Téma: ValóVilág 7

whitedoor41 2015 jan. 15. - 08:20:33
(162/422)
Elõször megy a gyenge jellemû, utána meg a mindig õszinte és tisztességes "barátnõje". ;)
Következõ alkalommal szerintem Edina kapja a legtöbb jelet és vagy Dórit (Zsu miatt) vagy Fannit (mert gyengének tartja) választja párbajellenfeléül. Arra leszek igazán kíváncsi, hogyan fognak felállni a teamek, sem Zsuzsa, sem Laci nem örvend nagy népszerûségnek. :)

Amirõl senki nem írt még és úgy vélem egy-két szót megér, az Maci levele. Nekem nagyon tetszett, ezidáig a legkorrektebb és leghelytállóbb búcsúlevél volt, szinte minden részben fedte a valóst és egyáltalán nem arra ment ki, mint aminek Dani próbálta elkönyvelni, hogy még gonoszkodunk egy kicsit és odaszúrunk egy végsõt azoknak, akik benn maradtak. Abszolúte nem ezt a hangvételt tükrözte, végig nyugodt volt, higgadt, körültekintõ és megfontolt, valamelyest pont azt próbálta visszaadni vele, mint amilyen képet próbált kialakítani magáról a legelején, - gondoskodó papa maci, csakhogy sokszor nem jött ez át, lusta is volt, aminek eredményeképpen nem tûnt csapatjátékosnak, intrikus is volt, amit annak is lehetett tulajdonítani, hogy sok pofont kapott már az élettõl a kinézete miatt, és teljesen azonosult az õt ért negatív kritikákkal, ebbõl kifolyólag õ sem kezelte másképp az embereket, taktikus is volt, ami bizalmatlanságot ébresztett még azokban is akikhez õ közel akart kerülni, de õk nem tudtak átlátni rajta. Összességébe véve sajnáltam, hogy így kellett búcsúznia a játéktól, egyáltalán nem volt számára méltó befejezés, egy életre megtanulta, hogy jobban oda kell figyelnie magára.

Dani akármennyire próbálja elbagatellizálni a levél "súlyát" részben annak, részben a Robinnal való beszélgetésének eredményeképpen hozta meg a döntését, hogy levegye Laciról a védettséget szimbolizáló kendõt. Kifele mondhatja, hogy nem volt biztos abban, hogy a barátságuk megér egy párbajt és egyéb okosságokat, a valós helyzet viszont az, hogy teli volt a gatyája, az õt ért kritikák rendesen betaláltak.

Zsuzsa érzelmi kiborulása Maci levele hallatán nem hiszem, hogy hamis volt. A csaj annyira buta, hogy nem képes értelmesen kifejezni a gondolatait, még akkor se ha erre egy fél hét áll rendelkezésre. Így is csak 5-6 mondatot volt képes összedobni a kihívásra és azok is teli voltak a tõle már megszokott "öhm"-ökkel. Kötve hiszem, hogy képes lenne spontán érzelmi kiborulást színlelni. Nála ez ösztönösen jött, valószínûleg meg volt hatódva, egy olyan személy írt róla végig elismerõen, akivel sosem volt igazán jóban. Azt viszont már nem éreztem õszintének, amikor a szobában zokogott, és sajnálta hogy nem mehetett vele párbajra megmérettetni, mert méltó ellenfél lehetett volna. Áhh!

Edina a kihívásnál se tudta meghazudtolni magát, a mindig õszinte és jóindulatú lánynak természetesen most is kommentálnia kellett - ráadásul élõ adásban, a történteket. Nagyon remélem, hogy a következõ alkalommal Õ is repülni fog, Lacikának tényleg méltó párja (volt). Most már annyira elfáradt, hogy meg se próbálja eljátszani a mindenki által szerethetõ székely kisjányt. Egy sor dél-amerikai szappanoperából meríthetett beköltözése elõtt ihletet, próbált is élni mindennel, ami a repertoárjában volt, nem jött be neki! Azért remélem külhoni neves színházigazgatók is felfigyeltek rá, ezt a fajta tehetséget kamatoztatni kell! :D Következõ kiválasztásnál Zsu védett lesz, így valószínûleg a legtöbben Edinára fogják tenni a jelüket én pedig reménykedem, hogy annyi embert sikerült már feldühítenie, hogy bárki ellen elvérzik majd.

