4/10
Bora56 2020 nov. 01. - 19:39:48 4/10
(9/9)
Eleg gyenge film ha jobbat akarsz nezni kerss mast!
7/10
luci87 2019 febr. 01. - 09:46:01 7/10 Előzmény Querelle82
(8/9)
Igazad van...en is azt hittem,velemenyeket olvasok majd a filmrol...
Szerintem egyszer meg lehet nezni,semmi kulonos a film.Nem mai darab mar.

Querelle82 2018 dec. 08. - 10:10:06
(7/9)
F@sza dolog , hogy a Hallmark nevén, reklámjain vitáztok, de magáról a filmről, amiért ez az oldal van/lenne, egy qurva szót sem írtok.
Perika8888 2011 máj. 09. - 12:27:52 Előzmény jeffero
(6/9)
Reklámnál halkra veszem a hangerõt és olvasok addig, amíg nyomják az elõzetest, meg a reklámot.
oldbone 2011 máj. 09. - 12:02:58
(5/9)
Nem értem a felháborodást. Jeffero ’tök jókat írt, sõt tanácsot is adott!
Valóban nem változott a Hallmark, csak a neve: ugyanúgy 15 percenként megy a reklám, ráadásul az elõzetesek csapnivaló „szinkronjával”.
Éjjel viszont tényleg nincs reklám, nosza rajta - UPC digit … ;)
MondTeCarlo 2010 aug. 22. - 16:33:19
(4/9)
Igazatok van , egy jó csatorna elrontva ezekkel a betétekkel és arról nem szólva,hogy a reklámok 2-szeres hangerõvel döngetnek!
squashmacska 2010 aug. 20. - 18:34:46 Előzmény jeffero
(3/9)
Én is észrevettem, hogy a Hallmark-on van a legsûrûbben reklám.
offtopic
jeffero 2010 aug. 12. - 21:52:44
(2/9)
Szinte az összes filmet megismétlik reklámmentes idõpontban, éjjel 1 és 3 órai idõpontban, tessék beprogramozni a dvd felvevõvel vagy a vhs videóval (ha még van valakinek ilyen), és akkor már nem lesz okod panaszkodni, ha visszanézed, hogy 4-szer 5-6 perc reklám volt benne, és hogy 10-15 percenként reklám van.
Minden filmet sokszor ismételnek, legalábbis a premier filmek közül, amelyeket az utóbbi 1 évben adtak, és ha már ennyiszer leadják érdemes megnézni, hiszen a legtöbb film nagyon jó a Hallmarkon, én is csak pár éve szoktam rá, de megérte.

Egyébként nem kötelezõ nézni a reklámokat, tessék lenémítani a tévét a távirányítóval, és addig lehet olvasni vagy bármi mást csinálni.
Érdekes ez a mondhatni magyar mentalitás, hogy bedõlünk este a tévé elé, és hagyjuk hadd szóljon, néhányaknál max. hangerõn, és aztán elvárnánk, hogy fõmûsoridõben reklám nélkül menjen a mûsor.
Ne hagyjuk magunkat megvezetni, ne a mûsor válasszon minket, hanem mi válasszuk ki, hogy mit és mikor nézünk meg. Az internet is kivételes segítség lehet ebben, hisz itt van a film adatlapja tartalommal és hozzászólásokkal együtt, és ha a port.hu nem elégít ki, akkor érdemes ránézni az IMDb oldalra, ha egy csöppet tudsz angolul, máris sokkal lényegretörõbb kritikákhoz, véleményekhez jutsz.

Emellett ajánlom elolvasni Eckhart Tolle "Új Föld" c. könyvébõl a Televízió c. fejezetet, hátha attól megvilágosodnak egyesek, és tudatosabbak lesznek tévézés terén is...
tramonto 2010 jún. 20. - 19:32:31
(1/9)
A filmet nem láttam, jónak ígérkezik, mint általában a Hallmarkon láthatunk. Kedvenc csatornám, valószínû másnak is. Ami nagyon bosszant és már nem igazán kapcsolok át, az, hogy valóban izgalmas, érdekes filmek adása során 10 perc film, 15 perc ajánló, és így igaza van annak a hozzászólónak, hogy egy 90 perces film, amit fel akar venni több mint 2 óra, azaz 120 perces lemezre sem fért.
Kedves Hallmark, szükségük van erre? Anyagi gondjuk van? Így a nézettségük csökkenni fog, mert ma este szivembõl az Önök csatornáját nézném, de nem valószínû, mert cska felidegesítem magam, amitõl a házi orvosom koromnál fogva is óv! Gondolják át!