Kendy 2009 nov. 29. - 22:47:49
(84/104)
Sajna nem volt valami jó.
:(
Megkockáztatnám a széria leggyengébb darabja.
:(

Nekem az elsõ rész az nagyon nagyon tetszett!
Azt imádtam!
Vártam a folytatásokat már akkor amikor anno kifelé jöttem a moziból.

Na és amikor megjött a várva várt 2.rész huhhh az nem jött be nekem sajna.

Ezt a részt meg éppen most néztem meg mert nem is érdekelt az egész.

De anmit észrevettem ezt már az a rendezõ csinálta aki az elsõ 2 részt és nem is õ írta.
Lehet ha õ írja meg akkor jobb lett volna.
offtopic
Cressida Beau Pre 2009 nov. 28. - 20:36:37 Előzmény beo71
(83/104)
"de szegény annyira bénán néz ki" - Konkrétan Miki egérre emlékeztet. =D
offtopic
Cressida Beau Pre 2009 nov. 28. - 20:33:11 Előzmény beo71
(82/104)
Ötletnek jó. Pláne, hogy már 15 éve is elcsépelt volt. x)
5/10
beo71 2009 okt. 22. - 15:51:37 5/10
(81/104)
Nem mondanám azt sem,hogy szeretem,de azt sem,hogy nem szeretem.
Sok véleményt hallottam róla,eleve úgy néztem,hogy tudtam eléggé megosztotta az embereket.8/10 adtam rá,tetszett a film,jól megcsinált,érdekes filmnek találom,de nem leszek rajongó.
Felnõtt férfiként nem a tiniszereplõk után sikítozó fanok táborába tartozom,de el kell ismernem:jó ötlet a fiatal lány-vámpírfiú sztori és megérintett néhol.
5/10
beo71 2009 szept. 24. - 13:06:34 5/10
(80/104)
Az Underworld saga a vámpírfilmek B-filmes vezérbikája.Olcsó emberek másodrangú projektje,ami az elsõ rész meglepõ sikere miatt(vajon kinek tetszett a béna Mátrixkabátban botladozó vámpírkák gagyi magyar díszletek között cselekményt keresõ ostobasága?)egész sorozattá tudott fejlõdni,az igazi vámpírfilmek rajongóinak legnagyobb bánatára.
Az aránylag szórakoztató második rész(a szárnyas rém legalább jól néz ki)után itt a harmadik,a legnagyobb baklövés.A folyamatosan kancsal Bill Nighy önmaga paródiája,Michael Sheen pedig lehet tehetséges színész,de szegény annyira bénán néz ki,hogy teljességgel hiteltelen,a parizerszájú R.Mitra mi okból szeret belé,mikor mindenki jobban néz ki nála?talán még a nevetséges,gagyi vérfarkasok is.
Talán azért sikeres(?) ez a sorozat,mert a vámpír-vérfarkas sztori minden embert megmozgat,sajnos emiatt fordulhatott elõ,hogy tehetségtelen emberek tönkre zuzzák a csúcsragadazó vámpírmitológiát.Ezt ki találta ki,hogy a szuper érzékszervekkel rendelkezõ halhatatlan vámpírok igazi balfékekként semmit nem vesznek észre,egy késszúrástól hõsi halált halnak és paprikajancsikká váljanak egy gagyi,pénzhajhász filmben.Felháborító!
Ui.:Ha ez az egész egy paródia,akkor visszavonok mindent,de félek ezt komolynak szánták.
7/10
Dros 2009 aug. 19. - 21:16:23 7/10
(79/104)
Hát elég szomorú :(
weakmind 2009 aug. 19. - 11:32:11
(78/104)
Én úgy általában nem tudom díjazni ezeket a múltba visszamenõ "elõzmény filmeket", amik nagyon divatosak lettek mostanság. Már emiatt negatívan álltam hozzá a filmhez, ezért lehet hogy nem vagyok objektív, de szerintem ez még azon belül is szar lett. Tulajdonképpen semmi komolyabb újdonságot nem tudtunk meg a szereplõkrõl, meg a történetrõl. Ami az elsõ részben kiderült a múltról, az igazából jól össze is foglalta a lényeget, ezért kár volt csinálni még egy egész filmet. A látvány sem volt különösebben érdekes, gagyi farkasok és gagyi vámpírok, a harcok sem túl komolyak. Egyszerûen nem adott semmit a film. 3/10
meknálti 2009 aug. 11. - 23:27:23 Előzmény nyenye
(77/104)
Bocs, csak félszemmel nézted a filmet. Azok futottak emberként, akik addig még nem változtak át, akik Luciust várták vissza. Amikor az erdõn át megjelentek a farkasok, és a vár felé rohantak, akkor csatlakoztak hozzájuk a várból szököttek, akik még mind emberi alakban mászkáltak. Nem érzem hibának.
angelika1975 2009 júl. 19. - 19:02:32
(76/104)
Hát nem az én mûfajom ez a film,voltak benne jó részek,de nem az igazi a film.Az igazi izgalom nem volt és néhányszor annyira mû volt a farkas benne ,nevetséges volt.Nem gagyi volt.
offtopic
sipka 2009 júl. 02. - 14:15:07
(75/104)
Bámulatos érvrendszer! :) Tehát ha jól értem: Azért szar a film, mert szar, és csak azért kapott 35 milkót, mert elõre tudták hogy szar lesz....
Szerintem ha a stúdiók ennyire biztosak voltak nostradamusi elõjelükben, akkor egy árva buznyákot sem adtak volna. A gyártási költségnek szánt alacsony apanázst a következõ okok miatt kapták az alkotók:
-Kate Beckinsale, az "Underworld" motorja és húzóneve, nem szerepel ebben a részben.
-Len Wiseman (az elsõ két rész rendezõje) helyett, egy viszonylag ismeretlen látványrendezõ kapta meg a lehetõséget, hogy leforgassa a filmet (bár Len legalább producerként közremûködött).
-Az eddigi részek nagyjából közepes profitot termeltek, így jobbnak látták alacsonyan tartani a kiadásokat. (Lásd például a "Fûrész" részek "meglepõ" megtérüléseit :)

