Téma: Vacsoracsata

Ibcsi54 2008 máj. 22. - 17:43:40
(350/2570)
Végre! A mai kaja,vendéglátás no és elkészítése szerintem csillagos ötös(tízes)! Nálam már õ a nyertes. Kezdõdött azzal, hogy elsõ vendéglátó, aki megtiszteli azzal a vendégeket, hogy nem eszik bele az ételbe fõzés közben. Felhívom a figyelmet kóstolni így is lehet!( kiszedem külön tálkába és úgy kostólom meg) fõdíj!
Újra bebizonyosodott, hogy étkezés közben bizony kiderül, hogy ki milyen mértékben intelligens. Virág az evõeszközt nem úgy fogjuk, mint valami vasvillát (persze ki hogy étkezett gyerekkorában)!Bodroginál nagyon visszataszító volt a halottas tepsi amiben a húst sütötte!
Tehát összegezve: részemrõl Göncy csillagos 10!
5/10
Kowaxos 2008 máj. 22. - 17:24:20 5/10
(349/2570)
Én inkább a mócsingos húst választom mint a mûmellet. :)
5/10
Kowaxos 2008 máj. 22. - 17:16:15 5/10
(348/2570)
Elég szomorú...
5/10
Kowaxos 2008 máj. 22. - 17:00:58 5/10
(347/2570)
Ki ez a felpumpált szájú, mûmellû Voksán Virág, hogy ennyire teszi az eszét? 8x elmondta a 'mócsingos hússal' kapcsolatos félelmeit. Nem irt könyvet, nem játszik szinházban, nem tagja a Tudományos Akadémiának, nem irt zenét, nem jótékonykodott, stb.,stb. Akkor most miért is fontos õ nekünk?
elisabet 2008 máj. 22. - 08:16:33
(346/2570)
Lehet, hogy ostoba vagyok, de nem tudom elképzelni, mi az, hogy "natúr íz" - semmi fûszer, vagy ilyesmi ? Biztos finom, annak, aki szereti. Én maradok a jó kis magyaros kajáknál a magam részérõl, bár nem zárkózom el az újdonságoktól sem. Viszont a különbözõ salikat is nagyon szeretem ( persze hússal...) Ti szívesen vállalnátok egy ilyen fõzõs-vacsorás-megevõs(bár nem szeretem)-pontozós mûsorban való részvételt ? Én nem... Senkinek nem lehet a "fogára valót" készíteni, van aki ezt szereti, van aki azt. Legfeljebb barátoknak, ismerõsöknek, akiknek az ember lánya már tudja, mit szeret, az még OK.
Ibcsi54 2008 máj. 21. - 21:50:08
(345/2570)
Szerintem nem is a fõzési tudománya miatt hívják a mûsorba. Egyszerûen a pasik miatt, mert így nõ a nézettség!
Bigpapa 2008 máj. 21. - 20:39:30
(344/2570)
Nem, ma a Frusi fõzött. És ahogy be is harangozta, natúr ízekkel. Vagyis gondolom szar volt, csak nem akarták megbántani. :)))))
elisabet 2008 máj. 21. - 18:46:10
(343/2570)
Bocsi ma ki fõzött ? A Virág ? Legalábbis Bigpapa írásából gondolom - ugyanis sajna nem tudtam megnézni, mert túlórázom, így tökre tájékozatlan vagyok. Milyen volt ? Csak nem sóska, vagy valami efféle zöld ? Juhééé, biztos fini volt és mindenki megelégedéssel távozott ! És megint csirke ? Ezt nem hiszem el... hát már semmi fantázia ! :)))
Bigpapa 2008 máj. 21. - 17:22:50
(342/2570)
Nézem nézem ezt a Virágot.....csinos lány, de könyörgöm, miért kell ilyen picsa szájat csináltatni?
A sóskát szeretem, de csak édesen. A csirke elég perverz ötlet volt. Mondjuk igazából úgy kell csinálni, hogy összezúzni a conflakes-t, mint az igazi panírt. De az íze akkor is olyan,mint ha a reggeli mûzlidbe tunkolnád bele a csirkecombot....böee
A desszert meg desszert legyen.
Oké, hogy egészséges élet,meg miegymás. De aki nem szereti a lócsemegét, annak miért kell azt ennie?

A másik fõzõs mûsorban a vega Nóci nem tette ki a vendégeket csak a vega kajának és pácolt húst. Nálam ezzel jó pontot szerzett.
Györgyi 2008 máj. 21. - 01:17:26
(341/2570)
megérdemlik
cseszter1 2008 máj. 20. - 23:03:58
(340/2570)
Kivillantja mûmellét, szép mû(vészien) fehér fogait, ránk pillog kontaktlencsés szemével, mûszempilláival, és rajzolt tetovált szemöldökével, kacsa szájával, a férfiak egybõl jól laknak. Nem kell az, hogy fõzni tudjon, mást biztos profin csinál.
Novalis 2008 máj. 20. - 19:16:48
(339/2570)
Tudod, a jó nõ kifejezés relatív :))) Kinek mire kell...

