VADÓCFIU 2008 febr. 23. - 17:30:13
(38/98)
sziasztok......megnéztem a filmet és szerintem OK volt!
a szinkron tényleg nulla de ez van .Attól függetlenül számomra mondott ujjat ugyanis még csak gyerekkoromban láttam a sorozatot a 90 es években ami ugye már nem most volt......meghát még picurka is voltam:))

tudom hogy nem kellene pont a magyar filmekhez hasonlíttanom de pl ilyen és ehez hasonló filmet még nemláttam, mégha nem is a hegyekben és külföldön forgatva de még hozzá hasonló misztikus film nem volt a magyar termések közt:((de azért próbálkozhattak volna valami begondolkozós hungary filmmel.

lenne egy problémám........édesanyám arra emlékszik és állítja hogy a nyomozó bácsi skizofrén .És õ volt a gyilkos, de a tûz jöjj velem-ben nem ez jött le:szerintem az apja volt skizó.....:(most akkor ki a gyilkos?
köszike..
feketevipera 2008 febr. 23. - 13:43:23
(37/98)
A sorozatot láttam elõször, azután meg ezt a filmet. Hát... Ez a mozifilm még elvontabbra sikerült, mint a sorozat. Vontatott volt, ráadásul jobbára csak azokat a dolgokat írta körbe, amit a sorozatból már amúgy is megtudtunk (pl. hogy ki Laura gyilkosa). Éppen ezért már nem ütött annyira - legalábbis szerintem. Ráadásul újabb kérdéseket vetett fel bennem (a kék rózsa, az öregasszony és az álarcos kisfiú stb.). Szóval szerintem a film és a sorozat együtt üti egymást. Vagy az egyiket nézze meg valaki, vagy a másikat. Ha mind a kettõt megnézi, akkor esetleg csak jobban összezavarodik. A szinkronról pedig inkább nem szólok semmit...
Bubbax 2008 febr. 23. - 00:53:56
(36/98)
A szinkron gyalázatosan rossz, a film meg dögunalmas, nagy Twin Peaks rajongó vagyok, de ezen majdnem elaludtam. A zenéket is rosszul válogatták össze, nem illenek a jelenetekhez. Kár volt leforgatni ezt a filmet, nem tartalmaz semmi új infót, aki látta a sorozatot mindent tud itt elõre.
7/10
manao 2008 febr. 23. - 00:43:55 7/10
(35/98)
a sorozattal szinte összevethetetlen, gyenge szinkron, nagyon gyenge kezdés, miután mindezt sikerült félretennem végig tudtam nézni, se szidni se dicsõíteni nem tudom
niku- 2008 febr. 23. - 00:39:18
(34/98)
Sziasztok!
Én még nem láttam a film változatát,de már a sorozat ismétlése óta meg szerettem volna nézni. Azt hittem ebben a filmben,majd választ fogok kapni a soroztban lévõ megválaszolatlanul maradt kérdésekre. De ez csak Laura életét mutatta be. A szinkron valóban borzalmas és nekem az eredeti Donna is hiányzott:)(Lara Flynn Boyle). Azért jó volt újra egy kicsit vissza térni Twin Peaks-be.
Ja és a kék virág jelentése kiderült? Mert számomra még titok maradt.
jagusa 2008 febr. 22. - 23:26:03
(33/98)
Szép Jó Estét!
Én nagyon szerettem a sorozatot, de ez egyszerûen borzalmas...
Bocs, ha ezzel megsértek valakit... nagyon nem tetszik!
7/10
manao 2008 febr. 22. - 23:00:18 7/10
(32/98)
hát igen.....
a sorozat szinkronjával talán egyáltalán nincs fedésben
bayswater 2008 febr. 22. - 22:36:28
(31/98)
Ráadásul a szinkron is pocsék.
buenas noches 2008 febr. 22. - 22:16:46
(30/98)
Azt hittem, ez paródia :D
A hangulathoz a sorozat kell, sztem.
Ez viszont jó lesz arra, hogy szépen elaludjak.

