8/10
burst99325 2020 júl. 17. - 20:32:33 8/10
(4/24)
Tetszett a sorozat, de kicsit lezáratlannak érzem a második évadot :/
Ákos Varga 2020 márc. 04. - 09:22:08
(3/24)
Tudod én elég öreg vagyok már, az unokáim is lehetnének a szereplők. :) Ám még emlékszem a kamaszkorom kezdetére, ezt az iskoludvari szexet simán bevállaltam volna. :) Minden egészséges szexuális beállítottságú kamasz ugyanezt tette volna. Persze a mai álszenten prűd korszakban, ahol az amcsi filmekben szex és alvás közben sem veszik le a melltartókat, nem csoda, hogy sokan hozzád hasonlóan vélekednek. Én Lennonnel értek egyet, szexszelj és ne háborúzz. :D Még emlékszem, amikor nyári dögmelegben nem volt kötelező a melltartó, és rengeteg potméteres póló szaladgált mindenfelé. Akkor persze még ez a látens pedofil - csupasz láb és nemi szerv - sem volt divat, és a hónaljkutya sem volt taszító. Na ja, amikor minden flmben és sorozatban kötelezően kell lennie legalább egy melegnek, már nem lehet csodálkozni semmin. Ez egy ilyen világ, biztosan tetszik valakiknek...
10/10
IWantSunshine 2020 márc. 01. - 16:31:18 10/10
(2/24)
Nálam 10/10. Kitűnő
10/10
kmera 2020 febr. 02. - 18:49:49 10/10
(1/24)
admala: hát, ilyen ez, ha nem dokumentumfilmet nézel...
Szuper jó kis sorozat, szerintem külünösebben nem gáz a színészek kora, és kifejezetten sok a jó karakter közöttük, és a felnőttek között is. A sztorik nyilván eltúlzottak, de ez nem egy realista dráma, szerintem semmi gond nincs vele, biztos nem lenne ennyi történet és ennyi humor benne, ha nem élnének túlzásokkal - de szerintem ebben a műfajban ez pont belefér.