Még egy gondolat zárásul, nem csoda, hogy a Cinkos Bt. saját tagjait végezte ki, míg a másik csapatban mindenki nyers és faragatlanul õszinte, addig a Bt. minden egyes tagja szerepet játszott, csak idõ kérdése volt, hogy meddig húzzák együtt, és nem, nem az ún. ROBBANTÁSON volt a hangsúly, hanem hogy a sok taktikus egyén már nem bírta a kötöttséget, mindegyiknek megvolt a saját szerepe, melyek gyakorlását a Bt. falai korlátozták. Amúgy ha jól emlékszem,- de lehet hogy tévedek, Edina volt az, aki egyfajta szövetséget kívánt létrehozni és nem Zsuzsáé volt az érdem, viszont mivel Õ volt akkor is a kiközösített neki tulajdonították a társaság létrehozását is.
offtopic
fo.ma 2015 jan. 14. - 23:28:55
(161/422)
Fejezd már be! Nincs igazad és kész, törõdj bele!
abisztriczky 2015 jan. 14. - 21:35:24
(160/422)
Szerintem valamilyen fajta állatot/-kat fognak beköltöztetni hozzájuk. Elõre sajnálom szerencsétlent/-eket!
Vagy beköltözik hozzájuk egy korábbi villalakó, bár ennek kicsi a valószínûsége, bár volt rá már korábban példa.
DDLL 2015 jan. 14. - 19:20:54
(159/422)
Ne viccelj már, velem együtt rengeteg ember átesett ilyen beavatkozáson! Ha van lehetõséged beszélj egy gasztroenterológussal.
Én nem vitatkozom! Tetszik, nem, csinálnak ilyet! :)
7/10
idõjós1010 2015 jan. 14. - 18:54:20 7/10 Előzmény whitedoor41
(158/422)
Majd kiviszi az Edinát, az ugyanolyan jó nekünk. Bár úgysem fogja. Laci engem nem zavar.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 14. - 18:47:12 7/10 Előzmény pekari
(157/422)
Dani tényleg úgy ül mint egy nõ. Egyébként õ is rengeteg kifogásolható mondatot rak össze. Nagyon dicsérik, hogy milyen okos, meg taktikus, pedig közel sem annyira.
Edináról meg csak annyit, hogy a vér nem válik vízzé. Kimutatta õ már a foga fehérjét.
Macit én teljesen másképp látom mint te. Nem tudom menyire büdös, de nem is érdekel. Szerintem több esze, és több értelmes gondolata mondata volt neki odabent, mint az összes többinek együttvéve. Csak hát elveszik az eszét a nõk, ha kedvesek vele. Robin a maga csendességében jól átlátja, ki milyen karakter. Errõl már tanúbizonyságot tett a kihívás elõtt a riportszobában.
DDLL 2015 jan. 14. - 17:43:38
(156/422)
De csinalnak! Nem veszik ki a szadon, mint irtam a vezetekbol kiveszik es utana a vastag beleden keresztul tavozik!!!!
fo.ma 2015 jan. 14. - 15:40:44
(155/422)
Akkor is kiveszik! És ez a videó már több éve, 2011-ben készült.
http://www.videoklinika.hu/kovacs_notes_szajon_at_epeholyagmutet/
DDLL 2015 jan. 14. - 15:23:24
(154/422)
VV Dennis
VV Laci
VV Dóri
VV Fanni stb. oldalak
DDLL 2015 jan. 14. - 15:18:28
(153/422)
A szájon át úgy értettem, hogy ott hatolnak be, endoszkóppal lenennek, kiveszek a kõvet a vezetékbõl és utána kikakilja az ember.
whitedoor41 2015 jan. 14. - 12:57:46
(152/422)
a 70%-kal még keveset írtam, van az 80-90% is. 84 hozzászólásból legalább 75-80 ellenük irányul vagy Zsuzsát élteti
whitedoor41 2015 jan. 14. - 12:53:02
(151/422)
Hol olvastad, találtad ezt az infot? Én a hivatalos fb oldalon szinte csak Edina/Laci/Dani ellenes hozzászólásokat látok. Ha Edinának olyan nagy a tábora, akkor mért nincs több Zsu ellenes hozzászólás? Szinte 70%-ban Edinát és Lacit marasztalják el.
fo.ma 2015 jan. 14. - 12:51:07
