Téma: Úriemberek

8/10
Hamsterdog 2020 júl. 29. - 10:32:38 8/10
(77/137)
Kicsit nehezen indult be a történet, de utána akkora film keredett belőle, amire már rég nem volt példa. A zenéket hihetetlenül jól eltalálták az egyes jelenetekhez. Ha a kezdeti 'nehézségeken' túl van a néző, onnan már nagyon izgalmas. Ajánlom!
8/10
BPeti7755 2020 jún. 29. - 19:05:07 8/10
(76/137)
Szerintem fasza film. Igazi G. R. Alkotás. Jó, lehet hogy a sztori nem éri el a Blöff szintjét, de attól még Q jó. És mint rendezői munka szerintem jobb is. Jobbak a vágások, a képi hatás és külön kiemelném a zenét. Az nagyon jól eltalált és erősíti a cselekmények hatását. A színészi munka makulátlan. A főszereplők vonatkozásában mindenképp. A magam részéről nem értem a sok lehúzó kommentet, mert ez a film egyáltalán nem szar
4/10
gyereamozibabe 2020 jún. 23. - 00:31:44 4/10
(75/137)
Semmit nem veszít, aki nem nézi meg.
6/10
Atis88 2020 jún. 21. - 06:39:49 6/10
(74/137)
Összességében egyszer bézhető, de rendesen túl van értékelve. Az eleje rettentő unalmas, mert nehezen indul be. Nem mondom a végére felpörög, de odáig ki is kéne bírni. Nekem sikerült, az asszonynak nem és gyanítom, hogy sokan járnak majd így vele. 6/10.
1/10
brigante7 2020 jún. 18. - 07:40:35 1/10
(73/137)
Guy Ritchie-nek a régi filmjei voltak jók ,ez nagyon unalmas alkotás lett
RB93 2020 jún. 16. - 00:00:50 Előzmény 521478963
(72/137)
Te nézted/megértetted a filmet vagy csak láttad?!Ez egy kibaszott gengszterfilm itt nincsmit megvitatni az asszonnyal...!
10/10
sladka_pani 2020 jún. 14. - 21:34:10 10/10
(71/137)
Tökéletes a film, csak ennyi a véleményem! :) 10/10
1/10
kinguci18k 2020 jún. 14. - 21:01:13 1/10
(70/137)
(Csupa csupa új dolog.)Amiket eddig sem szokhattunk meg a nagy amerikai film iparnak nevezett valamitől.(Drog,gangszterek,fegyverek,erőszak,vér,buzik,pénz,gazdagok,menő verdák,stb,stb)
Ja és mindezt már megint dögunalmasan előadva.
-1/10
:(
7/10
pihes 2020 jún. 14. - 14:57:08 7/10
(69/137)
Komoly durvaság az nincs, csak a körforgás. Egy ponton már hat a film.
Nem nehéz ráérezni!

