Téma: ValóVilág 7

robicsek2 2015 jan. 13. - 20:50:14
(142/422)
Biztos abban a bele zavarodó világ ban.
DDLL 2015 jan. 13. - 20:14:56
(141/422)
Talán az anyukája mondta.
DDLL 2015 jan. 13. - 19:55:32
(140/422)
Jaj mennyi zagyvaságot írtok össze! Nem teljesen rosszat de még se állja meg egészen a helyét! Kicsit OFF jön!
Ma már a hasnyálmirigy nem feltétlenül jár halállal! Mivel hasnyálmirigy gyulladása van, ugyan nem tudjuk, hogy az amiláz szintje mekkora, de ha nagyon magas akkor bizony szondát kap, amivel segítik levinni a gyulladást azáltal, hogy nem ehet, csak ezen a szondát keresztül!(bár ezt már letették volna, ha magas az érték) Szóval amíg gyulladásban a hasnyálmirigy addig nem mûtik meg epekõvel! Tehát egy hetet várni kell legalább a mûtétre! Valószínûleg mikor beavatkozásról beszéltek akkor endoszkópiára gondoltak. Ennek több oka lehet!
Ekkora súllyal is meg tudják csinálni laparoszkóppal a mûtétet!
1/10
pekari 2015 jan. 13. - 19:19:59 1/10
(139/422)
Pár gondolat a játékosokról. Az általános jellemzõket,mint az állandó piálás,ordenáréság,totális mûveletlenség,primitív igénytelen parasztság,aljas képmutatás és hazudozás,stb talán nem is írnám le külön-külön mindegyik beutaltnál.

Dani: ebbõl a válogatott kretén és paraszt bandából még mindig õ lóg ki fölfelé,legalább nem teljesen mûveletlen,ha nem piálna úgy,mint többi állat,akkor nem sok kifogásolni való lenne vele szemben. Valóban nála is van némi meleg beütés,nézzétek meg,hogyan ül,normális férfiak nem így ülnek. Egyébként semmi bajom a melegekkel,csak úgy mondom.

Fanni: na a létezõ legalja szutyok seggfej ribanc,full sötét,remélem otthon anyuciék jól figyelnek,aztán megdicsérik,ha majd hazamegy. Elõtte még zabáljon fel magára pár kilót,ráadásul ilyen amorf módon,semmi mell,csak picsára. Neki is Bukarest külsõn lenne a helye a kamionsoron. Ott pont jó ha büdös lábú,p*nájú,húgyban ülõ igénytelen állat valaki.

Denisz: összeillik a fentebb említett ribanccal,remélem csinál neki gyereket is a villában,aztán dobja,mint az elõzõ nõjét. Egyébként valóban a jó kurva anyját annak,aki élõ adásban szakít a párjával,alázza meg,mocskos tetû az ilyen,ezt nem is lehet kimagyarázni. Természetesen õ is rendkívül sötét,egy igazi primitív bunkó.

Edina: valamivel különb a többitõl,mert bár buta nagyon,de nem süt róla az a rosszindulat és aljas tetûség,mint a többségrõl. Kár,hogy olyan állatok érdeklik,mint ez a Laci nevû.

Zsuzsa: még egy ribi,aki azt hiszi,hogy körülötte forog a világ,csak mert eddig sikerült férfiak hülyítésével összek*rválkodni ezt-azt,és még erre büszke is,gratulálunk! Aljas sz*rkavaró hazudozó,lásd az Edina-Laci ügyet,illetve Danival szemben is. Ugyanolyan semmirekellõ,tudatlan barom,kész rejtély,hogyan lehet egy ilyen ember állítólag tévés mûsorvezetõ,vagy mit állít magáról?! Ja bocs,tudom már,úgy,hogy õ a legnagyobb ribanc Kiskunfélegyházán,vagy honnan szabadult.

Laci: még egy s*ggfej,egyetlen produkciója,hogy érdekbõl Edinába kapaszkodva próbál valahogy nem kiesni,amúgy egy nulla.

Maci: õ még büdös is,nem csodálom,aki ilyen zsíros,annak többet kellene fürödni,meg ruhát váltani,de hát nem baj,fõ az igénytelenség. Elképesztõen buta is,mint láthattuk,a zabáláson kívül nem sok dolog érdekli,esetleg még a nõk,csak hát azok ugye sz*rnak rá. Olyan undorító kéjenc fejeket szokott vágni,ha nõ kerül a közelébe,mint egy
játszótéri mutogatós szatír.

