Téma: ValóVilág 7

fo.ma 2015 jan. 18. - 11:46:59
(182/422)
Ez az Edina olyan mint egy pióca. Ha egyszer valakire ráakaszkodik, többé le nem esik róla. Egyszerûen levakarhatatlan. Nem szeretem Lacit, de emiatt sajnálom, mert nem lesz egyszerû dolga levakarni magáról vakarni ezt a vérszívót.
abisztriczky 2015 jan. 18. - 10:53:41
(181/422)
Már megint Edina miatt szívtak a többiek, egyre idegesítõbb a csaj! Remélem, hogy legközelebb õ esik ki!
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 10:50:33 7/10
(180/422)
....merthogy Zsuzsa tele van emberi értékkel ?
7/10
idõjós1010 2015 jan. 18. - 09:40:05 7/10
(179/422)
Két rossz közül, nem tudom elhinni, hogy ennyivel rosszabb Laci.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 17. - 23:50:31 7/10
(178/422)
Szerintem is Laci esik ki, de amikor még nem lehetett tudni ki lesz a párbaj ellenfél, akkor is szoros volt az állás, szóval Zsu sem valami népszerû. Én inkább Lacit küldeném vissza most, mert sok vizet nem zavar, és picit kikészíti Edinát, aminek örülök. Zsu viszont irritál.
Maci még a kiválasztás elõtt kiesett, szóval tolhatták volna egy héttel arrébb ezt is. Nem tették. Nem tudom hogyan fogják megoldani. Várom már az iskola hetet. Vajon lesz még ? Egyre kevesebben vannak hozzá.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 17. - 20:19:47 7/10
(177/422)
Én is így vagyok a párbajokkal, de különösen a felkészülésekkel. Unalmasak, és semmi értelmük. Ez nem ott dõl el. Ha még igazán ütõs érveik volnának egymás ellen, nem csak vádak, és szidalmak, akkor talán volna értelme, mert mégegyszer átgondolná az ember a szavazatát, de amit ezek egymáshoz vágnak, az max cirkuszba jó, nem vetélkedõbe.
7/10
idõjós1010 2015 jan. 17. - 20:13:03 7/10 Előzmény DDLL
(176/422)
Dani ezzel a lila kendõ elvétellel nagyon szánalmas volt. Szerintem aki fél, az egyrészt ne állítsa az ellenkezõjét, másrészrõl pedig ne dobáljon oda jelet, ahonnan kihívást nem szeretne kapni.
abisztriczky 2015 jan. 17. - 12:43:17 Előzmény fo.ma
(175/422)
Szerintem is nagyon aranyos ahogy szaladgál, meg röfög. De láttad az étrendjét, különösen azt amit Fannika adott neki?
7/10
idõjós1010 2015 jan. 17. - 12:31:04 7/10 Előzmény whitedoor41
(174/422)
Macival az a baj, hogy az eredeti véleménye felõl, amit Zsuzsáról alkotott, úgy érzem kizárólag az a lehetõség tudta eltéríteni, melyet a többiek kínáltak fel neki, hogy lehessen Zsu feladatbeli hites ura. Annyira nem jöttek neki soha életében össze a párkapcsolati dolgok, és annyira kívül rekedt csinos nõk figyelmén, hogy egyetlen Zsu mellett töltött éjszaka saját meggyõzõdésében változtatta õt meg gyökeresen. Edináról azt mondta, hogy kifordult önmagából, pedig tulajdonképpen én is úgy érzem, ahogy te, akkor mutatta igazán ki a foga fehérjét. Bár én szívesebben fogalmazok úgy, hogy akkor jött elõ a vére, amit nem tud megtagadni. Szóval ebben Maci tévedett. Amit Dennis és Fanni kapcsolatáról írt, azt nem vártam volna egy olyan érett, gondolkodó, és bölcs embertõl mint amilyennek én a Macit képzeltem. Fanni olyan sötét, hogy talán még leírni sem tudná azt a szót, hogy szerelem, nemhogy a fogalommal tisztában lenni, amit még ha esetleg produkál is belõle, azt is csak a bezártság okozhatja valószínûleg. Dennis pedig még mindig egy vagány rossz gyerek, akinek nem érett még be annyira a feje lágya, hogy komolyan köze legyen egy kapcsolathoz akár odakint is hosszútávon.
Zsu kiborulása lehetett valós igen, de azt én sem hittem el neki, hogy mint méltó párbajtársra gondolt személyében. Soha nem merte volna kivinni.
Cinkostárs BT létrejöttét Attilának köszönhetik, meg annak, hogy Dani úgy érezte eleinte, hogy lehet esélye Zsu-nál.
1/10
pppppppppppppp 2015 jan. 17. - 11:51:52 1/10
(173/422)
Nincs a kedvencek közt, mindössze szinte állandóan a topik lista felsõ harmadában van és megjelenik már a válaszokat felsoroló dobozkában.
Ahol az is jól látható, hogy az anonim, fa sz szo pó cenzor már megint itt rohad, ahelyett, hogy a ku rv a édesanyját ba szo gatná.
fo.ma 2015 jan. 16. - 23:22:11
(172/422)
Miért????? Szeretik, még szaladgálnak is vele. Olyan aranyos!!!!!
1/10
offtopic
pppppppppppppp 2015 jan. 16. - 22:01:07 1/10
(171/422)
Port.hu szennylap? Magyar híroldalak mind szennylapok?
abisztriczky 2015 jan. 16. - 21:20:16
(170/422)
Szegény Maci-malac! Kész csoda lesz, ha ezt túléli!
whitedoor41 2015 jan. 16. - 16:25:37
(169/422)
Néhány érdekesség Dani és Edina adatlapjáról:

