Téma: Válótársak

Filmgusztália 2018 febr. 04. - 14:52:50
(133/153)
Mintha nem tudnád, hogy a tiltott gyümölcs a legfinomabb az embereknek, a barátnõm pasija, a barátnõm öccse, bátyja vagy a barátom barátnõje, vagy az öcsém barátnõje vagy a nõvérem pasija és így tovább...viszont ez a karakter legalább nem titokban csusszan rá a nejre, hanem amikor már konkrétan nem kevés ideje szét vannak költözve és válnak a megcsaló férjjel...ilyen az élet, hiába van tele jó csajokkal meg jó pasikkal az embereknek MEGLEPÕ módon mindig azok tetszenek, akik a közelükben, környezetükben vannak és ismernek is, mert így könnyebb szerelembe esni, vagy vágyakozni, mint olyanba vagy olyannal, akivel még a büdös qrva életben nem találkoztál.
Sztem a filmbéli karaktere semmivel sem jobb Bucinak, mint a valós, echte magát játssza és kész.
filoszemitabéluska 2018 febr. 04. - 12:36:36
(132/153)
Nincs testvérem, ezért nem tudom magam egy ilyen szituációba beleképzelni, de egy jó testvér biztosan nem pont a bátyja feleségére, gyerekei anyjára fog rástartolni. Magyarország tele van gyönyörû nõkkel és egy ilyen sikeres és elegáns világfi válogathat közöttük, de neki pont a bátyja felesége kell. Eleve a családi kapcsolatot a "jófej nagybácsi" szerepét felhasználva került közel a sógornõjéhez. Ha õszinték akarunk lenni, minden normális, megfelelõ énképpel rendelkezõ férfi legszívesebben ágyba vinne minden szembejövõ szép nõt (kivéve, ha nem éppen egy nagy szenvedélyes szerelem kellõs közepében van). Persze létezik erkölcs és hûség is a világon, de van, aki nem tud ellenállni a kísértéseknek. Ami Stohl Bucit illeti, tökéletesen igazad van: egy erkölcsi nímand, aki képes lett volna rábeszélni az élettársát, hogy vállalja el a közlekedési baleset okozását helyette. Még az általa megformált figura is rokonszenvesebb, mint õ életben. Ettõl függetlenül tényleg nem rossz színész. Az is igaz, hogy kevés kivétellel a színész nem egy rokonszenves állatfajta.
Filmgusztália 2018 febr. 03. - 21:27:33
(131/153)
Na most nem néhány kalandról beszélünk, hanem folyamatosan csalta, az egyébként gyönyörû feleségét és a testvére nem ugrott rá azonnal hiszen talán a második évadban bukkant fel, de lehet, h már az elsõben, de csak a harmadikban kezdett randizni a nõvel.
Azt gondolom, h Buci ebben a szerepben egy senkit (leginkább önmagát alakítja, mert az életben is egy senki) aki nem sikeres, folyamatosan félrekefél és azt gondolja, h a felesége ezt az örökkévalóságig tûrni fogja.
A felesége egy gyönyörû és csodálatos nõ, akire minden egészséges férfi rá is ugrana és csak, mert a tesója, miért kéne kihagynia a közeledését? Sikeres és ha nem is olyan jóképû, de kellemes modorú és kellemes kisugárzású férfi (egyébként ezért is tetszik a nõknek teljes joggal).
filoszemitabéluska 2018 febr. 01. - 17:50:17 Előzmény Filmgusztália
(130/153)
Komolyan nem érzed a különbséget? Félrekúrás, vagy szerelembe esni a férje öccsével. Bálint és az öccse folyamatosan rivalizáltak, az öcs mindig ácsingózott a sógornõje után és ugrásra készen várta, hogy lecsaphasson rá. Ez szerintem nem mérhetõ össze néhány futó kalanddal. Mellesleg nem értem a mai magyar filmek készítõinek elképzeléseit a jó külsejû, vonzó férfiakról. Elõször volt ez a Csányi Sándor, most pedig ez az apró malacszemmel megvert Nagy Ervin. Magas! Ennyi. Hol van õ szépségben egy Latinovitstól, Bujtortól, Mécs Károlytól, Balázsovits lajostól?
5/10
Tereplovas 2018 febr. 01. - 17:37:24 5/10 Előzmény Filmgusztália
(129/153)
"Akinek a sz*r is keserû az húzzon el és nézzen valami, amerikai fostengert!"

Látod, ebben igazad van, ez valóban szar, úgyhogy fogyassza az, akinek olyan az ízlése - és van hozzá gusztusa.
Én kihagyom - meg egyébként az "amerikai fostengert" is.
5/10
Tereplovas 2018 febr. 01. - 17:33:06 5/10 Előzmény molnri
(128/153)
Omega12 és molnri:
Már nem nézem - és nem is fogom.
Eddig is idõpazarlás volt, de most már egyenesen gyötrelem lenne.
Az utolsó rész, amit láttam, az volt, ami után leírtam a véleményemet.
10/10
Bruce2000 2018 jan. 25. - 16:11:42 10/10
(127/153)
Nagyon jó sorozat, alig vártam a 3. évadot. Remélem lesz 4. évad is. :)
Gubás Gabi baromira jó csaj, nagyon szexis a sorozatban (meg azon kívül is :D )
10/10 (egyértelmû!!!)
Filmgusztália 2018 jan. 23. - 18:42:28
(126/153)
Van valami abban, amit mondasz, viszont szerintem ez a sorozat az a sorozat, ahol sokkal kevéssé a sztori a fontos, mint inkább a helyzetkomikumok.
Ha pl. végleg kibékül Jakab Dávid a nejével, hová lesz a humorforrás?

