Téma: ValóVilág 7

1/10
zsazsa777 2015 febr. 16. - 17:19:56 1/10
(322/422)
Az a fránya REFLÉN 2x
1/10
zsazsa777 2015 febr. 16. - 16:30:44 1/10
(321/422)
FINITA LA COMEDIA !!!
fo.ma 2015 febr. 16. - 13:08:51
(320/422)
Szerintetek Edina teljes bedobással Lacit fogja támogatni? Hol érdeke neki, h Laci megnyerje a játékot? Meddig tartana a kapcsolatuk, ha Laci nyerne, mert neki aztán tényleg busz nagyságúra nõne a feje a nagyképûségtõl! Ráadásul szerintem már most utálja, h az az ember nyomta ki a játékból és vette el a lehetõségét egy nagy nyereményre, aki azért csak "lecsúnyázta", meg csak benyúlt Zsú bugyijába! Már látom rajta az irigység és tehetetlen düh keverékét! Mi lenne, ha Laci kezében lenne a fõnyeremény, ami egészen tegnapig szerinte õt illette volna meg!
Kicsit már sajnálom is!
1/10
zsazsa777 2015 febr. 16. - 09:15:27 1/10
(319/422)
Négy éve - négy rendõrt, mert bántották a "barátnõjét"
1/10
zsazsa777 2015 febr. 16. - 09:13:11 1/10
(318/422)
"sajnos" bírósági v. rendõrségi meghallgatásra megy, ami néhány óra. Utána megy vissza "bosszút állni"
whitedoor41 2015 febr. 16. - 08:03:51
(317/422)
Én csak a szalagcímet olvastam, nem is érdekelt bõvebben mirõl szól, ezért is gondoltam, hogy min 5%-kal legalább Edinát hozzák ki gyõztesnek, de nem így történt (hál' Istennek vagy mégsem?!). Hiába Dani kiesése és a 2 hétnyi "szenvedés" és sajnáltatás úgy tûnik az emberek nem tudtak és nem is akartak elnézõk lenni a sz*rkeverõvel, inkább visszaküldték a macsó bõgõmasinát, kár, hogy nem eshettek ki egy párként.
Ha viszont még egy héten keresztül azt kell néznünk, hogy Lackó a "rusnya" szerelmét elveszítve passzívan, duzzogva és megbántva áll mindenhez, ne adj Isten magába roskadva zokog, akkor inkább amondó leszek, hogy kár hogy nem Edina tért vissza. Így is elég unalmas a mûsor, nem hiányzik még egy felnõtt kivarrt férfi mûsírása is. Az egyedüli dolog amin jól el lehet szórakozni az Dóri WC-je, nagyon kreatív büntetést kapott, remélem egy ideig még "cipelnie" kell ezt a terhet. Hihi!
szevacica 2015 febr. 16. - 07:02:53
(316/422)
A minap azt olvastam valahol, hogy Laci akkor sem megy vissza a villába, ha megnyeri a párbajt, mert valami bírósági ügye van, tárgyalása lesz. Kb. két éve verekedésbe keveredett és megütött egy rendõrt. Akkor most mi van?
whitedoor41 2015 febr. 16. - 05:23:06
(315/422)
Két "rossz" közül maradt a kevésbé rossz. Valahol olvastam egy találó megjegyzést, Laci visszatérésekor vérfürdõ helyett nyálfürdõt rendezett, hát hogy ez a késõbbiekben mire lesz neki elég még kérdéses, én a magam részérõl reménykedem, hogy ezen a héten Õ fogja követni pár hónapja még rusnyának titulált "szerelmét". Arra kíváncsi leszek ki felé fog nyitni 1 hét hosszú idõ azt a 168 órát nem lehet csak sajnáltatással elütni és mivel a 2 lány közül fog párbajellenfelet választani velük nyilván kerüli, hanyagolja a kontaktust, marad tehát a farok markolászós és az ülve pisilõs. Hihi!
fo.ma 2015 febr. 15. - 22:00:22
(314/422)
Ezzel egyetértek.
whitedoor41 2015 febr. 15. - 20:57:45 Előzmény fo.ma
(313/422)
Az alapján lehet véleményt alkotni, amit látunk és hallunk. Mivel folyamatosan zajlódnak a történések 1-2 hét alatt is sokat változhat az ember véleménye, számomra viszont 1-2 szereplõt kivéve senki sem okozott meglepetést, tehát a széria ritka laposnak bizonyul(t).
