3/10
btomek 2010 júl. 26. - 14:11:25 3/10 Előzmény sültkrumpli
(6/6)
Ez nem vígjáték!!!
sültkrumpli 2010 júl. 25. - 13:16:24
(5/6)
Na ez az a film, ami halmozottan hátrányos.
10/10
DarkGirl 2010 ápr. 12. - 08:18:39 10/10
(4/6)
Aranyos film,és kicsit szomorú is,de szeretem. :) 10/10
LCsajszi 2010 jan. 19. - 21:44:01
(3/6)
Szerintem aranyos film volt:)! Az tetszett benne, hogy milyen erõs a szeretet és mennyire kitartanak a barátok is.
btanarur 2007 júl. 24. - 22:30:31
(2/6)
Ha egy terhelt, unalmas filmet akarsz megnézni, akkor ezt mindenképpen látnod kell!!! Lehet, hogy a 32. percnél nem kellett volna abbahagyni a filmet, de egyszerûen nem bírtam tovább. Szerintem a casting-olók úgy gondolták Lisa Kudrow neve majd becsõdíti a nézõket.
Ha már egyszer elmekórtani eseteket akar(?) valaki nézni, akkor erre sokkal érthetõbb és jobb filmek vannak.
ber 2007 júl. 24. - 16:00:49
(1/6)
sziasztok!Ez egy nagyon jó film, feltétlenül nézzétek meg. Igaz, egyáltalán nem vígjáték, sokkal inkább filmszatíra. Az ember sokszor akar sírni rajta, nevetni meg szinte sosem. Talán ettõl éppen olyan emberi. A szereplõk esendõek, esetenként szerencsétlenek. Mégis olyan szeretnivalóak. A kétségbeesett férj, akit Lee Tergesen játszik. Õt a Született feleségekbõl ismerthetjük, ahol szintén Peter-t játszott. Heather Morgan (ld.Lucy kutya), aki az író is egy személyben. Nagyon jól játszik. Az állatorvos, akit Lisa Kudrow játszik, ld. Jóbarátok, sokkal inkább segítõ, sem mint orvos. A meg nem értett hárfás pszichiáter rezidens is nagyon eredeti alak. Végül a 6hetes dolgozó barát is nagyon jó karakter. (csak 6 hetet tud egy helyen dolgozni...) Ráadásul a végén sincs hepiend. Elfogadjuk, hogy vannak beteg és egészséges emberek is. Talán ez a boldogság kulcsa is ez esetben. Mindenképpen nézzétek meg, mert sok érdekes dolgot nem meséltem el... :-)))