Téma: ValóVilág 7

whitedoor41 2015 febr. 26. - 16:41:52
(382/422)
Biztos vagy ebben? Elõzõ párbajnál Lilu vagy I.B. tett erre utalást és "megnyugtatta" a nézõket, hogy minden regisztrált app.hoz csak egy érvényes szavazat tartozik, szóval bár kattogtathatnak a rendszer nem fogja azt többszörösen elkönyvelni.
fo.ma 2015 febr. 26. - 16:40:05
(381/422)
Jó lenne, ha ezt valaki megkérdezné a Belevaló-ban. Oda lehet telefonálni, meg skype-olni is.
fo.ma 2015 febr. 26. - 16:34:51
(380/422)
Jaj, nekem ne mondd! Ember nem utálja nálam jobban azt a Lacit! Már a legelején levettem milyen egy görény, amikor Dórival suskorogtak egy ágyban, a Vikcsu meg mondott neki valamit, amire ez a tetvedék olyan hangnemben rivallt rá, h "majd pont rád fogok figyelni, te nyomorék", vagy valami nagyon hasonlót, h már akkor elszállt az agyam tõle. Undorító, förtelmes, hétmérföldes BUNKÓ!!!
Arra számítok, h Dennisz most õt fogja kihívni és kint hagyja. És milyen jót fogok azon röhögni, h Dóri meg bent lesz a fináléban párbaj nélkül, mert akkor biztos megüti a guta ezt a véglényt!!!!
1/10
zsazsa777 2015 febr. 26. - 16:29:06 1/10
(379/422)
Sajnos nem értek a technikához, de rákérdeztem és azt mondták, hogy max. 5-öt lehet. Tehát így nyert "hõsszerelmes" 3x. Csak a Dennisz nehogy õt vigye ki, mert nagyon dörzsöltek a cellatársai.Sajnos megvan az esélye, hogy õ
Laccci vigye haza a millákat a diktátor törpe nélkül.
abisztriczky 2015 febr. 26. - 11:33:08 Előzmény zsazsa777
(378/422)
Akkor ezek szerint egy telefonról nem csak egy szavazatot lehet küldeni, ha elég fifikásak vagyunk?
whitedoor41 2015 febr. 26. - 08:10:56
(377/422)
Számomra visszataszító látvány, ahogy Laci a kivarrt, kigyúrt vállait, felkarjait dörzsölte hidratálókrémmel, tini lányok biztosan másképpen gondolkodnak errõl a jelenségrõl. ;) Már azt is nehezen veszi be a gyomrom ha egy férfi arról beszél hosszasan, hogy tetõtõl talpig szõrteleníti magát, még a fenekének "azon részeit is"... hát grat Lacinak... buszjegyre nem telik, de ez nála mindennapos rutinnak számít. Szerencsére azt nem mutatták még, hogy az arcával mit csinál, de Fanni és Robin már a korábbiakban tettek rá utalást se szeri se számmal, hogy sminkeli magát és ekkor Laci erélyesen közbevágott; "Csak az arcomat!".
whitedoor41 2015 febr. 26. - 08:09:06
(376/422)
Attila és Anett is rátapintottak Laci elevenjére, Attila szerint nincs humorérzéke a srácnak (persze, hogy nincs,- full agresszív) míg Anett azt vélte felfedezni, hogy Laci rezzenéstelen arccal beszél "szerelmérõl" mindenféle érzelmet, mimikát mellõzve. Kisebb vita is kirobbant, a lány szerint ha boldog emlékeket elevenítünk fel akaratlanul is mosolygunk, ami Lacinál Edina esetében nem történt meg, a srác ezt azzal próbálta magyarázni, hogy Õneki pókerarca (igen ha jól emlékszem ezt a kifejezést használta helytelenül) van és már sokszor megkapta ezt az ismerõseitõl is, de Anett arcán látszott, hogy nem akarta elhinni.
