10/10
WODDY 2010 júl. 13. - 15:08:49 10/10
(7/27)
Német címe: Heisser Draht ins Jenseits
10/10
WODDY 2010 jún. 25. - 20:05:23 10/10
(6/27)
Visszatér a Mézga család!!!

Huszonöt év után folytatja a sorozatot a Macskafogót is jegyzõ Ternovszky-Nepp páros, akik egyelõre pénzt vagy legalább eladható reklámidõt szeretnének kicsikarni a kereskedelmi televíziókból.

Visszatér a képernyõre a csacsika család, újból kétségbeesetten vakarja majd a fejét Mézga Géza, Paula ismét Hufnágel Pisti után vágyakozik majd, Aladár pedig megint megmenti a családot egy-egy újabb zseniális ötletével. Magyarország egyik legnépszerûbb animációs sorozatát ráadásul az eredeti alkotók folytatják, a Macskafogót is jegyzõ Ternovszky Béla rendezi a rövid részeket, míg a történetet az 1968-ban bemutatott legelsõ epizódért is felelõs Nepp József írta.
farzso 2009 nov. 19. - 13:00:15 Előzmény Zsolti41
(5/27)
Ez körülbelül mikor volt? Mert arra emlékszem, hogy régen ment a TV2-õn egy Homokvár címû mûsor, amelyben két gyerekcsapat mérkõzött meg egymással különféle feladatokban. A mûsor egyik adásában ellátogatott a stúdióba a Mézga család is (pontosabban négy õket megszemélyesítõ szinész, akik a szereplõk álarcait viselték) és elénekelték a Mézga-dalt.
Amit a hozzászólásodból olvastam, abból ez jutott eszembe, de nem hinném hogy erre gondoltál, mivel ez a mûsor úgy tíz éve ment.
Zsolti41 2009 nov. 14. - 06:47:45 Előzmény farzso
(4/27)
Errõl az élõszereplõs változatról (ha lesz) inkább nem írnék semmit. Elég legyen csak annyi, hogy nemrégen voltak valakik (nem tudom, hogy kik) akik a tv-ben a sorozat fõcímzenéjére táncoltak (ugráltak) a szereplõk maszkjaiban. Na hát az borzalmas, kiábrándító volt!!!
farzso 2008 szept. 13. - 20:16:30
(2/27)
Kiskorom óta szeretem a Mézga családot! Annyi fergeteges poén, meg utalás van benne, hogy sohasem válik unalmassá! A Mézga család az (egyik) legjobb magyar rajzfilm! Egy-két epizód kivételével megvan nekünk mind a háromk sorozat!
Amúgy, nemrég olvastam, hogy egészestés (mozi)filmet készítenek belõle. Méghozzá élõ szereplõkkel! Ha jól tudom, jövõre lesz a bemutatója :-O
Nekem sokszor megfordult már a fejemben, mi lenne, ha Mézgáék a három sorozatuk után filmben is szerepelnének. Még az élõszereplõs változat is eszembe jutott, ám amikor hallottam ezt a dolgot, még én is meglepõdtem. Szerintetek egy élõszereplõs Mézga-filmnek lehetnek esélyei arra, hogy elnyerje a közönség rokonszenvét? Elnézve az elmúlt évek magyar filmmûvészetének színvonaltalan, nézhetetlen, értéktelen, ócska darabjait (Kis Vuk, Magyar Vándor, Le a fejjel!) nem vagyok annyira niztos benne.
StJust 2007 szept. 07. - 01:07:19
(1/27)
Romhányi-Nepp legyõzhetetlen páros. Kitörölhetetlenek a magyar szórakoztató iparból!!! Nálunk a "lükealadár" kifejezés szállóigévé vált!