Téma: ValóVilág 7

1/10
zsazsa777 2015 febr. 09. - 10:06:49 1/10 Előzmény whitedoor41
(282/422)
Benne vagyok a 60-40-ben! Azonban az elõzetes felmérések szerint (facebook) sajnos 75-25 a diktátor javára (ne legyen igazam!)
A diktátor rokonai bojkottra szólítják fel az embereket, azt írják: "NE SZAVAZZATOK"!
Egyiket se kedvelem, de már mondtam, ha lehet, akkor a mi tehenünk borja nyerje a párbajt.
Mi lesz, ha megmutatják a diktátornak, hogy a nõgyalázó mit csinált Zsuval a hálóban? (Ezt még eddig nem ismételték)Akkor mi lesz az Edinával? Hogy fogja túlélni, hogy a Laci volt a hazudós és nem Zsu?
Szted mennyire volt reális, a válasz a kérdésre, hogy: 40 milla v. szerelem? :-)
1/10
zsazsa777 2015 febr. 09. - 09:50:13 1/10
(281/422)
Könyörgöm, olvasd el a privi üzidet!!!
szevacica 2015 febr. 09. - 08:11:55
(280/422)
Mellesleg "jó" a stílusod! Ebbõl a hozzászólásomból alkottál véleményt az agyam állapotáról? Nem is ismersz!!! Az idióta szó jelentésének pedig nézzél utána és majd akkor használd a megfelelõ helyen és idõben. Köszike
1/10
zsazsa777 2015 febr. 09. - 07:57:22 1/10
(279/422)
Hí! Részleteznéd? Köszike!
szevacica 2015 febr. 09. - 07:55:48
(278/422)
Hallgasd meg még egyszer, amikor Dóri felolvassa a levelet!!! Ott hangzott el, hogy amikor visszajönnek a nyugiszobából a döntéssel, az egyikük kösse fel a kendõt arra, aki felvállalta, hogy kimegy párbajozni. Nem vagyok agyhalott, ellenben te nem tudtad értelmezni, amit írtam.
indingo 2015 febr. 09. - 07:55:19
(277/422)
Ezt a bûntetésdolgot se gondolták át a szerkesztõk! Ha Lacit, mint egyéni játékost nézzük tulajdonképpen nem kapott bûntetést!
szevacica 2015 febr. 08. - 13:00:04
(276/422)
Viszont az elhangzottak szerint Lacinak kellett volna felkötnie Edinára a kendõt, nem õ neki saját magára... de ez már részletkérdés, erre senki nem is figyelt fel.
szevacica 2015 febr. 08. - 12:58:21
(275/422)
A mikroport nem felvétele csak hanyagság, feledékenység, nem szándékos, viszont a bunkerépítés, kamera letakarása direkt volt, ezért nem szóltak rájuk.
A másik: Nem volt elszólás. A nyugiszobából visszatérve az egyik fél már párbajozó, tehát a mondat így helyes, ahogy elhangzott.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 08. - 09:18:43 1/10
(274/422)
Bocsika! belevaló helyett valóvilágot írtam
1/10
zsazsa777 2015 febr. 08. - 09:12:02 1/10
(273/422)
Ez nem volt bünti, ennél sokkal nagyobbat vétkeztek! Amennyiben megkérdezték volna én az Edinát (Milyen válogatott szavakkal és kéjjel mesélte el a coitust, már megint, mintha elõször történt volna) egyenesen kirúgom, a másik meg menjen párbajozni Robinnal (már nagyon a begyembe van).
A lényeg, hogy a bajszos ?szépség menjen haza, a Laci meg folytassa a mû szerelmi bánkódását."Ha ló nincs, szamár(Edina)is jó"
Hányadszor ígérte meg, hogy otthagyja a játékot? Hányadszor mondja, hogy milyen szerelmes? Szted ez nem taktika? Azt mondom, hogy a Laci akkor vágta el maga alatt a fát, amikor Dórit megalázta (tudom, azt kérdezed, hogy kit nem) Az viszont nagyon tetszett, amikor a paraszt lány pofájába vágta, hogy miatta veszített el 40 millát.
A Fanni nagyon jól szerepelt a valóvilágban, szerethetõ volt, amit esetleg kihasználhat, ha neki kellene kimenni párbajozni. Részben ellensúlyozta a lepcses száját!
És még Isten tudja mennyi meglepi lesz a nap végéig!?!?!?
whitedoor41 2015 febr. 08. - 05:05:50
(272/422)
Én örülnék egy Edina - Laci párbajnak, melyrõl Laci térne vissza kb egy 60-40 arányban, ez pofon lenne Edinának, mivel L. csak hajszál híján gyõzte le Zsút, ez azt sugallná neki még annyira se futotta volna. ;)
Szerintem Lacinak nem lehet sok önhite, mivel Zsú ellen alig tért vissza és Edinát erõsebbnek, esélyesebbnek tartja a végsõ gyõzelemre épp ezért úgy fog viselkedni mintha a párbaj már lezajlott volna és E. lenne a gyõztese.
