10/10
ligetiz51 2020 ápr. 08. - 20:11:33 10/10
(82/102)
Látványos, remek film. Tele van mai korra is jellemző poénokkal, kikacsintásokkal. Hófehérke szinkron hangja Tompos Kátya....Ő a filmben jobb lenne mint (egyébként nem rossz) Lily Collins.
7/10
Judga 2020 febr. 17. - 19:46:01 7/10
(81/102)
Az ismert mese kicsit abszurd, korunkhoz hű, vicces feldolgozása - nekem tetszett! Julia Roberts sokoldalúságát mutatja, hogy egyszer egy negatív hőst is ilyen jól alakít. Sean Beant kár, hogy keveset látjuk. nem tudtam eldönteni, felnőtteknek szól-e vagy gyerekeknek. utóbbiaknak talán kicsit illúzióromboló.
10/10
karsaymarta 2019 júl. 18. - 11:28:57 10/10
(80/102)
Unokák, nagyszülők, nagyon jól szórakoztunk a filmen. Végre nem a borzasztó harcos-sötét erős-öldöklést kellett a gyerekekkel nézni. Felüdülés a sok cukros, giccses, unalmas Hamupipőke, Csipkerózsika, stb. feldolgozás után.
8/10
szepipiktor 2019 máj. 23. - 17:37:00 8/10
(79/102)
Érdekes véleményeket olvastam itt, mondjuk a trollkodókkal nem érdemes foglalkozni.
Nincs ezzel a filmmel semmi baj, hasonló koncepció, mint Terry Gilliam Grimmje Heath Ledger-rel, Matt Damonnal, Monica Belluccival. Csak az egy kicsik durvább, ez inkább vigjátékosabb.
Nem hétköznapi meseként kell nézni, hanem South Parkosan, Modern Családosan, Kevin Smith-esen.
Lily meg bájos , mint mindig.
2/10
Xxy92 2019 febr. 14. - 20:43:40 2/10
(78/102)
2019. február 14. (csütörtök)
21:00
Filmcafe
Érdekes, hogy ma este két azonos című, ám teljesen különböző film egyszerre megy majd a tévében:

(https://port.hu/adatlap/film/tv/tukrom-tukrom-mirror-mirror/movie-126167)
2019. február 14. (csütörtök)
22:21
DUNA Televízió
4/10
nikato 2018 szept. 17. - 15:44:34 4/10 Előzmény nekemvanigazam
(77/102)
Úgy úgy! Egyetértek! Bár Julia megint megnyerte a Világ legszebb nője címet a People magazin szerint, és állítják, hogy nem volt még beavatkozáson. Bár nem tudom a botox is beleszámít-e, vagy csak a kés.
Nekem akkor elment az egész filmtől a kedvem, mikor megjelentek azokon a rugós lábakon a törpék... jujj!
nekemvanigazam 2018 szept. 17. - 05:29:24
(76/102)
Megnéztem a youtube-on, egyszer elviselhető volt, hogy megy a háttérben, de még egyszer nem nézem meg, az tuti.
Az első pillanatban, amikor megláttam hófehérke szemöldökét, azt hittem, hogy valami paródiát látok, ami végül is igaz, de a kiscsaj szemöldöke nem viccből volt ilyen...azóta már divattá vált az ilyen szemöldök, de ettől függetlenül borzadály. pedig ezt leszámítva Lily Collins egy gyönyörű nő.
Julia Roberts elég szarul néz ki, túltolták neki a botoxot elég rendesen. A színészi teljesítménye egy nulla volt, szánalmas ripacskodás csak. Látszik, hogy leszarta a filmet és csak a pénz érdekelte amit kapott érte.
Judit H. 2017 jún. 30. - 05:14:16 Előzmény Léna56
(75/102)
Meglepodtem, hogy annyian lehuzzatok a filmet a beka feneke ala, de szerintem pontosan az, amit iger a bemutato alapjan: egy szurrealis, konnyed es mokas darabot. Nekem tetszett a helyenkenti izlestelen poenok dacara. (A madarkaka azert egy kicsit eros volt.) A szineszek viszomt kitettek magukert. Teljesen rendben volt a jatek, bar Julia Roberts-hez meg mindig sokkal jobban illenek a dramai figurak es forgatokonyvek.