(150/422)
A FB melyik oldalán láttad ezt?
fo.ma 2015 jan. 14. - 12:42:32
(149/422)
És???? Én csak felsoroltam néhányat a lehetséges eltávolítások közül.
DDLL 2015 jan. 14. - 12:28:13
(148/422)
Bár 2 hónap alatt még annyi minden befolyasolhatja a top 3 kilétét! Nevetõ harmadikkent a Robin siman megnyerheti.
offtopic
DDLL 2015 jan. 14. - 12:24:30
(147/422)
Nézegettem facebookon, hogy kinek mekkora tábora van már és Edina torony magasan veri a többieket! Gondolom a kintiek miatt is nag részt! Esélyes a top 3-ba, pláne az appllokaciós szavazás végett! Bár 2hónap alatt annyi m
DDLL 2015 jan. 14. - 12:19:56
(146/422)
Csak nekem tûnt fel, h Robin tegnap megérkezett a játékba ( ahogy csökken a létszám)!?!?
Ahogy elültette Daniban, hogy miért magát kockáztatja Laci helyett?! Milyen jól látta Dórit is!
Egyébként szerintem nem feltétlenül a játékoson múlik, h "játékban" van-e! 80% a szerkesztõkön múlik!!!
DDLL 2015 jan. 14. - 12:13:53
(145/422)
Epekõvet szájon át, csak abban esetben vesznek ki ha epevezetékben van, epehólyagból nem! :)
fo.ma 2015 jan. 14. - 10:51:08 Előzmény pekari
(144/422)
"Edina: valamivel különb a többitõl,mert bár buta nagyon,de nem süt róla az a rosszindulat és aljas tetûség,mint a többségrõl..."
Te melyik mûsort nézed??? Edina a legundorítóbb kis görcs, aki valaha a VV-kben szerepelt! Egy nyomorult kis bosszúszomjas féreg, pont megérdemlik egymást a Lacikájával!
whitedoor41 2015 jan. 14. - 08:31:40
(143/422)
A Starscotch acc. véletlenül nem hozzád tartozik? Csak egy ártatlan kérdés, nem kell megsértõdni, ha nem.
Érdekes módon ugyanaz a véleményed minden játékosról, sok helyen ugyanazok a kifejezések is köszönnek vissza és egyikõtöknek sincs több, mint 20 hozzászólása, emellett csak nagyon kevesen állítják azt az elmúlt pár nap, hét történése után, hogy Edina jóindulatú lány lenne. Számomra nem világos, segíthetsz megérteni, hogy lehet egy olyan valakit jóindulatúnak nevezni, aki a folyamatos szabályszegéseivel képes kollektív büntetést kieszközölni az egész csapatára nézve, csakhogy bosszantson egy személyt, akit rühell.
A többivel sem értek egyet maradéktalanul, de már ezerszer leírtam a véleményemet a játékosokat illetõen, még egy poszt meg senkinek sem hiányzik. :)

Amit nagyon, de nagyon sajnálok, hogy Zsunak nincs lehetõsége kihívni Lacit és kint hagyni a ****ába. Számomra ellenszenvet vált ki minden egyes mondata. Süt belõle a gonoszság, rosszindulat. Közölte Zsuval, hogy szerinte mért Fanni lenne a legjobb személy a párbajra, és Zsu a képébe vágta, hogy legszívesebben õt vinné ki, hogy megvitassák a történtetek, de ez nem lehetséges, erre felpattant Laci, elõhozakodott a nemi szervével, majd megmondta a frankót,- "Beszéljük meg most mi történt!". :D
Ennyire egy gyáva, sunyi, visszataszító, jellemtelen férget még nem produkált egy széria se! Azt, hogy kénytelenek vagyunk még egy jó darabig élvezni a jelenlétét "hála" a lila kendõnek is felér egy érvágással. Dani is egy szenny, magára nem kötne, bezzeg Edinára igen, arra a kérdésre meg nem felelt, hogy mivel bántotta Õt meg Zsu, Edinát kérte meg, hogy válaszoljon helyette, majd amikor nem jöttek át Edina indokai, elkezdett Õ is beszélni. :D Szép kis társaság mondhatom!