Robin: a másik meleg jellegû,szintúgy érdemes megnézni,hogyan szokott ülni. De ez nem baj,mert legalább õ sem tûnik annyira bunkó mocsadéknak. Nem túl érdekes karakter,majd csak kiejtik a nagyobb show-t csináló aljanépek.

Dóra: a nõi nem újabb szégyene,sík hülye k*rva,ronda is a plasztikáival együtt,és még szépen hízik is,mint a disznó. Szétdrogozott sötét agy,bamba bámulás,primitívség. A legjobb az,ahogy ül,mindig görnyedve ide-oda,és mindig terpeszben,állati nõies. Egyébként mi a fenének van szinte mindig sapkában és mackóban? Nem fûtenek rendesen a villában? Vagy inkább nem akarja a hurkákat mutogatni,pedig hát nem õ a rohadtjó címlaplány? Undorító,szomorú,hogy van,akinek ez tetszik. Õ is tanyára való disznóparéjt szedni,pont úgy is beszél,mint aki onnan jött.

Az tetszik,hogy még a mûsorvezetõk is szoktak gúnyolódni a villalakók állatias viselkedésén és primitívségén,bár furcsállom,hogy a retekklub vezetõsége ezt engedi nekik,hiszen a saját bagázsukat fikázzák,hál' istennek.

Még egy érdekes dolog: csak nekem tûnik úgy,mintha ez a Macis kórházasdi sántítana kicsit? Nem egy megrendezett kamu ez is? Mert azt azért mindenki tudja,hogy manipulálva van ez az egész állítólagos "reality",ne legyünk túl naivak. Arra gondolok,hogy a többágyas kórteremben Macin kívül nincs más beteg,minden tök üres,Maci ágya mellett az éjjeliszekrényen semmi nincs,pl innivaló/újság/zsebkendõ/akármi,szerintem ez egyszerûen nem életszerû így. Állítólag az intenzíven fektetik,és volt már mindenféle vizsgálat,akkor miért abban a ruhában van a takaró alatt,amiben kiment a villából? A kórházban nem adnak a pácienseknek valami hülye hálóing szerû izét? Eddig én úgy tudtam. Biztos hirtelen olyan fejlett ország lettünk,ahol a kórházak tele vannak üres helyekkel. A lomokat meg elpakolták az ágya mellõl,mert olyan igényesek és rendszeretõek,csak a villán belül szeretik,ha szemétdombon kell élni,ugye?!

És az ország ifjúsága ezen szocializálódik,ha megkérdezel egy iskolás korú kis surmót,büszkén fogja vállalni,hogy nézi ezeket,és õ is mocsoklakó,izé bocs villalakó szeretne lenni,ha majd nagy lesz.
robicsek2 2015 jan. 13. - 18:27:45
(138/422)
Elvetemültnek kell lenni ahhoz ,hogy ugyanazt az adást még másodjára is megnézd!
abisztriczky 2015 jan. 13. - 17:18:40
(137/422)
Ez azért egy kicsit erõs volt!
olahmiki1959 2015 jan. 13. - 17:00:58
(136/422)
Nálunk sajnos - vagy szerencsére - nem fogható az RTL2, tehát ezt a szériát nem tudom nézni, a régebbieket tudtam, nagyon tanulságos volt mindegyik, jó és rossz értelemben egyaránt.
Viszont, - ahogy olvasom - egy Maci nevû játékosnak komoly epeköves problémái vannak?
Én úgy tudtam, hogy a mûsorba bekerülõ játékosok átesnek bizonyos orvosi vizsgálatokon, ezt nem lehetett volna kimutatni, megelõzendõ a problémákat?
perry 2015 jan. 13. - 16:56:27
(135/422)
Mielõtt a jóindulat elérné a katarzis fokát, a stressz helyzet rombolja az immunrendszert és felerõsíti a meglevõ betegségek folyamatait.
filoszemitabélus 2015 jan. 13. - 16:16:47
(134/422)
Maci megy Veresegyházára a medveotthonba? Vagy értelmi fogyatékosként nagyon kilógna a többi medve társaságából?
szevacica 2015 jan. 13. - 16:12:01
(133/422)
Nem megy be senki, mert túl van a játék a félidõn, ezt tegnap Bence (?) mondta az összefoglalóban. Maci állapotának egyébként szerintem a thai-masszázs sem tett jót, mivel epeköve van, ez kiderült, és az kimozdította. Lehet, hogy anélkül el lett volna még hetekig a köveivel... ha nagy marhaságot írtam volna, elnézést kérek, de ez a véleményem.
robicsek2 2015 jan. 13. - 15:23:11
(132/422)
Naná hogy nem ,és azokkal szemben sem akik nem kíváncsiak erre a mûsora még az ajánlóból sem. Tehát jó lenne ha végre kisavaznák egymást, és nem kerülne be ujabb ember. Amugy is mekkora parsztság már ez, így a végtelenségig tudják húzni, Gondolom ez a cél.
abisztriczky 2015 jan. 13. - 14:51:55
(131/422)
Sajnálom, hogy Maci így búcsúzott a játéktól, remélem mihamarabb rendbejön.
Nekem azért eszembe jutott valami. A legutóbbi szériákban volt olyan szabály, hogy ha valaki nem párbaj miatt esik ki a játékból, akkor bemegy helyette valaki. Ez még most is fennáll? Mert ha igen, akkor valaki bemegy Maci helyett!
olahmiki1959 2015 jan. 13. - 12:27:04 Előzmény filoszemitabélus
(130/422)
"Én voltam a veresegyházi medveotthonban, ott lehetett mézes fakanállal etetni õket."