Zsuzsán kezdettõl fogva átláttam (nem is értettem a laikus nézõknek mért nem esett le a tantusz). Azt viszont már sajnáltam, hogy a Lacis párbajnál nem õ tért vissza, mert míg elsõ alkalommal jogosan támadták, addig másodjára már nem kapta meg ugyanazt a támogatást, mindenki elhitte Edina agyszüleményét odabenn, hogy robbantani készült, pedig csak az ösztönei vezették. Én már jó 1-2 héttel az "incidens" bekövetkezte elõtt megírtam, hogy valamelyik srácra rá fog cuppani csak idõ kérdése lesz, mert nem fog bírni a vérével.
Edina volt az egyedüli, akinek a jelleme 180 fokos fordulatot vett, Daniban pedig csalódtam, sokkal intelligensebbnek véltem, de már a munkához való hozzáállása is baljós volt. Úgy vélem viszont, ha nem lett volna Laci, akkor mind Edina, mind Dani esélyesek lettek volna a fõnyereményre és az is sanszos, hogy egy kavarás elõtti népszerûségi felmérés vagy Danit, vagy Edinát hozta volna ki nyertesnek.
fo.ma 2015 febr. 15. - 19:32:52
(312/422)
Na még egszer: .... nem olyan alpári a stílusa, mint a többi töknek.
fo.ma 2015 febr. 15. - 19:31:04
(311/422)
Kedves Whitedoor! Ami azt illeti amikor a kölcsönös 'ignorálásunk' kezdõdött, még egészen más véleményen voltál a lakókról mint most. Ha jól emlékszem, Zsuzsán vitatkoztunk, aki nekem sem volt kedvencem, de nem igazán értettem, miért támadják testületileg. Az én véleményem azóta nem sokat változott. De egyébként nem akarok én semmiféle piszkálódást kezdeni, mert egyetértek veled a villalakók általános mûveletlenségével kapcsolatban. Csak úgy megjegyeztem, h ebbõl a szempontból mind egykutya. Robin nem a lexikális tudásában különbözik a többi sötétségtõl, hanem hogy nem olyan alpári stílusa, mint a többi tök.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 15. - 13:55:29 1/10
(310/422)
Amit a versenyben lévõ játékosokról írsz - nagyon reális, egyetértek Veled, a Robinban csak az a qurvás röhögése irritál, de nagyon (borzasztó nagyon)! Biztos van esze, mert nagyon jól kisakkozta, hogy ott legyen, ahol van. Véleményem szerint is a 6 "rossz" közül még Õ a legjobb!
1/10
zsazsa777 2015 febr. 15. - 13:34:23 1/10
(309/422)
Az igazság az, hogy fent voltam a fb-on és ott elémtoppant, tehát azt sem tudom, hogy hol, de a kommentek szerint (erdélyiek és székelyek) nagyon megosztó. Amennyiben megtalálom, kirakom!
whitedoor41 2015 febr. 15. - 13:31:04
(308/422)
A fan-made kampányvideóra gondolsz vagy valami másra?
whitedoor41 2015 febr. 15. - 13:29:32
(307/422)
"Kedves" fo.ma! A múltban megbeszéltük, hogy kölcsönösen ignorálni fogjuk egymást és bár nem nekem címezted a hozzászólásodat mégis magaménak érzem, mivel a lentebbi kommentek közül senki sem említette meg azt a bizonyos szót rajtam kívül, amire hivatkoztál. Természetesen nem mûveltségi vetélkedõrõl van szó, de amikor annyira hiányos lexikális ismeretekkel rendelkeznek a játékosok, hogy már a saját maguk gondolatait, érzéseit se tudják kifejezni anélkül, hogy káromkodnának vagy altáji szavakat használnának, az ember akarva, akaratlanul is elgondolkodik azon honnan szalasztották õket. Robint nyugodtan egy kategóriába sorolhatod velük, számomra még mindig Õ az az egy, akit értelmesebbnek találok a többinél, ugyanakkor ez egy fórum, tehát állok a vita elébe, mert az egymondatosad mögött ismételt szurkálódást érzek. Ígérem ha sikerül normális érveket felsorakoztatnod, és meggyõznöd igazat fogok adni neked! ;)
fo.ma 2015 febr. 15. - 12:23:07
(306/422)
Ami azt illeti, Robin is mûveletlen. Ha ez alapján osztogatnák a gyõzelmeket, asszem a legtöbb VV-nek bennmaradt volna a fõnyereménye!
1/10
zsazsa777 2015 febr. 15. - 10:48:30 1/10
(305/422)
Amennyiben megnézed, hogy milyen videó kering a törpe diktátorról, akkor azt mondod, hogy 70-30 Edina javára :-(
whitedoor41 2015 febr. 15. - 10:10:56
(304/422)
Rövid vélemény a még versenyben lévõ játékosokról.

