Téma: ValóVilág 7

1/10
zsazsa777 2015 febr. 21. - 21:47:45 1/10
(342/422)
Végül is csak átmásoltam. Az a problémám, hogy szörfölgetek, de nem figyelek oda, hogy honnan. Ne haragudj, ha ismét rátalálok, akkor megírom! Sokkal hosszabb volt, de mire visszamentem volna a maradékért, addigra elvesztettem. Bocsi!
fo.ma 2015 febr. 21. - 17:06:40
(341/422)
Ezt honnan idézted? És mi a módszer?
1/10
zsazsa777 2015 febr. 21. - 08:19:31 1/10
(340/422)
NO COMMENT!
"Egy titokban Laci érdekében tevékenykedõ csoportosulásból szivárgott ki egy módszer, amit a tagok elmondásuk szerint folyamatosan alkalmaztak, ha a kedvencüket érintõ párbaj, vagy egyéb szavazásokról volt szó. Egy beszervezési kísérletnél tört meg aztán a titoktartás páncélja, ami viszont Laci korábbi két párbajánál ezek szerint tökéletes hatékonysággal mûködött.Mint tudjuk Laci a Zsuzsa elleni megmérettetésen minimális, alig 200 szavazatkülönbséggel jutott tovább, de a saját szerelme ellen is csak pár százalékos elõnyt tudott gyûjteni. Most akkor mi történik itt? Laci a lenti leírásból következõen mindkét párbajon vesztett volna és csak néhány ember sunyi manipulációja miatt esett ki két nála erõsebb ember? Mégsem olyan erõs a kamusírások királya? Kik állnak a háttérben és miért érdekük a játék végeredményének ilyen szintû befolyásolása? Kihez köthetõek õk?"
abisztriczky 2015 febr. 20. - 15:27:26
(339/422)
Ebbõl a párosból (Laci és Fanni) remélem, hogy Fanni megy vissza, no nem azért, mert annyira kedvelném, de szerintem szórakoztatóbb és érdekesebb egyéniség mint Laci. Már unom Laci mártírkodását, önsajnálatát.
whitedoor41 2015 febr. 20. - 11:12:50
(338/422)
Bennem vele kapcsolatban az ragadt most meg, hogy Robint minõsítette a riportban, ne, tetszett neki, hogy mindig unott pofával csinálja a feladatokat és állandóan koncentrált, ami kiült az arcára. Véleményem szerint Robin teljesen korrektül végrehajtotta a feladatokat, sokat lehetett rajta nevetni, - a legtöbbet, és õszintén megvallva nem értem mit is várt Lackó pajtás egy tánctól, amivel Ázsiát kellett bemutatni (...talán Psy Gangnam stylet)? Az a fajta fegyelem, odafigyelés, koncentrálás és precizitás, ami a japán munkaerõt, mentalitást is jellemzi nagy vonalakban vissza is köszönt Robin táncán/mimikáján keresztül. Ha valamibe viszont bele lehetett volna kötni az az Õ mexikói tatusa volt, aki még véletlenül sem találta el a ritmust. Értem én, hogy nem szívlelik egymást, de attól még lehetne korrekt kritikát is alkotni. Fanninak ez pl. egy pozitív tulajdonsága, akármennyire is utál valakit tárgyilagos tud maradni az illetõvel a feladatoknál. Viszont az Õ tánca sem igazán tetszett, hiányoltam a hajdobálást (elõre-hátra), túlságosan headbangesre vette a figurát, sok volt a hastánc (ami szerintem nem illett bele), túl egyenes volt a testtartása, kissé görnyedten, roggyantva, kezeit a térdére helyezve, mellét dobálva, a fenekét rázva sikeresebb lett volna.
Dennisz no comment, már az se volt normális, aki ezt a "jelmezt" kitalálta neki, mintha csak önmaga paródiája lenne. :)
whitedoor41 2015 febr. 20. - 10:37:07
(337/422)
Talán azért mert szót sem érdemel? :p A fiziológiai szükségleteken túl alig csinál valamit, azt is csak a tõle megszokott unott pofával. Apropó volt rá valami utaló jel, hogy mért nem vett részt a táncon vagy a másik feladatban? Összefoglalókat nem nézek csak pár kiollózott jelenetet és így halvány lila gõzöm sincs most arról, hova lett, nem mintha különösebben hiányozna a szájhúzogatása. ;)
1/10
Larvitar 2015 febr. 18. - 20:50:34 1/10
(336/422)
Szenny, 10/1...
whitedoor41 2015 febr. 18. - 14:07:45
(335/422)
Sok ráció van abban amit írsz, de kb ugyanennyi, amit nem találok helytállónak. Abban megegyezhetünk, hogy a színvonal folyamatosan esik, míg a trágárság és igénytelenség ezzel párhuzamosan nyer egyre nagyobb teret.
