1/10
avsk 2017 júl. 22. - 20:30:15 1/10
(11/111)
Háát hogy õszinte legyek nem nagyon nyûgözõt le a film. Látványosnak látványos volt, de szinte ennyiben ki is merül a film. A története, a csavar ( ? ), szereplõk, stb. nagyon sablonosak voltak. Fõleg , az nem tetszett, hogy iszonyú nehezen akarták a story-t tovább vinni még ebben a nem túl hosszú filmben is. A közepén pl. az a fél órás filler rész nagyon nem hiányzot semmi köze nem volt a történet szálhoz, mintha egy különálló film lett volna.
Beraktak vmi. ûrcsatát is, de hogy bármit is megmagyaráznának, hogy most ki-ki és miért harcolnak azt mintha kifelejtették volna. Ehelyett nézhetjük ahogy egy random gép(ek) kerülgeti(k) a random rakétákat...
Lehet az volt a baj, hogy elvárásokkal ültem be, de nagyon nem jött át.
frottirzokni 2017 júl. 22. - 20:00:11
(10/111)
Nagyon tetszett a film. Egy Chris Pratt-Jennifer Lawrence párossal lehet hogy jobban mûködött volna a dolog, de így is remek szórakozás volt!
mozitekercs 2017 júl. 22. - 14:54:10
(9/111)
Az ezer bolygót annyival megoldották, hogy négy égtáj szerint elmondták hol mivel foglalkoznak. Aztán a falakat áttörve átrohan néhány fajon.
Nincs normális megoldás semmire. 200 millió eurót, de még a negyedét se éri ez a film. Lehet szórakozni rajta, de szerintem igazából fusztrálja végig a film a nézõt.
A 5. elem jó volt, azon lehetett szórakozni. A kis gyöngyszaró gyurmalényen meg nem lehet. Az ûrjelenetek többségében jók voltak, voltak jó szálak, csak abból nagyon kevés.
Kis ráérzéssel, nagyon jó film lehetett volna. Csak valahogy túl mesevilág,és sok elmebetegség mosódik bele.
A történet végére odaraktak valami atomfegyveres, ûrharcos, bolygópusztulós, hatalom mánis vezetés dolgot, de ezt a történet elejére kellett volna, és ezt kibontani 2 órában.
De ezt láthatóan nem voltak képesek, ezért gyorsan összeszarták a végén.
Aki szeretné nézze meg, nehogy egy élménnyel legyen gazdagabb, csak aztán értsen a fanyalgókkal egyet.
1/10
freeware 2017 júl. 22. - 11:31:54 1/10
(8/111)
Baromi unalmas, semmi fordulat, nincs normális sztori. Alig pár jelent 3d-s, nem sokat ad hozzá. Kb az ûrhajós jelentek, meg az ûrállomáson pár. Megbántam, hogy megnéztem moziban. A fõszereplõ unszimpatikus kis senki, alacsony, semmi izma, buta. A csaj béna, ott van rajta a páncélruha, de annyi esze nincs, hogy kitörjön a fogságból vele. Igaz arra se jött rá, hogy õ a vacsi. Béna, vontatott kiszámítható film.
Az 5. elem jó volt, ez meg nem jött össze.
10/10
CsiróCsiró 2017 júl. 21. - 21:10:43 10/10
(7/111)
Egyszerûen ez egy fantasztikusan sikerült alkotás!!!!!!!

Olvastam / meghallgattam pár kritikát, és valóban lehet benne hibákat keresni / találni, de szerintem tök felesleges.

Egyszerûen le kell ülni, és élvezni 2 órára, hogy elvisz minket egy távoli galaxisba.

Az Avatar és a Gravitáció után most éreztem megint azt, hogy na ezek miatt a filmek miatt találták ki a 3D-s moziélményt.

A képi világa elképesztõ, a zenéje nagyon jó, a szereplõk szeretnivalóak, a párbeszédek természetesek, tele van jobbnál jobb ötletekkel és még mondanivalója is van.

Igazi kikapcsolódás, 2017 Ûrodüsszeia

:-)
Karl800110 2017 júl. 20. - 23:54:39
(6/111)
***moderálva***
9/10
Quantumboy 2017 júl. 20. - 19:37:54 9/10
(5/111)
A film kifejezetten izgalmas, és egyben humoros. Valójában négy dolog az erõssége: 1. a látvány, 2. a látvány, 3. a látvány, 4. a humor. Látványban közelít az Avatarhoz. Történetmesélésben meg emlékeztet az Ötödik elemre. Olyan Luc Besson-os. Egyszer mindenképpen érdemes megnézni. De ne igyatok közben sokat: 129 perc.
filmsomnia.hu 2017 júl. 13. - 17:12:05
(4/111)
Nézzétek meg a Valerian 5 izgalmas filmrészletét itt:

***moderálva***
Findzs 2017 márc. 30. - 20:36:14
(2/111)
Annyira hiányzik bele Rihanna mint s z a r a szekrénybe!
sornersby 2016 júl. 25. - 12:25:28
(1/111)
Hangos ováció kísérte a Valerian hét perces filmrészletét San Diegóban. Luc Besson jövõre debütáló sci-fije levette a lábáról a Comic-Con H-termének közönségét, akik vastapssal fogadták a rendezõ filmjét.

Az anyagot egyelõre nem tették közzé az alkotók, így csak a beszámolókra és a fotókra tudunk hagyatkozni, annyi mindenesetre már tudható, hogy a sci-fi fõhõsei két ügynök, Valerian és Laureline, akik a kormány megbízásából az univerzum rendfenntartására szerzõdtek. Következõ küldetésük az Alpha nevû intergalaktikus városba vezet, ahol a 17 milliós lakosság a világegyetem minden sarkából összeverbuválódott fajokból áll. Az egyre csak növekvõ és fejlõdõ metropolisz hátterében azonban veszélyes erõk munkálkodnak.

A film cselekménye a Valerian és Laureline címû francia képregényen alapszik. Pierre Christin és Jean-Claude Mézières alkotásának elsõ része 1967-ben jelent meg.

A produkció fõszerepeiben Cara Delevingne-t és Dane DeHaan-t láthatjuk majd, a mellékszerepekben pedig Ethan Hawke, Clive Owen, Rutger Hauer, John Goodman (mint hang) és Rihanna és feltûnik.

Bemutató dátuma: 2017. július 27.