7/10
3/10
csoli89 2020 jún. 14. - 10:17:11 3/10 Előzmény norbertobaggio
(68/137)
Hát úgy, hogy akik lehúzzák, talán jobb az ízlésük, vagy a filmhez való hozzáértésük, mint az átlag mozinézőnek, akiket bármilyen szar, ámde divatos filmes megoldásokkal meg lehet venni. Ez van. Olyan ez, mint a szakadt nadrágban mászkáló tinigyerekek. Valakinek ez divatos és tetszik, de tudjuk jól, hogy ez igénytelen trógerség, csak idő kell mire az ember erre önmagától rájön. Én sem olyan filmekkel és sorozatokkal kezdtem, mint az Eszeveszett Mesék, vagy a Black Mirror.
1/10
norbertobaggio 2020 jún. 12. - 18:30:02 1/10
(67/137)
Ha ennyien lehuzzák mégis hogy a picsába áll 8.8 on?
4/10
tesz-vesz 2020 jún. 01. - 13:09:58 4/10 Előzmény MGNT
(66/137)
az a baj, hogy a Blöffben tudod teljesen hihetően van ábrázolva az alvilág.
a női autószerelő műhely akárhogy is van ábrázolva, fájóan butaság. már az hogy elénktesznek ilyet. a Charlie angyalaiban elmenne, a női Ghostbustersben szintén, ezeket ugyanis senki se nézi, feminista picsogásnak elmenne, szórakoztató filmnek semmiképp.
bubó74 2020 máj. 27. - 22:05:27
(65/137)
Sajnos meg sem közelíti Guy Ritchie korábbi filmjeit. Azt tudom mondani, hogy ez a film nem szar, de szar, totális unalom. Túlságosan lassú folyású egy Guy Ritchie-filmhez. De ha nem ő rendezte volna, számomra ez akkor is nagyon gyenge. Még az általam nagyra tartott színészek játéka sem tudja megmenteni.
3/10
Krisz000007 2020 máj. 25. - 13:31:24 3/10
(64/137)
+1 pontosan leírtad a jelenséget. taerntinobol is csak a korai filmjei tetszenek vagyis kb minden masodik. ez a guy meg érthetetlen. hogy két olyan jó film után hogy tud ennyi szart csinálni. azóta is a föld alatti bunkereken röhögök, elég csak egy metró aluljárót megnézni kicsit sem feltűnő egy ilyet megépíteni...
2/10
dave555 2020 máj. 24. - 20:10:50 2/10 Előzmény Krisz000007
(63/137)
Az a baj a kritikusokkal is, meg a filmkedvelő sznobokkal is, hogy ha egy rendező tényleg viszi valamire és már nagy neve van, akkor onnantól kezdve hasra esnek előtte és már bármit csinálhat, az eleve csak jó lehet. Hát a nagy sz.rt! Ami rossz, az rossz! A legjobbak is tudnak hibázni. Bár szerintem ez a fazon nem is annyira jó, mint amilyen jónak tartják. Mondjuk szerintem Tarantino se volt soha olyan jó, amilyen jónak tartották, inkább csak divatos volt, meg cool, nem jó. Működik az elhallgatási spirál. Az emberek annyira félnek attól, hogy kisebbségben maradnak a véleményükkel, hogy inkább megpróbálják kitalálni, mi lehet a többség véleménye, és a nem létező többségi véleményhez alkalmazodnak, mert gyávák szembe menni az autópályán. A magyarok különösen ilyenek. Sajnos.
2/10
dave555 2020 máj. 24. - 20:02:43 2/10
(62/137)
Ez valami dög unalmas volt. Tele van jó színészekkel és mégis hiányzik valami plussz. Nem bírtam a végéig, pedig ritkán hagyok abba filmet. Egy kicsit már az is unalmas, hogy ennél a rendezőnél a kemény csávók mindig keménykednek, nincs más témája? Hosszú időre elvette ez a film a kedvemet ettől a műfajtól.
10/10
Szinger Éva 2020 máj. 12. - 14:23:07 10/10
(61/137)
Zseniális film
MGNT 2020 máj. 08. - 01:18:00 Előzmény tesz-vesz
(60/137)
Azt próbálja elmagyarázni, hogy az, ahogy ezek az emberek kinéznek és öltöznek, illetve az egész megjelenésük, dialógusaik és monológjaik pontosan annyira szürreális mint a női autószerelők amin lovagolsz ... Ez egy ilyen műfaj, abszurd és túlzó és valójában az alvilág közel sem ennyire stílusos és romantikus és valójában a gengszterek egyáltalán nem úgy néznek ki és nem úgy beszélnek mint a filmekben, főleg nem mint Guy Ritchie vagy Tarantino filmjeiben ... Csak ezekbe elfelejtettél belekötni.
MGNT 2020 máj. 08. - 01:07:26
(59/137)
Hú öreg, kicsit vegyél vissza, mert még a végén infarktust kapsz, ez csak egy film, nem ér annyit az egész :D
Értem, tehát minden film amiben csavar van az rossz, mert klisé.
"mondták a testőrnek hogy maradjon a kocsiban, és mégis bemegy, persze az utolsó pillanatban" - miért, mikor menjen be, fél perccel előtte? B@szki ez egy film, a filmekben általában a fordulatok az utolsó pillanatban történnek, ettől lesznek izgalmasak... De mondjuk ezen az alapon pl egy kliségyűjtemény a Ravasz, az Agy is, mert Tuskót hihetelen módon pont úgy rúgták seggbe hogy éppen a szomszéd lakás falának szellőzőjét fejelje ki és a végén is hihetetlen módon pont akkor csörren meg a telefon amikor a vízbe akarja dobni a tag a puskákat, és belegondolva, a Blöff is ugyanez, mert mekkora kamu már, hogy pont Aviék szélvédőjére esik a joghurt, amit a Török kidobott a kocsiból ... És az Alkonyattól pirkadatigban is mekkora kamu már, hogy pont akkor megy be a rendőr a benzinkútra amikor bent vannak a bűnözők és micsoda klisé már, hogy hihetetlen módon pont egy olyan bárba mennek be ahol vámpírok vannak akik ráadásul pont azon az éjjelen qrják szét az egész kócerájt. Jah, és a Ponyvaregény is mekkora röhej már, hogy pont oda kell bemenniük rabolni Nyuszimusziéknak ahol Juiceék kajálnak és Butch is pont oda menekül be ahol a burnyákok nyomják a partyt miután -micsoda klisé- pont meglátta Marcellus Wallacet aki gyalogolt át a zebrán, holott ekkora ember tuti mindenhova kocsival megy ... BÉNA! Nem érted, mit mondok? :-D
4/10
tesz-vesz 2020 máj. 01. - 16:35:59 4/10 Előzmény MGNT
(58/137)
" Mert még soha, egy filmben sem fordult elő, hogy valamiről utólag kiderült, nem az, aminek elsőre látszott"

pont ez a baj, hogy k nagy klisé, nem érted amit mondok?
hogy a fenébe ne lenne plot armor és undorító klisé, hogy az elején eljátszák hogy meghal, aztán HIHETETLEN módon mégse hal meg, mondták a testőrnek hogy maradjon a kocsiban, és mégis bemegy, persze az utolsó pillanatban, és megmenti, mint amikor Banderast nem találja el a golyó, ugyanolyan hihetetlen. ja és asszem abból a szögből nem fröccsenhetett volna vér arrafele, mert nem az orosz háta mögött volt a hipszter testőr. BÉNA!
statisztikailag lehetetlen hogy az orosz ne nézzen körbe, és ne a testőrt szúrja ki először, persze ő csak Mettyúra koncentrál. aha.
azért Guy Ricsi filmjei pont nem arról szóltak, hogy a szimpatikus szereplők életben maradnak, mert mindig benne volt a meglepetés faktor a filmjeiben. volt benne értékvesztés, dráma, tragédia.

1db férfi volt, szerinted hány angol és hány magyar női autószerelő volt?
női sofőrök még női autóversenyzők is vannak (nulla igazi karrierrel, és a tehetségük is a nullához konvergál, de mindegy), viszont női autószerelők meg nincsenek.
De ha lennének is, k sok pénzt kéne nekik fizetni, hogy az egész országból és a kontinensről, vagy az egész világról mind egy helyre költözzenek, így ez a modell nemigazán életképes. egy ostobaság! amit valaki eltűr egy filmben, valaki nem.