Aurélió gyõzelme az eddigi legvitathatóbb talán a vv-k történetében, de ha azt vesszük alapul ki mennyire érdemelte, érdemli meg a gyõzelmet, akkor legyünk õszinték,- senki sem szolgál(t) rá a sok pénzre.
Milyen az ideális játékos, akit szívesen látnánk nyertesnek? Aki kezdetektõl fogva példásan odateszi magát minden feladathoz és küzd, emellett sikerül emberinek, szerethetõnek maradnia, társaságképes és kiváló humorérzékkel bír. Nem gondolom, hogy ez a sok tulajdonság mind megtalálható lenne egyazon játékosban, így abból vagyunk kénytelenek válogatni ami van, másból természetesen nem is tudnánk. Számomra Edina volt a nyerõ nagyon sokáig, mindent megtett amit a játék megkövetelhetett, ha sikerült volna megmaradnia olyannak mint az elsõ másfél, két hónapban simán meg is nyerhette volna ezt a szériát.
Denniszben én kifejezettem érzem a szereplési vágyat és a rá/meg/játszást, és ne haragudj, nem tudok elmenni amellett, hogy olyan ostobának tituláltad, hogy még ahhoz se lenne esze, hogy az elõzõ széria gyõztesét utánozza, mert pont Õ volt az, aki azt a fogadalmat tette, hogyha visszamegy akkor mindennap maszturbál (vagy valami hasonló). A kérdés pedig magától adódik, mibõl gondolta, hogy erre lesznek kíváncsiak a nézõk, ez kell nekik? Auuu, a választ nem nehéz kitalálni. :) Továbbmegyek, ha olyan ostoba lenne nem mondta volna Dórinak, hogy érzi, hogy Fanni sokszor manipulálni próbálja, de nem érdekli, mint ahogy az állandó érzelmi kitörései se, lesz ami lesz a maga hasznára fogja fordítani. A józan paraszti esze tehát megvan, csak nem keveri a trutyit és nem beszél olyan dolgokról, amik a háttérben zajlódnak. Jószívûnek nem nevezném, bár sokáig annak tartottam, de a fentebb említett beszélgetésnél csalódtam benne, legalább neki nem kellett volna minõsítenie Fannit, még ha nem is érez iránta úgy mint ahogy a lány érez iránta. Nem tartom egy jellemes embernek, mert ha az lenne, akkor ezekrõl a dologról hallgatott volna legalább addig amíg a mûsor tart ill. nem hagyta volna, hogy Robin vigye ki Ádámot, amikor Õ volt az a személy akivel a legtöbb konfliktusa volt.
A másik vitatott játékos Fanni, én már nem tudom Õt hova tenni. Vele kapcsolatban eljutottam arra a pontra, hogy már nem érdekel mit csinál, pár óra múlva úgyis mást fog gondolni és vagy bocsánatért esedezik vagy elintézi egy ilyen vagyok így kell engem szeretni b+ -gal és megy mûszempillát ragasztani vagy szolizni. Nem annyira mûveletlen mint a többi, sõt!... de túl lusta ahhoz, hogy megerõltesse az agyát, egy álomvilágban él és túl egoista ahhoz, hogy saját magán kívül mással is törõdjön vagy hogy másra is tekintettel legyen. Mindenképp egy pszichomókusra lenne szüksége és talán még szerethetõvé is válna.
DDLL 2015 febr. 18. - 12:12:29
(334/422)
Szerintem abban nincs igazatok, hogy ez a széria a legrosszabb! Tény, hogy nem egy lángészek, de a többiben se volt sok okos és sokkal jobb emberek!
Nekem mondjuk a VV6 volt a legrosszabb, azt nem is néztem nagyon, ott ahogy Aurélió tudott beszélni Zsófikával, a kirohanásai számomra nagyon visszataszítóak voltak, meg Zita- Krisztián köpködése szerintem eddigi leggusztustalanabb Való Világos esemény volt!
Azt meg kimondottan utálom, mikor olyan régi vv szereplõk mennek be a belevaló-ba mint Szandika, Zsolti stb. (Szandikát pedig bírtam) és pont õk mondják, hogy mennyire galád banda! Szandika ugyanígy viselkedett, nem beszélve arról mikor Anikóval maszatoltak a paplan alatt, rámászott Alekoszra és mikor az nem akarta ágyba vinni, akkor ordítozott vele! Rengeteg ilyet fel lehetne hozni a többi szériából!