Már a beköltözésüknél az ellenpéldáját tapasztalta, Laci szemei csillogtak, szája a földig ért, hebegett-habogott, elcsuklott a hangja, mint egy tizenéves fiúcska, aki megpillant egy bomba nõt, tátva marad a szája és csorog a nyála. :D Egy szó, mint száz, teljesen ki volt virulva, erre pedig egyáltalán nem volt példa mikor Edinával volt. Akik eddig bizonytalanok voltak Laci érzései felõl, melyeket Edina iránt táplál már megnyugodhatnak, biztosra vehetjük a srác sohasem volt szerelmes belé (egyéb érzései lehettek ettõl függetlenül (kölcsönös szimpátia, ragaszkodás, stb...).
whitedoor41 2015 febr. 26. - 08:06:11
(375/422)
Attila teljesen reálisan látja a helyzetet, nem hiába õ az egyik legszimpatikusabb nyertese a VV szériáknak. Sajnos viszont több mint valószínû, hogy nem úgy fognak történni a dolgok ahogyan Õ (is) szeretné, az amivel Robinék is próbálkoznának nem fog megtörténni, Laci most már egyenes ágon mûsírással, sajnáltatással és állandó színleléssel bemártírkodja (nem hiszem hogy létezik ilyen szó hihi) magát a döntõbe. Hála a szeretetteljes Reninek és zabálnivaló Vikcsunak,- akiket persze hogy nem a Zsuval szembeni retorzió vezényel, na meg a mindig sziporkázó Fanninak Dóri került reflektorfénybe, gondolom Õ is lesz a kihívott és Iza is közben fog járni ezért, tudván, hogy Attila is a lányt véli leggyengébbnek, olyannak akivel szemben Dennisznek esélye van visszatérni (Iza Dennisszel szimpatizál, egy reggeli mûsorban beszélt errõl beköltözése elõtt).
1/10
zsazsa777 2015 febr. 25. - 22:57:53 1/10 Előzmény fo.ma
(374/422)
Te kérdezted: "Ezt honnan idézted? És mi a módszer?" 488-as
Igthorn 2015 febr. 25. - 22:26:59 Előzmény fo.ma
(373/422)
Korábban is voltak kifejezetten taszító dolgai. De jobban elviselem, ha egy nõ olyan, mint Fanni, mintha egy férfi olyan mint ez a Laccci.
Fannin legalább jókat szoktam rötyögni, de Laciban semmi szórakoztatót nem találtam. Nem is tudom, melyik énjét utáltam jobban. Az eredeti nagyképû, bunkó énjét, ahogy flegmáskodott a játék elején, vagy azt, amivé az Edina mellett vált. Egy szerencsétlen, lógószájú, nyálas papucs lett belõle, Edina kiskutyája. A párbajuk végére meg egy zokogó majom.
Bár valószínûleg az egész egy fölvett szerep. Az érzékeny férfi karakter egyszer már nyerõ volt (lásd Aurélio), emeljük a tétet, legyen most érzékeny, szerelmes férfi! Továbbfejlesztett változata a bosszúálló, érzékeny megsebzett, szerelmes férfi!
Röviden BÉMSZ FÉRFI. Ezzel akár nyerni is lehet.
És mi lesz akkor, ha az elérzékenyült nõi nézõk és az Edinafan erdélyiek támogatásával neadjisten megnyeri Laccci a játékot?
Visszakerülve régi közegébe Laciról leolvad a BÉMSZ FÉRFI szerep, és visszaváltozik nagyképû tahóvá. Mégnagyobbképû milliomos tahóvá.
Rövid idõn belül kitessékeli Edinát az életébõl és röhög a markába (amikor éppen nem lesz benne viszkispohár, vagy az aktuális barátnõje melle).