Szóval egyértelmûen látható, hogy az elsõ két "underworld"-öt sikerre emelõ tényezõk most nincsenek jelen a harmadik részben, tehát az alkotók egy ismeretlen ösvényre léptek a jól megszokott fõút helyett, amely kisebb kételkedést szült az elvárt hozamot illetõen.
Nyilván az egész "Underworld" trilógiát a francba kívánod, mert valami miatt nem jött be neked. De kérdem én: miért baj az, hogy a 35 milkóhoz képest ÉN korrektnek tartom a film hangulatát, és megvalósítását? Ezért menjek a búsba? XDD Érdekes felfogásod van :)
Most képzeld el azon filmeket, amikre több 20 milliókat költenek, és az eredmény ugyanolyan szar lesz (Múmia 3 = 145 millió, Macskanõ = 100 millió, Ausztrália = 130 millió, Love Guru = 62 millió stb.)
Számomra az egész "Underworld" trilógia egy elfogadható színvonalat képvisel, amely se nem nagyra törõ, se nem mélybe veszõ. Igazi középkategória. Bárcsak Kate Hudson mûvei is benne lennének ezen középsodorban, de sajnos nagyon eltért a lelkes bizalommal kecsegtetõ pályájáról. Persze ez csak az én véleményem, s ettõl függetlenül még nem tartom hülyéknek a Kate Hudson-ért rajongó embereket. Ízlés dolga :P