Szerintem is ha Robin az elején kinyitotta volna a száját akkor lehet kiesett volna, bár ezt innen már így nehéz eldönteni, mert nyilván más színben tündököltek volna a többiek is!
Én még bírom Fannit, annak ellenére, hogy bizony hatalmas gondok vannak nála! (elhiszem azt is, hogy bent 24 órában kibírhatatlan) Egy pszichológusra erõsen szüksége lenne! 21 éves(nagyon gyerek, lehetne érettebb, de én ezért nem ítélem el) még rengeteget fog változni, remélem a jó irányba!
Azt meg ne felejtsétek, hogy rengeteg múlik a szerkesztõkön!!! Anno Árpa Attila is megmondta, hogy úgy irányították a játékot a szereplõket ahogy õk akarták! Szóval én abszolút nem veszem készpénznek amit látok abban a 40-45 percben amit bevágnak! Persze mivel nem igen van más fórum ahol többet láthatnék róluk (talán a hivatalos oldalon van éjszakai közvetítés) mint anno mikor pl. délután 1-2 óra élõ közvetítés volt a tv-ben vagy a neten is sokkal többször bele lehetett látni!
Dennis tényleg nem egy agytröszt, pont ezért nem is gondolnám, hogy több valóvilág összegyúrt személye lenne, mármint nem hinném, hogy ez egy felvett kitalált dolog! Õ ilyen! (engem is idegesít, hogy állandóan fogdossa magát!)
Én már azon se csodálkozom, hogy bent össze-vissza beszélnek, sok az a 24 órás összezártság, persze, hogy percrõl-percre tud változni minden! (Aurélió Zsófi milyen vitákat nyomtak le bent, kint meg szerelmes pár lett, volt)
Mellesleg én Alekoszon tudtam jókat nevetni, és Attila volt a kedvenc, na õ tényleg tudta forgatni az embereket! Ezt Vikik is zseniálisan csinálta csak nála hiányzott a szerethetõ rész, valószínûleg úgy mint Attilánál nála is kellett volna egy szerelmi szál! (nem nekem, valahogy a nézõk erre buknak!)
whitedoor41 2015 febr. 18. - 11:04:19
(333/422)
Ugyan kérlek mégis ki ellen esett volna ki? Gyagyásfalvi vagy erõsen kopaszodó, az elõzõ szériák kulcsfiguráit majmolászó tyúkeszû ösztönlény ellen? Egy retardált bagázs, összefüggõen beszélni nem tudó, önmagukat kifejezni nem tudó, alpárian fröcsögõ egoisták gyülekezete, hogy a kakikeverõket már meg se említsem. Persze, hogy még egy szürke figura is kitûnik közülük, akinek helyén van az értékrendje. Nincs mit tovább ragozni ez a széria volt ezidáig a leggyengébb és leghumortalanabb. Az illetékeseket kéne elõvenni, akik ezeket a játékosokat összeválogatták és akik unalmasabbnál unalmasabb feladatokkal rukkoltak elõ, amibõl legalább 2-3x ennyi kellett volna, hogy ne csak egész nap zabáljanak és feküdjenek. Egy feladat sok annyit nem tudok most említeni, amire azt mondanám ez igen, jó volt, ebbõl lehetett volna még több, míg a másikból kevesebb. Az elsõ szériákban nem is lehetett káromkodáson kapni a játékosokat, talán még büntetés is járt érte, ki is sípolták, a mostaniakban meg már alapkövetelmények számít, hogy legalább 1 mondatban 1 moderálást kívánó szó legyen. Ebbõl adódik, hogy a csúnya beszédért büntetés jár "feladat" volt, ami khm "leginkább" elnyerte a tetszésemet... Az elkövetkezendõ szériákban már az elsõ naptól be kéne vezetni érte a büntetést, szabályzatnak kéne rendelkeznie róla, sõt aki túllépi a heti limitet az automatikusan menne párbajra.
fo.ma 2015 febr. 18. - 10:56:11
(332/422)
A hétfõi nyáltengert nem néztem meg, de a tegnapi elé hálistennek leültem, gondolván, ha megint sírás-rívás lesz majd elkapcsolok. Hát már régen nevettem ilyen jókat!!! Ez a tegnapi rész szerintem vitte az összes többit!
whitedoor41 2015 febr. 18. - 07:55:21
(331/422)
A tegnap esti kiválasztáson Robin utalt arra, hogy Laci ittas állapotban megint megmutatta a foga fehérjét és belekötött, ezért hiába próbálta, nem tudta megtartani az Ádinának tett ígéretét. Jelen pillanatban úgy tûnik, hogy teljesen mindegy kit hív ki Laci, neki már befellegzett, kinn fog maradni. A következõ kiesõ feltehetõen Dóri lesz Fannika révén, hacsak Robin nem zavar be és nem üti ki Fannit, de ehhez az kéne, hogy Õ legyen a következõ kiválasztott.
