Téma: Vadászat

8/10
Ocsisonka 2023 szept. 12. - 14:05:04 8/10
(55/55)
Egy új "ruhába" bújtatott vadászós film, jó történettel. Nagyon tetszett a film, remek két női szereplővel, és a végén egy jó és látványos összecsapással.
7/10
sorozatneked.hu 2023 ápr. 11. - 03:28:52 7/10
(54/55)
7/10

Kellemes csalódás volt ez a film, bár az eleje engem is összezavart, amikor megpróbáltam kitalálni, hogy ki lesz a főszereplőt. :) Láttunk már ilyen vadászos filmet Schwarzeneggerrel, Van-Damme-mal, Ice T-vel, Dudikoffal, de szerintem sikerült frissiteni a zsánert és még egy két kisebb csavart is beleraktak. Véresnek véres volt, az elhalálozások meg morbidok. Érdemes megnézni!
2/10
Alexandros.... 2022 dec. 18. - 00:23:37 2/10
(53/55)
Egy nagy kupac fos.
7/10
stupek2 2022 júl. 09. - 11:29:06 7/10
(52/55)
Mire rájönnék ki a főszereplő, addigra megölik. Ilyen "vadászat"-os jellegű filmet sokat láttam már, sejthető volt a végkifejlet. Csak az a sok fröcskölős húscafat ne repkedett volna a film elején. Sajnos ellaposodott a végére. Pedig úgy ráizgultam...
9/10
c p 2022 jún. 26. - 23:32:21 9/10
(51/55)
Nem tudom, hogy jó film-e, mert nem értek hozzá - azt tudom, hogy nagyon tetszett.

És nem valami nyomorult leereszkedő módon, hogy "végre badass női karakterek", hanem egyszerűen összeállt.

Igen, az embernek van egy ötlete a felütés alapján, hogy mi lesz belőle, de aztán mégsem az... de aztán mégis az... Szórakoztatóan kegyetlen módon bánik a karakterekkel. Akárcsak a főhős. :D

Bár nincs igazán átfedés, de valahogy a "Kinves Out"-ra hasonlító kellemesen elvetemült érzetet keltett.

Felüti magát a film valami kifacsart, véres börleszk vonallal, aztán azzal szivat, hogy road-movie lesz: de nem. Időről-időre bedobja a moralizálást, de igazából csak azért, hogy nevetségessé tegye.

Ebből nagyon szívesen megnéznék egy sorozatot, ahol jobban ki tudják bontani a társadalom-politika, társadalom-tárasdalom, proli-elit, polkorrekt-érzéketelen és az Isten tudja milyen törésvonalakat. Vagy legalábbis elfért volna hosszabb játékidő, hogy az egyébként csak megpedzegetett aspektusokat kicsit kibonthassák.

A végén a csavar helyes volt, de nem jó, csak max. (hülye kifejezéssel élve) lelkesen naív. És talán kár volt elbillenteni a balanszot az elitellenesség felé. Örültem volna, ha a főszereplőről is lerántják valamivel a keresztvizet, hogy ne essenek a szimpátiakeltés csapdájába...

Ezzel a befejezéssel egy kicsit mintha bekomfortosították volna, hogy mi, az egyszerű pórnép jól érezze magát - csakhogy ezzel el is vették a fókuszt mindazokról a dolgokról, amiket hatékonyan tettek nevetségessé a film során.
9/10
mérvadó 2021 dec. 08. - 09:31:14 9/10
(50/55)
HAHÓ!
Tegyük tisztába gyorsan a dolgokat: Ez a film NEM horror! Témájában hasonlít a Motel filmekre, de nem horror! Aki arra számít csalódni fog, ezért is van a film lepontozva!!!
Ez kőkemény feketekomédia! Tocsogós, véres fajtából!
Ha szereted az ilyet, akkor ne hagyd ki!
Zseniális a főhős csaj! 10/9
7/10
The Cortez 2021 nov. 13. - 19:13:58 7/10
(49/55)
Te most minden filmes oldalon boszorkányüldözést fogsz folytatni a film ellen? :D
7/10
Ildikó Nóra 2021 aug. 15. - 23:44:23 7/10
(48/55)
A filmet egyszer meg lehet nézni, nem az a szokványos film, Hilary S-nek jól állt a szerep és a rövidebb sötétbarna frizura. A szinkron tetszett.
9/10
yaka 2021 aug. 11. - 22:06:01 9/10
(47/55)
Nem értem a negatív kritikákat. A film kerete egy kitalált világ, kitalált szabályokkal. Teljesen koherens, mindenki hibátlanul teszi benne a "dolgát". Kiváló színészi alakítások, tökéletes hangulat. 9/10
3/10
Monster01 2021 jún. 02. - 02:20:52 3/10
(46/55)
A borító alapján azt hittem valami jó kis Halálos kitérő hangulatú film. Erdővel, meneküléssel, feszültséggel. Hát nem a borítónak köze nincs a filmhez.