/Edina túl sok sz*rt kavart ahhoz, hogy megússza a kiszavazást akárkivel szemben, bár tény, hogy Fanni idegbeteg módjára viselkedett az elmúlt pár napban, de azért remélem, hogy a nézõk még így is õt találnak szimpatikusabbnak ha arra kerülne sor, hogy E-val párbajozzon. Laci ellen szerintem kiesne Fanni és Dóri is.
whitedoor41 2015 febr. 08. - 04:55:26
(271/422)
már tegnap kiderült a miértje, szeretkezés elõtt letakartak egy kamerát, nem mintha eddig szégyenlõsek lettek volna, gyakorlatilag Edina tarisznyáját elõbb lehetett látni premier plánban, mint Fanniét (hivatalos oldalon kb. 3 napon keresztül virított a fõoldalon kitakarás nélkül a videó képe, ahogy L. tolja E-ba)
fo.ma 2015 febr. 07. - 21:48:18
(270/422)
Mind a ketten tudták, Laci is Edina is! Az is lehet, h letakarták a kamerát.
abisztriczky 2015 febr. 07. - 20:15:36
(269/422)
Itt a VV7-ben csak Edinának lehet igaza, mintha napóleoni effektussal bírna, olyan kicsi kis diktátor. Ha valakinek más a véleménye, az hazudik, az téved, annak nem lehet igaza. Amikor Zsu megkérdezte tõle a párbaj elõtt, hogy ha Õ (Zsu) megy vissza, akkor is neki, azaz Edinának van-e igaza? Edina szerint akkor is neki (Edina) van igaza. Szerintem azt hiszi, hogy tévedhetetlen. Mekkorát fog koppanni, ha kijön és visszanézi a videókat. Még most is sajnálom, hogy a nézõk Lacit szavazták vissza és nem Zsut, kikészítették volna egymást, az tuti.
Egyébként a tegnapi elõzetes végén látszott, hogy amikor Dóri felolvasta a levelet, Edina arcáról lerítt, hogy pontosan tudja mirõl is van szó, és hogy lebuktak. Szerintem is valahogy Danin keresztül próbálkozhattak valamivel, de nem biztos.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 07. - 17:33:23 1/10
(268/422)
Miért van az, hogy egyesek nem tûrik, ha másnak igaza van?
fo.ma 2015 febr. 07. - 15:13:13
(267/422)
Szerintem kiküldtek valamit Danival, vagy kifaggatták a kinti véleményekrõl, ilyesmi.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 07. - 14:30:15 1/10
(266/422)
Már papíron játszom a figurákkal, de akárhogy is pakolászok, mindig a Robin nyer, hacsak a paraszt lány nem húzza vmi ígérettel a csõbe. Bocsi, de én úgy veszem észre rajta, hogy mindegy, csak luk legyen. Kinél nem próbálkozott már? Tényleg "csak" azon múlik,hogy mit lép Robin. Szted ha kimegy a nõgyalázó, meg a bajszos paraszt lány, akkor ki az esélyesebb? Volt 2 megbeszélés Laci és Edina + a többi 4. Amikor arról volt szó, hogy az egyik megkapja a kék kendõt, a többiek automatikusan a másikra rakják a zöldet. Robin mintha bólintott volna....
whitedoor41 2015 febr. 07. - 13:30:11
(265/422)
Edina nem fog belsõ önvizsgálatot tartani, erre várhatsz! Egyszerûen arra se képes hogy meghallgassa a másikat, ha azt gyengébbnek tartja. Nem szívlelem Lacit, sõt kifejezettem rühellem, de Edina többször is éreztette már vele, hogy "csak" arra a bizonyos egy dologra kell neki, bár újfent már arra se igazán. :D Durva, mennyire lekezelõen bánik vele most, hogy jóformán a pincsije és állandóan vele lenne, le se sz*rja. Inkább keresi Robin társaságát, akivel érdemben is el tud beszélni, Laci véleményét meg letojja magasról, aki egyre indulatosabban viselkedik és kevésbé képes tolerálni ezt a fajta megvetést, sértetten degradálva beszél a lányról másoknak, aminek valljuk be van alapja. Laci már csak kolonc a nyakában.
whitedoor41 2015 febr. 07. - 13:21:29
(264/422)
Robin még egész jól kijöhet az egészbõl, ha használja az eszét. :P
Dóri, Fanni és Dennisz Lacira vagy Edinára fognak tenni attól függ melyiküké lesz a kék kendõ.
Laci és Edina 100% hogy Fannit választja ezért Robin lesz a mérleg nyelve ha Fannira tesz akkor egál lesz és neki kell választania (felhasználja-e a + jelet), ha Edinára/Lacira akkor kétszínûnek titulálják ezért Dórit kéne megjelölnie és akkor nem vádolhatják részrehajlással, ugyanúgy neutrális marad mint eddig. Ha Edináék nagyon rafkósak és ezt is belekalkulálják, akkor Fanni helyett Dórira tesznek. Az egész Robintól függ, illetve hogy összebeszél-e Edináékkal.
1/10
zsazsa777 2015 febr. 07. - 13:14:44 1/10 Előzmény abisztriczky
(263/422)
"Edina úgy adta elõ, mintha elõször szexelt volna a villában" Sajnos nem emlékszem pontosan mit is mondott tegnap a show-jában, "minden lukam ki lett próbálva?" v. v-mi ilyesmi.