Engem szer felett idegesít mind Laci, mind Fanni, de utóbbi magabiztossága még inkább, pedig minden egyes kiválasztás, kihívás elõtt úgy be van tojva, hogy mindennek elmondja az ellenfeleit. A saját kis tündérvilágában õ már minden villalakóval párbajozott/fightolt. Sajnos egyre több az esély rá, hogy ott legyen a finisben az iq bajnok, farokmarkolászós párjával együtt. Kacsacsõrû, wc húzogató guminõ se tett sokat hozzá a mûsorhoz a tivornyázásokat leszámítva csak eszik, iszik, tisztálkodik és alszik. Robin érdekes karakter lehetett volna, ha már az elsõ hetektõl kezdve kiáll a véleménye mellett és nem kukán hallgatott volna az utolsó 2-3 kiválasztásig jóformán nem is lehetett róla tudni. Megértem, hogy egyéni játékos és nem kívánt kompromittálódni, de akkor is lehetett volna aktívabb minden téren. Nem mintha Dennisz és Fanni sokat felmutattak volna a töcskölésen kívül alpárian szitkozódnak, ráadásul amikor Dennisz valakit a szájára vesz hogy kibeszéljen süt a tekintetérõl, hogy azt se tudja mi lesz a következõ mondata, csakis azért teszi, hogy "asszonykájának" megfeleljen, akit kb. 1 héttel ezelõtt az egyik mosolyszünetük alatt mindennek elmondott a háta mögött, még rá is világított, hogy csak az érdekei vezérlik, de úgy tûnik már elfeledkezett errõl. :P Kár hogy nem lehet megszavazni egy D-F párbajt, ahol visszajátszanák nekik ezt.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 17. - 15:26:07 1/10
(330/422)
NO COMMENT !
A két játékos barátai és családtagjai napok óta kampányolnak a közösségi oldalakon, Edina anyukája azonban furcsa üzenetet írt. "Kedves Edina-szurkolók! Megtudtam, hogy a szavazason sajnos Laci vezet! Kerlek benneteket, hogy
segitsetek, hogy ne törjön össze néhány százalék miatt Edina álma. Fõleg ne Laci miatt, aki idekint
szinte biztosan összetörné a szívét. Segítsetek, kérlek benneteket! Szavazzatok Edinára, mert vesztésre áll" - olvasható az asszony Facebook-oldalán.

Nos, az nem valószínû, hogy Edina mamája valóban ismeri, melyik fantomkép kit takar, minden bizonnyal ezzel a rossz hírrel próbál még több szavazatot gyûjteni a lányának.
whitedoor41 2015 febr. 17. - 12:03:24
(329/422)
Egyik kutya másik eb. Fanni gyakorlatilag már minden bennlévõvel összerúgta a port, ráadásul, az elõzetesben éppen Dórit fenyegeti egy párbajjal. Laci vele ellentétben már nem sok vizet zavar, a nézõk meg mindig arra pikkelnek jobban, aki harsányabb, kirívóbb, megbotránkoztatóbb jelen esetben Fanni az.

Engem már az is felettébb zavar, hogy a viselkedészavarát felnõtt fejjel(!) mindig ugyanazzal a tündérfalvi blõdséggel próbálja magyarázni. 21 évesen a nagy lópikulát Tündérfalva lakója, inkább Gyagyásfalváé. Azon is csodálkozom, hogy a bennlévõk közül még senki sem mondta neki, hogy egy tündér nem viselkedik közönségesen, nem otromba, nem trágár, nem pajzán, nem egoista, nem önzõ, hanem segítõkész, figyelmes, törõdõ, stb. minden ami Õ pont nem. Fals az egész nõ és az imidzse. Gyermeteg lelkének egy pszichológusra lenne szüksége nem pedig arra, hogy a testnyílásaiba napi 2-3x beleürítsenek.

Laciról még szélsõségesebb véleményen vagyok, de ha csak az elmúlt pár hét történéseit venném alapul, akkor amondó lennék, hogy Fanni menjen haza (köpködés, kibeszélés, állandó õrjöngés, kötekedés, felesleges viták), ha a teljes egészet akkor viszont egyértelmûen Lacinak nincs további maradása.
