Téma: Tűnj el!

axis85 2017 ápr. 28. - 15:59:02
(10/110)
Hogy ezt mitõl hallucinál valaki horrornak, azt nem tudom, ez egy ízig vérig thriller. Annak viszont jó.Nekem nagyon tetszett, bár tényleg tele van nettó f@szságokkal.
Spoiler
Az agyátültetés tényleg felesleges volt, teljesen ki lehetett volna hagyni, fõleg hogy nem lehetséges a tudomány mai állása szerint. Igaz a hipnózis sem így mûködik(egyrészt az alanynak is befogadónak kell lennie, másrészt sok embert nem is lehet hipnotizálni), de az szódával elmegy.
Miért nem zavar senkit úgy igazán a tény, hogy akit a csaj elcsábít családnézõre, nyilván közli ezt (mint ahogy a fõszereplõ is tette) pár emberrel. Tehát ha eltûnik, tudják, hol keressék. Egy idõ után azért a nem túl kompetens rendõröknek is feltûnik, hogy van egy város, ahol eltûnnek az emberek, és ott mind nyugdíjas fehérként viselkednek.
Nekem jobban tetszett volna, ha a csaj nincs benne az összeesküvésben, az nagyobb csavar lett volna, mert gondolom, mindenki arra számított, ami történt. És mekkora sokk megtudni, hogy az egész családod kettyós.
Ezeket félretéve tényleg jó volt, és különösen bírtam, hogy nem tipikus, nyugtalanító vége van, mint majd az összes ilyen filmnek, hanem a csávó megmenekül, és bosszút áll az egész adams famylin. Ennél már csak az lett volna nagyobb elégtétel, ha a csaj kiborul, mikor meglátja hogy az egész családját lehentelték. Azt a kiakadást megnéztem volna.
9/10
Gerane 2017 ápr. 28. - 14:20:44 9/10
(9/110)
Nekunk nagyon tetszett, megerte a jegy arat. Van benne par logikai baki, de ez Minket nem igazan zavart, legalabb volt min elgondolkodni a film utan.
Vegig feszult, izgalmas es egyedi. Nem egy oscar dijas alkotas, de abszolut hozza, amit az ember egy thrillertol elvar. Szoval osszessegeben nagyon jol sikerult.
7/10
kriszta.g 2017 ápr. 26. - 17:33:11 7/10
(8/110)
OFF Jajj már itt is megjelentek a fröcsögõ liberális ellenesek? Mert az illiberális demokrácia az jobb? Akkor menj vissza a múltba és éld át újra a nácizmust ha annyira tetszett az a korszak. Te vagy sötét nem a feketék de mindegy. Amúgy meg szemét emberek minden fajban vannak. Ez tény.
A film lehet hogy propaganda de még mindig jobb mint az uszító szövegek amit a szélsõjobboldal nyomat az egész világon.
1/10
Igazság Hangja 2017 ápr. 25. - 14:24:13 1/10
(7/110)
Liberális propagandafilm. Természetesen megint a fehér ember a gonosz náczi, a fekete pedig a szegény ártatlan bárányka. A multikulti pedig menõ...
Nem véletlen, ha a propagandát menõnek titulálják a vadliberális médiumok.
7/10
kriszta.g 2017 ápr. 24. - 17:40:33 7/10
(6/110)
SPOILER!!!
Az agyátültetéses hülyeség nem kellett volna bele de amúgy jó volt, elég rendesen adagolta a feszültséget és annak ellenére hogy kb. lehetett sejteni az elejétõl hogy mi a szitu nagyon nyomasztó volt. A színészek szuperül alakítottak. A fekete házvezetõnõtõl kirázott a hideg. A barátnõ pedig tényleg jól alakította a szende lánykát.
Anyuci hangjától meg majdnem én is lementem alfába. :)
A vége egy baromság nincs kibontva a sztori alapja, az a lényeg hogy az idõs fehérek erõs fekete testben akarnak élni? És aztán ott maradnak a kertvárosban kertészkedni meg teát felszolgálni??? Hatalmas baromság.
A vak pasi meg hát könyörgöm már létezik szaruhártya átültetés.
És miért a feketék? Mert jó a genetikájuk, aztán tele lesz a kertváros fiatal feketékkel nem lesz feltûnõ?
Na meg ha már agyátültetés akkor egy telefon vakuja ki tudja lõni belõlük?
Ennyi zagyvaságot utoljára Shyamalan filmjeiben láttam, de még ott is több értelme volt.
Na mindegy egy nagyon jó kezdés, jó csavarok de az alapsztori és a végén a vérengzés nagyon gáz.
A kissé morbid humor, a jó alakítások, és a szuper fényképezés no meg a fekete srác haverja miatt adok két plusz pontot de így is csak 7/10.
2/10
Künge 2017 ápr. 23. - 17:11:49 2/10
(5/110)
A film kitalálója szerintem utálja a fehéreket.
9/10
Mate146 2017 ápr. 22. - 22:04:57 9/10
(4/110)
Érdekes film volt. Kevés pénzbõl 5millió dollárból készült. Az imdb szerint ez horror, de ez nem az. Sokkal inkább egy thriller, misztikus elemekkel vegyítve. A misztikusat ne úgy értsük, mint a Hatodik érzékben, vagy a Más világban. Erõs társadalomkritika van benne a fahérek-feketék között.
Negatívumként azt emelném ki, hogy SPOILER( a lány miért nem halt meg egybõl? valamint Chris keze, mintha nem is fájt volna azután, ami történt vele) SPOILER VÉGE
Összegezve: Ha a moziban nem tudod mit nézz, de szereted a filmeket, amiknek van mondanivalója, akkor nézd meg. Olyan embereknek ajánlott, akik nem a Marvel, DC filmekhez vannak szokva, hanem a "mélyebb" alkotásokhoz. 10/8
expecto patronum 2017 ápr. 22. - 14:29:25
(3/110)
Nagyon jó film, érdemes volt megnézni.
10/10
herdav 2017 ápr. 22. - 12:12:14
(2/110)
Zseniális film 10/10
Karl800110 2017 ápr. 13. - 23:29:10
(1/110)