10/10
rockerjutka 2011 jún. 30. - 14:12:00 10/10
(927/1027)
de végülis csak küzdeni fog érte majd,nem? bár azért ne vigye túlzásba, úgy sincs sok értelme, hisz már eric elõtt a pálya:D
Babi82 2011 jún. 30. - 01:01:16
(926/1027)
Teljesn egyetértek!Csak az a bárgyú,vágyakozó pillantássorozat Sookie után,az jelzi,hogy "jajj,megõrülök érted,de nem lehetünk egymáséi"Kíváncsian várom mit hoznak ki a karakterbõl,de azt se nagyon értem mi lesz Sam figurájával az évadban!Az kétségtelen,hogy a nõjének lesz nagy szerepe!A könyvben is van egy Luna nevû alakváltó,de nagyon kis szerepe van!
Babi82 2011 jún. 30. - 00:56:22
(925/1027)
Szóval 7.rész!
ha jól emlékszem abban van az a vámpírtalálkozó,ahová Sookie-t is "meghívják"mint gondolatolvasótAz egész könyvben a bonyolult vámpírhierarchiáról beszélnek,beleszõve mindenféle politikai vonalat.Az egyetlen ami tetszett,sookie legújabb hódolója,a nagydarab,kopasz vértigris,Quinn,azt hiszem akkor már jártak:)
A tündérekrõl meg csak annyit,hogy a könyvben is azt nehezményezte népük egy része,hogy túl sok tündér hintette már el a magjait a földön,sokakban folyik tündérvér,és ez nem jó!Amúgy õk a legkajakabbak az összes természetfeletti lény közül,mindenki tart tõlük,a vámpíroknak meg különösen kívánatosak.Sookie tán negyed,vagy nyolcad részben tündér,ezért vannak a vámpírsrácok rákattanva.És Sookie dédnagyapja valami fõ tündérkirály,õ áll az egyik oldalon,a másikon meg az unokaöccse,aki amúgy szakasztott Jason hasonmás,amibõl aztán lesznek gondok:)
Egy szó mint száz el kell olvasni,garantálom,hogy le se fogod tudni tenni:)
Bocs,ha zagyva voltam így éjjel 1-körül!
A Jason-Chrystal vonal meg eddig úgy halad mint a könyvben,és igen abban igazad volt,hogy a könyvben csak egy szálon fut a sztori,a soriban meg persze ez uncsi volna.ja,és ott nincs Jessica,szóval ez is más!
10/10
niknikk 2011 jún. 30. - 00:36:37 10/10
(924/1027)
Szó mi szó,

--------SPOILER-----------

Punkos Bill kimondottan röhejesre sikeredett! Kihúzzák a szemét szemceruzával...? Na és az a felzselézett haj...!
Abszolút komolytalan, pedig nem annak szánták.
Igencsak ellenszenvesre vették a karaktert is. Ahogy, és amilyen gyorsan túllépett Sookie-n tökéletesen karakteridegen. Persze, értem én, hogy így fogják fogyaszthatóvá tenni a Sookie-Eric vonalat, de jobban is kidolgozhatták volna. Több energiát fektethettek volna bele, ha már ekkora rajongótábora van a sorozatnak!