Nem kell sokat varni a filmtol, nem epp quantumfizika szintu a tortenet.

Teljesen rendben volt, kis kacagas, hangulatjavitas. :) 6.5/10
offtopic
Judit H. 2017 jún. 30. - 05:14:14 Előzmény Léna56
(74/102)
Meglepodtem, hogy annyian lehuzzatok a filmet a beka feneke ala, de szerintem pontosan az, amit iger a bemutato alapjan: egy szurrealis, konnyed es mokas darabot. Nekem tetszett a helyenkenti izlestelen poenok dacara. (A madarkaka azert egy kicsit eros volt.) A szineszek viszomt kitettek magukert. Teljesen rendben volt a jatek, bar Julia Roberts-hez meg mindig sokkal jobban illenek a dramai figurak es forgatokonyvek.

Nem kell sokat varni a filmtol, nem epp quantumfizika szintu a tortenet.

Teljesen rendben volt, kis kacagas, hangulatjavitas. :) 6.5/10
10/10
Léna56 2014 dec. 26. - 17:22:04 10/10
(73/102)
Humoros, kedves film. Julia Roberts gyönyörû, humoros, szinkron hangja pedig telitalálat. A rendezés újszerû, aki a "valódi mesét" keresi, az csalódni fog.
4/10
Újvállalkozó 2014 aug. 17. - 23:15:04 4/10
(72/102)
4/10

Nem volt egy nagy film, de azért tudtam rajta nevetni, voltak benne jó poénok. :) Julia Roberts beszólásai, megjegyzései. És a Hófehérke magyar hangja, Tompos Kátya, szerintem hasonlít picit Lily Collinsra. :)
4/10
nikato 2014 jan. 26. - 13:35:02 4/10
(71/102)
Nem volt jó ez a fajta kifordítása a történetnek.
1. Mekkora idiótaság volt a gólyaláb a törpéknél? (És egyben undorító is!)
2. A törpék igazi gnómok voltak, kivéve a szakállast, akit már sok sorozatban és fimben lehetett elõtte látni.
3. Honnan szereztek Hófehérkére épp illõ -csinos- harcos ruhát? És még hirtelen frufrut is kapott.
4. Hófehérkének kegyetlen vastag szemöldöke, még Kiszel Tündét is kenterbe verné.