A film első 30 perce ennek ellenére legalább nézhető, ha nem horrorként tekintünk rá, hanem paródiaként. A maradék hátra lévő idő pedig elég lapos. Nem egy jó film. Ezzel a címmel, ezzel a történettel nem ilyen megvalósításra számít az ember.
4/10
Kisparizel 2021 máj. 09. - 21:19:13 4/10
(45/55)
Az előttem szólok. Már rendesen ki vesézték a filmet. Nem is igazán tudok hozzá még tenni.
Kell ilyen is..... Ha már minden műfaj untat. Kicsit fel ráz.... 😉 Aztan vissza lehet térni. Az igazi mozihoz.
5/10
pihes 2021 jan. 28. - 10:01:26 5/10
(44/55)
Ahogyan felépítették ezt a filmet elég rémes. Horrornak elmegy.
Ha azt nézzük, egy közepest viszont elért!

5/10
8/10
statham 2020 dec. 31. - 00:32:11 8/10
(43/55)
Meglepően jó volt! Aki szereti Tarantino filmjeinek a stílusát és a kissé zakkant hölgyeket, az imádni fogja. Itt pedig egy kritika: http://www.shockmagazin.hu/kulturshock/vadaszat
8/10
King Diamond 2020 dec. 26. - 22:40:05 8/10
(42/55)
SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Mindenképp egy érdekesebb thrillerről van szó. Az eleje egy szokványosnak tűnő kivégzéses, vérengzéses, levadászós sztorival kezdődik (mint mondjuk egy Aki bújt), de aztán ez szépen szinte teljesen a visszajára fordul. Én például már arra sem számítottam, hogy szinte egyből fejbe lövik Emma Roberts karakterét, akiről abszolút azt hittem, hogy főszereplő lesz. Betty Gilpin is nagyon jó volt, na meg persze Hilary Swank is (akiről egész végig, amíg csak háttal mutatták, azt hittem, hogy Catherine Zeta-Jones). Van benne kellő brutalitás, társadalomkritika, izgalom és még humor is. Igaz, én nem venném alapvetően ezt egy vígjátéknak/paródiának, talán inkább valamelyest szatírának, de annak is csak valamelyest. A színészek közül a többiek is jók, a gyilkolászások, szinte minden. A végén a két csaj közötti harcot a készítők egyszerűen csak úgy írták le, mint "John Wick egy Nancy Meyers-fimben", ami akár találó is lehet, és én ezt sem éreztem abszolút kínosnak vagy gagyinak. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.
8/10
Alucard31 2020 dec. 12. - 22:02:27
(41/55)
Szerintem alapvetően az tudja értékelni ezt a filmet, akinek van valamelyes ismerete az amerikai politika extremitásairól, illetve ezek jelenlegi súlyáról a diskurzusban. Én ezzel felvértezve néztem meg a filmet, amit így nagyon élveztem, kellemesnek találtam. Szatirikus akciófilm, ami jól rezonál ezzel a témával, tartalmaz társadalomkritikát, de nem áll egyik fél oldalára sem, nem válik didaktikussá. "Redneckjei" komikusan tuskók, "libsijei" komikusan érzékenyek az identitáspolitikai kérdésekre (míg mások nehéz helyzete vagy álláspontja iránt jóval kevéssé azok). A szimpatikus karakter az, aki ideológiáktól mentes, csupán próbálja túlélni a filmet, talán ő érződik leginkább egyedül emberinek is. 7/10.
7/10
beubhd 2020 dec. 08. - 15:29:05 7/10
(40/55)
Elmegy, bár már láttam érdekesebb embervadászatos filmet is. Gilpin viszont elég dögös, bár az ilyen stílusú filmekben valamiért ez ilyen minimumként fogalmazódik meg a rendezők fejében már vagy 30 éve.
k11zoltan 2020 dec. 03. - 21:24:48
(39/55)
Inkább vígjáték ez, de feszültnek semmiképp se mondható.
Kiszámítható.
7/10
The Cortez 2020 dec. 01. - 23:52:52 7/10
(38/55)
Őrült, vérben tocsogó, antiliberálnácinak tűnő, de valójában egyik oldal felé sem húzó, mindkettőből poént csináló társadalmi szatíra, amiben úgy hullanak a karakterek, mint a The Walking Dead korai évadaiban. Az alapsztori sok más filmére hasonlít, akár egy mezőn játszódó Fűrész is lehetett volna belőle, de az alkotók szerencsére jóval másabb irányba vitték az itteni cselekményt. A film viccesen hozza be az aktuálpolitikai témákat, abszurd- és morbid humorral, nem várt fordulatokkal meg egy eszeveszett fináléval operál, ám unalmas, feleslegesen elnyújtott dialógusokat-monológokat + elkapkodottan rendezett jeleneteteket ugyanúgy tartalmaz. A szarul, karizmátlanul játszó főszereplőnő szintén a negatívumok közé sorolható.
1/10
Owl 2020 okt. 30. - 01:12:41 1/10
(37/55)
Gagyi kimaxolva. Szépen beleillik a megélhetési filmek sorába, egy neves senkit beraknak a senki senkik közé, mellé kanyarítanak egy 20$-os forgatókönyvet és kész a mestermű. Már a 3. percben látszott, hogy ez valami véresre vett vígjáték, csak az a baj, se nem vicces, se nem izgalmas a végeredmény.
petersson8 2020 szept. 17. - 10:36:41
(36/55)
Ez hol 115 perc, kedves port.hu? Elég unalmas már, hogy újra meg újra hamis információkkal van tele az oldal.