8/10
niccy8 2013 júl. 24. - 14:52:19 8/10
(70/90)
Nekem tetszett ez a film. Szórakoztató, és könnyed volt. Jókat nevettem és derültem a humoros részeken. Látványos is volt és nekem a színészek játékával sem volt problémám.
10/10
Patrik5.9 2013 júl. 10. - 19:18:17 10/10
(69/90)
Nem szoktam filmekhez írni, de ehhez muszáj! Nekem különösen tetszett, fõleg a végén az a "buli". Igaz, nem illett a képbe, de pont ezért volt olyan jó. Lehet, hogy akkor nekem van fura humorérzékem (bár eddig még nem mondták), de én a film alatt sokat nevettem és mosolyogtam a másoknak nem vicces vicceken is. Nem tudom miért kell ennyire alábecsülni ezt a filmet. Nekem különösen tetszett Lili Collins és Julia Roberts színészi játéka is. A törpék pedig nem tudom, hogy miért voltak (egy hozzászóló szerint) undorítóak!? Szerintem egy vicces és jó film a Tükröm, tükröm. Legalább is az biztos, hogy sokkal jobb, mint a Hófehér és a vadász... Mert abban K.S. pocsék, mint mindig (pedig még régebben szerettem az Alkonyatot, de azóta fejlõdött az ízlésem). ;) :)
1/10
Micia 2013 ápr. 03. - 14:55:25 1/10
(68/90)
Még annyit , hogy szegény Sean Bean örülhet,hogy több szerepe nem volt a filmben.Elég ha egy jó színész lejáratja magát ebben a remekmûben.
1/10
Micia 2013 ápr. 03. - 14:50:02 1/10
(67/90)
Beigazolódott a gyanúm,miért is nem néztem meg eddig ezt a filmet. Igazán sajnálom,hogy ez a remek színésznõ julia Roberts elvállalta ezt a szerepet.Az egész miatta volt "nézhetõ" , tetszett a szerepe és a dumája.
Bár ezt a semmi szerepet egy no name színésznõ is simán eljátszotta volna,de bizonyára tudták,hogy ha egy neves ember sem lesz a filmben,a nézettsége kritikán aluli lenne.
Amúgy egy jót nem nevettem a másfél óra alatt. Szomorú, de ismét egy szenny a filmiparban.
8/10
Danijel 2013 márc. 07. - 18:58:46 8/10
(66/90)
Engem szórakoztatott, naná hogy itt pont a paródia volt a lényeg. Ilyen is kell. Fõleg az eleje, a legviccesebb. Én inkább ezt néztem meg újra mint a másik Hófehérke feldolgozást, ami számomra egy két Charlize Theron-féle látványelemen kívül nem sokat adott......
3/10
Hodori33 2013 jan. 18. - 15:49:42 3/10
(65/90)
Nagyon nagy csalódás volt számomra ez a film, egy gyenge paródiára hasonlított leginkább. A másik Hófehérkés történet ehhez képest, egy Oscar díjas alkotás. Úgy voltam vele, ha már elkezdtem akkor megnézem, de 5 percenként az órát figyeltem és reméltem minél gyorsabban véget ér ez a film. Csúnyább Hófehérkét akkor sem találtak volna, úgy gondolom ha ez a céljuk.
3/10
6/10
Hellas Verona 2013 jan. 03. - 22:50:09 6/10
(64/90)
Hát sokkal gyengébb volt mint a másik hófehérke feldolgozás de nekem sokakkal ellentétben pont Julia Roberts miatt volt nézhetõ a film bár eggyáltalán nem tartom jó színésznek de kiemelkedett ebbõl a filmbõl a sok rossz színész közül , egyszer nézhetõ,könnyenfelejthetõ volt !
1/10
DirtyBlond 2012 dec. 26. - 19:41:08 1/10
(63/90)
Ez egy fos!!! A kommentben SPOILER veszély!