Dani:
- Miért akarsz részt venni a mûsorban?
- Szeretek játszani, de a hírnév miatt is csinálom.
/ Egy x évvel ezelõtt készült videóban, ami mostanában került fel róla a netre tajtrészegen vall arról, hogy nem szeretne híres lenni.

- Mi az, amit biztosan megtennél a fõdíjért?
- Hát, fiúval nem létesítenék szexuális kapcsolatot.
/ Senki nem kérdezett rá konkrétan, neki mégis ez jutott eszébe, vajh miért?

- Csókolóztál már azonos nemûvel?
- Egyszer poénból, ittasan
/ Valószínûleg ennek se kell nagy jelentõséget tulajdonítani, mint ahogy annak se, hogy úgy gesztikulál, mint egy nõ. :)

- Legutáltabb embertípus?
- Utálom a fontoskodó, okoskodó embereket
/ Nem lenne jó ha egyszer szembesülne önmagával. Közte és a többi villalakó közt annyi a különbség, hogy neki a szüleinek köszönhetõen megadatott az a lehetõség, hogy egyetemre járjon és megtanulja választékosan kifejezni magát.

- Legõrültebb dolog, amit valaha tettél?
- Rányomultam egy olyan csajra, aki a legjobb barátomnak tetszett
/ Ebbõl kiindulva álszent dolognak tartom, hogy nem tud elnézõbb, megbocsátó lenni Zsuval. Bár arról nem szól a történet, hogy utána megbocsátott-e neki a barátja vagy sem, de mivel õ volt a vétkes, így saját bõrén tapasztalhatta, min ment át Zsu. Számomra pontosan ezért felfoghatatlan, hogy ezek után mindennek elmondta a lányt. Pálcát tört felette egy olyan dologban, amit õ is elkövetett már egyszer. Talán éppen azt próbálja visszaadni neki, amit anno Õ kapott a saját barátjától...

Edina:
- Mi az, amit biztosan megtennél a fõdíjért?
- A szexen kívül bármit megtennék.
/ De KELL egy kapcsolat, hogy érdekesebb legyek! :D

- Elõfordulhat olyan helyzet, ami miatt feladnád a játékot?
- Igen, ha a szeretteimmel történne valami.
/ Igen, de szerintem az égiek is azt akarnák, hogy játékban legyek és folytassam!

- Meddig bírod ki szex nélkül?
- Bármeddig.
/ Kivételt, ha valaki szexuálisan feltüzel!

