mulao 2009 aug. 05. - 08:58:02
(22/42)
Én többet vártam, és sajnálom is, hogy csak egy közepes barabként tudok beszélni.Látványosnak, látványos volt, forgó díszlet, tánc, ének, balett.
Meg a színészeket is jónak mondanám, s szerintem szépen is énekeltek, bár kár, hogy nem igazi fülbemászó dalok voltak.
De mégis kicsit untam helyenként, az eleje tetszett igazán, meg a végefelé.És szerintem sajnos sokszor elég sötét volt a színpad, szerintem jobban bekellett volna világítani.Helyenkét volt egy-két poén, ami nem rossz ötlet, bár én nem mindig nevettem.Talán ennyi, szerintem hosszú is volt, ahhoz képest szinte semmi se történt, rövidebbre is vághatták volna.
Akárkibárki 2009 jún. 19. - 17:36:47
(21/42)
Légyszi valaki mondja el mennyibe kerül egy jegy! Sehol sincs kiírva interneten...
krumpliorr 2009 jún. 08. - 00:05:14
(20/42)
A gyerekeim unszolásának eleget téve tegnap megtekintettük az elõadást. Elég gyakran járunk színházba, fõleg zenés darabokra, de ilyet még itthon nem pipáltam. Kiváló zene, gyönyörû színpadképek, és rengeteg tehetséges énekes és táncos. A koreográfiák elképesztõek, ennyi dobálást még sehol nem láttam, és a színpadkép... hát le a kalappal. aki még nem látta azonnal rohanjon. én voltam a legjobban meglepõdve, hogy szinte automatikusan felpattantam a tapsrendnél, pedig ilyet nem szoktam.
Kritikuss 2009 jún. 06. - 23:10:00
(19/42)
Pénteken láttam, ismerõseim hívtak meg az elõadásra (szerencsére nem én csengettem ki az indokolatlanul magas jegyárat), még most is az elõadás hatása alatt állok. Negatív értelemben!!! Berek és almaszirom hozzászólásában van az igazság. Hihetetlen hogy ennek ennyien bedõlnek, pedig tényleg nagyon rossz. Azt a pár énekest sajnáltam, akiknek volt hangjuk, hogy ebben a szedettvedett vásári produkcióban kell leégessék magukat.
koma1 2009 máj. 31. - 11:42:28 Előzmény Zac91
(18/42)
Szép napot mindenkinek!

Családi okok miatt eladó 2 db belépõjegy a Vámpírok Bálja 2009. június 20. (szombat) 15 órás elõadásra 10.000 Ft-ért! Infók: Földszint, Bal 13.sor, 7-es és 8-as szék. Eredeti ár: 6500Ft+200Ft kezelési költség/jegy! A jegyekhez még a számlám is megvan! tel: 70-940-38-48, komlosyzoltan@vipmail.hu

Köszönettel: Zoltán
Zac91 2009 ápr. 14. - 12:46:08
(17/42)
Bocsi ha off, de itt vannak az új beállók:
2009 júniusától ismét Budapesten báloznak a Vámpírok!Itt az új szereplõk névsora.
http://www.musicalinfo.hu/index.php?cikk=674
Angel DC 2009 márc. 22. - 15:54:08
(16/42)
Csodálatos... akárhányszor megnézném:) Az autómban mindig ez szól!
Meriamon 2009 febr. 05. - 16:13:13
(15/42)
Ez A LEGJOBB DARAB AMIT EDDIGI ÉLETEM SORÁN LÁTTAM! AZ ÖSSZES MUSICAL DARABOT LÁTTAM MÁR DE EZ A NUMBER ONE! MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM! ÉN MÁR HARMADIK MEGNÉZÉSRE SE UNTAM RÁ. MEGYEK A KÖVETKEZÕRE IS! DE EGY FONTOS DOLOD: NYAKI ÜTÕEREITEKRE VIGYÁZZATOK!:d
10/10
yippikaya 2009 jan. 09. - 17:10:36 10/10
(14/42)
Életem legnagyobb színházi élménye volt. Zseniális. Egyházi Géza pedig fenomenális.
Csücsi2 2008 aug. 27. - 23:24:15
(13/42)
Nekem nagyon nagy élmény volt! És aki hibát talál benne, annak valami baja van! Vámpírböfögés...na és? Ez egy ilyen elõadás. Nem kell mindennek a valóságra épülnie! Csillagos 10-es az egészre!!!