-------SPOILER VÉGE--------
10/10
rockerjutka 2011 jún. 29. - 22:35:01 10/10 Előzmény Babi82
(923/1027)
mer mi volt a 7.ben? am én is részben lafayette miatt kérdeztem, ahogy észre vettem ott igazából sookieval foglakoznak leginkább, vagyis az különbség h a soriban vannak sookietól független részek is, a könyvben meg nincs,nem?
már alig várom a kifejtést :D
Babi82 2011 jún. 29. - 19:23:38
(922/1027)
Szóval én a télen kb.2 hónap alatt ledaráltam a 9 könyvet,jó dolgom volt:névnap,mikulás,karácsony,szülinap,minden télen,megkaptam mindet a családtól!Ennek csak egy átka van:összekeveredett a fejemben,hogy melyik könyvben mi történt!De a 4.volt a kedvencem és a 7.a "nem kedvencem":).HA jól emlékszem Ericet az üzlete miatt varázsolják el,valamit akarnak a Fangtasia-val,nem nagyon emlékszem,de holnapra szívesen utána nézek!:)Az biztos,hogy ott Sookie nagyon belezúgott eric amnéziás énjébe,a félénk,csendes,érzékeny,de egyben szenvedélyes szeretõ Ericbe!Van pár nagyjelenetük az biztos,Sookie több könyvön keresztül emlegeti az elsõ közös zuhanyozásukat:)Meg az Eric méreteit:)(Bár Sookienak mindvégig olyan pasikhoz volt szerencséje,akik jól el vannak látva ami a méretet illeti:) )
Sophie Anne-nem sem így vetettek véget a könyvben,hanem volt egy vámpírtalálkozó egy hotelban,ott robbantottak azt hiszem Newlin-ék,ott levágta a lábait a robbanás,és csak nagyon lassan regenerálódott,aztán a végén valaki megölte!Most,hogy a részletekre kérdezel most döbbenek rá,menynire ledaráltam a 9 részt,alig tudom visszaidézni,pedig fél éve volt!Itt az ideje újraolvasni!Amúgy tényleg így jó olvasni,hogy a kezedben van,nem a gépen,úgy nem az igazi!És szerintem érdemes elõrõl kezdeni,mert nagyon más a sztori,vegyük például LAfayette-et,akit a második könyvben kicsinálnak,Tara sem ilyen fõszereplõ,Arlene a legjobb barátnõ...stb...
MAjd a tündéreset is kifejtem,csak menni kell a porontyhoz,mert hiányol:)
10/10
rockerjutka 2011 jún. 29. - 11:24:40 10/10
(921/1027)
jah meg Máb királynõ h értette h learatják az embereket?
10/10
rockerjutka 2011 jún. 29. - 11:20:16 10/10
(920/1027)
azok a szerencsés amerikaiak, akik regisztálrak az HBO Go-s szolgáltatásra rögtön az 1. rész után már meg is nézhették a 2. részt is. És valaki volt oly kedves, hogy felvette" - szóval ezért tudtuk megnézni mi is a 2.-at, mintha vip tagok lennénk
az a helyzet h én még nem igazán olvastam a könyvekbõl, a 2. részbõl olvastam részeket (erices részeket) a netrõl leszedtem, meg a 3.at is leszedtem annak az elejét olvastam el, de rájöttem h így nem jó, mármnit jobb ha a kezedben van a könyv, én legalább is úgy jobban szeretek olvasni, aztán eddig ugy voltam vele h jó lenne elolvasni de akkor az 1vel kéne kezdeni mivel már ott is vannak eltérések, nem? bár mikor a harry pottert olvastam akkor is a 3.kkal kezdtem aztán a 2. és utánna az 1. :)
am szerintem annyira nem jönnek elõre a történetben h már most tündér háborúznak, mer az elég hosszú sztori, nem? annak kell idõ h kifejtsék, meg általában úgy szokott lenni h több száll megy egyszerre pl:sookie-eric, tara, sam, jessica, bill, boszik, tündérek
télleg a könyvben miért varázsolják el? olvastam róla angolul, de jobb lenne ha magyarul is tudnám :)
hát a bill-es rész engem is meglepett, bár várható volt hisz sophie-anne elég öntörvényû volt, de attól függetlenül kiváncsi lettem volna az õ vámpíros történetére, te mit tudsz róla?
hadley-t meg a fiát is be kéne vonni már, télleg így valszínûleg hadley-t nem fogják megölni,nem?
nekem az nem jön be am h nem sookie nagyija volt tündérrel hanem earl nagypapa anyukája vagy vmi ilyesmi
Babi82 2011 jún. 29. - 00:29:33
(919/1027)
Még mindig ezen lovagolok,bocsi,meg tudom,hogy amúgy mindegy is,de akkor ha leadták mindkét részt amerikában,akkor nem a harmadiknak kéne jönnie?...Ez a tündéres rész eléggé hihetõ amit mondtál,majd elolvasom én is a wikin.Te hány részt olvastál a könyvbõl?Én 9-et,a 10. még nincs meg,és ez a tündérháború,meg ilyenek,ez a 8-9.részben van,ha jól emlékszem...Szerintem most térnek el legjobban a könyvektõl eddig!Ok,hogy elvarázsolják Ericet,de nem azért amiért a könyvben,meg Billbõl is milyen nagykutyát csináltak már!Neked mi tetszik és mi nem?
10/10
rockerjutka 2011 jún. 29. - 00:14:55 10/10
(918/1027)
köszi :), jah vasárnap, vagyis a 2.rész lesz vasárnap, a 3.ra jövõhét vasárnapig kell várnunk :(
am te érted h h változtak át az 1. részben a tündérek olyan csúnya izékké? olvastam a tru blood wikipédiájában errõl angolul h elméletileg ez lenne az igazi alakjuk és az a szép alak amiben az elején voltak az kb olyan mint samnek az h átalakul kutyává, de azért te is olvasd el hátga te jobban érted, itt a link: http://trueblood.wikia.com/wiki/Fairy
Babi82 2011 jún. 28. - 23:37:24 Előzmény rockerjutka
(917/1027)
Na megnéztem!Bár az angolom kissé kikopott a gyes-es éveim alatt,azért nagyjából értettem.Azért biztos ami biztos megnézem majd felirattal is!Tájékoztass már,hogy mikor lesz fenn! SPOILER--------Ez a Sophie-Anne-es dolog eléggé furi tényleg!Sam nõje nagyon jó csaj,de az amit mesélt...fúúúú,hát tuti lesz ennek valami jelentõssége,tudod,ennek az emberré változásnak!A Tomy-Sam párbeszéd nem volt valai érthetõ nekem,azt majd ha felirat lesz!egyébként Eric mintha kissé lefogyott volna idén,nem?:)Meg a punk Bill a '80-as években,hát....elég kemény,jót röhögtem,ahogy letette a pohár sörét abban a bárban!:)SPOILER VÉGE
Igen,várnám már én is a többieket,hogy dumcsizzunk,de én neked is nagyon örülök Jutka!Köv.rész vasárnap,azaz hétfõn?
10/10
rockerjutka 2011 jún. 28. - 20:21:18 10/10
(916/1027)
am télleg hol vannak a többiek? Marcipáncica?
10/10
rockerjutka 2011 jún. 28. - 20:20:51 10/10
(915/1027)
Babi82 gyorsan nézd meg a 2.részt :))))))))))))
10/10
rockerjutka 2011 jún. 28. - 20:15:25 10/10
(914/1027)
de hh errõl az oldalról nem tudtál? pedig párszor be lett másolva ide
am tommyhoz vissza térve az oké h hoyt anya miért pátyolgatja tommyt, de tommy akkor azért van vele mert sam kidobta és kellett vmi hely ahol lakhat, és így kihasználják egymást fúúúú de undorító
10/10
rockerjutka 2011 jún. 28. - 20:10:57 10/10
(913/1027)
semmi baj, van egy oldal én abból táplálkoztam az elmult true blood mentes hónapokban, mindig volt vmi hírmorzsa, és tegnap mikor felmentem akkor ott volt a második rész is, itt van olvasgasd, élvezd :D
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin.hot?m_id=33780&h_id=0
Babi82 2011 jún. 28. - 19:30:45
(912/1027)
Megnéztem a youtube-on,részenként valaki már feltöltötte a második részt,de le is szedték!Amúgy Amerikában kettõt adtak le???És ezt te honnan tudtad???Komplett idióta vagyok,bocs...:)
Babi82 2011 jún. 28. - 18:35:04
(911/1027)
A másodikat???????????????????van második rész is?Nem úgy volt,hogy vasárnap volt a premier????
Tomy szerintem azért kínlódik a szipirtyóval,mert így neki is van egy édibédi kisfia,ha már Hoyt elpártolt tõle:)
Úristen,van második rész????még mindig nem tudom feldolgozni,hogy én ezt nem tudtam....
10/10
rockerjutka 2011 jún. 28. - 16:33:35 10/10 Előzmény Babi82
(910/1027)
itt vagyok, én is megnéztem tegnap a az 1.részt meg a másodikat is, bár azt felírat nélkül
vad állati lesz az biztos
már elõre várom mi lesz ha kiderül Tara kapcsolata, mert az egyértelmû h kiderül :D
legalább adtak neki vmi színt, mert elég sok mindenen ment keresztül és ez elég jó újítás szerintem
na de mi történt tommyval? miért lóg hoyt anyjával? és mi az h csak úgy megölték sophie-anne-t?
nem tom mi lesz jessicával és hoyt-tal,persze aranyosak de én csak annyit mondok h még mindig megnézném jessicát és tommyt együtt xd
Babi82 2011 jún. 28. - 00:25:57
(909/1027)
Megnéztem az új évad elsõ részét!Hát...Nyammmi!Kíváncsian várom a folytatást!Én eddig 9 részt olvastam a könyvbõl,és ez eddig nekem olyan,mintha az összes részbõl sûrítették volna össze az erre az évadra való anyagot,persze telis tele újdonságokkal!
------------------------------------------SPOIler------------------------------------------------------------------