- Mit üzensz azoknak, akik szerint unalmas leszel és nem fogod bírni?
- Azt, hogy ha megszakadok, akkor is végigcsinálom és nem leszek unalmas!
/ Ejh, lesz itt még sírás-rívás, a középpontban természetesen Edinával. Lehet, hogy szimplán figyelemhiánya van és azért generálja a sok sz*rt, hogy a középpontban legyen.
abisztriczky 2015 jan. 15. - 15:52:40
(168/422)
Kiváncsi vagyok, hogy ki fog Zsu mellé állni! Esetleg Dóri, de lehet, hogy Dennis és Fanni is, mert mintha jobban utálnák Lacit, vagy csak taktikából.
Edinát pedig elvakítja a szerelem, tipikus példája a "szerelem vak" mondásnak! Kiváncsi lennék az elsõ reakciójára, amikor kikerül a villából és visszanézi Laciról a videókat!
DDLL 2015 jan. 15. - 14:40:30
(167/422)
Láttátok, hogy Dani mennyire be volt parázva, hogy õ kapja a kendõt! Levegõ vétele mindent elárult! Nem is értem miért nem merte bevallani, hogy félelembõl vette le Laciról a lilát :)
Szerinted ez eddig a legcsavarosabb, izgalmakat tartogató VV eddig! :)
Ugyan mutathatnának többet! Miért nem lehet õket online nézni mint régen?
Robin hatalmasat alkotott most! Danit jól megcsavarta kivancsi lennék Dóri mennyire volt benne :)
Fanni néha visszavenne a csúnya szavakból es proliságából szerintem nagyon szerethetõ karaktet lenne!(másoknak, mert én így is bírom)
fo.ma 2015 jan. 15. - 13:37:18
(166/422)
Azért kapott annyit pofont, h érthetõ! Valószínûleg én is visszavennék ennyi hasbarúgás után.
indingo 2015 jan. 15. - 12:31:19
(165/422)
Hát igen...meg nem nagyon érdemli egyik sem, de mégsem felezheti meg Lilu és Bence a végén! Edina ott vesztette el a fölényes vezetését, hogy összeállt Lacival és elhitte, hogy õ a VV címû moovie fõszereplõje! DE! amilyen hamar visszesett, olyan hamar az élre is álhat, bár ami megtörtént az megtörtént!
A párbajról nagy százalékkal fog visszamenni a Zsuzsa. Nekem egyik párbajozó se szimpatikus,de Zsuzsában nagyon irritál, hogy most is, meg még az elején a hanglejtése és a tekintete is más volt! Ez a szomorú kutya fej, halk beszéd, pilla rebegtetés.............
fo.ma 2015 jan. 15. - 12:17:10
(164/422)
Szerintem ebbõl a szériából egyik sem érdemli meg igazán a nyereményt. Robin tényleg a legcsendesebb, de õ meg csak úszik az árral a legkisebb ellenállás felé. Mindig arra teszi a jelét, akire a többség, még ha igazi oka nincs is rá, egész nap kummant, lehet hogy egy rendes gyerek, de igazán még ez sem derült ki, csak az, h olyan semmilyen. Se jót, se rosszat nem igazán tudnék rá mondani. Neutrál.
Mostanában Dóri mintha a saját útját járná, sokkal normálisabb lett a szememben, de erõs a gyanúm, h amikor kiment a nagymamája temetésére, szólhattak neki, h fogja vissza magát. (we'll see...)
Zsuzsa buta mint a tök, de mikor párbajozik, mindig neki drukkolok, egyrészt hogy lássam a többiek pofáját, amikor visszamegy, másrészt mert tényleg sokat bántották. Tényleg õ viszi a mûsort, emiatt talán õ érdemelné meg leginkább a fõnyereményt is. Viszont annyira utálom a merevségét, hogy mindenre olyan nem emberi módon reagál. Ha bántják, igenis vágjon vissza, ordítson, küldje el a francba a kínzóit, de õ merev pofával tûri a megaláztatásokat, ahelyett, h robbanna. Vagy esetleg egy röhögéssel, egy vicces riposzttal visszavágna... de nem, õ csak áll, mint egy megszégyenített kisgyerek és lesütött szemmel hallgatja a szidalmakat. Erõsen defektes, valószínûleg a múltja miatt.
Fanni szerethetõ, bár rettentõ alpári és közönséges figura. Dennis egy gyáva kis féreg, de valahol benne is van valami kedvelhetõ, úgyhogy igazából a ferde jelleme ellenére sem utálom.
Laci egy undormány.
Edinát, Danit rühellem. És nem csak azért, amit Zsuval mûveltek, hanem mert bennük csalódtam a legnagyobbat!
indingo 2015 jan. 15. - 11:25:46
(163/422)
Ennyi nem normális még nem a VV-ben az biztos! A szériából árad a szenny és a szerkesztõk nem is próbálnak ellene tenni! Az elsõ szériában például bûntették a káromkodást! Majkának csak virágneveket lehetett használni káromkodásképp…….. Témahetek is alig-alig voltak, azokat én nagyon hiányolom!
Ki nyerheti meg? Nem annyira egyértelmû mint a korábbi szériákban! Személy szerint Robin gyõzelmének örülnék! Utolsónak jött, távozzon is utoljára! Nem egy meghatározó karakter, de tény, hogy a VV történetének egyik legnormálisabb játékosa! Unalmas? Lehet, de például Szabolcs vagy Miló - akik ugye megnyerték azt a szériát amiben voltak - se voltak meghatározó játékosok, konkrétan egyetlen mondatukra vagy jellegzetességükre sem emlékszem!