Xéniii 2008 aug. 22. - 21:44:39
(12/42)
Sajnos én még nem láttam csak részleteket belõle...De már a zene alapján is isteni!! És azok a kis részletek amiket láttam elvarázsoltak!! Remélem nemsokára megjelenik dvd-n vagy vki feltölti! :DDD
karilla 2008 aug. 12. - 13:46:35 Előzmény karilla
(11/42)
Ja és én vagyok az, aki állva tapsol a darab végén és bravózik a professzor hadarásos dala és kitartott ultra magas hangja után, vagy a fõszereplõ nõ szólójánál, a bravúros táncoknál, kórusoknál, a gróf csodálatos hangjával elõadott számainál és még sorolhatnám a kocsma, hálószoba, fürdõszoba, fogadó, kastély, képtár, hálószoba, kripta, sírkert, bál, finálé jeleneteit - mennyi színváltás - istenien szórakoztam és így köszöntem meg.
karilla 2008 aug. 11. - 14:34:46 Előzmény éj hangja
(10/42)
Én is alig várom már, hogy újra lássam ezt a pompás elõadást. A darab Polanski által remekül szerkesztett, jópofa meglepetésekkel tûzdelt története, a feledhetetlen látvány, a kitûnõ zene, nagyszerû énekesek és nem utolsó sorban az elragadó táncok vonzanak vissza.
éj hangja 2008 júl. 13. - 15:43:20
(9/42)
I M Á D O M!!!!!!! Egyszerûen lenyûgözõ! Minden!! Jó a fokhagymásat annyira nem szeretem... De láttam már egy párszor és mindig elvarázsol!! Eszméletlen, koreográfia, szereplõk, jelmez, és Kentaur varázsolt díszletei!! És mondjon bárki bármit, ez SZUPERCSODÁSNAGYSZERÛ... ;)
Berek 2008 júl. 09. - 09:53:55
(8/42)
Majdnem elfelejtettem.
A korrektség kedvéért:
A koreográfia, a látvány és a díszlet kiváló volt.
Berek 2008 júl. 09. - 09:50:07
(7/42)
Sajnos egyet kell értsek almaszirommal, igaz, nekem az ötlet tetszett, de többet ki lehetett volna hozni belõle.
Sok helyen következetlen, pl: a gróf meggyónja bûneit, de jellemfejlõdés nem tapasztalható. (igaz, ez jellemzõ az emberekre, de színdarabban szokatlan) Persze, ha az egész darabot, az ötletet tekintve, kissé cinikus jellegûnek tekintjük, akkor az elõbbi példának is van létjogosultsága.
Összességében szerintem egy kicsit elkapkodott, rendes befejezést nélkülözõ, prolihumorral alaposan megtûzdelt közepes alatti darabról van szó. Azért éri el ezt a szintet, mert az énekhangok nagyon jók, különösen a grófé. (nem tudom ki játszotta, de a júli. 5 e.a-t láttam) A hangja feledteti a forgatókönyv/rendezés gyengeségeit.
A közönségre vonatkozó megjegyzéseddel egyetértek. Tisztára koncert érzésem volt. Nekik tetszett ez a fajta humor, úgyhogy lehet, hogy velünk van baj.
1/10
almaszirom 2008 jún. 29. - 11:29:27 1/10
(6/42)
Pénteken láttam a darabot,de nekem nagy csalódás volt. Szerintem ez egy nagyon ízléstelen, sõt sokszor gusztustalan darab, aminek csekély mondanivalója is erkölcsromboló és kiábrándító.A zene sekélyes.Csak a díszlet, meg a látvány volt osztályon felüli, de ennyi pénzért ennél többet vártam volna.Egy érdekes volt még az este: a közönség viselkedése, amely felért egy szociológiai tanulmánnyal.Úgyhogy melegen ajánlom ezt a darabot olyanoknak, akik a tömegpszichózissal foglalkoznak. Érdekes tanulmány lehetne pl., hogy miért volt minden vámpírböfögés után vastaps a nézõtéren...
merkur66 2008 jan. 27. - 20:55:48
(5/42)
Meg van magyarul a zenéje,annyira jó, imádom, imádom Egyházi Géza fantasztikus.
Valery 2008 jan. 05. - 12:25:57
(4/42)
Én sajnos tegnap láttam elõszõr de hihetetlenül tetszett!!!!Eszméletelenül jó!!!!!Még a jövõ7em is adják akkor is elmegyek megnézni!!!Sztem nagyon jó!!!!
merkur66 2007 szept. 06. - 19:34:17
(3/42)
Én is láttam az egyik elõadást. Fantasztikus volt. A barátnõimmel tervezzük az újabb megtekintést. Valakinek meg van a zenéje magyar nyelven? Nekem csak németül van meg.