Bigpapa 2012 máj. 31. - 16:20:17 Előzmény kaysakoo
(42/102)
Azt a szemöldököt a kiszel tünde is megirigyelné :))))))))))))
Maga film egy kalap szar. Van benne pár jó poén,de amúgy...semmi. Julia jól játszik, itt is,mint a most futó hófehér és a vadászban, a királynõ kenterbe veri a hófehérkét szépségben. Jó beszólásai voltak a királynõnek. A végig stúdióban forgatott film viszont gagyi. Az amerika kapitány szintén förtelem volt :))))))
Gnomik 2012 máj. 31. - 14:48:05
(41/102)
hi!

Egy kalap híg f.s volt ez a film. Láttam nagyon jó mesefilmet, pl: Grimm meséi. de ez egy ótvar sz.r volt.
Még csak a közelében sem járt az eredeti meséhez, nincs baj ha egy kicsit át van dolgozva, de ez túlzás.
Színészi játék 0. Lehetõséget adtak ismeretlen színészpalántáknak, arra kibontakozzanak. Sajnálom Julia Robert-et, kár volt ezért vissza jönni a filmvilágába.

Na és a...
A szolga a film elején elment seregért és ruháért, míg távolt volt, mindent lezavartak a királyságban. 10 évig egy szobában kuksolt, és 3 nap alatt visszavette a királyságot. Ez idõ alatt nagyon megszerette a törpéket, mesterharcos lett, aranyat szerzett vissza, legyõzött két marionett bábut, harcot a herceggel, legyõzött egy szörnyet.

Nem tudom kihagyni: mikor megtudta hogy a herceg megnõsül, és a könnyes szemekkel errébb ment az eredõben, hát valami mocskos sokára ért a törpék megmentésére, mikor a bábuk elõjöttek, hogy az Istenbe tudott olyan messzire menni ennyi idõ alatt..???
A szemöldöktõl kirázott a hideg...Ennek a lánynak is lehetne saját naptára...

A végén az ének, olyan mintha a Gettó milliomost végét néztem volna..

Film 2 felét már pörgetve néztem végig.
de ez csak az én véleményem..

Gnomik voltam..
1/10
kaysakoo 2012 máj. 29. - 21:39:09 1/10
(40/102)
Az Amerika Kapitány megnézésekor azt hittem, hogy évekig nem fogok még 1 akkora sz*art találni...De ez most nagyon közel jár...nagyon-nagyon... Elképesztõen gyenge. és nem csak a szemöldök miatt...De hogy amikor az apja átöleli és Hófehérke szemöldöke 3szor olyan vastag... ... ...
6/10
Utó Pista 2012 ápr. 20. - 13:00:06 6/10
(39/102)
Szerintem viszonylag jó film. Mindenképpen megérte a mozijegy árát. A jelmezek lélegzetelállítók. És nekem semmi bajom nem volt Lily Collins szemöldökével. :)
9/10
balage28 2012 ápr. 17. - 15:15:19 9/10
(38/102)
Végre nem egy szokványos feldolgozás... az alapsztori pedig olyan amilyen.
A ruhák, díszletek és a képi világ messze átlag feletti (ezt a kamerás kalózfelvételek nézõi nyilván nem láthatták, értékelhették...)
A film végi táncos jelenet pedig különösen jó volt.

Jó kis film ez :)