Ha kettejük párbaja elmarad, akkor az csakis azt bizonyítja, hogy valamelyikük beijedt és szembeköpi magát. Laci részérõl nem hiszem, hogy erre sor kerülne, mert el kell játszania a hõsszerelmest, aki bosszút áll asszonykájáért.
whitedoor41 2015 febr. 17. - 11:51:42
(328/422)
Való igaz, nem számoltam azzal a tényezõvel, hogy Fannika szélsõségesen INGAdozó hangulata, hogyan befolyásolhatja a bennlévõ játékosokat. Robin tett egy fogadalmat Edinának, amivel szintén nem voltam tisztában amikor tegnap este a hozzászólásomat írtam, így Lacinak dupla jelre már valószínûleg nem kell számítania, talán még egyre sem tõle.
Akárhogyan is, vagy Laci, vagy Fanni lesz a kiválasztott ergó Fanni nem menekülhet a végzete elõl. Gyávaság lenne tõle ha nem Lacit hívná ki, mindazok után amit 2 héten keresztül lenyomott.
Alicante 2015 febr. 17. - 11:28:59
(327/422)
"Mivel mind Laci, mind Edina fogadalma az volt, hogyha visszatérnek Fannit viszik ki elõször, ezért a következõ párbaj felállása már fixnek tekinthetõ, hacsak Laci nem köpi arcon magát."

Mibõl gondolod, hogy a négyek megszavazzák Laci zöld kendõjét? Miért ajándékoznák neki?...azért, hogy bármelyiküket kihívhassa párbajra? Most nagy hatalma van a kihívónak, Edina sem ért sokat a kék kendõjével.
whitedoor41 2015 febr. 16. - 21:38:53
(326/422)
Edina és Laci kapcsolata közös érdekeken alapul(t), Laci pedig még mindig profitál belõle. Nyilván Edina is egészen addig ki fog tartani mellette ameddig a fiú benn van és esélyes a fõdíjra. Azt már nehezen tudom elképzelni, hogy idekinn is összejönnének lóvé/love nélkül. Még ha igaz is lenne a szerelmük a természetük túlságosan is azonos, erõszakosak és agresszívak, mindkettõ domináns szerepre pályázna, Laci megfojtaná a féltékenységével, jóformán nem is csinálhatna semmit nélküle, Edina meg szóhoz se engedné jutni, örökké túlkiabálná, folyamatosan lázadna. Végsõ konzekvencia egyik sem képes idomulni a másikhoz, kizárt, hogy mûködne a kapcsolatuk.
whitedoor41 2015 febr. 16. - 21:21:56
(325/422)
- Lilu: Laci, egyébként szerinted Te mennyire tudnál erõsen visszamenni ha te nyernéd a mai párbajt?
- Laci: Nagyon egyszerûen, egy harcos embernek tartom magam!

Persze fiam, sírj még egy kicsit, zsebkendõt is kérsz?
---
Mivel mind Laci, mind Edina fogadalma az volt, hogyha visszatérnek Fannit viszik ki elõször, ezért a következõ párbaj felállása már fixnek tekinthetõ, hacsak Laci nem köpi arcon magát. Fanninak most jócskán van oka félni, Dennisz megközelítõleg olyan arányban gyõzte le Danit, mint amilyennel Laci Edinát, viszont véleményem szerint Fanni gyengébb, mint Dennisz és Laci erõsebb, mint Dani, aki erõsebb lehetett mint Edina, szóval akárhogy is latolgatok még tartogathat meglepetéseket a következõ párbaj. Az sem utolsó szempont, hogy feltehetõen a nézõk az elmúlt párbajokon nem is arra szavaztak, akit jobban szerettek, hanem arra, akit kevésbé rühelltek. A kérdés pedig adja magát, kit utálhatnak kevésbé, Fannit vagy Lacit? Fanninak most meg kéne húznia magát és egy nyugis hetet eltöltenie Denisszel, mindenféle hisztiroham nélkül, akkor biztos esélye lenne Laci ellen, de mit sem változtat a tényen, hogy a következõ alkalommal Robin õt fogja kint hagyni. Ha Lacinak sikerülne legyõznie Fannit, akkor biztos lenne az útja a döntõbe, mert utána Dórit is kinthagyná. Akinek bérelt helye van a döntõben az Dennisz, neki nem kell félnie sem Lacitól, sem Robintól, hogy párbajellenfélnek válasszák.
fo.ma 2015 febr. 16. - 17:45:22
(324/422)
:D :D :D
fo.ma 2015 febr. 16. - 17:44:59
(323/422)
:D :D :D