Nagyon erõsen vissza kell fognom magam, hogy ne törjek hatalmas káromkodásokba, de ez a film egy szégyen, nekem volt kínos a sok elfuserált poénokkal és ripacs színészi játékkal.
2 pozitív dolgot tudok mondani errõl a filmrõl. 1. Tetszett a tükör ábrázolása. Egyedi volt és ötletes. Ez nem volt rossz. 2. A film legjobb mondata az volt, amikor Hófehérke közölte a királyfival, hogy míg be volt zárva sok történetet olvasott a királylányokról, hogy mindig a hercegek és királyfiak mentik meg õket és õ most ezen változtatni akar. A sarkára áll és megvívja a saját csatáját. Ez tényleg egy jó üzenete a filmnek.
De ezen kívül az egész egy nagyon elrontott, nagyon idegesítõ film lett. A színészek játéka nem tetszett, Julia Roberts-et különösen utálom és itt sem szerettem meg. Ripacs!!! A film már az elején elérte az abszolút mélypontot, amikor a királynõ papagáj fost kenetett az arcára, hogy szebb legyen. Ezen leesett az állam!!! :O Ez nem vicces, ez undorító!!! A királyfi egy komplett idióta volt, pláne amikor a kutya-szerelmi bájitaltól részegen csaholni és pitizni kezdett. Csodálom, hogy nem sütötték el azt a poént, hogy meghágja a királynõ lábát. És Hófehérke, ... na vele ambivalens érzéseim vannak, mert gyomorforgató volt az a cukrosan jóságos naív viselkedése, de azért egy egészen jó kis jellemfejlõdésen ment át. A végén tetszett, ahogy az aszott csúnya királynõ arcába vágta azt a mondatot kegyetlenül! Na az jó volt!
És többen is írták, mennyire gáz volt a végén az a nagy indiai hangulatú zenés partijelenet. Hááát, szerintem annyira ez nem volt gáz. Szerintem csak a vége-fõcím mellé tették be kis extra szórakoztatás végett. Kínosabb volt inkább az a sok baromság, amit a törpök jövõbeli életükrõl találtak ki, mint ez.
Ez a film nagyon rossz! Még letölteni sem érdemes, nemhogy pénzt adni érte!
10/1
7/10
Vilmácska 2012 dec. 22. - 22:25:52 7/10
(62/90)
Szerintem nem volt rossz, nézhetõ volt, én jókat röhögtem rajta. :) Láttam már sokkal rosszabb filmet is... Szóval én nem húznám le a vécén.
A szemöldök az tényleg "kicsit" borzaska volt, ezt én sem értettem, na de mindegy, ez egy 60-as évek style! :D
Na szóval jó volt egynek.
7/10
King Diamond 2012 dec. 09. - 17:02:49 7/10
(61/90)
Rengeteg a negatív hozzászólás, szinte csak elvétve olvasni egy-egy jót a fórumban ehhez a filmhez. Ez kicsit meglepett. Én -és gondolom ezzel nem vagyok egyedül-, a Hófehér és a vadász filmet elõbb láttam ennél, azt moziban, ezt meg DVD-n, itthon. Utánaolvastam, nem voltam elájulva attól sem, de ez egy kicsit nekem jobban tetszett. Lehet azért, mert inkább a vígjáték irányába ment el. Pedig Charlize Theron nálam mindent vitt a másik filmben, szerintem simán jobb 'gonosz mostoha' volt még Julia Robertsnél is, ellenben Kristen Stewart jobb Hófehérke volt ennél a Lily Collinsnál. Igaz, egyéb filmjét nem láttam még, engem a szemöldöke sem zavart annyira, mint másokat, meg szép csaj volt õ is, de valahogy Kristen szebb. A törpék szintén jók voltak, én tudtam nevetni itt-ott a beszólásaikon. A többi színész is jó volt. Viszont azt is meg kell említeni, hogy Julia Roberts szerintem is jobb volt a szerepében, mint Lily Collins, akárcsak a másik filmben. A tájak is szépek voltak, a vár is, meg minden. Kár, hogy nem 3D-ben ment a mozikban, mert akkor valószínûleg ezt is ott néztük volna. Ennek ellenére kicsit jobbnak érzem, mint a késõbbi filmet.
