Téma: Valentin nap

dr66 2010 júl. 12. - 23:21:57
(127/187)
Vígjátékot akartam nézni de egyszer sem nevettem el magam.Ja de amikor vége lett és a forgatási bakikat nyomták le.Az volt benne a legjobb.Sajnos.A fenébe pedig adva volt egy parádés szereposztás de az egész egy kaotikus összevisszaság lett.Csalódás!
-------spoiler--------
A nagy meglepetés a Julia Roberts vonal lett volna de iszonyat hamar rá lehetett jönni,hogy a kisfiához megy,hát ott sem lepõdtünk meg.
6/10
szisz 2010 jún. 29. - 11:08:32 6/10
(126/187)
Rengeteg kiváló színész, és nagyon sablon sztori. Nyomába sem ér az Igazából szerelemnek, bár ugyanarra a sémára csinálták.
Eric Dane-t elpazarolni egy meleg szerepre??? XD ez vért kíván XD
1/10
kukaba 2010 jún. 27. - 13:38:31 1/10
(125/187)
kritikan aluli film, 1x-sem nezheto kategoria
raczkia 2010 jún. 23. - 09:16:52
(124/187)
Egyszer meglehet nézni! Semmi extrát ne várjatok! Felvonultatják a sok híres színészt, de kiemelkedõ alakítást nem tudnék megemlíteni. Mindenki a langyos vízben evickélt.
Wilde 2010 jún. 22. - 18:49:41
(123/187)
Hát, ez botrányrossz volt.
Nem, nem Igazából szerelem, azt megelõzte egy kissé komolyabb hangvételû amerikai film, a Szeress ha tudsz: lopni csak a jobbakból ugye. A felépítése a mozinak Altman-tól nyúlt-gondolom, akik 5 csillagot adnak az ilyesmikre, ennek a zseninek mégcsak a nevét se ismerik, de Patrick Dempsey azonnal be van azonosítva-a mondanivaló egy rakat ragacs és cukorszirup, humort meg igazából alig találtam, bár mikor a felirat allatt Julia Roberts benyög egy mondatot a Pretty W. emlékére, az jól jött ki.
Más egyébb nemigen: több szálon futó cselekmény de olyan slendrián mód megírt, felszínes karrakterek, hogy nincs kit kedveljünk-már persze ha van agyunk, és nem omlunk össze az elsõ jóképû avagy csinosabb színész vagy színésznõ láttán. A politikai korrektség jegyében minden színû emberke megjelenik, a bevándorló Kutcher virágos csupavigyor legjobb haverja és van kötelezõ homoszexuális is. De itt nem áll meg a vígasság,felbüfögnek olyan õsbölcseségeket, hogy 20 hónapos fiam rondított ennyi hülyeség hallatán a pelusba, kritika gyanánt. Mivel pedig azért érezték, hogy ez ide kevés lesz, felkértek néhány komikust is, hogy 1 perces jelenlétükkel emeljék az ünnep fényét, gondolom ismerõs volt a reptéri alkalmazott vagy jé, az meg ott Sandler. A magam részérõl csak Hector Elizondót sajnáltam, az isteni Sherley Maclaine-t valamint Kathy Bates-t, õk ennél többet érdemeltek volna.
Ám a többiek még a közepes szintet se érték el, Robetset pedig szöszi kisfia lejátszotta.
Gary Marshall egyszer kipróbállhatná magát végre más mûfajban is: vagy eljöhetne a Margit-szigetre vattacukrosnak. Akkor kímélne minket az ilyen filmektõl.
6/10
Atis88 2010 jún. 21. - 07:28:57 6/10
(122/187)
Elég kesze-kusza egy film lett ez.
4/10
mademoisellemnq 2010 máj. 25. - 22:13:03 4/10 Előzmény Tita73
(121/187)
Igen, Bradley Cooper; de nem csapta a szelet, csak beszélgettek... :)
Tita73 2010 máj. 23. - 22:28:09
(120/187)
Totál káosz az egész film! Az igazából szerelem azért jobb (sok más miatt is), mert a szálak külön-külön követhetõek,és csak a film végén olvadnak egybe...de itt keresztbe kasúl keveredtek a dolgok...ez ezt ismeri, ez annak a barátja, kollégája, egy házban lakik vele...stb...
Az a baj, hogy arcfelismerésben nem vagyok valami jó...és nem értettem a végén, hogy a homokos sportoló pasija/csaja az a pasi, aki Julia Robertsnek csapta a szelet a repülõn? Vagy csak összekevertem?Vagy ,hogy is volt ez? Világosístatok már fel, mert nem tudok aludni!:)
sas96 2010 máj. 11. - 14:34:13
(119/187)
sziasztok!! :-)

én is megnéztem (pedig fiú vok, ami ilyen filmeknél csodaszámba megy :D:D)...és azt kell mondjam hogy ehhez tényleg csak úgy lehet leülni hogy az ember semmit se vár tõle! :-) és én se vártam tõle semmit..gondoltam h kevés poén lesz benne..ezt pipálhatom is, mert valóban kevés volt benne :-) szerintem egyszeri délutáni matinénak elmegy :-) gondolkozni nem sokat kell alatta :D:D tehát nem rossz, de láttam már ennél sokkal jobbat is.:-)
Narina 2010 máj. 10. - 20:13:00
(118/187)
Rászántam magam és megnéztem. Gondoltam nem lehet annyira rossz, mint ahogy egyes vélemények leírják.
Tévedtem.
A film egy nagy fos. Az egész csak úgy oda van hányva, megspékelve egy csomó jó színésszel.
Úgy érzem, hogy csak az idõmet pazaroltam.

