9/10
ottofon 2009 jan. 01. - 15:22:40 9/10
(153/453)
Tényleg jó film, majdnem mint az elsõ rész. Sajnos valóban elég kiszámítható volt a történet, már az elején tudni lehetett hogy Alex áll a szerzõi jogok mögött.... De tényleg jól szórakoztam, nagyon jó csajok is vannak a flmben, megnézem újra. :)
Rika 2008 dec. 31. - 14:09:14
(152/453)
Nem olyan rossz. Nem nevettem igazán õszintén rajta, talán kicsit hosszú volt, de nem olyan rossz. Csak kiszámítható.
10/10
hoodoo198803 2008 dec. 31. - 14:04:33 10/10
(151/453)
én is láttam és egyszerûen zseniális, maxi 10es, jobb mint az 1.....bala és mónika viszik a primet
9/10
lumiere 2008 dec. 31. - 13:48:34 9/10
(150/453)
Tegnap láttam és nekem is nagyon tetszett, szerintem talán még jobban is sikerült, mint az elsõ rész. Csuja Imre pedig fergeteges volt! :)
BÚÉK!!!!!!!!!
V A D O C 2008 dec. 30. - 21:38:27
(149/453)
Nagyon király.Mindenkinek csak ajánlani tudom.2-szer látam és még meg nézném egy párszor nagyon nagy.
Licity 2008 dec. 30. - 21:20:41 Előzmény cencze11
(148/453)
egyetértek mindenkivel, azt kell mondanom, hogy nagy magyarfilmellenes sznob vagyok, nem is láttam az elsõ részt, csak úgy beültem, hátha lesz valami...erre...szinte végig szakadtam a röhögéstõl, nem voltak erõltetettek a poénokm az egész tök jó volt..
NAGYON AJÁNLOM!!!!!
Annyira jó kedvem lett tõle:))
10/10
gabnaymate 2008 dec. 30. - 21:15:06 10/10
(147/453)
Én tegnap láttam elõször a filmet, és bevallom, kicsit félve mentem a moziba, azza la tudattal, hoyg mivel nem láttam az elsõ részt, nem fogom érteni a folytatást. De amikor a képregény megjelent, fellélegeztem. 12 éves létemre nagyon nagyon nagyon tetszett a film, megelõzte kedvenc magyar filmeimet, a Magyar Vándort, és a Szõke Kólát, így most ez a kedvenc filmem. A poénok nagyon ütöttek, az egész terem zengett a röhögéstõl, a színészek a legjobbat nyújtották. A zenei betétek tökéletesre sikerültek, bár Tóth Gabiról igencsak megváltozott a véleményem a Celeb vagyok, ments ki innen! után. Ennek ellenére a zenék nagyon jók lettek. Az egész film annyira jóra sikerült, hogy kénytelen voltam elmenni ma is és még szeretném látni nagyon nagyon sokszor. Hujber Feri alakítása tetszett a legjobban, de a többiek is profin játszottak. Barátaimmal néztem meg ma és a filmben megtaláltuk kettõnk megfelelõ karakterét... Ebbõl is látszik, hogy jól sikerült ez a film, még az ilyen "kisebbek" is tudják élvezni és bele tudják élni magukat. Várom a folytatást.
Elolvastam az összes véleményt, és a hozzászólók kiváncsivá tettek. Minél elõbb meg szeretném nézni az elsõ részt.
Akinek nem tetszett, azoakt nem értem. Ez a film szinte minden korosztálynak szól, nem csak a huszonéveseknek.
Kifejezetten tetszett a végén a reklám. Nem tudom, hogy akik ellene szólnak, azok szívesebben nézték volna meg a film közben vagy elõtte hogy még az eleve 15 percig tartó reklámhoz jöjjön még 10 perc unalmas blokk. Így legalább +5 percet nevethettünk.
Peader, én sem írtam rövid hozzászólást, de neked szerintem súlyos szófosásod van, fordulj orvoshoz, vagy legalább ne itt fossad a mondataidat, ha ugysem tetszett. Mondd hogy sz*r volt és kész. Nem kell részletezni. 10/10

