user11 2012 szept. 07. - 20:43:41 Előzmény mulao
(2/2)
Apukája Tunyogi Péter, a P. Mobil énekese volt, meg a Tunyogi Rock Bandé. 2008 nov. 9-én elhunyt.
Bernadettet a Koldusoperában láttam még fõiskolás vizsgadarabban, meg az Európában nagyon régen. Ritkán szerepel?
mulao 2011 jún. 01. - 15:14:18
(1/2)
Annyira gyönyörû hangja van!!!! Imádom, tényleg nagyon szép és nagyon szépen énekel. A Hamupipõke 3-ban van néhány dal, na azt is szerintem õ énekli és nagyon szépen. De azt hiszem a többiben is õ énekel. A J&H dalok is nagyon bejönnek Dettitõl. Egyébként Molnár László musical színész felesége, vagy egy kisgyerekük is. A Tunyogi Orsi a tetsvére, aki anno popénekes volt, és õ énekelte a "Ha lemegy a nap" c. dalt, amit most A Nagy Duett-ben Peller Mariann és Bereczki Zoltán a második adásban. Kár, hogy nem hallani róla többet. Nagyon szimpatikus õ maga is és a családjával együtt is. Ha egy ilyen hanggal nem nyerne meg mondjuk egy X-faktort itthon vagy egy Megasztárt, akkor az csak is dunda lehetne. Az édesaspja meg valami rockbanda énekes vagy mi, de õ is kötõdik a zeneivolnahoz. Várom mások hozzászólását is!