Téma: ValóVilág 7

abisztriczky 2015 jan. 19. - 11:43:41
(202/422)
Laci visszatérte: no comment. Nem igazán értem a szavazókat. Ahogy elnéztem Laci szavazótáborát, igazi õsbunkó-galery. Én sem nézem tovább.
DDLL 2015 jan. 19. - 11:43:18
(201/422)
Igen ettõl fèlek én is, hiszen az elmúlt hetekben is Laci fejét adták minden este :-/
Így ráadásul 4 hétig tuti :(

Èn annyira sajnálom, hogy Fanni ilyen tapló tud lenni, pedig olyan jó kis karakter lenne! Robin, Dennis, Fanni lehetne egy csapat :)
fo.ma 2015 jan. 19. - 11:26:11
(200/422)
Én sem nézem tovább.
szevacica 2015 jan. 19. - 07:57:02
(199/422)
Eddig azt hittem, rosszul emlékszem, de a tegnapi adásban megismételték a jelenetet: Edina szabad utat adott Zsunak Lacihoz, szó szerint azt mondta: nyugodtan hajts rá, én már elengedtem! Akkor ezek után mit hõbörög, hogy szót fogadott? Meg Daninak azt is mondta, hogy jobb lenne, ha Lacit kiejtené valaki, mert addig õ nem tud saját maga lenni. Hát így állunk... HAJRÁ ROBIN!!!
whitedoor41 2015 jan. 19. - 07:26:02
(198/422)
Akiknek a rosszindulatú, fröcsögõ székely törpe és a jellemtelen egoista bájgúnár az etalon most örülhetnek, én a magam részérõl befejeztem a mûsort, marhára nem érdekel Edina további ömlengése, a kamu románc most már az összefoglalók 2/3 részére rá fogja nyomni a bélyegét, grat minden Lacira szavazónak, nekik ez kellett!
Majd talán ha kiesik valamelyik újra nekirugaszkodok, addig adieu és hajrá Robin!
DDLL 2015 jan. 18. - 21:48:47
(197/422)
Naa neeee! Edina fanok?!?
Mit mondott a Laci a Zsuzsanak mielõtt visszament?
fo.ma 2015 jan. 18. - 21:02:37 Előzmény szevacica
(196/422)
Szerintem ez nem Laci hatása, ez Edina saját maga. Kimutatta az igazi énjét. Tíz körömmel kapaszkodott egy olyan emberbe, aki le sem szarta. Nekem ez már ab start nem szimpatikus.
fo.ma 2015 jan. 18. - 20:56:51
(195/422)
Mikor mondta azt a Zsu, h azért kezd ki a Lacival, h Edinát meggyengítse? És ezt Edinának mondta volna? Hallotta ezt valamelyikõtök a Danin és az Edinán kívül? Edina állandóan azt visítja, h õ tudja kirõl mit mondott Zsuzsa, amíg Bt-ztek. Ugyanúgy Laci is mondta mindenkirõl a véleményét. Az nem baj? Egyébként is mindenki mondta mindenkirõl, õ is!
Tudom szemétség, de annyira utálom ezt a kis piócát, h már ott tartok, h örülnék neki, ha a Laci kidobná a francba odakint!
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 18:49:35 7/10
(194/422)
Végül is igazad van. Rossz taktika. De talán úgy gondolta, hogy csendesebben is le lehetne választani Edinát Laciról, és akkor az õ karaktere erõsebbé válik, mert nyer egy szereli szálat odabent, ami mindig népszerû idekint. Vagy, benne marad egy háromszögben állandó konfliktusokkal, ami szintén népszerû, és meg lehet vele nyerni az összefoglalókat. Viszont 1v1 viták helyett össznépi kiközösítés lett a vége.
Laci érzéseiben én sem hiszek. Õ neki társasághiánya van. De most komolyan kapaszkodik Edinába, mert össze van omolva egyedül. "bejönnek a tetovált férfik" Hát igen, bár Laciról mondott sok rosszat is, amibõl meg pont nem a vonzalom jött le. Laci nem tagadta soha, és nem is lehet tõle mást várni, mint azt, hogy õ bizony mindenkit megdugna, akire feláll a farka. Zsu viszont viszont pont az ellenkezõjét mondta Daninak laciról, mint amit valójában gondolt róla. Nem tudom az volt-e hazugság, amit mondott róla, vagy az amit neki mondott. Egyik sem tiszta jellem. Laci viszont átláthatóbb.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 18:35:17 7/10
(193/422)
Zsu más elõtt is szapulta a Lacit. Ezt követõen mászott rá picit. Ezért érzem a kétszínûséget mögötte. Edina és Laci együtt voltak ugyan sokszor, de hivatalosan akkor még nem úgy, mint most. Legalábbis én így emlékszem. De nem is lényeges már. kiírtam magamból amit szerettem volna, a téma kapcsán. Végül is értelek én téged. Igazad van. Csak én valahogy Zsu-t jobban utálom. pedig elsõ párbajáról õt vártam vissza.
