Ancsi0909 2008 jún. 16. - 20:33:22 Előzmény szorp
(9/49)
Én nem ismertem korábbról, de már fanatikussá váltam az utóbbi pár rész hatására. Ma viszont nagyon bosszús voltam, mert rohantam haza, pont 19:30-kor bekapcsoltam a TV-t, és Beethoven-muzsika ment, mert kiderült, hogy kivételesen ma 1,5 órával elõbbre tették!! ARGH!! Nem tudom, minek kellett ennyivel, ráadásul meg sem ismétlik, pedig ez egy "sorsdöntõ" rész volt!
Az angol sorozatok nézhetõségérõl csak annyit, hogy egy egészen biztosan van, ami szenzációs, nekem DVD-n, videón, mindenhogy megvan, az a Cold Feet, de sajnos magyaron (még?) sose adták le. :-(
Kockás 2008 jún. 12. - 22:15:23
(8/49)
Én is csak most vettem észre,hogy megy ez a sorozat az m2-n,méghozzá elõrõl.Csak nekem nagyon nem jön be a magyar szinkron,egész mások lettek a karakterek-hátrányukra.
9/10
ilonavera 2008 jún. 12. - 09:53:08 9/10
(7/49)
Egyre jobb a sorozat és nagyon jó a zene, fordulatos a történet mindíg van valami meghökkentõ. Emberi, sírós mosolygós nagyon tettszik. Az összes szereplõ telitalálat. A szinkron isteni !
9/10
ilonavera 2008 jún. 11. - 11:08:28 9/10
(6/49)
Remek a sorozat. Nagyon jó színészekkel, jó zenével és humorral fûszerezve. !
szorp 2008 jún. 10. - 00:13:44
(5/49)
Sziasztok!
Ááááá, csak most látom, hogy az M2-n is megy a sorozat! Nekem nagyon bejött, és minden este alig vártam, hogy a BBC elé ülhessek, de ott már a 3. széria megy. Mondjátok, hogy nálunk az elsõtõl megy!!! Rohanok haza minden este!
Sajnos tényleg kevés olyan sorozat van (pláne angol), ami ennyire nézhetõ lenne!
http://www.amazon.co.uk/Cutting-Complete-BBC-Disc-Box/dp/B000A5RLIO/ref=pd_sbs_d_h__title_4
ezt meg kell szereznem!
estzo 2007 jan. 23. - 16:22:38
(4/49)
Sziasztok! Nekem is naon bejön a sorozat..
A kérdésem az hogy ki vette fel már az elsõ résztõl a mai napig?
Annyira szeretném megszerezni , magyar felirattal együtt.
Az láttam az interneten, hogy külföldön már lehet kapni dvd-ben 1,2,3,4 részét,sõt 4 az 1-ben is.(dvd-t)
Ha valaki tud valamit,feltétlen szóljon:D
Elõre is köszönöm mindenkinek
Tregs 2007 jan. 18. - 23:04:04
(3/49)
Ui.: Hol van ehhez kélpest a Barátokköztben lévõ alakítások? Pffff nevetséges...
Tregs 2007 jan. 18. - 23:03:06 Előzmény ribicicu
(2/49)
Én alapjában véve, nem szoktam filmsorozatokat nézni. De ez valami annyira magával ragadó, és érzelemdús alkotás, hogy az valami hihetetlen. A mostani rész nagyon magas színészi alakítás volt, ha nem tudnám, hogy ez film azt mondanám igazi annyira valósághû. Minden elismerésem, amit Finn alakított ezért egy amerikai filmben oscar-díjat lehet kapni esküszöm! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
ribicicu 2006 jan. 15. - 16:17:10
(1/49)
Még hogy az angolok hûvösek?Lehet,de ha drámáznak,az sokkal felkavaróbb akármilyen latin "kitörésnél".Életszagú,kapaszkodó karrierharc,mélyrõl feltörõ elsöprõ szenvedések és szenvedélyek.Ha ráállsz a hangulatára,muszáj a zsepi!