De nehogy az legyen, hogy ezek miatt nem tetszett, vagy, hogy rossz indulatúnak tûnjek mások testi hibái miatt. A film maga pocsék volt. Pocsék történet, pocsék szereplõgárda... stb... Ha most pontoznék 10/4. Régen nem tudom miért adtam 6-ost.
8/10
niccy8 2013 júl. 24. - 14:52:19 8/10
(70/102)
Nekem tetszett ez a film. Szórakoztató, és könnyed volt. Jókat nevettem és derültem a humoros részeken. Látványos is volt és nekem a színészek játékával sem volt problémám.
10/10
Patrik5.9 2013 júl. 10. - 19:18:17 10/10
(69/102)
Nem szoktam filmekhez írni, de ehhez muszáj! Nekem különösen tetszett, fõleg a végén az a "buli". Igaz, nem illett a képbe, de pont ezért volt olyan jó. Lehet, hogy akkor nekem van fura humorérzékem (bár eddig még nem mondták), de én a film alatt sokat nevettem és mosolyogtam a másoknak nem vicces vicceken is. Nem tudom miért kell ennyire alábecsülni ezt a filmet. Nekem különösen tetszett Lili Collins és Julia Roberts színészi játéka is. A törpék pedig nem tudom, hogy miért voltak (egy hozzászóló szerint) undorítóak!? Szerintem egy vicces és jó film a Tükröm, tükröm. Legalább is az biztos, hogy sokkal jobb, mint a Hófehér és a vadász... Mert abban K.S. pocsék, mint mindig (pedig még régebben szerettem az Alkonyatot, de azóta fejlõdött az ízlésem). ;) :)
1/10
Micia 2013 ápr. 03. - 14:55:25 1/10
(68/102)
Még annyit , hogy szegény Sean Bean örülhet,hogy több szerepe nem volt a filmben.Elég ha egy jó színész lejáratja magát ebben a remekmûben.
1/10
Micia 2013 ápr. 03. - 14:50:02 1/10
(67/102)
Beigazolódott a gyanúm,miért is nem néztem meg eddig ezt a filmet. Igazán sajnálom,hogy ez a remek színésznõ julia Roberts elvállalta ezt a szerepet.Az egész miatta volt "nézhetõ" , tetszett a szerepe és a dumája.
Bár ezt a semmi szerepet egy no name színésznõ is simán eljátszotta volna,de bizonyára tudták,hogy ha egy neves ember sem lesz a filmben,a nézettsége kritikán aluli lenne.
Amúgy egy jót nem nevettem a másfél óra alatt. Szomorú, de ismét egy szenny a filmiparban.
8/10
Danijel 2013 márc. 07. - 18:58:46 8/10
(66/102)
Engem szórakoztatott, naná hogy itt pont a paródia volt a lényeg. Ilyen is kell. Fõleg az eleje, a legviccesebb. Én inkább ezt néztem meg újra mint a másik Hófehérke feldolgozást, ami számomra egy két Charlize Theron-féle látványelemen kívül nem sokat adott......
3/10
Hodori33 2013 jan. 18. - 15:49:42 3/10
(65/102)
Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film, egy gyenge paródiára hasonlított leginkább. A másik Hófehérkés történet ehhez képest, egy Oscar díjas alkotás. Úgy voltam vele, ha már elkezdtem akkor megnézem, de 5 percenként az órát figyeltem és reméltem minél gyorsabban véget ér ez a film. Csúnyább Hófehérkét akkor sem találtak volna, úgy gondolom ha ez a céljuk.
3/10
6/10
Hellas Verona 2013 jan. 03. - 22:50:09 6/10
(64/102)
Hát sokkal gyengébb volt mint a másik hófehérke feldolgozás de nekem sokakkal ellentétben pont Julia Roberts miatt volt nézhetõ a film bár eggyáltalán nem tartom jó színésznek de kiemelkedett ebbõl a filmbõl a sok rossz színész közül , egyszer nézhetõ,könnyenfelejthetõ volt !
1/10
DirtyBlond 2012 dec. 26. - 19:41:08 1/10
(63/102)
Ez egy fos!!! A kommentben SPOILER veszély!
Nagyon erõsen vissza kell fognom magam, hogy ne törjek hatalmas káromkodásokba, de ez a film egy szégyen, nekem volt kínos a sok elfuserált poénokkal és ripacs színészi játékkal.
2 pozitív dolgot tudok mondani errõl a filmrõl. 1. Tetszett a tükör ábrázolása. Egyedi volt és ötletes. Ez nem volt rossz. 2. A film legjobb mondata az volt, amikor Hófehérke közölte a királyfival, hogy míg be volt zárva sok történetet olvasott a királylányokról, hogy mindig a hercegek és királyfiak mentik meg õket és õ most ezen változtatni akar. A sarkára áll és megvívja a saját csatáját. Ez tényleg egy jó üzenete a filmnek.
De ezen kívül az egész egy nagyon elrontott, nagyon idegesítõ film lett. A színészek játéka nem tetszett, Julia Roberts-et különösen utálom és itt sem szerettem meg. Ripacs!!! A film már az elején elérte az abszolút mélypontot, amikor a királynõ papagáj fost kenetett az arcára, hogy szebb legyen. Ezen leesett az állam!!! :O Ez nem vicces, ez undorító!!! A királyfi egy komplett idióta volt, pláne amikor a kutya-szerelmi bájitaltól részegen csaholni és pitizni kezdett. Csodálom, hogy nem sütötték el azt a poént, hogy meghágja a királynõ lábát. És Hófehérke, ... na vele ambivalens érzéseim vannak, mert gyomorforgató volt az a cukrosan jóságos naív viselkedése, de azért egy egészen jó kis jellemfejlõdésen ment át. A végén tetszett, ahogy az aszott csúnya királynõ arcába vágta azt a mondatot kegyetlenül! Na az jó volt!
És többen is írták, mennyire gáz volt a végén az a nagy indiai hangulatú zenés partijelenet. Hááát, szerintem annyira ez nem volt gáz. Szerintem csak a vége-fõcím mellé tették be kis extra szórakoztatás végett. Kínosabb volt inkább az a sok baromság, amit a törpök jövõbeli életükrõl találtak ki, mint ez.
Ez a film nagyon rossz! Még letölteni sem érdemes, nemhogy pénzt adni érte!
10/1