Edina meg lehet, hogy Danival vígasztalódik, és gyakorolja a "behatolást".
fo.ma 2015 febr. 25. - 21:42:52
(372/422)
Bocs, ezt most nem értem. Én nem szoktam szavazni.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 25. - 18:21:25 1/10 Előzmény fo.ma
(371/422)
NO COMMENT (megtaláltam) " irtak,hogy nyomjuk a szavazatot,es azutan kb.5 masodperc amig kiirja,hogy a szavazatot rogziti,es rogton azutan ujra nyomni...es igy tovabb egymas utan."
fo.ma 2015 febr. 25. - 17:49:20
(370/422)
Ja szórakoztató volt. Egy darabig. És egy idõ után már unalmasak ugyanazok a nyávogások, meg panelszövegek. Aztán amikor még gyûlölködni is elkezdett, már kifejezetten taszító volt!
offtopic
Igthorn 2015 febr. 25. - 01:42:39
(369/422)
Lehet, hogy Fanni villabeli viselkedésében találtál kivetnivalót, én is.
De szórakoztató volt.
Szerinted szégyent hozott a nõi nemre.
De szórakoztató volt!
Egyszer vicces volt, egyszer trágár, egyszer kislányos, egyszer kurvás, egyszer aranyos, egyszer tenyérbemászó.
Volt ilyen, olyan, amolyan.
DE SZÓRAKOZTATÓ VOLT!!!
És én, mint önzõ nézõ szórakozásra vágyom. A fõdíjat nem adtam volna neki, de elnézegettem volna még egy hétig.
Meglepõdtem, hogy vesztett egy ilyen... Laci ellen.
Mert ahogy te a Fannit, férfiember létemre én meg ezt a nyálgép Lacit rühellem. Õ meg a férfiak szégyene. Õ sem lehet büszke a bátorságpróbájára. Mint egy kislány, úgy rémüldözött és forgatta a szemeit. A nagy "macsó"! Mûmájer.
Na mindegy, a Laci ment vissza, elvégre jóképû, izmos, tetovált, no meg "érzékeny". Nõi szívek tízezrei dobbantak meg citrombaharapott feje láttán, és visszaszavazták a hõsszerelmest, aki "bosszút áll szerelméért". No meg Erdélyrõl ne is beszéljünk. És már csak azért drukkoljanak a tisztelt szerelempárti hölgyszavazók, akik neadjaisten eljuttatják ezt az "érzékeny macsó"-t a fõdíjig, hogy amikor majd röhögve hempereg a milliók tetején, akkor legalább egyszer történjék meg az áhított zavartalan "behatolás" a kis Edinával, mielõtt úgy rúgná ki, hogy Barótig repül. Mert az lesz a vége, az tuti.
fo.ma 2015 febr. 25. - 01:16:55
(368/422)
Ja, a szûzpöcök! Persze ez sem az õ dumája, a Sex és NY-ból csórta.
abisztriczky 2015 febr. 24. - 20:51:54
(367/422)
A Dórinak meg nagy esélye van, hogy párbaj nélkül bemasírozik / belavírozik a Top3-ba!
inka.zsöszvi 2015 febr. 24. - 20:35:07 Előzmény fo.ma
(366/422)
Mit mûvelt ott a bátorság próbán is, jaj nem merem megfogni, dr ha egy darab fasz lett volna ott arra rámarkolt volna.
inka.zsöszvi 2015 febr. 24. - 20:30:12
(365/422)
Azért amit írtam, valaki vagy valakik nagyon nyomják elõre ezt a luvnyát. Minden mûsorvezetõ csak vele foglalkozott az egekig magasztalták, milyen csinos, hogy vagy Fanni ? Mi eddig sem nagyon néztük a Retek Klubbot, ezután még kevesebbet nézzük.
fo.ma 2015 febr. 24. - 17:24:43
(364/422)
Hát ott is nagyon szimpatikus volt! Hogy viselkedett? Nem tudom minek kell mûsorba rakni egy olyan alakot, akit egyszer már hazaküldtek a nézõk, mert nem kíváncsiak rá?
inka.zsöszvi 2015 febr. 24. - 16:08:39
(363/422)
Ha a Ripacs jutott volna vissza az lett volna bunda, de valamit akartak is csinálni, mert egy technikai hiba mondták, ezt akarták vissza a villába SZÉGYEN.