7/10
8/10
motoreger1 2012 dec. 04. - 13:26:30 8/10
(60/90)
Bõvelkedett "agymosott" poénokban. Nekem tetszett. 1x nézhetõ.
8/10
Atti24 2012 nov. 20. - 14:06:11 8/10
(59/90)
Nem értem mit van mindenki Collins szemöldökével kiakadva...szerintme egy kimondottan helyes nõ.Amikor elõször láttam a vásznon (fogalmam sincs miben),fura volt megszokni,de ebben már fel sem tûnt, sõt, nagyon tetszett, hogy nem egy jellegtelen Kristen Stewart-szerû "színésznõvel" játszatják a világ legszebb lányát.
Julia Roberts szerintem (szubjektív),sosem tartozott a legszebb színésznõk közé,de még csak a legtehetségesebbek közé sem,ellenben nagyszerû komika.
Összeségében egy új, érdekes feldolgozása a százezer bõrt lerángatott mostoha-királylány párbajról, aminél azért sokkal rosszabbat is láttunk...én jól szórakoztam.
5/10
Atis88 2012 nov. 18. - 18:53:55 5/10
(58/90)
A legszebbnek a vidéken akkora a szemöldöke mint egy busmannak... Elég kiábrándító. 5/10. Bûntetés lenne még 1x végignézni.
1/10
hatchy 2012 nov. 18. - 07:04:00 1/10
(57/90)
Kriszta0413 a számból vette ki szót (vagy betût).Minõsíthetetlen film
9/10
M.Zs.F 2012 okt. 15. - 19:24:47 9/10
(56/90)
Számomra az utóbbi idõk egyik legnagyobb meséje. Engem elbûvölt, szellemes volt, és Julia fergetegesen hozta amit kellett, jutalomjátéknak tûnt amit mívelt itt, s biztosan élvezte is annyira jól állt neki a szerep. Valóban nem vett komolyra semmit, de olyan kis könnyû volt, és hajnal 2-kor kezdtem nézni, mégsem aludtam el rajta, sõt, baromi jókat nevettem rajta. Könnyû, szép, ééééédes kis mozi. :)

10/9
hAAVER 2012 szept. 24. - 07:56:55
(55/90)
Hófehérke NAGY szemöldökétõl nem láttam a semmit....
Mindegyik poénnal az volt az érzésem,hogy ezt már láttam valahol...
A fõszereplõ fiú nekem egy Ewan McGregor utánzat volt,és ez fájt,mert Ewant imádom!!!

10/5
arcansas 2012 szept. 22. - 20:37:31 Előzmény Kritikus01
(54/90)
Ígyvan. :)))
2/10
Kriszta0413 2012 szept. 04. - 21:47:41 2/10
(53/90)
Még soha sem szóltam hozzá filmhez, de ez a film kiverte a biztosítékot nálam. Iszonyat nagy baromság az egész, aki még megteheti az ne nézze meg!
mooon 2012 aug. 04. - 07:22:16
(52/90)
Basszus, Lily Collinst nem kellett volna elvinni egy kozmetikushoz szemöldökszedés céljából? iszonyú...
6/10
beo71 2012 jún. 20. - 19:53:10 6/10 Előzmény Csekély értelmû medvebocs
(51/90)
Isten örizz!!!
Vedd POÉNnak!
Szigorúan e célból írtam, olvasgatom a hsz-eket és igazán tetszik a kreatív névhasználatod.A szerencsétlen színésznõ medveszerû szemöldöke, fiatal korával egyetemben, nekem, olyan kissé bambának tûnik, ezért ugrott be.
Sorry a plágiumért.Azt gondolom:nálam nagyobb emberek, nagyobb balhékat is megengedtek maguknak ilyetén ügyekben.
Szóval, ne vedd sértésnek!