Ja és: Övé a fél Balaton. Azért Bala. Bala-Ton. Érted?! XD
mimoza777 2008 dec. 30. - 20:14:06
(146/453)
Bár a bátyám film véleményére nagyon adok, mégis kétkedve fogadtam a pozitív kritikáját.
Szóval egy szó mint száz, a film állat jó. Persze benne van ami egy filmbe kell a sikerhez. Jó zene, jó nõk, kevés ruha a nõkön...
Viszont a humor is jó volt.
MINDENKINEK AJÁNLOM!!!!!
Adróc94 2008 dec. 30. - 17:02:50
(145/453)
Hát megnéztem....komolyan mondom.Állatira jó ez a film!!!!!Nekem jobban tetszik mint az elsõ.Már az is 'tetszett' hogy kiírták,már a film elején:Shütz Ila emlékére.És ez nem a film végén volt.Meg szerintem az egész nagyon jól össze van rakva.Nincs is mit szépíteni,tökéletes az egész:)
Missa 2008 dec. 30. - 16:46:59
(144/453)
Egész jó volt. A feleségem kedvéért mentem el megnézni. Nekem kellemes csalódás volt. Szórakoztatott. Hmmm, kell ennél több egy filmtõl? :-))
cencze11 2008 dec. 30. - 15:37:11
(143/453)
Rohadt jó film:D Nekem nagyon tetszett, nem hittem, volna, hogy a magyarok képesek jó poénkat tenni egy filmbe, de ezt a hitemet megcáfolták. Nekem a kedvencem Hujber Ferenc volt, de mindenki nagyon bele illett a képbe. Grat!!
10/10
Sillabubi 2008 dec. 30. - 15:21:53 10/10 Előzmény Csutka
(142/453)
tényleg õ énekel : )
6/10
dzsamelia 2008 dec. 30. - 15:00:14 6/10
(141/453)
jah igen, és Tompos Kátya nagyszerû ötlet volt.Kíváló alakítása lenyügözött, és a hangja sem rossz:)
6/10
dzsamelia 2008 dec. 30. - 14:57:15 6/10
(140/453)
Hali!
Mégnéztem:):(
A Trailerbõl ítélve kicsit még pörgõsebbres számítottam.
De a jó színészi alakítások pótálták hiányomat.
Gratula Bala megszemélyesítésért,nagyon jó volt:)
Bár jobbra számítottam,azért megfeleõ utódja az elsõ résznek.
Ez egy Bûnös város:D
6/10
8/10
Csutka 2008 dec. 30. - 11:00:35 8/10
(139/453)
Ó és még valami: lentebb kisebb vita alakult ki, hogy a Szonjának volt-e vagy sem popsidublõre. Nos, akármilyen csinos is, - volt! Nem véletlenül mutatták összevágva a képeket, de ez még nem jelenti azt, hogy szüksége is lett volna rá.
A Kátya tényleg bájos, különleges lány, a hangja pedig csodálatos volt! Valaki mondja már meg: tényleg õ énekel?
10/10
lellecske 2008 dec. 30. - 10:41:27 10/10
(138/453)
A hétvégén láttam a moziban és szuper volt. Méltó folytatása az elsõnek. A sok zene miatt pedig különösen jó. :)
8/10
Csutka 2008 dec. 30. - 10:28:38 8/10
(137/453)
A 158. hozzászólás:) Szerintem is méltó folytatás, több új vonulattal és igenis klassz poénokkal! A zene és a karakterek is kiválóak, és abban sem találok kivetnivalót, ahogy a végén a szponzorokat bemutatták, hiszen ez "szükséges rossz", legalább megpróbálták humorral csinálni. 2 dolgot viszont megemlítek, ami nem tetszett: az egyik, hogy kissé már sok, túlzó és szükségtelen volt benne a káromkodás, és az erotika, a másik pedig - figyelem, SPOILER lehet - az elején Schütz Ila emlékére ízlésesebb jelenetet vártam volna...
Összességében igényes, szórakoztató film!
paprikajancsika 2008 dec. 30. - 01:34:37
(136/453)
végre egy belevaló magyar film. TÖKÉLETES!!! TÖKÉLETES!!! TÖKÉLETES!!! TÖKÉLETES!!! :-)
A magyar filmrõl nekem általában csak a végtelenül lassú és örökidõkig tartó unalmas monológok, pocsék poénok, izzadtság szag és az adófizetõk pénzét - milliárdokat- hulladék filmekre pazarló állami támogatások jutnak eszembe.

Én kisétáltam annakidején a "Hídember"rõl, s gondolom ezzel nem vagyok egyedül, s még most is nagyon megverném azokat akik a "Honfoglalás"ra a végtelen sok pénzt megszavazták.


Megváltás, hogy ez lehet másképp is. Pedig nagyon féltem, hogy 2. részt el fogják rontani. Azt is láttam, hogy voltak különbözõ megjegyzések a filmmel kapcsolatban: volt aki a kamera váltásokat hiányolta, vagy a hangosításban talált kivetni valót. Én nem vagyok ilyen szemfüles. Viszont elmondhatom, hogy amit láttam az lenyûgözött: A MOZI KÖZÖNSÉGE RENDKÍVÜL JÓL ÉREZTE MAGÁT! az emberek ellazultak, nevettek.

Végtelen sok poén volt - szerintem én nem is fogtam mindet - volt olyan rész ahol én nem értettem a dolgot - viszont a mozi megállás nélkül zenget a nevetéstõl, tehát valószínû ezek csak nálam maradtak ki. Viszont így is maradt rengeteg poén ami nálam is hatott. Nagyon élveztem.
sajnos én sem veszek meg minden filmet eredetiben, viszont ezt garantáltan megveszem amint elérhetõ lesz. Megéri.

Tökéletes minden tekintetben. Valóban kötelezõ darab.
10/10
Noncsa 2008 dec. 29. - 22:37:29 10/10
(135/453)
Osztom a véleményeket, nagyon jól sikerült folytatás! Nem tudnám megmondani melyik a jobb, az elsõ rész kiemelkedõ volt abban az idõben, vmi újat hozott, ez a második pedig még ehhez hozzá tudott tenni sok-sok humorral, zenével. Tényleg igazi folytatás lett a karakterek megtartásával, a történet továbbfûzésével.
Az egész film Istenkirály!!! :D:D Kötelezõõõõõ
Gneta 2008 dec. 29. - 22:07:49
(134/453)
Holnap nézem, kíváncsi vagyok, milyen lesz.
Nekem az elsõ rész annyira nagyon nem tetszett.
Rossz nem volt, de kiválónak sem nevezném.
Remélem, a folytatás jobb lesz.