U.i.: Elnézést kérek azoktól akiknek tetszett a film -bár a kommenteket olvasva nem sokan lehetnek- és nem értenek velem egyet!
4/10
mademoisellemnq 2010 máj. 08. - 10:05:35 4/10 Előzmény lenccs
(117/187)
Igen, egész végig a 'Szeress, ha tudsz', illetve az 'Igazából szerelem' c. filmek jártak az eszemben. Mindkét film váza megtalálható a 'Valentin nap'-ban, csak hanyagul, slendriánul...
Itt van a Sir Sean Connery - Gena Rowlands vonal, az 'Igazából szerelem'-bõl a kisfiú; a reptér, Ashton Kutcher tolmácsolásában... Szóval az összes klisét felhasználták -kisfiú, anya nélkül; idõsödõ házaspár lappangó titkokkal; illetve a barátság, vagy szerelem? szál- ami nem baj, hiszen a SZHT, illetve a ISZ-ben is megvannak, de ezekben árnyaltan, finoman, és biztos kézzel tették- míg a 'Valentin nap'-ban nagyon rosszul interpretálták, és tényleg nem bontották ki a szálakat.
Tehát míg a két "alapfilm" igazán érzelemdús-, szerethetõ-, többször megnézhetõ-; szerintem hihetõ-, s örök igazságokkal teli alkotás, addig a 'Valentin nap' egy összecsapott, üres film, amit csak a jó nevekkel sikerült ránk tukmálni... Biztosan nem nézem meg még egyszer...
Carlo Abarth 2010 máj. 01. - 03:16:13
(116/187)
Hát ez totál lagymatag film,egyszer meglehet nézni..max!!!
És Jessic Biel kezei ugy néztek ki mint Sarah Connor a Terminátorban....
3/10
zs9302 2010 ápr. 18. - 07:10:58 3/10
(115/187)
Max egyszer lehet megnézni, többször nem.
retrobaba 2010 ápr. 11. - 19:31:14
(114/187)
szerintem egyszer meglehet nézni, könnyõ kis limonádé.
SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!
de miért kellett Bradley Cooperbõl meleget csinálni???? áááh :'(
:D
e.x.i.m.ó 2010 ápr. 02. - 15:29:46 Előzmény Giny K
(113/187)
nekem azért tetszett bár sok benne az ismert színéész és ez kicsit sok volt 1x megnéztem és elég is volt
annyira nem nagy eresztéés
1/10
Giny K 2010 márc. 31. - 16:22:33 1/10
(112/187)
Már megint valami nyálas szerelmesfilm... BOAAAAA!
zara18 2010 márc. 31. - 16:06:25
(111/187)
Szerintem össze sem lehet hasonlítani az Igazából szerelemmel, ami minden szempontból sokkal jobb. Nekem nem nagyon tetszett, annyira elcsépelt, persze akit nem zavar hogy nem túl nagy a színészi játék, és mindössze pár poén viszi a filmet.
TerrorkaxD 2010 márc. 29. - 20:13:00
(110/187)
Ekkora fost már régen láttam. Azt a mai napig nem tudom felfogni,hogy miért a két legjobb pasiból kellett meleget csinálni?!
2/10
charlena08 2010 márc. 28. - 22:34:35 2/10
(109/187)
Hát ez nagyon nem jött be. :( Sztárparádé ide vagy oda, sablonos, unalmas, lapos... Ha ennyi nagy nevet zsúfolnak össze, már eleve nem sok jót jelent, általában. Jennifer-t és Jessica A.-t se tartom egy hú de nagy színésznõnek. Bár attól még vígjátékba elmehetnének, mégis irtó uncsi volt, egyedül A. Hathaway karaktere volt némileg vicces. Szerintem pár hét múlva felidézni se fogom tudni a filmet... :(
10/2
6/10
h.tibi91 2010 márc. 28. - 22:22:07 6/10
(108/187)
Nagyon sok ilyet és hoasonlót láttunk, már, és azt gondolom az elsõ 10 perc után rá lehet jönni ki az aki együtt marad a párjával és ki az a ki valaki mással jön össze.
Elhangzanak a filmben azok a közhelyes bölcsességek, melyeket szintén sokat hallottunk már, de azért jó ha ezekre újra és újra emlékeztetnek, mert hajlamosak vagyunk õket elfelejteni. Érdekes, hogy Amerikában mekkora kultusza van a valentin napnak, de lassan jön már ez ide is... :)
Összességében nem volt rossz film hétvégéi lazitásnak fõleg pároknak egy ki összebújáshoz mindenképp alkalmas.
6/10