Téma: Újra otthon

bioscoopfan 2017 szept. 18. - 18:24:36
(5/25)
Az ismertetõben ezt írják, amin igencsak csodálkoztam volna, ha úgy lett volna: "... a volt férj (Martin Sheen)...". :-) A szereplõ helyes (ahogy lejjebb is közlik): Michael Sheen. :-)
2/10
botta-melinda 2017 szept. 17. - 15:12:19 2/10
(4/25)
Nagyon kellemesen nézhetõ film, széparcú szereplõk, elegáns környezet. Aztán egyszercsak véget ér a film, és rájövünk, hogy nem történt benne semmi. Úgy jövünk ki a moziból, hogy most jó volna megnézni egy filmet is...
7/10
cereza 2017 szept. 17. - 13:37:13 7/10
(3/25)
Hát (háttal nem kezdünk mondatot!), szerintem megint mellélõttek a mûfaj megjelölésekor... Igaz, hogy vannak benne vicces részek (kb. az elõzetesben mindet meg is mutatják...), de alapvetõen szerintem ez nem vígjáték. Vagy én nem tudom, milyen feltételeknek kell megfelelnie valaminek, hogy vígjáték lehessen. Romantikusnak romantikus. Szóval teljesen másra számítottam :/ Szerintem egyszer nézhetõs, aranyos, kedves film, de vannak hibái. Viszont maga a téma, amit feszeget, abszolút idõszerû, szóval érdemes volt hozzányúlni. A végén maradt bennem hiányérzet, de valahogy be kellett fejezni a filmet, ezért gyorsan készítettek hozzá egy utolsó jelenetet. Adtam rá 7 pontot (így lett 5.3 az 5-höz képest, és szerintem ez így nagyjából fedi is a valóságot). Azért kíváncsi lennék, kinek mi a véleménye...
pandulaa 2017 szept. 11. - 14:57:06
(2/25)
Van páros jegyem ennek a filmnek a premier elõtti vetítésére holnap este (szeptember 12) este 7-re egy budapesti moziba. Mi sajnos nem tudunk menni. Akit érdekel, írjon. Megegyezünk és küldöm a részleteket.
pandula@indamail.hu
7/10
cereza 2017 szept. 10. - 10:36:11 7/10
(1/25)
1. Alapvetõen nem szeretem a vígjátékokat (túl kevés köztük a (számomra) jó...)
2. Nem igazán kedvelem Reese Witherspoont sem...
De most láttam az elõzetest, és kifejezetten érdekel, mit hoznak ki a témából :))) Várom a csütörtököt :))))