7/10
King Diamond 2010 nov. 22. - 18:32:41 7/10
(4/24)
A film magyar címe Variációk szexre. Már az IMDb-s 6,6-os pontozásból is látszik, hogy nem az a szokványos, buta tini faszsággal van dolgunk. De még mennyire, hogy nem. Én tökre élveztem, a szereplõk sem voltak rosszak, a csajokat jól összeválogatták. Nekem a Krist játszó csaj jött be leginkább. Egyszer érdemes megnézni. Én jól szórakoztam rajta.
7/10
Lery 2009 júl. 22. - 01:51:41
(3/24)
Ha jól értem, a film mondanivalója az lenne, hogy a "fiataloknak" nincs normális nemi életük, mert vagy aberráltak, vagy folyamatosan dumálnak a szex helyett, vagy pedig véletlenszerûen abahagyják. :) Hát elég béna koncepció, de igazából ezt a témát nem egyszerû filmen ábrázolni..lásd az Ágyban c. filmet, ami minden egyes erõfeszítésével egyre kevésbé hitelesebb, nos ez erre a filmre is igaz... És még a tetejében egyáltalán nem is szól semmirõl. Az eleje még poén, aztán rájön az ember, hogy semmi értelme...
8/10
Bru 2009 ápr. 11. - 20:53:56 8/10
(2/24)
Érdekes film. A szerkesztése rendhagyó, fejezetekre bontja a sok szálon futó történetet mely a film végére sem fut össze.
A témája is az, mivel a filmmûvészet egyik legnagyobb tabujához nyúl és ott próbálja ellõni az összes poénját.
Nem volt egy világ megváltó film, de nézhetõ. Én jókat röhögtem rajta.
bourne 2009 márc. 17. - 13:55:27
(1/24)
nekem nem tetszett a film ... annyira vagány és trendi akart lenni, hogy semennyire nem lett az ... nem attól lesz érdekes egy film, hogy beleteszik a címébe a híres f betûs szavacskát ...