whitedoor41 2015 jan. 18. - 17:47:14
(192/422)
Zsuzsa Laci párbaj után ha Laci esik ki és Zsuzsa tér vissza akkor következõ alkalommal nem eshet Õ ki, mert védett lesz. Szerintem jövõ héten Edina vagy Dani kapja a legtöbb jelet és Dóri vagy Fanni lesz a kihívott.

Edina gyõzelmének nem örülnék, mint ahogy Daniénak se. Robin emberileg a legnormálisabb, akármilyen szürke, de vele lehet azonosulni, ezért talán a legtöbb nézõ szimpátiáját õ birtokolhatja.
szevacica 2015 jan. 18. - 17:39:28
(191/422)
Az elején Edina volt a kedvencem, de mostanra teljesen kifordult önmagából és ez 98%-ban Laci hatása, ezért - bár Zsut sem nagyon kedvelem - neki szurkolok, hogy õ menjen vissza. Nagyon kíváncsi vagyok, Edina felébre-e a "szerelmi" kómából. Hajrá Zsu!
whitedoor41 2015 jan. 18. - 17:34:26
(190/422)
Miféle taktika az, amikor a végeredmény csakis megvetés és harag lehet azon kevesek részérõl, akik mellette álltak? Zsuzsának ugyanannyira ösztönös volt a cselekedete, beszéde, mint Lacinak. :p

Végigmenvén az elõzõ gondolatmeneteden, mert arra kívántam reagálni, csak közbe már jöttek új kommentek is,- ugye azt te se hiszed el, hogy Laci érzései valósak Edina iránt? Elsõ héten Vikcsu arcába nyomta a péniszét, pár nappal késõbb már Dórival romantikázott (nem biztos melyik történt elõbb), aztán volt a Zsus dolog és most Edina, akinek korábban 100x kijelentette, hogy nem tetszik neki mint nõ, de semmi jónak sem az elrontója, szex attól még lehet köztük. Edinának ez anno nem felelt meg mert érzelemmentes szexet nem kívánt. Azt már akkor is világosan tudta, hogy mind Laci (elárulta neki), mind Zsu (bejönnek a tetovált férfik) kölcsönösen vonzódnak egymáshoz és azt is, hogy Dani is olyan reménytelen helyzetben van mint Õ. Errõl Õ maga vallott anno a riportban. De hagyjuk is ezt a szálat mert irreleváns.
Visszatérve Lacihoz, az új lakó beköltözésérõl felolvastak egy levelet és Õ a nemi szervét markolászva alpárian üvöltözött,- "Ugye megmondtam geci! Ugye megmondtam b+... egy tetovált lány lesz ********!". Ha ez nem árult el mindent a jellemérõl és valós érzéseirõl, akkor semmi. Egy pillanatra még arról is megfeledkezett, hogy pár nappal korábban megpróbálta eljátszani a hõsszerelmest, felvetette, hogy el kéne cserélni a lila kendõt Macival a romantikus vacsorára.
Amit pedig a legtöbben nem tudunk elnézni neki, hogy képes volt másfél hónapon át szó nélkül megállni, hogy Edina és Dani pszichésen kikezdjék Zsut és õrületbe zrikálják, amikor Õ ugyanolyan hibás volt mindenben. Nincs olyan, hogy ki kezdeményezett, ki ment kihez stb, mert a végeredményen ez semmit se változtat. Laci pénisze sem Laci akaratán kívül vándorolt Zsu kezébe. Ennyi. Egyikõjük se gondolkodott, mindketten hibásak. Zsut megkövezték érte, Lacit nem. Ahogy az elõzõ válaszoló reagálta,- Laci élvezte/élvezi Edina öleléseit, míg a másikat pszichopatától kezdve, skizofrénen át, a gyermekével manipuláló szörnyetegnek titulálnak. Hol normális és elfogadott ez a fajta megkülönböztetés?
