Téma: Túlélõk

2/10
stupek2 2015 dec. 08. - 10:59:57 2/10
(5/5)
Látom mindenkit jobban érdekelt, hogy mennyiért kapja meg a DVD-t, és senki nem írt a filmrõl. Nem csodálom.
3 szereplõs lélektani film.
Spoiler
Kitör valami katasztrófaféle, de nem tudjuk pontosan, csak halljuk rádión.
Itt is vannak érdekes (hibás) rendezések:
-Cipelik az aggregátort kb 20 méteren, holott autóval is lehetne vinni.
-Aztán a pasi elmegy autóval…
-nincs víz, de csöpög a vízcsap. (általában akkor csöpög a vízcsap, ha a nyomást nem tudja visszatartani a tömítés)
-nincs áram, de hallgatják a rádiót
-nincs áram, de mûködik a mobil.
-amikor van áram, akkor meg gyertyával IS világítanak.
-Bár kitör valami katasztrófa , de itt nem érezni semmi, sehol menekültek, sehol repülõgépek, a nap süt, a tücsök ciripel.
Mindenki a végére lesz kíváncsi- én is. Vajon túlélik? Nos, nem írom le a végét! Egy mondást mondok inkább: EZ a film elvett másfél órát az életembõl!
A BLIND c. film is kb errõl szól. Mindenki porig aláz mindenkit!
leja 2011 ápr. 28. - 11:50:26 Előzmény zs9302
(4/5)
ne túlozz, 99ft-ot kell adni érte, mert a másik nézhetetlen, amivel párban adják.
egyes papírdobozos filmeket a szinron teszi z-kategóriássá, ezt amúgy akár c-be is sorolhatnánk. jól megjelenítette a nõ vívódásait a civilizációtól távol. nekem tetszett
1/10
Rahar 2010 ápr. 11. - 19:22:17 1/10
(3/5)
Kibírtam, végignéztem. Végig unatkoztam a filmet. A színészi munka és a képi megjelenítés nagyon gyenge, az alaptörténet jó lenne, de a cselekményvezetés nagyon rossz. Ez egy "ZS" kategóriás film, megtekintést csak az ellenségeimnek ajánlom :)
7/10
zs9302 2010 ápr. 06. - 15:34:06 7/10 Előzmény zs9302
(2/5)
Már 49 forintért is láttam. :D
7/10
zs9302 2009 dec. 11. - 15:28:22 7/10
(1/5)
A film viszonylag kis költségvetésbõl készült el, 1 millió dollárból.
Azonban ehhez képest elég tragikus.
Aki effektes filmet akar, az ne ezt keresse, mert ebbe egy sincs.
Gabrielle Anwar jól játszik benne.
Szóval a film 69 forintért megvásárolható, én is úgy vettem, és egy 7 pontot adok rá.