Viszont tény, h Stohl Buci karaktere és a vele való történések nem viccesek, hanem inkább kellemetlenek még a nézõ számára is, de az a korábbi évadokban is így volt.
Sem filmvásznon, sem pedig a valóságban nem tudom elviselni az ilyen embereket, õ félrekúrhat, de a lassan volt neje nem teheti, mi a fasz?
marotom 2018 jan. 22. - 20:19:10
(125/153)
de nem építkezik a film. szinte semmi elõrehaladás benne a korábbiakhoz, annak ellenére, hogy olyan színvonalon, ahogy te is írtad. olyan, mintha egy helyben toporogna. sõt, inkább visszalépett oda, ahol az elõzõ sorozat fele tartott. várom, hogy legyen vmi hasznos, értelmes elõrelépés a történetben, de egy síkon megrekedt. fog vmi érdekes dolog is történni????
Filmgusztália 2018 jan. 20. - 23:15:35
(124/153)
Ezt a sok szart, amit összehordtok. A sorozat hozza ugyan azt a színvonalat, amit az elõzõ két évadban, minden részt várva-várok, mert minõségi, jó, szórakoztató és magyar.
Akinek a szar is keserû az húzzon el és nézzen valami, amerikai fostengert!
molnri 2018 jan. 20. - 14:04:57 Előzmény Tereplovas
(123/153)
Az a helyzet hogy nem kötelezõ nézni ha nem tetszik. A távirányító arra való hogy át kapcsolhatunk másik csatornára.
vakkond 2018 jan. 19. - 10:52:32
(122/153)
Az elsõ évad jó volt, a második még elment, a harmadik gyötrelem.
Ide jut egy sorozat, ha nem tudják idõben abbahagyni.
Omega12 2018 jan. 18. - 22:09:50
(121/153)
Tereplovas!

Ahhoz képest mennyire gyengének tartod úgy látom nézed. nekem, ha valami nem tetszik annak a nézését nagyjából 5 perc után befejezem, vagy a bemutató alapján el sem kezdem. De biztos nem írok esszét róla.
5/10
Tereplovas 2018 jan. 12. - 12:40:09 5/10
(120/153)
Nagyon ellaposodott a sorozat, és egy-két kivétellel egyre idegesítõbbek a karakterek: a nagypofájú, de akaratgyenge, puha embereket forszírozza a forgatókönyv, a néhány normálisabbat meg bünteti.
Néhány szereplõ pedig kimondottan ellenszenves, például a kiöregedett playboy Stohl a csüngõ hasával.
Úgyhogy ez filmszatírának kevés, vígjátéknak pláne; játékfilmnek meg iszonyú gyenge. Leginkább egy amolyan köztes mûfaj, aminek több ponton sikerült ötvöznie az Éjjel nappal Budapest primitívségét, a Barátok közt faék-egyszerûségét, és idõnként még pluszban a dél-amerikai szappanoperák stílusát, cselekményvezetését is.
Sajnos ez egy kalap sz@r, méghozzá nem kevés pénzért megcsinált kalap sz@r, köszönhetõen elsõsorban a forgatókönyvíróknak és a producernek – úgyhogy gratula.
Szerintem leginkább csak azok nézik, akik azt remélik, hogy hátha egyszer sikerül majd érzékelhetõen túlnõnie az elõbb említett színvonaltalan töltelékmûsorokon - de eddig nagyon nem úgy néz ki…
8/10
juca001 2018 jan. 11. - 06:42:11 8/10
(119/153)
Oké, fél 10-nél késõbbre már remélem, nem teszik. Reggel 5-kor kelek! Vagy letöltöm majd ezt is, mint az elsõ két évadot. :D
Filmgusztália 2018 jan. 05. - 15:40:08 Előzmény Magdi
(118/153)
Szonja akart mindenáron gyereket, hát hajrá!
Filmgusztália 2018 jan. 05. - 15:39:08
(117/153)
Huhh beleolvasva a kritikákba, ledöbbentem. Szerintem marha jó kis sorozat, alig vártam a harmadik évadot, a kedvenc karakterem Dávid, egyszerûen imádom. Humoros és igényes, nem az a barátokközt féle gagyisztáni szar, a jóban rosszbanról nem is beszélve, múltkor belekapcsoltam véletlenül rokonoknál és nem hittem a szememnek Pikali Gerda hogy adhatja a nevét efféle ripacskodáshoz?
1/10
HarleyQuinn 2017 júl. 27. - 22:19:10 1/10
(116/153)
Komolyan erre van igény? Ennyire mélyre süllyedtek az emberek?
10/10
luci87 2017 febr. 19. - 10:10:04 10/10 Előzmény dr.66
(115/153)
Én viszont kíváncsian várom a 3. évadot,milyen lesz. ( de nem Sohl miatt)...
Gilike 2017 febr. 05. - 01:23:44
(114/153)
Sokszor nem tudtam eldönteni, hogy a hét fõ karakterbõl melyik idegesít a legjobban, de asszem Noémi. Tökéletes példa, hogyan kell idiótává nevelni egy gyereket.
Az egyébként mennyire életszerû, hogy a legtöketlenebb figura a leggazdagabb?
Az elsõ évad még friss volt és érdekes, ez viszont csupa közhely és hamisság. Gyönyörûen tupírozott nagy semmi.
Kár érte.