Annyira ízlett nekik - ezt már én teszem hozzá, - hogy még a fakanalat is megették...
Jut eszembe: A ketrec melyik oldalán tartózkodtál éppen akkor? Hihihi!...:)
fo.ma 2015 jan. 13. - 12:16:20
(129/422)
Pont azért írtam, h hasnyálmirigy probléma, mert az epegörcs nem okoz folyamatos fájdalmat. Az görcsöl, folyamatos hányást okoz, de egy bizonyos idõ után elmúlik. A hasnyálmirigy gyulladás viszont hetekig folyamatos fájdalommal jár. Sajnos mindkettõt átéltem már. De ne legyen igazam!
fo.ma 2015 jan. 12. - 22:47:44
(128/422)
Sanszos, h Macinak hasnyálmirigy problémája van.
abisztriczky 2015 jan. 12. - 21:32:20
(127/422)
Bárkit is hív ki Zsu, remélem még most az egyszer, még ha utoljára is Õ megy vissza a párbajról. Nem azért szeretném, hogy Õ menjen vissza, mert annyira kedvelném, nem is Õ a kedvencem, de nagyon szeretném legalább még egyszer látni, hogy mennyire "örülnek" majd a többiek Zsunak a visszatértekor! Mert amit vele mûvelnek, az már finoman szólva is túlzás és szemétség! Egyértelmûnek tûnik, hogy Edinát fogja kihívni párbajra, mivel Lacit nem tudja, de még okozhat meglepetést, attól függ, hogyan spekulál!
whitedoor41 2015 jan. 12. - 16:06:38
(126/422)
Azt a részt még nem néztem vissza, viszont nehéz elhinnem, hogy pont Zsuzsa miatt pártolna el Fanniéktól, akivel az eleje óta jobb viszonyt ápol. Az ajánlóból, amit láttam, abban Fanni támadta le Dórit, amit azért sem értek, mert Dennis is ugyanúgy kereste a korábbiakban Zsu társaságát, sõt tartotta is benn a lelket, továbbmenvén még abban is segített neki, hogy a "királysága" ne dõljön teljesen meg. Dóri részben a feladatok miatt is végig vele kellett, hogy legyen, szóval egyfelõl indokolt is hogy sok idõt töltöttek együtt, de bõvebben csak akkor tudok errõl írni ha már visszanéztem az adott jelenetet. :)
whitedoor41 2015 jan. 12. - 16:02:07
(125/422)
Nem éppen azért látom okosnak mert megvédi a gyengét, erre még véletlenül se gondoltam, egy szóval se tettem rá utalást, hacsak az nem engedett erre következtetni, hogy megemlítettem, hogy Edinával nyíltan beszélt és megpróbálta megértetni vele, hogy mennyire nem fair valakire a másik (Laci) helyett is haragudni. Én úgy vélem, hogy amíg jóban van mindenkivel addig kevesebb az esély rá, hogy õt vigyék párbajozni, és ha valamilyen konfliktusa lenne valakivel, akkor a többiekre még nyugodtan számíthat mert nem volt elõzõleg elszegletálódva. Az, hogy kinek mennyi az iq-ja meg végkép más lapra tartozik, odabenn úgyse azzal érvényesülnek. ;)
Robin jólelkû és jóhiszemû srác, kétlem, hogy akár Edina, akár Zsuzsa ki tudná ütni, Laci meg tényleg abszurd. :) Itt nem azt kell nézni mennyire érdekes a karaktere, hanem hogy kivel megy szembe. Ha az imént említett 3 személy, Edina, Zsuzsa és Laci rajongóinak számát összeadjuk sem közelíti meg azt a számot mint ahányan akár csak az egyikük kieséséért szorítanak. Robin torony magasan ütné akármelyiküket. Ádámot 65%-35%-re búcsúztatta, akkor a másik hármat min egy 75%-25%-ös aránnyal kell vernie. A lényeg, hogy végig ember tudjon maradni.