(aki sablonokra, sötét, fekete egyszínû képre/sztorira vágyik, esetleg nem tud mit kezdeni a kulturális különbségekkel, az valóban nézzem mást...)
Egy a sokból.. 2012 ápr. 14. - 18:02:18
(37/102)
Ha lenne egy 14 éves lányom biztos megnézetném vele. Egy kreatív átdolgozása világunknak, csakhogy a gyerekek/ tinédzserek is tisztábban lássanak. (hisz ez az õ "szintjüknek" megfelelõen készült) Minden benne volt: a "fogyatékosak" kirekesztése, a botox, az elnyomás, a politikai agymosás, a középréteg "eltûnése", hogy az életben a helyzeteket idõben fel kell ismerni ...
Nekem tetszett!
eszterbaby 2012 ápr. 08. - 21:44:35
(36/102)
Ha már mesefeldolgozás,akkor az Elátkozott Ella c film Anne Hathaway el.Érdemes megnézni vicces,énekel is benne Anne nem is rosszul!
Judys 2012 ápr. 07. - 19:49:45
(35/102)
Megnéztem én is a filmet...
Elsõ gondolatom az volt, miért nem szedték ráncba ennek a kislánynak a Rumcájsz szemöldökét?
Második, hogy kinek is szánták ezt a "mesét"? Én untam és csakúgy, mint az elõttem szólók kritizáltam végig, de a 7 éves gyerekemnek nem merném megmutatni...Akkor maradnak a tizenéves kiscsajok? Azok meg inkább az Alkonyatot nézik meg 50-szer... Na mindegy ez csalódás volt valóban...
6/10
iciripiciri 2012 ápr. 04. - 21:56:17 6/10
(34/102)
Egy sorsoláson nyertem két mozijegyet erre a filmre, szóval ha már ingyen volt megnéztük a párommal. Az a bizonyos szemöldök durva volt! :) A jelmezek tetszettek! A modern stílust, a laza dumát próbálták ötvözni a régi mesével több kevesebb sikerrel... Nagyon vártuk már azt a bizonyos mondatot: "Tükröm, tükröm mondd meg nékem ki a legszebb a vidéken?! :)" De egyszer sem hangzott el. Egyszer nézhetõ film. Ha 3000 Ft-ot ki kellett volna, hogy adjak a jegyekért, akkor nagyon bánnám...
kimbin01 2012 ápr. 04. - 10:47:35
(33/102)
Még nem láttam, de ezek szerint nem is érdemes megnézni.
Jó, hogy megláttam ezt a topikot.
2/10
blackcinderella 2012 ápr. 04. - 02:53:11 2/10
(32/102)
Sajnos moziban néztem, így utólag még 1 hét távlatából is bánom a filmre kiadott összeget. Kb. olyan élmény volt, mint egy gyökérkezelés érzéstelenítés nélkül, nem volt õszinte a mosolyom közben. A mozi (annak ellenére, hogy szerda volt, kedvezményes nap) szinte üres volt, a nálam okosabbak valószínûleg másik (jobb) filmet néztek. A teremben 1-2nél többször senki se nevetett. Julia Roberts királynõje szánalmas volt, iszonyatosan megöregedett az a nõ, és hála a plasztikai sebészének, sikerült rondán öregednie. A királynõ szerepében erõltetett volt, olcsó, minden megnyilvánulása inkább volt kellemetlen, mint vicces. Már az elsõ 10 percben tudtam mi lesz a csattanó, hogy micsoda a népet sanyargató szörnyeteg. A herceget konzekvensen prince p*csfejnek neveztük a barátaimmal, akik ott ültek velem. Lily Collins szemöldöke itt már kevésbé zavart, mint a Taylor Lautner-féle Elrabolva címû filmben (legalább azt nem moziban néztem) talán volt idõm már megszokni ezt a bozontot is. A 2 pont egyikét Hófehérke ruháira adtam, amiben a törpék/tolvajok vezetõjévé vált, az a kék blúz és fekete nadrág, fantasztikusan állt neki. A hattyús jelmeze miatt azonban kénytelen voltam gondolatban levonni egy pontot a maximumból. A törpék botrányosak voltak, se egy humoros gondolatuk, se egy humoros mozdulatok, se egy kis helyzetkomikum, csak erõltetett, izzadtságszagú õsrégi poénok,amik már egy 90-es évek eleji Sas-kabaréban is elcsépeltek lettek volna. A kegyelemdöfést a film végén a táncjelenet adta meg, amikor is újra énekelni kezdett a birodalmi, és az eddig akció-mesét most bollywood-i musicallé léptette elõ a rendezõ. Én meg csak ültem ott tátott szájjal, és nem értettem, hogy ez most így micsoda. Ha már Bollywood, akkor miért nem volt végig ilyen hangulat? Miért nem volt több dalbetét? Ha nem volt több, akkor miért kellett ez az 1? Megkoronázni a minõsíthetetlent? Miért nem idézték a ruhák és a karakterek jobban az indiai világot, ha a végkifejletet egy az egyben ilyenre akarta venni a rendezõ?

