
Törolt Felhasznaló 2016 júl. 09. - 08:32:09
(2015/2153)
Sõt, állandóan beszélnek benne és az embereknek két lábuk van! ;)
Keresztes³ovag 2016 júl. 09. - 07:31:45 Előzmény trikaja
(2014/2153)
egyetértek, túlértékelt sorozat és kiszámítható, mert mindig meghal benne valaki