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 16:14:10 7/10
(189/422)
Robin unalmas.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 16:13:00 7/10
(188/422)
Talán ha Dennis-el kibékülnek, és megisznak pár sort minden nap, már akkor sem. Én sem hiszem, hogy komoly az érzelem.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 16:11:55 7/10
(187/422)
Számomra az a tény, hogy Laci többször mondott erre a kapcsolatra puszta fizikai vonzalmat, mint szerelmet Edina iránt, nem teszi õt annyira sötétté. Abban viszont én is egyet tudok veled érteni, hogy Zsu több pofont kapott mint Laci. Viszont szerintem amit Zsu tett, az taktikus, és kétszínû. Amit Laci tett, az ösztönös, és igen, õ alapveteõen pont elég egoista ahhoz, hogy ha Zsu és Edina közül lehetne választani, akkor Edinát mint egy megunt rongyot dobná félre. Most pedig kapott a lehetõségen, amit Edina, és Dani kínáltak fel neki, mely szerint õt felmentik bûnei alól részben, viszont akkor társuljon be õ is az Anti Zsu clubba. A játék szempontjából Lacinak ez így volt elõnyös. ha kirabolom a szomszéd házat a haverral, és másnap fülön csípnek a rendõrök egy alkuval, mely szerint a csak társam ellen kell vallanom, és megúszom 1 év letöltendõvel a 4 helyett, akkor valószínûleg az én gerincem is eltûnt volna. Persze ez nem errõl szól. Ez csak egy játék, viszont ne feledjük hogy komoly a nyeremény. Bár, ilyen alapon Zsut sem volna szabad elítélnem tudom. Csak hát amit õ tett, abban nem érzem a logikát. Azon kívül, hogy Edinával kibabrál, nagyon más elõnye nem származott volna a helyzetbõl.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 14:34:16 7/10
(186/422)
Szerintem tegyük fel még egyszer, de másképp a kérdést. Ki hibázott nagyobbat.: Laci, aki miután már többször is megmondta Edinának, hogy szerelemmel nincs felé, simán lehúzta volna a bugyit Zsu-ról (is), vagy Zsu aki rámászott a saját klikkjébõl való társának kiszemeltjére, mindezt azok után, hogy elõzõleg számtalan alkalommal állította Laciról, egyáltalán nem vonzódik hozzá, sõt.....!
Gondolj bele abba, hogy mi ketten barátok vagyunk, és te kinézel magadnak egy csajt. Én meg azt mondom rá, hogy nekem akkor sem kéne, ha utánam dobnák. Két hét múlva mégis megfognám a fenekét, és fülébe súgnám, menyire nagy szükségem van rá. Mit gondolnál te rólam ezek után ?
whitedoor41 2015 jan. 18. - 13:54:02
(185/422)
Köszönöm, hogy mindezt leírtad elõttem, hasonlókép látom én is a kialakult helyzetet. Reméljük nem kell Lacit már 1 napnál tovább elviselnünk. ;)
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 13:03:00 7/10
(184/422)
Rosszindulatú ? Én inkább azt mondanám hogy sértett. Talán egoista is igen, de koránt sem annyira harsányan mint Zsu. Gerinctelen. Végülis igen, mert hagyta hogy Zsu vigye el egyedül a balhét, de azért azt tegyük hozzá, hogy akkoriban õ mondogatta Edinának, hogy érzelemmel nincs felé. Zsu viszont pontosan tudta, hogy Edina még ezt nem adta fel, és mindent meg akar tenni az ügy érdekében. Mégis beleszólt kettõjük kapcsolatába azzal, hogy ment Laci után a nyugiszobába, és kijelentette, hogy "Kellesz nekem" . Esze ágában sem volt késõbb vallomást tenni errõl Edinának, csak miután Dani közölte vele, hogyha nem teszi meg, akkor õ maga fog szólni. Ez nem gerinctelenség ? Szerintem Zsu ugyanolyan gerinctelen. Sõt ! Laci legalább már odáig eljutott, hogy bevallotta, ment volna a farka után.
Igazából mindketten kétségbeesetten kapaszkodnak az utolsó emberbe, akibe még tudnak. Zsu-nak ez volt Dani, és a cél érdekében sokáig még olyan megalkuvásokra is hajlandó volt, amikre késõbb már nem. Laci is csak azért szerelmes most, mert mással nincs igazán belsõséges kapcsolata. Ha volna, akkor Edinával sem törõdne igazán.
fo.ma 2015 jan. 18. - 11:49:51
(183/422)
Szerintem jól érzi ott magát :)