Robin az, akit szeretnék gyõztesként látni. Sokan negatívumként róják fel, hogy egy szürke, unalmas figura, aki nem sok mindent tett hozzá a játékhoz, de ha csak ezen múlana, akkor Edina mellett senki, ismétlem SENKI sem rúghatna labdába, mivel Zsu már kiesett. Egy jó humorú és empatikus srác, aki a végjátékhoz közeledve egyre többször foglal állást és én mint nézõ az esetek 99%-ában azonosulni tudok az általa képviselt nézetekkel. Számára a legnagyobb ellenfél egyértelmûen Dani volt, karakterben Õ állt hozzá a legközelebb, úgyhogy a játék befejeztével akár meg is köszönheti Edinának, hogy sikerült Õt kispadra ültetnie a Zsu-Laci mizériával. ;)

Dóri. Mûveletlen és ha italról van szó nem ismer határt, részegen vállalhatatlan a viselkedése, de jó meglátásai vannak, és a bennlévõk közül Robin mellett Õ az, akinek talán valamelyest még szurkolok. Nagyon jól átlátott Fannin, tetszett, hogy beolvasott neki és ennyivel le is tudta az egészet. Nem állt neki pocskondiázni vagy vállt rögeszmésé, mint Edina. Vele kapcsolatban azt nem értem, hogy tudja, hogy nem bírja az alkoholt, ezt mindig el is mondja a riportba és fogadkozik, hogy többé egy kortyot sem, de mégis!

Fanni. Ahogyan változik a kedélyállapota, úgy változik napról-napra, hétrõl-hétre a megítélésem vele kapcsolatban. Egoista, magán kívül csak ritkán gondol másokra, mentalitásban még nagyon gyerek, azt hangoztatja, hogy a szülei szigorúan nevelték, hát én csak röhögök ezen, a viselkedése egy elkényeztetett királylányéra emlékeztet. A száját szappannal kéne kimosni, hogy társaságképes legyen. Az indulatain, érzelmein nem tud uralkodni, még józanul is olyan viselkedésformákat produkál, mint a legtöbben részegen, egy jó pszichológus segítségére lenne szüksége mielõbb.
Nem csoda, hogy a való életben sincsen sok barátja. Dórit konkrétan mindennek elmondta a háta mögött másnap meg már esdekelni próbált. Amit Dennisszel mûvelnek is túlmegy a jó ízlés határán,- és most nem csak a szexre gondolok.
Azzal hogy újfent nem látott túl önmagán, és értelmetlen vitába keveredett Robinnal aláírta a halálos ítéletét. Már garantált hogy nem lesz ott a döntõben. El fog vérezni, a kérdés már csak az ki fogja kiütni.

Dennis. Páran Majkához hasonlították, amit Én megmosolyogtam. Majkához képest Õ jellemben sehol sincs. A gyáva jelzõre több okból is rászolgált és nem feltétlen arra gondolok, hogy a trió által generált konfliktusokból próbált kimaradni, hanem, hogy mindig mások mögé állt be, a véleményét alig vállalva fel. Számára kapóra jöttek a korai párbajok és hogy mindig volt valaki aki elvitte helyette a balhét,- konkrétan Ádám eltávolítására gondolok, de sorolhatnék még megannyi mást. Számomra az egyik legmegdöbbentõbb jelenet az volt, amikor pár nappal ezelõtt Dórinak vallott arról, mit gondol Fanniról. Ha valaki esetleg lemaradt volna róla LELEPLEZTE MAGÁT; azt mondta neki, mikor mosolyszüneteik vannak és nem beszélnek az Fanni miatt van, Õ manipulálja és hogy már elege van az állandó hisztijeibõl, nagyon kiüt a korkülönbség, de már nem foglalkozik vele, majd kibékülnek, ha ahhoz lesz kedve, vagy majd kiingázza, Õt már nem érdekli, a saját hasznára fogja fordítani lesz, ami lesz... ezzel beismerve, nem táplál különösebb érzelmeket a lány iránt. Jó vele a szex és van egyfajta kötõdés, de ennyi, nincs tovább. Ugyanolyan érdekkapcsolat a részérõl, mint Edináé és Lacié. Fanni sokkal többet vár a kapcsolattól, mint ahogy Dennis vélekedik róla és ezért õrjöng állandóan. ;) A kinti életben 1-2 hétnél tovább semmiképp sem fog mûködni a párosuk.

Laci. A srác, akinek még buszjegyre se telik, de már tetõtõl talpig kivarratta magát. Rosszul van az ápolatlanságtól ezért még a fenekét is borotválja. Saját bevallása szerint eddig 200-300 lánnyal volt már, de egy sem volt még szõrös odalenn. Zavarja ha a barátnõje az asztal tetején rázza, de az ismertségi körében csak kigyúrt kõbunkók voltak jelen a legutóbbi párbaján és még sorolhatnám az ellentmondásokat, de inkább befejezem, vele és Edinával kapcsolatban már jó párszor kifejtettem a véleményem úgyhogy nem is kezdek bele. :)
whitedoor41 2015 febr. 14. - 17:27:13
(303/422)
A Blikkben megjelent egy lejárató cikk, melynek Laci az alanya, sanszos, hogy nem véletlenül "szivárgott" éppen most ki... A pár századnyi % különbség valószínûleg 5-10%-ra fog felszökni vasárnap estére Edina javára.