UI: Amúgy lehetségesnek tartom, hogy kapjál 5 milliót az emut hergelõ projektedre, hiszen a "Jackass: The movie" is pont ennyit kapott, és hát nem sok különbséget látok a sztorik értelmét tekintve XD
3/10
iipepeii 2009 júl. 02. - 03:58:23 3/10
(74/104)
Pont olyan sz@r, mint az elsõ kettõ. Akik itt tisztelettel adóznak, a "rendkívül alacsony" költségvetésnek, azok menjenek a búsba. Bizonyára azért nem volt rá pénz, mert elõre tudták hogy haszontalan szar lesz. Ebbõl a pénzbõl inkább csinálhattak volna valami romi vígjátékot Kate Hudson-nel Õrült menyasszony, Gagyi a Menyasszony, vagy Menyasszony a mostohám címmel, amire beülhetsz a csajoddal is aztán legalább van egy kellemes délutánod. Ha erre adtak 35 millát, akkor szerintetek, ha felveszem, amint hurkapálcával hergelek egy degut, adnak ötöt?
6/10
songoku88 2009 jún. 19. - 14:55:11 6/10
(73/104)
Hát többet vártam a filmtõl, a történet lapos, nincs sok fordulat, a 100 db vérfarkas együtt kevésbé félelmetes, mint 1, sablonos egy alkotás lett. 6/10
2/10
Zsütz 2009 jún. 11. - 13:22:14 2/10
(72/104)
Hát szerintem harmatgyenge volt. :( Én nagyon ritkán mondok ilyet egy filmre, de ez szinte élvezhetetlen. A grafikát simán lepipálná egy tíz éves film, a sztori pedig - habár tényleg jól vannak ábrázolva a társadalmiszerû viszonyok meg az életforma - baromira unalmas, ezt fél óra alatt le lehetett volna rendezni. Szinkronosan is láttam, csak ezért adtam két pontot rá, mert azok legalább javítottak valamit rajta kivételesen. Igazán kár.
5/10
nyenye 2009 jún. 06. - 16:58:17 5/10 Előzmény secler92
(71/104)
Egyetértek!A CGI valami fertelmesen béna(úgy látszik nem volt elég a pénz).A harcjeleneteket meg úgy akarták felturbózni,hogy szinte másodpercenként vágtak rajta(Az ember szeme kifolyik lehetetlen követni a cselekményt).Ami hatalmas baromság még,hogy amikor farkasemberek támadják a várat,ember alakban futnak a vár felé és mikor már lenyilaztak vagy 30-at utána kezdenek átváltozni.Kérdem én nem lett volna hatékonyabb ha egybõl farkasember formában egy gyilkolásra tökéletesített alakban támadnak?
A Storyban én sem találtam semmi extrát.Az a tipikus szerelmes,bosszúállós megmentõs amerikai klisé amit az ember másnapra elfelejt. 10/5
10/10
Rájven 2009 máj. 30. - 11:07:23 10/10 Előzmény JohnsonMilan
(70/104)
Kiválóan sikerült ez a része a történetnek, nagyon össze illõ re csinálták meg a rég kori vámpír és vérfarkas nemzetséget. Igazi remekmû a film 10/10
8/10
JohnsonMilan 2009 máj. 29. - 15:03:28 8/10
(69/104)
Nekem nagyon bejött, már alig várom a következõ részt. 8/10
10/10
idõjós1010 2009 máj. 24. - 15:02:38 10/10
(68/104)
Oké, én várom Selene történetét, bár szerintem az kitolódik majd az 5. részre, (ha lesz), mert ezt a fonalat is viszik majd még tovább onnan ahol abbahagyták, márpedig ennek még egyenlõre semmi köze nem lesz Selene-hez.
Aribeth 2009 máj. 24. - 13:49:50 Előzmény idõjós1010
(67/104)
Nem, az elsõ részben már szóba került, hogy Sonia gyereket várt, és ezért kellett meghalnia. Az a bizonyos leszármazott (a szöszi Michael) nem tõle és Luciantól ered, hanem a vámpírok és vérfarkasok naaaagy közös õsétõl, fogalmamsincsmárhogyhívják Corvintól. :)
qlman 2009 máj. 07. - 21:53:27
(66/104)
Szerintem eddig ez a rész sikerült a legjobban.
10/10
idõjós1010 2009 máj. 04. - 11:58:36 10/10
(65/104)
"A harmadik Underworld még jócskán készül, ám Len Wiseman már a negyedik rész elkészítésére próbálja rávenni a Lakeshore Entertainment fejeseit. A negyedik epizód tovább fûzné Beckinsale és Speedman történetét."

http://www.sg.hu/cikkek/57433/lesz_underworld_4