Jó éjt! :)
norton15 2008 febr. 22. - 22:13:30
(29/98)
Vannak kivételek igaz, de ez nem az... Most se nézem végig, inkább Sebhelyesarcú...:) Ez a film el lett szúrva, kár érte.
bayswater 2008 febr. 22. - 22:06:52
(28/98)
Hát ez eddig borzalom... :(((
marteeka 2008 febr. 22. - 20:12:07
(27/98)
Majd kiderül :) Mint mondtam, én még nem láttam, de azt tudom, ha Cooper feltûnik akár a Desperateben vagy bármilyen sorozatban, még mindig megborzongok és ez a többiekre is igaz, nagyon tipikus karakterek és nagyon jól játszottak.
- persze örök igazság, mindenbõl a második vagy bármilyen reprodukció már nem olyan ütõs - tisztelet annak a néhány kivételnek.
norton15 2008 febr. 22. - 20:05:40
(26/98)
Lehet hogy igazad van, csak nekem nem tetszett a film, leget azért is, mert mikor néztem egész nap álmos voltam...:DD Másodszor nem tudom, hogy meg fogom-e nézni, de a dvd-vel már régóta szemezek, talán ma megnézem. Annyira nem rossz, mint ahogy leírtam, de nem is jó. Egy ideig tényleg jó, az eleje nagyon tetszik, aztán elmerült valahol, amibõl nem tud kievickélni szerintem. Meg lehet nézni azért.
marteeka 2008 febr. 22. - 19:50:25
(25/98)
Én még a filmet nem láttam, de ugyanazokkal a karakterekkel akik a sorozatban játszanak nem lehet rossz, egytõl-egyig nagyot alakítottak és az egésznek felejthetetlen misztikuma volt, amit feltételezem a moziban is ezekkel a szereplõkkel ugyanúgy reprodukáltak.
norton15 2008 febr. 22. - 19:39:47
(24/98)
Nekem vegyesek az érzéseim, mert azért vártam, hogy milyen jó lesz a film, mert a sorozat zseniális volt. Ehhez képest az utolsó félórát elaludtam... Nem jó film. Lynch egyik melléfogása nekem ez. Meg lehet nézni egyszer maximum, de nekem nem nyújtott sokat a film.
ondok 2008 febr. 22. - 19:33:16
(23/98)
Hát én elég rég láttam a sorozatot,és úgy emlékszem,hogy engem is felcsigázott vártam az ésszerû végkifejletet, és egy misztikus marhaság lett a vége.Úgy magyarázták akkor a kritikusok,hogy tulajdonképp paródiának szánta a filmet Linch,úgyhogy nekem vegyes volt az egész.
10/10
Silvellie 2008 febr. 22. - 18:58:53 10/10
(22/98)
Csak nyugodtan nézd meg, nincs mitõl félned!:-) Végülis egy érdekes film.Gondolj a Pscyhora-ha másodjára is megnézted, akkor már mindjárt más.........!Üdv.:Silvellie L.
10/10
hme 2008 febr. 22. - 17:55:16 10/10 Előzmény Christian29
(21/98)
Alig várom
marteeka 2008 febr. 22. - 17:37:35
(20/98)
Nos, nekem eszem ágában sincs ma megnézni egyedül...
Majd holnap délutáni napfényben video-ról :) A sorozatot is csak úgy bírtam idegekkel, persze muszáj volt nézni, kétségtelenül hatalmas alkotás, tíz év elteltével is könnyedén felidézi az ember a hangokat, képeket, neveket... ezt még a Dallas rajongók se tudják, pedig abból jó néhányszáz rész lement, hogy bevésõdjön :)
manohazi 2008 febr. 22. - 17:14:35
(19/98)
Egyedül leszek itthon este. Meg merjem nézni? Igaz, már láttam anno moziban a barátnõmmel, de akkor még kamasz voltam és volt ciki félni :-)