efes 2008 ápr. 01. - 22:12:35
(13/693)
Nehogy nagy szám legyen már Egyiptom...:) 50ezerért már mehetsz is, igaz nem fõszezonban, de akkor meg oda is sülnél. Amúgy a gyógyszergyárak tényleg pofátlan módon premizálnak, de a piacgazdaság már csak ilyen. Megsúgom azonban, a természetgyógyászok nem Egyiptomban nyaralnak, hanem minimum Thaiföldön gyúratják magukat, ami lényegesen jobb hely.

Hidd azt, amit akarsz, lökheted ezt az idióta orvos- és gyógyszerellenességet, amíg egészséges vagy. Amint viszont beteg leszel, ott fogod verni az asztalt, hogy mi az, hogy fél évet kell várni a kemódra??!!! Azt sem fogod tudni, hova rohanj kínodban, ki segítsen. És nem ezek a villanyszerelõkbõl és tanítónõkbõl lett "gyógyítók" fognak segíteni. Olyan csak a Fókuszban van.
efes 2008 ápr. 01. - 21:58:35
(12/693)
Amúgy meg, azt kívánom neked, ha rászorulsz, oldják meg a bajod a sugárdiagnoszta íriszbuzeráló aurabizgetõk. Kezelésenként 25000+áfáért.

Mondjuk, annyi elõnyöd származni fog belõle, hogy nem tudod, hogy rákban halsz meg, mert fel sem ismerik.
efes 2008 ápr. 01. - 21:54:21
(11/693)
Színtiszta demagógia, amit nyomsz. Akikrõl én beszélek, nem 100ért adják a c-vitamint, hanem 5000ért. Stb, stb. Az én orvosom, sima körzeti, mindig az olcsóbbat írja fel, pedig se fia, se rokona nem vagyok.
bogidizajn 2008 ápr. 01. - 21:10:39
(10/693)
persze :) ha nem dolgozna, minek is lenne? nyilván nem így értettem :)
efes 2008 ápr. 01. - 21:03:51
(9/693)
Te is, ti is tudjátok, hogy nem errõl van szó, nem a tisztességes csontkovácsokról, akupunktõrökrõl, orosz masszõrökrõl, füvesasszonyokról van szó, hanem arról a sok bûbájos íriszdiagnosztikus, aurabuzeráló kóklerrõl, akikkel tele van a Természetgyógyász Magazin. Ember nincs a Földön, akit ezek meggyógyítottak, ellenben sok szerencsétlen pénzét vették el. Hiába kell vizsgát tenniük, a vizsgabizottság is ugyanazt a tudománytalan és hagyománytalan diletantizmust képviseli, mint a vizsgázó, így lófüttyöt sem ér az a természetgyógyász vizsga.
(A májról meg csak annyit, hogy régen rossz, ha nem dolgozik a máj. Dolgozzon csak, azért van. Mondjuk, mérgezni azért nem kell.)
bogidizajn 2008 ápr. 01. - 20:45:40
(8/693)
OFF
Ühüm! Jól van, akkor veled sem ittattak kamillateát gyerekkorodban, gyulladáscsökkentés céljából? És nem is használt igaz? És a hársfateától sem szakadozott fel a köhögésed. Hogy csak két egyszerû, hétköznapi példát említsek. Mert ez is a természetgyógyászat témakörébe tartozik. Éljenek a gyógyszerek, az mindenre megoldás. Dolgozzon csak a máj!
No de itt nem ez a téma, bocs az offért, de nem hagyhattam szó nélkül ezt az "okosságot". Vitát pedig nem szeretnék, csak kicsit gondolkodni is kellene, nem egybõl beszólni. Remélem nincs harag.
indijoe 2008 ápr. 01. - 20:09:29
(7/693)
Azért a természetgyógyászatot ne járassul le az ilyen mágus urakkal...

Csak nyugodtan! Ugyanannyi az igazság benne.
sylas 2008 ápr. 01. - 19:01:11
(6/693)
érdekes david blaine nem mondja magát mentalistának hanem illuzionistának

és közben elég sokmindent õ is csinált hasonlókat is mint geller szal aki ilyet csinál az mint inkább bûvésznek minõsül

ha meg tényleg létezik ilyen képességú ember nem veri nagy dobra vagy lehet vmelyik kormánynak dolgozik

régen alkalmaztak a cia és a kgb nél távolba látókat

és mi a helyzet frabatoval õ sem mutatkozik erre arra és mégis tud vmit sok nyomozásba felkérik

és a médiumokkal mi a helyzet mert sok olyan ember van aki rendelkezik olyan képességgel õt is a rendõrség keresi meg
paracsiom 2008 ápr. 01. - 19:00:40
(5/693)
sajna az én órám se az adás elött se utánna nem akart járni.. :P
oltalmazo 2008 ápr. 01. - 18:40:37
(4/693)
Lehet hogy csal, mondjuk ki!
DE elég látványosan csinálja, amit csinál
Ez olyan mint a természetgyógyász, vagy egy jós (hinni kell benne) és nem azon gondolkodni, hogy hogyan csinálja:P
zee944 2008 ápr. 01. - 16:09:06
(3/693)
Ez nem elég nagy baj? Hihetetlenül antipatikus muksó. Amúgy 2007. õszén állítólag bevallotta, hogy mégsem parafenomén, de azóta megint újra állítja. Valszeg rájöhetett, hogy három évtizedet nem lehet csak úgy utólag tisztára törölni.
Moldávia bánata 2008 ápr. 01. - 15:45:24
(2/693)
Szerintem sincs vele semmi baj, de azért a feltûnése óta vagy 30 év már eltelt, most már azért igazán bevallhatná, hogy trükközik.
p.dettike 2008 ápr. 01. - 15:30:43
(1/693)
A szombati mûsorban nekem nem esett le a kanalam a tv tetejérõl...:( Mindenesetre kellemes figura, nekem szimpatikus:)