Tara elég furi ezzel a leszbikus vonallal,kíváncsi vagyok mit hoznak ki belõle!Szerintem Bill mint vámpírkirály egy kicsit erõs,meg ahogy dirigált Ericnek,az is furi,bár tény,hogy irtó dögösre sikeredett idén a fizimiskája!JAson továbbra is hozza a formáját,szerencsétlen jól ott ragadt HOt Shotban.Jessicáék is próbálnak normális párként együtt élni,de már látszik,hogy idén rajtuk keresztül is meg akarják mutatni nekünk,hogy ez mennyire lehetetlen!Samrõl legalább kiderült,hogy azért nem testvérgyilkos,és hogy összebandázott néhány hozzá hasonlóval!A boszis szál lesz ebben az évadban a domináns,ezt jól elõrevetítették.És hát a drága Eric,aki ugyebár nem mondott le Sookie-ról...ismét nagyon szexire sikeredett a figura,és még koránt sem láttunk belõle mindent!Ha kicsit is hûek akarnak maradni a könyvhöz ,sok szemet gyönyörködtetõ pillanatban lesz részünk!Csak gyõzzük kivárni!:)
_--------------------------------------------Spoiler vége----------------------------------------------------------


Hol vagytok többiek?Rockerjutka?Várom a kommenteket!
10/10
trl007 2011 jún. 27. - 19:57:45 10/10
(908/1027)
Hosszupuskán van felirat. :)