FB-n olvasgattam a hozzászólásokat kb. ugyanannyian utálják Zsuzsát, mint Edinát, a mérleg nyelve talán mégis Zsu felé billenik, kettejük összecsapása esetén nagyon szoros eredmény születne.
whitedoor41 2015 jan. 12. - 09:46:42
(124/422)
Zsunak most konkrétan nincs mit csinálnia a siránkozáson és önsajnáltatáson kívül. :) Ugyanazt el fogja játszani, mint az elsõ kiválasztás után, kérdés mire lesz elég a mostani játéka. Annak azért örülnék, ha Edinát kivinné, bár nem látok rá sok esélyt. Lacival szemben nagyon nagy esélye lett volna, ezt a kisördög is érezte, azért vetette fel vele a lila kendõt. Arra számíthat, ha Edinát hívja ki, hogy az folyamatosan zrikálni fogja (nem mintha most nem tenné) csak valószínûleg arra fog kimenni a játék, hogy kihozza a sodrából, minél jobban lejárassa, ami nem lesz számára nehéz, mivel neki vág az esze, mint a borotva, Zsu viszont buta, lagymatag, ugyanakkor van benne egyfajta rátartiság, megmutatom én nekik, hogy kemény vagyok és odamondok, csak igazából azt se tudja mit mondjon, hebeg-habog, keresi a szavakat, ezen pedig elõszeretettel vihorásznak, élcelõdnek.
whitedoor41 2015 jan. 12. - 09:32:39
(123/422)
Dórit nem nevezném ostobának (inkább nagyon csúnyának ;)), szerintem annak ellenére, ahogy kinéz igenis van sütnivalója. Jobban átlátja Õ a dolgokat, mint ahogyan azt mi feltételeznénk, részérõl lehet egy taktika is hogy sokszor adja a buta szöszit. A helyezkedés mindig is a játékstílusában volt, próbál mindenkivel olyan kapcsolatot kialakítani, hogyha valahol egy kötél szakadna, még mindig legyen hova mennie anélkül, hogy megszólnák, mint pl. most a kiközösített Zsuzsát. Én szerintem Õ az egyik, aki a legjobban keveri a lapokat,- mindenki barátja, senki barátja! Azért az már kezd egyértelmû lenni, hogy nem szimpatizál a Laci-Edina-Dani oldallal, Laci konkrétan az a személy, akivel a játék eleje óta hadilábon áll érthetõ okokból. Edinával is elég õszintén elbeszélgetett elmondta neki, hogyan látja Zsut és nem érti mért van az, hogy rá duplán haragszik, Laci helyett is, amire Edina azt válaszolta, hogy Laciban sosem bízott meg, viszont Zsuban meg teljesen. - Számomra eddig ez volt a legelfogadhatatlanabb indok az egész játék folyamán.
Az hogy részegen milyen a viselkedése, hát igen... azért még mindig különb mint Dani, Zsuzsa és Edina. Fanni és Dennis meg alapjáraton mívelik a szép magyar beszédet. ;) Robin olyan semmilyen, nincs konfliktusa senkivel, nem szurkálódik, piszkálódik stb.. amivel máris a legszimpatikusabb karakter lett, mivel az ember nem kíváncsi a generált sz*rkavarásra, ami a Dani-Edina-Laci triót egy ideje már jellemzi. Hulljanak ki mind egy szálig és kövesse õket Zsuzsa, vagy egyikõjük jusson el a döntõig és essen pofára a második hellyel. ;)