Na mindegy. Nem hergelem magam, fõleg nem utólag. Ha jót akartok, ne nézzétek meg moziban. Egyszerûen nem ér 1000 Ft-ot se.
szorsii 2012 ápr. 02. - 18:01:20
(31/102)
Biztos velünk van a baj, de mi remekül szórakoztunk a párommal. Hozzátenném, az egész (tele!) terem így volt vele: percenként szakadtunk a nevetéstõl...
1/10
Kritikus01 2012 ápr. 01. - 09:33:09 1/10 Előzmény 1aniko
(30/102)
A film önmagában egy kicsit családias,egy kicsit vicces és egy kicsit..hm.. 1500 ft-os mozijegy áron ki kell hagyni..Ugyebár ha két ember megy az 2x1500= 3000 ft.. na még jon hozza a popcorn,kola meg az egyeb dolog igy ket fonek 5 ezer forint. Szoval ez az a film amit majd kifognak adni a tescoban 390 ft-ert 1 ev mulva es a kutya nem fog ra emlekezni. ez olyan csinaljunk egy filmet es ha amerikaban garantaltan meg is bukik europan visszahozza a penzet es igy mindenki jol jar kiveve a nezo! tehat osszessegeben.. ha van felesleges penzed uljel be ra ha meg nincs akkor hagyd ki..semmit nem veszitesz vele! -Kritikus01-
2/10
1aniko 2012 márc. 28. - 21:12:26 2/10
(29/102)
Elég gyengére sikerült,pedig a törpék akár viccesek is lehettek volna.Julia Roberts meg jobban tette volna,ha marad a farmján.
Niksiiii 2012 márc. 23. - 15:02:17
(28/102)
szerintem egy nagyon rossz feldolgozás..a vége(az énekléses "buli") meg különösen...Örülök, hogy nem moziban néztem!
1/10
leedee 2012 márc. 22. - 16:57:17 1/10
(27/102)
45 percig bírtuk a moziban, utána muszáj volt kijönni..
4/10
nikato 2012 márc. 21. - 10:09:42 4/10
(26/102)
Borzalmas feldolgozás volt! A gonosz mostoha szebb, mint Hófehérke, bár Julia Roberts-et sem tartom egy nagy szépségnek/színésznõnek. Hófehérke szemöldöke iszonyúúúúúúúúúúúúúúú!!!! Kb. mint Kiszel Tündéé!!!!!!!:P A törpék meg azokon a nagy futú lábakon......wááááááááááááááh. De szar!!!!!!!!!! Nem néztük végig, csak tekeréssel.
nemo15 2012 márc. 19. - 23:55:38
(25/102)
Brighton (Nathan Lane): " Csótány voltam, kész rémálom volt, kicsi voltam csúnya és féltem kimenni a fényre, mindenki el akart taposni, aztán egy különös fordulat folytán egy kóbor szöcske magáévá tett". Ááá ez volt a film egyik legviccesebb jelenete, Nathan Lane nagyot alakít a filmben, szerintem a színeszekkel nem is volt baj de amúgy a történet egy agyatlan nagy marhaság.
eszterbaby 2012 márc. 19. - 22:50:12
(24/102)
Tükröm-tükröm mondd meg nékem:Miért ilyen Hófehérke szemöldöke? Kb mint Peter Gallagher-é az Aludj csak én álmodom-ban.
lippije 2012 márc. 19. - 17:57:39
(23/102)
Nem mondom, hogy szenvedtem, miközben néztem, de azért Singh - tõl egy kicsit többet vártam. Az indítás jó, de ez az erõltetett poénkodás ... kár érte, bár az is lehet, már én vagyok öreg az ilyenekhez. Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/03/tukrom-tukrom-mirror-mirror/