De alapvetõen ez a Virág nem lenne csúnya, mert magas, csinos, csak annyira mû, hogy az már visszataszító. A túl barna bõre öregíti, a vastag szája k*rvássá teszi az egész arcát, közönséges lesz tõle. Aztán megvan sértõdve, ha kétértelmû megjegyzéseket kap :p
Novalis 2008 máj. 20. - 19:05:59
(338/2570)
Én úgy gondolom, hogy mégis csak ez kell a népnek. Aki nem akarja nézni, annak van más lehetõség, mert szerintem igenis van, manapság a legprimitívebb adócsomag is rengeteg csatornát tartalmaz, nem 2-3 csatorna közül kell választani. Vannak természetcsatornák, lakberendezõ csatornák, komolyzenei csatornák, stb. Nem csak RTL Klub és TV2 létezik.
Egyébként sem hiszek az olyan magyarázatokban, hogy azért ezt nézik, mert ez van. Ha tényleg semmi jó nincs a TV-ben, ki lehet/meg lehet venni nagyon jó, igényes filmeket, ma már sem a videó/DVD lejátszók, sem a filmek nem megfizethetetlenek.
Egész egyszerûen a nézettségi mutatók határozzák meg, miket érdemes fõmûsoridõben vetíteni, vagy többször megismételni. Annak is megvan az oka, hogy a Mónika show miért megy évek óta. Csak akik nézik, azok nagy részének internete sincs, így nem is hallhatunk róluk. Pedig léteznek, és õk azok, akik életben tartják a mûsort.

Az általad említett két mûsorról pedig az a véleményem, hogy ezeknek a nézõközönsége olyan, hogy kapva kap egy jó botrányosnak tûnõ mûsoron, nézi egy darabig, aztán olvas valami felháborítót az egyik szereplõrõl a Story vagy más hasonló színvonalú magazinban, és onnantól utálja a mûsort, és pocskondiázza, ahol éri. Mintha csak azért nézné, hogy találhasson valami rosszat benne, amit szóvá tehet.

Egyetértek, hogy a magyar ingerküszöb nem olyan magas, ez talán amiatt van, hogy sokkal kevesebb ilyen jellegû mûsorunk van, mint pl. az USA-ban, ahogy egymást érik a Jay Leno-szerû show-k. Az emberek érzéktelenné válnak, természetes lesz, hogy mindig ilyesmit látnak.
Bigpapa 2008 máj. 20. - 17:40:09
(337/2570)
Oh, köszönöm:))) Szokásomtól eltérõen most pirulok :)))
Mint a Gönczi :))
Györgyi 2008 máj. 20. - 17:34:11
(336/2570)
jó a humora Bigpapának, ezért is olvasgatom a fórumot
elaci 2008 máj. 20. - 17:30:11
(335/2570)
Azt hiszem szétdobta az accent-et a rendszer. Pedig milyen frappáns akartam lenni...
elaci 2008 máj. 20. - 17:28:42
(334/2570)
Très bien, Bigpapa! Szellemes volt és találó, amit írtál!
Györgyi 2008 máj. 20. - 17:28:09
(333/2570)
Bigpapa kapd el ezt a csodanõt :)
Bigpapa 2008 máj. 20. - 17:21:28
(332/2570)
Már komolyan kíváncsi vagyok, ez a kis Fruzsina, milyen mennyei lakomát fog összedobni :)))))))))
Azt mondja, a natúr ízeket szereti. Mi az a natúr íz?
Héjában sült burgonya semmivel? Hozzá natúr vajas kenyér? És egy pohár víz?
A Gönczi Gábort olyan pirospozsgásra sminkelték, hogy majdnem elpusztultam a röhögéstõl...mert eszembe jutott a Nils Holgersson . Már vártam, mikor megy össze és pattan fel Márton lúd nyakába, hogy Kákalaki Akka után repüljön. :))
Bodrogi meg kapná a puskát, dobna egyet stohlnak is és lõnék a Gönczit a levegõben :)))))
A Virág egy dologban keltette fel az érdeklõdésemet, hogy meghajtanám,mint debil gyerek a szülinapi bringáját:))))))
1/10
StJust 2008 máj. 20. - 17:02:16 1/10 Előzmény Novalis
(331/2570)
Azzal azért nem értek egyet,hogy a népnek ez kell,mert szerintem nem ez kell,hanem ez van.Nagyon kevés olyan véleménnyel találkoztam,aki pl. dicsõitette a "szennymûsor"-sajnos széles-kategóriájába tartozó dolgokat.Szerintem ezt az is bizonyítja,hogy nálunk a bigbráner sokkal kevesebb szériát élt meg,mint máshol vagy éppen az igazság ára címû örökbecsû remek is bukóban van.Szerintem a magyarok ingerküszöbe valamivel alacsonyabb.Egyébként mindenképpen megér egy külön vitát,hogy a kereslet vagy a kínálat termeli-e a gagyit.Még külön fórumot is lehetne szentelni a témának ;-)